הקץ לכל תוכנות האנטי ספיי (המודעה פונה לטכנאים ומנהלי מעבדות) - עמוד 3 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקץ לכל תוכנות האנטי ספיי (המודעה פונה לטכנאים ומנהלי מעבדות)

MrHicUp

Recommended Posts

אין דבר כזה, אבל אין דבר כזה, ושוב, אין דבר כזה, ובחיים לא תהיה, תוכנה שיכולה לבצא תיקון של המחשב ברמה כזו, כמו שאין אנטי וירוס מושלם, ובכלל תוכנות מושלמות. בכתבה מצויין כמו שאמרתי ש 72% מהמחשבים התוכנה מצליחה להחזיר למצב בריא, ואני בטוח שזה פחות.

אין סוף לוירוסים חדשים שיוצאים ורוגלות, ואין מה לעשות, ויהיה צריך כל פעם לעדכן את התוכנה.

אולי עכשיו אין דבר כזה (אני אומר זאת כאשר אני לא יודע מה התוכנה שלהלן מבצעת),אבל בעתיד,יש סיכויים לא קטנים שחברה מסויימת תפתח תוכנה שכזאת.

חוץ מזה,יכולים לפתח תוכנה שהיא סורקת וירוסים+רוגלות+באגים,לתוכנה יש מאגר של כל קבצי המערכת,כמובן שלא פגומים,והתוכנה,לאחר הסריקה,פשוט מעתיקה את הקבצים הדרושים,לפי הסריקה שהתבצעה.

אז מה הסיפור?? למה לא להשתמש כבר ב 3-5 תוכנות שונות?....

ראיתי את הסרטון שיש באתר של החברה, ממש נשמע מונפץ. עלק מאגר של מאות אלפי דרייברים...... אני דרייבר למחשב שנייד שלי לא הצלחתי למצוא באתר של .

כי זה כבר לאחר ה''התקפה'' ואי היכולת להפעיל את מערכת ההפעלה,ובעיות אחרות למנהן.

תגידו לא יעיל יותר להתקין מערכת עם אנטיוירוס+מערכת וירטואלית ולהגדיר שמיד בסטארטאפ תעלה המערכת הוירטואלית ואז אם משהו נדפק זה ממש לא בעיה לשחזר?

או שזה לא יעיל בכלל מבחינת ישומים?

מצד שני לגלוש באינטרנט בוירטואלית -משחקים עיצוב עריכה וכו' בHOST

הייתי משנה קצת את מה שאמרת.

יש היום קומץ קטן של תוכנות אנטי וירוס/פירוול שיוצרות לך תיקיה וירטואלית,כל קובץ שמנסה להשתמש בקובץ מערכת,עובר דרך התיקיה.

מן ''מציאות מקבילה'',שזה מאוד יעיל ושימושי,אך כמובן שזה סיכון להסיר את התוכנה שעושה זאת.

MuTaTiOn.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
לגבי ה"אין דבר כזה": קח מחשב או תתקין לך מערכת וירטואלית אצלך, ותדפוק לה את הצורה עד שהיא כבר לא תוכל לעשות BOOT ואחר כך תריץ ראימג'.

נראה אם אחרי זה תגיד שאין דבר כזה, כי אני אישית ראיתי שיש דבר כזה! (אתה אומר את זה מנסיון? גם אותך אני שואל: מה תפקידך בכוח?)

אני אחזור לסיום: אתה מתנהג כמו האחרים שמשוכנעים שהנה באים לדפוק אותם, אל תגיד מלה רעה ואפילו לא רק דעה לפני שתבדוק את התוכנה בעצמך! אתה יכול להסתמך על הנסיון שהיה לי עם התוכנה או לחבר טוב שלי שממש הצלתי אותו בכך שהכרתי לו את התוכנה או על כותב המאמר מהלינק הראשון שקודמך הביא וזהו!

בוא נתחיל עם זה שתפקידי בכוח הוא פריק של מחשבים.

