ה-umpc שנותן מקסימום תמורה לכסף צפוי להמכר בקרוב ב-ivory . - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה-umpc שנותן מקסימום תמורה לכסף צפוי להמכר בקרוב ב-ivory .

asta

Recommended Posts

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוקיי קראתי קצת, יש כפתור שנקרא Turbo Drive. שזה בעצם קיצור דרך (Fn + F10) על המקלדת.

הוא מעלה את מהירות המעבד ל-1.9Ghz... בסקירה לא כל כך ברור, אבל יש לו מצב "נייד" שמוריד את המהירות ל-1.1Ghz שחסכוני יותר בחשמל.

מה שלא ברור זה שאם אני מנתק את המחשב מהחשמל הוא נכנס למצב החסכוני או שזה בעזרת כפתור... בכל מקרה האופציה קיימת.

הסקירה שהתייחסתי אליה:

http://www.laptopmag.com/review/laptops/msi-wind.aspx?page=1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה היום הוא הגיע נמכר באתר שלהם כבר ממחר

מת כבר להחזיק אחד ביד

http://www.ivory.co.il/product.asp?productid=1699&CatCode=

והדגם שמביאם לארץ נמכר עם BT

ivory פשוט זונות רחוב להשכרה.... הם דורשים 2400 ש"ח.

אני זוכר בוודאות שנציג שלהם הודיע כאן באתר , שהמחיר שהם ימכרו אותו יהיה 1980 ש"ח .

לאור המחיר הנידרש מצד אחד והשירות והאחריות המפוקפקים שלהם מצד שני , אני כנראה ארכוש אותו בחו"ל \ebay .

הייתי היום בסניף של ivory ואני יכול להעיד באופן אישי על כך שבמו אוזניי שמעתי ויכוחים מכוערים של לקוחות(ולא אחד או שניים ) שכעסו מאוד על מוצרים לא תקינים או לחילופין על קבלת מוצרים נחותים מהמוצרים שהובטחו להם (לדוגמא הובטחה מצלמת teac איכותית מדגם מסויים , ובפועל סופקה מצלמת רשות של teac אבל סוג ז').

ההתרשמות שלי שאם יש לך בעייה עם מוצר שקנית אצלם , אז אתה יכול לדבר ללמפה מפני שהם יעשו כל דבר כדי לגלגל את האשמה על הלקוח.

לא סתם בסניפים שלהם יש קיר עבה שמפריד בין החדר בו מוכרים את המחשבים לבין מחלקת השרות ללקוח ......

המטרה שהלקוחות הפוטנציאליים שמתענינים לגבי רכישת מחשב חדש ,לא ישמעו את הצעקות של הלקוחות הכעוסים במחלקת השרות .

ממש כצאן לטבח ..... (מזכיר לי את התיזמורת שקיבלה את פני היהודים היורדים מהרכבות באשוויץ ).

תרגילים מסריחים ומניפולציות כאלו , אפילו ב-ksp לא מעיזים לעשות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא 2400 לא כזה נורא, אפשר היה באמת להוריד ל-2000 ואז 100% הייתי קונה, אבל זה גם מחיר סביר יחסית.

שוב, 500$ זה כנראה לפני מס. זה יכול להסביר את המחיר (יוצא 730$ אם אני לא טועה?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא 2400 לא כזה נורא, אפשר היה באמת להוריד ל-2000 ואז 100% הייתי קונה, אבל זה גם מחיר סביר יחסית.

שוב, 500$ זה כנראה לפני מס. זה יכול להסביר את המחיר (יוצא 730$ אם אני לא טועה?)

אל תטרח לקנות , הייתי היום ב- אייבורי ולאחר בדיקה התברר לי ש :

1. הדגם שהם מביאים הוא הגרסה עם הסוללה של 3 תאים כלומר 2.5 שעות -----עלוב.

2.רק שנה אחריות . לשנתיים צריך להוסיף עוד 100 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאמור... זו הגרסה הפשוטה של 500$, לא באמת ציפית לקבל של 6 תאים? אבל המחיר קצת גבוה עם שער הדולר של היום, לא יודע... 250$ יותר מהמחיר בארה"ב? (עם המיסים והכל, הגזימו קצת עם כמעט 50% תוספת למחיר - היום הדולר 3.23).

יחסית למחירים של ה-EEE זה טוב למרות הכל.

אגב, יש גם משהו חמוד שמצאתי על ה-WIND... סרטון מאוד שימושי על ביצועים במשחקים קטנים:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאמור... זו הגרסה הפשוטה של 500$, לא באמת ציפית לקבל של 6 תאים? אבל המחיר קצת גבוה עם שער הדולר של היום, לא יודע... 250$ יותר מהמחיר בארה"ב? (עם המיסים והכל, הגזימו קצת עם כמעט 50% תוספת למחיר - היום הדולר 3.23).

יחסית למחירים של ה-EEE זה טוב למרות הכל.

אגב, יש גם משהו חמוד שמצאתי על ה-WIND... סרטון מאוד שימושי על ביצועים במשחקים קטנים:

בסקירה שהבאת :

http://www.laptopmag.com/review/laptops/msi-wind.aspx?page=1

מדובר על הגירסא בעלת 6 תאים ב- 500$.

