ה-umpc שנותן מקסימום תמורה לכסף צפוי להמכר בקרוב ב-ivory . - עמוד 5 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה-umpc שנותן מקסימום תמורה לכסף צפוי להמכר בקרוב ב-ivory .

asta

Recommended Posts

הMSI WINS 6 CELL יימכר החל מה השבוע השני של אוגוסט במחיר קבוע של 499$ (479$ לגרסת ה-3 CELL )

http://www.buy.com/retail/usersearchresults.asp?querytype=home&qu=msi+wind&qxt=home&display=col

(כנראה שהתחילו למכור אותם כבר...)

כרגע אין מידע על שיהיה ניתן לקנות בנפרד, עקב מחסור בסוללות (שגרם לעיקוב גרסת ה6 CELL ).

אבל רוב הסיכויים שתהיה למכירה ברגע שיהיו מספיק במלאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שלום I7210I !

איך לעזאזאל כותבים כאן למישהו? לא הצלחתי לענות לך! אין לי מסנג'ר, אבל אם תסביר לי איך מחזירים תגובה פרטית, תוכל להתקשר אלי.

ואם כבר הסתדרת, אז מצטער שלא יכולתי לעזור בזמן.[br]פורסם בתאריך: 20.07.2008 בשעה 23:59:32

asus משדרגים לבטרייה 6 תאים ב-10 פאונד בבריטניה שזה 70-80 ש"ח, הבטיחו שסוללת 6 התאים תעלה 20 דולר יותר שגם זה - 60-70 ש"ח,

האם אתם לא מרגישים פריאריי על לשלם לאייבורי 500 ש"ח?

לא לקנות את הסוללות החדשות עד שלא יורידו את המחיר דראסטית!

במידת הצורך - יש לדווח ל- על הסחיטה ולאיים בחרם צרכני- אייבורי הוא הנציג של בארץ!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I7210I - אין מעטפה מתחת לשמך וזאת כנראה משום שאני משתמש חדש ( שעדיין לא שלח 5 הודעות לפחות..), ואיני יכול עדיין לשלוח הודעות פרטיות...

asta - "רק ה-901 של ASUS מגיע עם סוללה נורמאלית של 6 תאים בקיבולת של 6600 MAH שמספיקה ל-5.5 שעות עבודה ."

באתר www.mobilecomputermag.co.uk כתוב שהם הצליחו להוציא מה - 901 8 שעות ושלוש דקות עבודה!!! כמובן שב - light use ובלי מאמץ של המעבד.

אגב, גם לווינד וגם ל - EEE1000H הובטחו תחילה סוללות 6600mAh או מסדר גודל כזה, אך עבורם, עם HD ומסך 10" , זמן הסוללה התקצר לבסביבות 5 שעות - לשניהם.

עוד אגב, ה - WIND עם הסוללה הנוכחית ( קניתי אותו ), מחזיק רק 2.5-3 שעות...

DIMKA - לטעמי אתה טועה. למרות שקניתי את ה -wind , ה - 1000H עדיף לדעתי :

א. מבחינת המחיר - בבריטניה הוא אפילו זול יותר מהווינד, זה נכון שבשאר המקומות משום מה, לא. מהיצרנים הם יוצאים בערך באותו המחיר, כנראה שעניין הפופולאריות והיסטוריית ההצלחה של ה -EEE , מייקרת אותו מאד אצל הספקים והיבואנים הסחטנים.

ב. המחשב מיועד לניידות! ולכן, אם אסוס החליטו להחליף את ציר המסך-מקלדת ( לאחר נסיון רב שצברו על סדרת ה - 700 ), גם במחיר של 200 גרם הכבדה, כנראה שזאת הקרבה נחוצה - בעוד ל msi כנראה שאין את הלקחים הנ"ל.

ג. לאסוס יש כפתור פשוט לאוברקלוקינג ולאנדרקלוקינג ( במוד חיסכון ), בעוד שבווינד ביטלו את האובר קלוקינג והשאירו רק את האנדר.

ד. מערכת השמע של ה הרבה יותר איכותית כולל המיקרופון.

ולסיכום - אל תקנו מאייבורי את הסוללות שישה תאים שיגיעו לווינד בהמשך - בחו"ל מחליפים את הסוללות 3 תאים ל - 6 תאים עבור 20$ - על מה 500 ש"ח? גנבים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע למה לא תפסתי את זה קודם, אבל בכל מקרה.

יש אשכול נוסף על המחשב הזה, ואני לא רואה טעם להחזיק פה שני אשכולות פתוחים.

לכן זה ננעל. תמשיכו את הדיון כאן:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=346993.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...