הייתי טכנאי עצמאי תקופה מסויימת. ויש לי הרבה יותר ידע מרוב טכנאי המחשבים עם כל התעודות למינהם. אולי אין לי תעודת MCSE, אבל התעודה הזאת ממש לא מעידה על ידע. בסך הכל קורס מסכן שאם הייתי רוצה בתעודה כזו כבר הייתה לי מזמן (ואני לא אומר את זה מתוך זלזול כלפי הידע שלך, כי אני לא מכיר את רמת הידע שלך חוץ מזה שיש לך תעודה). אבל זה גם ממש לא משנה מה התפקיד של כל אחד בתחום ותפסיק לנפנף בתעודה שלך כי זה לא אומר כלום, וזה גם ממש לא משנה פה לדיון הספציפי הזה לצורך העניין.

כל מה שאמרתי, זה לדעתי בלבד.

לא בא לפגוע בך או משהו כזה. תגיד עוד 10 פעמים שאתה לא מטעם החברה, זה לא נראה לי ישנה את הדעה לגבי התוכנה.

לא אמרתי שאתה בא לדפוק פה מישהו, וגם לא אמרתי שהתוכנה לא עובדת ומישהו בא לגנוב ממני. אמרתי שלדעתי התוכנה הזאת קצת מיותרת, והיא לא פתרון לבעיה, ולא הייתי משתמש בה לתיקון דברים על בסיס קבוע.

ברור שאני יכול לדפוק לעצמי את המחשב בוירוסים ודברים כאלה, אבל אני גם יוכל לעשות REPAIR לווינדווס ונראה לי שיש בערך אותם סיכויים שזה יחזיר לי את הווינדווס למצב נורמלי. שלא נדבר על אופציה של SYSTEM RESTORE אם היא מופעלת.

התוכנה שציינת היא לא כזו מהפכנית, היא בסך הכל שילוב של כל מיני תוכנות, ולכן אולי יש לה יותר סיכוי לתקן את הווינדווס, שום דבר מעבר לזה.

אין לי סיבה לנסות אותה על המחשב שלי. לא אמרתי שהיא לא תתקן. יכול מאוד להיות שהיא תתקן, אבל כל מחשב והבעיה שלו.

ואם יש לי וירוס שמחק לי קבצים של המערכת הפעלה?? אז מה? התוכנה לא יכולה לשחזר אותם..

וסתם ככה במחשבה לעתיד, אם התוכנה הזאת באמת תוכל לתקן בעיות ברמה כזו, אז תתחיל לחפש עבודה חדשה כי אף אחד לא יצטרך אותך.

יקחו איזה ערבי ישלמו לו שכר מינימום בשביל שיפעיל את התוכנה במעבדה. ומה שיישאר לך לעשות זה לבוא מדי פעם לשדרג לאיזה אהבל את הראם.

ושוב, 4 תוצאות חיפוש בגוגל, אפשר להבין לבד כמה התוכנה הזאת שווה, ואין לזה שום קשר שזו עדיין גרסאת בטא.

זה שהתוכנה מתקנת 8 מתוך 11 מחשבים זה לא אומר כלום. יכול להיות שניסו את זה על 20 מחשבים, או 50, או 100, או 1000, וזה עדיין לא מספיק בשביל לתת אינדיקציה על היעילות שלה.

אז לא יכולת להיכנס לווינדווס בסייף מוד, וזה סידר לך את זה. ביג דיל. יש עוד הרבה דרכים לסדר בעיות כאלה. שוב עיין ערך REPAIR.

לסיכום, , אתה עושה כלכך הרבה רעש על התוכנה הזאת, וגוגל מראה 4 תוצאות.

אחת מהם, הכניסה אותי לסתם אתר, שמישהו כתב שם ביקורת וניסה את התוכנה גם במערכת וירטואלית. הוא התקין לעצמו איזה רוגלה שבסך הכל מתקינה TOOLBAR לדפדפן. והריץ את התוכנה הזאת ונדהם ושיבח שאחרי שהוא הריץ אותה אז ה TOOLBAR נעלם לו.... עיין ערך צביקה פיק "וואוו... שגעון...".