אידיוט מי שיקנה את הגירסא הזאת מ-ivory ב- 2400 ש"ח ,מפני שהוא יקבל לא רק מחשב מסורס במחיר מופקע , אלא גם עם מסורסת .

כל הרעיון של מחשב חלש ומסורס זה זמן עבודה ארוך יותר .

אולם ברגע שמוכרים אותו עם עלובה שמאפשרת זמן עבודה של +- שעתיים , כל היתרון העיקרי שלו מתבטל .

(שלא לדבר על השירות והאחריות המפוקפקת של אייבורי ).

אני לא ראיתי יתרון גדול של ה-wind על פני one וכנראה שאני אקנה אותו ברגע שהוא יהיה זמין אצל המשווקים של " ניופאן " ,במחיר טוב ועם נורמאלית בת 6 תאים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

asta אתה טועה. WIND מגיע עם סוללה של 3 תאים, סוללת 6 תאים נמכרת בנפרד.

היתרונות של Wind על פני שיש לו מסך קצת יותר גדול, מקדלת יותר איכותית, קשיח גדול יותר, יותר זיכרון פנימי וגם החברה יותר איכותית לדעתי. MSI יודעים לייצר אלקטרוניקה.

גם זה לא משנה כמה תאים יש בסוללה... השאלה כמה עוצמה יש בתאים האלה... למשל בסוללה של Wind יש 24 וואט לשעה שזו סוללת ה-3 תאים, ואילו בסוללה של one יש 26 וואט לשעה וזו גם סוללת 3 תאים... חוץ מזה הסוללות הגדולות תמיד נמכרות בנפרד - כאן הרווח של החברות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

asta אתה טועה. WIND מגיע עם סוללה של 3 תאים, סוללת 6 תאים נמכרת בנפרד.

היתרונות של Wind על פני שיש לו מסך קצת יותר גדול, מקדלת יותר איכותית, קשיח גדול יותר, יותר זיכרון פנימי וגם החברה יותר איכותית לדעתי. MSI יודעים לייצר אלקטרוניקה.

גם זה לא משנה כמה תאים יש בסוללה... השאלה כמה עוצמה יש בתאים האלה... למשל בסוללה של Wind יש 24 וואט לשעה שזו סוללת ה-3 תאים, ואילו בסוללה של one יש 26 וואט לשעה וזו גם סוללת 3 תאים... חוץ מזה הסוללות הגדולות תמיד נמכרות בנפרד - כאן הרווח של החברות.

דימה אם תבדוק היטב אתה תגלה שיש 2 גרסאות של wind בעולם (עזוב אותך מהגירסא של ivory , זאת ככול הנראה אותה קומבינה של סקאל דיוטי פרי של להביא גרסאות נחותות ובמחיר יותר זול ) :

1.גירסת לינוקס -גירסא נחותה בכל המובנים

2.גירסת xp -שהיא הגירסא המשודרגת מבחינת החומרה (BT,BATTERY,MEMORY ?)

לטעמי מסך 10 פחות עדיף מבחינת ניידות מאשר 9 .

אני לא מקליד הרבה ,כך שהמקלדת לא קריטית מבחינתי.

גודל הדיסק גם לא משמעותי במיוחד במכשיר שנועד בעיקר לגלישה ברשת .

מאותה סיבה אין צורך בהרבה זיכרון עבור ה-xp .

היה לי לוח אם msi ואכלתי ממנו קש עד שהתפגר (חפש בגוגל על קבלים נוזלים +תביעה יצוגית ) ,כך שאני לא "תופס " יותר מדי מ-msi .

עוד פחות מזה אני "תופס " מהיבואן הרשמי -ivory .

דרך אגב בדקתי ב-אייבורי לגבי סוללות רזרביות והתשובה הייתה שאין .

נראה לי שאני אחכה ל- one , מה גם שהאחריות היא של ניופאן - יבואנית לארץ.

בכלל , תגיד מלבד ה-umpc שדיברנו עליהם (EEE /ONE/WIND ) , יש עוד אופציות עדיפות באותו סדר גודל של מחיר (2000-3000 שקל ) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת הדגמים, אני מאמין שדיברנו על הדגם של 500$... אבל סבבה, נראה לי שאתה יודע בדיוק מה שאתה רוצה לכן הבחירה הכי טובה מבחינת תועלת/עלות תהיה Acer.

מבחינת דגמים מקבילים אז יש Dell E, Gigabyte M912S, VIA OpenBook, HP mini, ECS G10IL. זה הבולטים שיש באתר שאני מתעדכן בו.

יש גם רשימה של דגמים וכל אחד ייחודי, שווה להסתכל, יש דברים מאוד מעניינים שם, גם על כל מכשיר יש מפרט מלא ומחירים:

http://www.umpcportal.com/products/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת הדגמים, אני מאמין שדיברנו על הדגם של 500$... אבל סבבה, נראה לי שאתה יודע בדיוק מה שאתה רוצה לכן הבחירה הכי טובה מבחינת תועלת/עלות תהיה Acer.