באמת שניסיתי וניסיתי למצוא עוד קצת ביקורות ומידע על התוכנה הזאת, ולא מצאתי כמעט כלום, אז זה משאיר לי 3 אופציות כי באמת אין מה לחפור בנושא הזה יותר מדי, כי נראה לי שחפרנו הרבה והגענו לליבת כדור הארץ:

1. התוכנה הזו היא כמו כל שאר התוכנות לניקוי רוגלות ותיקון בעיות בווינדווס וברג'יסטרי, רק אולי טיפ טיפה יותר יעילה.

2. סטארטאפ כושל.

3. שיווק לא מוצלח של התוכנה.

והנה עכשיו אני מסתכל על ההודעה של קודמי, שהגיב בזמן שאני הגבתי ולא ראיתי את התגובה שלו.

קישור אחד שהוא נתן, לגבי ה WIN.INI זה אותה ביקורת על הבן אדם שאמרתי שהתקין לעצמו TOOLBAR.

ולגבי הקישור השני שהוא נתן ב"הארץ", יש מצב שהכותרת שם היא "הבטחות באוויר"?? הכתבה הזו לא אומרת כלום חוץ מזה שזו חברת .

וזו בסך הכל כתבה של 60 מילים אולי שבסך הכל מסבירה מה הרעיון של התוכנה הזאת, שום דבר מעבר לזה ועד כמה זה עובד כמו שמבטיחים.

אז מה אתה מתלהב שמצאו 2 קישורים לגבי התוכנה הזו? מה זה אומר?

ועוד בכתבה רשום שהזמן תיקון הוא 60 שניות, נו באמת, איפה המציאות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב כדי שלא יגידו שאני אהבל אז גם אני מאמין שרק עובד בחברה ייקח את פרוייקט הקידום כל-כך בהתלהבות כאשר הוא לא ידוע בתור דברן נלהב באשכולים אחרים (להבדיל ממני, לדוגמא, שאתם כבר יודעים מכמה אשכולים מבורכים שאני שופך המון מילים ורעיונות בלי מאמץ רב). או במילים אחרות: אני חותם שהוא שתול. בפעם הבאה שאתם מנסים להפיץ "אינפורמציה", מומלץ להשקיע כמה דולרים לרכוש גישה לחשבון של משתמש כבד פה ;) אני מוכר לכם את החשבון שלי ב-$5000 לכתוב דרכו מה שבא לכם. :lol:

:o

צוחק...

ועכשיו לגופו של עניין: אין סיבה שהמוצר לא יעבוד אם הוא יעבוד לפי השיטה שתיארתי. 90% או אפילו 60% מהמקרים שהוא יתקן זה מבחינתי מקובל לגמרי כל עוד לא גונבים ממני כסף במקרים שהתוכנה לא פתרה את הבעיה... אני עדיין אשלח אנשים לשם כי אני, מה לעשות, במקרים רבים לא גובה גרוש עבור תיקון מחשב וזה יחסוך לי זמן.

צדק שלומפי כשאמר שהפתרון הוא זמני. ואכן להשאיר מערכת מלאה ב-EXE נגועים בווירוס או ללא טלאים מעודכנים זה לא ממש "לפתור" את הבעיה. אז בכל מצב התוכנה מחליפה רק חלק מעבודתו של טכנאי מיומן כי הם שולחים ת'בנאדם לסרוק נגד . אז במה הם עזרו? אולי בזה שהיום אנטי- באמת טובים בלזהות וירוס אבל לא להסירו מהמחשב אם כבר נדבקת.

מה שהם עושים למעשה זה מחזירים את הגלגל אחורה קצת - מחשב "לא נגוע" אבל מלא במוקשים. אם יש לך אנטי-וירוס מעודכן (סוף סוף) אז באמת ברוב המקרים גם אם תקליק על EXE נגוע ה-AV יעשה לו חיסול ממוקד. כמובן שה-AV יתפוס רק 95%+ מהנגעים כך שיהיו מקרים רבים מה-9 מתוך 10 האלה שהמחשב הנקי יישאר נקי בדיוק לשבועיים ורבע... אז נשארתי בדעתי שאתן לתוכנה צ'אנס (במחשב החולה-ביותר הבא), ואם היא לא תספק את הסחורה אני אגיש chargeback אצל חברת האשראי כדי לבטל את החיוב בכרטיס. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם יש לי וירוס שמחק לי קבצים של המערכת הפעלה?? אז מה? התוכנה לא יכולה לשחזר אותם..

כמו שאמרתי: היא כן תשחזר את כל מה שהיא רואה שחסר, נקודה.

לא נפנפתי רק אמרתי שזה המקצוע שלי.

אני לא חושב שכמות הכוכבים בפרופיל של משתמש או כמות ההודעות שלו מעידה על יכולתו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו לא יעיל יותר להתקין מערכת עם אנטיוירוס+מערכת וירטואלית ולהגדיר שמיד בסטארטאפ תעלה המערכת הוירטואלית ואז אם משהו נדפק זה ממש לא בעיה לשחזר?

או שזה לא יעיל בכלל מבחינת ישומים?

מצד שני לגלוש באינטרנט בוירטואלית -משחקים עיצוב עריכה וכו' בHOST

להשתמש במערכת וירטואלית על בסיס קבוע?? מה יצא לך מזה?

זה יהיה בדיוק אותו דבר כמו בלי מערכת וירטואלית.

כל הקבצים שלך והתוכנות יהיו על המערכת הוירטואלית, ואז כשתדפק לך המערכת הוירטואלית ותרצה "לפרמט" אותה, אז כל התוכנות והקבצים שלך ילכו קיבינימט בדיוק כמו שהיה קורה לך בלי מערכת וירטואלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שכמות הכוכבים בפרופיל של משתמש או כמות ההודעות שלו מעידה על יכולתו ...

כמות ההודעות מעידה על אמינות. על היסטוריה של הבנאדם איתנו - שנדע עם מי יש לנו העונג לדסקס. לך אין שמץ של אמינות פה וגם אין לך שום היסטוריה של אחד שבאמת נהנה לעזור לאנשים ומקדיש מזמנו בפתרון בעיות מעבר מאשר בעזרת אותה תוכנת קסם.

לא שוכנעתי שאתה סתם לקוח נלהב. וגם לא שמעתי פה סיפורים מאותם מאות לקוחות מרוצים שקיבלו שירות חינם בתקופת הביתא. למרות שאכן היה משעשע לשמוע סיפורים על לאפטופים הרוסים שאחד העובדים שלכם הלך לאסוף ממגרש החניה, שהרי כמובן אתם גם תבואו אליי הביתה כדי לאסוף את מספר האשראי מהארנק שלי ולא תמתינו לי לבוא אליכם... הממ תן לי רגע לשחרר פה איזה אצבע...ממממצ'ווווווו <רעש של מציצה> 4488538.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי: היא כן תשחזר את כל מה שהיא רואה שחסר, נקודה.

לא נפנפתי רק אמרתי שזה המקצוע שלי.

סתם ככה בשביל הכיף שלך. אם אתה כלכך בטוח ויש לך אומץ, כנס לתיקיה של הווינדווס תסמן את כל הקבצים ותמחק (ולא דרך מערכת וירטואלית).

נראה כמה דברים זה ישחזר לך.

או סתם תיקח מחשב נייד, תמחק לו את כל הדרייברים, ותריץ את התוכנה נראה אם היא תתקין לו . ואם כן, זה מביא אותי לשאלה הבאה, שכנראה אני אראה מחר את התגובה, כי כבר מאוחר: מה עם תיקח מחשב נייד חדש שמותקן עליו ווינדווס, בלי , ותריץ את התוכנה הזאת? אתה גם חושב שהיא תתקין לחומרה של הנייד?...