מבחינת דגמים מקבילים אז יש Dell E, Gigabyte M912S, VIA OpenBook, HP mini, ECS G10IL. זה הבולטים שיש באתר שאני מתעדכן בו.

רשימה של דגמים וכל אחד ייחודי, שווה להסתכל, יש דברים מאוד מעניינים שם, גם על כל מכשיר יש מפרט מלא ומחירים:

http://www.umpcportal.com/products/

דווקא בלינק שהבאת ה- one זוכה לציון 100 ודווקא ה- wind רק ב- 60 אחוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלינק שהבאתי זה הפופולאריות... זה לא בדיוק ציון.

גם המחשבים קשים להשוואה, זה עניין של טעם, מה אתה מעדיף? ניידות או נוחות?

Acer aspire one:

מסך קטן יותר, קשיח 20Gb, כנראה יתנו זמן סוללה יותר טוב על חשבון ביצועים ונוחות שימוש.

MSI Wind:

מסך 10" נוח יותר, קשיח 80Gb מרווח, מקלדת איכותית ונוחה - כל זה ייתן ביצועים טובים ונוחות שימוש על חשבון זמן סוללה .

אל תטעו, כוננים קשיחים מסוג שמרכיבים במחשבים האלה הם לא טובים יותר מאשר דיסק קשיח הישן והטוב... הטובים באמת יקרים יותר מהמחשב עצמו.

גם ראיתי איפשהו שאמרו שזמן הסוללה של לא יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלינק שהבאתי זה הפופולאריות... זה לא בדיוק ציון.

גם המחשבים קשים להשוואה, זה עניין של טעם, מה אתה מעדיף? ניידות או נוחות?

Acer aspire one:

מסך קטן יותר, קשיח SSD 20Gb, כנראה יתנו זמן סוללה יותר טוב על חשבון ביצועים ונוחות שימוש.

MSI Wind:

מסך 10" נוח יותר, קשיח 80Gb מרווח, מקלדת איכותית ונוחה - כל זה ייתן ביצועים טובים ונוחות שימוש על חשבון זמן סוללה .

אל תטעו, כוננים קשיחים מסוג SSD שמרכיבים במחשבים האלה הם לא טובים יותר מאשר דיסק קשיח הישן והטוב... הטובים באמת יקרים יותר מהמחשב עצמו.

גם ראיתי איפשהו שאמרו שזמן הסוללה של SSD לא יותר טוב.

אתה סגור על זה ש-"rank " זה הפופולאריות? ,מהיכן אתה לוקח את זה ?

לגבי aspire one ,אני דווקא הבנתי שהוא בא עם 8 Gb .

לדעתי מסך 9 (או ליתר דיוק 8.9 ) הוא מה שניקרא באנגלית :" sweet spot" , יענו הגודל האידיאלי לצרכים , לא קטן מדי כמו ה-7 '' של ה-eee הראשון , אבל גם לא גדול מדי מכדי ניידות מקסימאלית.

אני באמת לא מבין , מדוע בשביל מה גלישה קצרה או כתיבת mail או קובץ word צריך יותר ממסך 9 ,מקלדת גדולה יותר ו דיסק קשיח גדול הרבה יותר ,

שהרי אף אדם שפוי לא ישב שעות על גבי שעות עם הנייד הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל- Asta:

הציון באתר זה פופולאריות, אני גולש בו כבר כמה חודשים וראיתי איך הציון עולה כשיש התעניינות ויורד עם הזמן (HP מיני היה על 100 וגם wind היה).

המסך 9" הוא בסדר ובאמת זה פשרה ודי נוחה, אבל תחשוב שאתה לוקח מחשב באותו גודל או כמעט אותו גודל, אבל מכניס לו מקלדת נוחה יותר ומסך טיפה גדול יותר, לא היית לוקח? אה אבל יש טריק! הוא זול יותר! (במקרה של הוא לא, אבל בשאר המקרים ה- זול יותר ותאמין לי יש עשרות עם 9")

הקשיח טוב כי אפשר להכניס בו תמונות וסרטים בכמות סבירה אז זו השקעה סבירה, גם בכל הביקורות מברכים על זה :smile1:

כמו שאמרת, אתה לא תשב שעות על שעות עם הנייד, אבל לא עדיף שיהיה לך כמה שיותר נוח כשאתה יושב איתו, ומה אם כן תשב איתו שעות, כמו בטיסה? יש לי נגן די וי די של 10" ולפי איך שהוא נראה זה מאוד נוח מבחינת הגודל...

עריכה:

בדקתי עכשיו, ה-MSI גדול מהדגם של ב-1.2 ס"מ לרוחב, 1 ס"מ לאורך, 2 מ"מ לעובי. כל זה נותן מקלדת טובה מאוד ומסך גדול יותר באינץ' שלם (2.49 ס"מ).

אז אני בעד MSI wind, אבל אם ה- באמת יהיה במחיר טוב יותר ופחות מ-2000 אז הייתי לוקח אותו לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...