טוב זה כבר די פאטתי כשאני חושב על זה, כי לא נראה לי שיש טעם להתווכח איתך, אתה פשוט תגיד כן כן כן שהיא יכולה.... או שתגיד לי לנסות בעצמי סתם כדי להחזיר לי את הבומרנג.

ואם אתה לא מנפנף בתעודה שלך, אז תפסיק לשאול כל אחד מה תפקידו בכוח.

לילה טוב בינתיים, נשתמע מחר, אם כי אני לא מבין מה הטעם להמשיך את הדיון הזה כשאתה כלכך מקובע ואני וכמעט כל השאר פה כלכך מקובעים... אבל דווקא העברתי ככה כמה שעות טובות היום עם הדיון הזה....

סליחה עם מחר אני אקלל כל היום על זה שלא ישנתי מספיק...

לילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי שכך אתה חושב, בניגוד אליך אני צריך גם לפרנס ואין לי זמן לשבת 24 שעות 7 ימים בשבוע בפורומים. כשיש משהו מעניין וטוב לדבר עליו , לעזור בו או להיעזר בו אני עושה שימוש פה בפורום.

האמת שבאמת לא הבנתי איך אנשים מגיעים לכמות כזאת של הודעות בפורומים... צר לי אבל אני מגיע ב : 19:00 בערב כל יום ועוד יש לי ילדה להתייחס אליה וכשאת זה עברנו אז נשאר לי זמן פנוי, שלרוב גם בסיומו אני מוצא את עצמי מנקר על המקלדת....

ולגופו של עניין: מעולם לא אמרתי וגם לא מוזכר באתר החברה שהתוכנה תתקין לך ....

היא כן תחזיר לחיים מערכת שנדפקו או נמחקו בא קבצי מערכת החיוניים לצורך הפעלתה.

היא גם לא משפרת ביצועים(גם זה כתוב באתר) היא מתקנת את הXP.

לעניין המחיקה: לא מכיר וירוס או רוגלה שמוחק את כל תוכן התקייה "Windows".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MuTaTiOn, sandboxie?

להשתמש במערכת וירטואלית על בסיס קבוע?? מה יצא לך מזה?

זה יהיה בדיוק אותו דבר כמו בלי מערכת וירטואלית.

כל הקבצים שלך והתוכנות יהיו על המערכת הוירטואלית, ואז כשתדפק לך המערכת הוירטואלית ותרצה "לפרמט" אותה, אז כל התוכנות והקבצים שלך ילכו קיבינימט בדיוק כמו שהיה קורה לך בלי מערכת וירטואלית.

כה חשבתי על זה תוך כדי שכתבתי-מה אם להשתמש בוירטואלית לגישה לאינטרנט?

ובאופן כללי נסחפתם יותר מידי..גם אם הוא שתול לא צריך לרדת עליו עד כדי כך.

שתול שתול אבל אם מישהו יחשף לתוכנה ויחליט לנסות אותה והיא אפילו תעזור לו אז ,זה באמת עד כדי כך משנה אם הוא שתול או לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא משנה לי אישית אם הוא שתול, וגם אין לי בעיה להיות מבין הראשונים שינסו את התוכנה אישית או בעקיפין (לשלוח אנשים). רק שקרוב לוודאי שאדרוש כסף חזרה במידה והפעלתי את ה-UNDO שלהם (הם יודעים כשאתה עושה זאת, כך משתמע).

לגבי מחיקת תיקיית - לדעתי התוכנה תוכל להתגבר על זה בכך שהיא תנבור במטמון ה-System Restore. ואם לא יהיה SR, או שהוא יהיה נגוע בעצמו בצורה קשה, אז אני משוכנע שהסיכוי שהתוכנה תעזור הוא די קלוש. אז אולי אצטרך לסייג את דבריי: אני אתן לתוכנה צ'אנס במחשבים אשר בהם שחזור SR פשוט לא עזר, כי את הטריק הזה (שמציל אחוז גבוה מאוד של מחשבים שזה עתה חטפו איזה ספייוור) גם אני יודע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא היה מובן??? תרשם ותגיד שאתה רוצה לנסות לפני הקניה, קרוב לוודאי שתקבל קופון של מספר תיקונים לניסיון, בלי לשלם ובלי לדרוש כסף בחזרה, אבל...

לא כאדם פרטי, כבר ציינתי זה לא משווק לשוק הפרטי.... בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסקנה פשוטה אחת מנסיון שלי הרבה שנים כטכנאי (בין השאר)

אין, לא קיים, ולא יהיה פתרון כמו התקנה חדשה ונקיה של ,

תמיד שמפעילים את כל התוכנות האלה (שאני בדרך כלל הייתי משתמש קרוב ל-7 תוכנות כולל אנטי-וירוס) כול אחת מוצאת משהו אחר ומסדרת משהו אחר.

ועד שכולן מחזירות הודעה שכולן נקיות צריך לעשות איזה 2-3 הרצות לכל תוכנה. במקום זה, עדיף להתקין חדש עם חדשים ומעודכנים ותוכנות עם הגרסה האחרונה. זה לוקח הרבה פחות זמן (אולי שעתיים) מאשר לשבת כמה שעות על המחשב עם תוכנות מפוקפקות שלא עושות שום דבר ובסוף משאירות לך מחשב במצב יותר גרוע מהמצב ההתחלתי.

חוץ מזה, לפעמים ישנן בעיות חומרה שאותן לא ניתן לגלות אלא על ידי התקנת מערכת חדשה ונקייה. (מסכים כחולים או כל מיני יישומים שנתקעים ולא מבינים למה)

בקיצור, ניסיון טוב של חברת סטרטאפ, חבל שהם לא עשו סקר שוק והיו רואים שיש עוד אלפי תוכנות כאלה, היום כבר בכל אתר שנכנסים יש כפתור - "לחץ כאן כדי לתקן את המחשב שלך"... חבל על כל הזמן שהשקיעו בפיתוח.

בקיצור, לי כל הסיפור הזה נשמע כמו שלחברה נגמרו המזומנים ועכשיו אם לא תהינה מכירות אז כולם הולכים הביתה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר רואה בעיות שיצוצו עם כל SERVICE PACK שיצא למערכות הפעלה וצורך בהורדה מעודכנת של התוכנה, שלא נדבר אולי אפילו על זה שיאלצו לקנות אותה.

זה בדיוק מה שאני חושב

ובכלל היום מדובר רק על WINXP

ומה אם ללקוח יש WIN98\WIN2000 \ויסטה ?

בלי לעבוד בצמוד למיקרוסופט זה פשוט לא יפעל

חוץ מזה מצב שמחשב לא עושה בוט בתיקונים סטנדרטים זה בכלל לא מצב נפוץ היום

היום גם ככה רוב הווירוסים לא מנסים לדפוק לגמרי את המחשב

אלה לפתוח דלתות\להקפיץ פרסומות\וכו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MrHicUp אם אתה לקוח מרוצה של החברה ואתה ממליץ על התוכנה שלה אז לא היית עונה לכול התגובות פה .

זה נראה שאתה מנסה למכור פה משהו כי כל תגובה שלך אתה מספר על "הניסים" שהתוכנה עושה , וגם אתה עוד אמרת שמי שרוצה אותה בזול אז שיפנה אלייך אז אם אין לך שום קשר לחברה הזאת איך אתה יכול לסדר מחירים?

וגם אתה ממליץ על תוכנה בפורום של מחשבים , אז כמעט כל מי שגולש בפורום יודע לתקן בעצמו את המחשב , ויעדיף לתקן בעצמו מאשר לסמוך על תוכנה ועוד להוציא עליה 150$(בערך 540 שקל) , כי אין שום תוכנה שיכולה לעשות את מה שעושה פירמוט .

ועוד משהו קטן .

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=335723.msg2899440#new

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...