הקץ לכל תוכנות האנטי ספיי (המודעה פונה לטכנאים ומנהלי מעבדות) - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקץ לכל תוכנות האנטי ספיי (המודעה פונה לטכנאים ומנהלי מעבדות)

MrHicUp

Recommended Posts

הרעיון של זה נחמד אבל יש לי ספקות לגבי הביצוע

וכמה פעמים טכנאי נתקל בבעיה שהמחשב לא בר תיקון באופן רגיל ?

וגם אז כמה לקוחות יסכימו לפירמוט והתקנה מחדש של WIN ?

בקיצור לטכנאי עדיף להקדיש פחות משעה (במחשבים של היום)

לעשות פרמוט והתקנות מאשר לשלם הרבה כסף לתוכנה הזאת

וגם בעניין עסקים גדולים

לכמה מהם יש מערכות הגנה מתוחכמות +תמיכה של אנשי מקצוע איכותיים ?

כמאת לכולם

אם העלות של המוצר היה מאוד נמוך -נגיד 5$ לתיקון

אז הייתי רואה בזה משהו מעניין

בעלות הרגילה זה יותר מידי

אפשר כבר לשלוף את המידע החשוב לפני הפרמוט

ובמקרים של עבודה אם תוכנות חשובות לעשות גיבוי של כל מערכת ההפעלה והתוכנות מידי פעם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חבל שאתם לא "מקשיבים" !!!

1. אני לא מקדם מכירות ! רוצה לעזור !

2. זה אפילו פחות מ 5$ אז תפסיקו לקשקש.

3. כשאתה גוף גדול וכל אחד בא לך אם השגעונות שלו על התוכנות שהוא יאבד והחומר שהוא רוצה לגבות זה בהחלט לא לוקח פחות משעה לפרמט(מאיפה המצאת את זה???) מה עם כל התוכנות?? אתה תשב להתקין לו הכל??? מICQ ועד תוכנה לעריכת סאונד או לעריכת או מקודדים שהוא אהב או כל דבר הזוי אחר??

אם יש לו 50GB לגבות אז מי יגבה? ומי ישלם?? בנון ישלם??!!?

בקיצור תפסיקו להיות ישראלים ותתחילו להיות בני אדם, לא יודעים לפרגן בגרוש!

אתם מדברים ממש לא מנסיון, לפחות לא מנסיון על Reimage.

אני עובד בחברה שמתקנת עשרות מחשבים ביום, ורובם זה בגלל ודברים אחרים , וכמו שכבר אמרתי יש כל כך הרבה דברים אחרים.

אתם חושבים שבחברה גדולה יש לאנשים זמן לחפש בפורומים וזמן לחכות לתשובה על כל בעיה חדשה שנולדת? על כל ספיי וטרויאני חדש שיוצא?

כמה כלים להסרת מתחזים כבר הורדתם בחיים שלכם? המון! גם אני והטוב שבניהם לדעתי הוא Combofix. אבל גם זה לא 100% אני מאמין שגם לא 70%.

באחוזים וביעילות Reimage מצטיינת וזה מנסיון אישי.

וכבר אמרתי שזה לחברות ,עם אנשי סיסטם ובעיקר למעבדות מחשבים שתפקידם הוא לקבל לקוחות עם בעיות מהסוג הנ"ל.

כשאתה בא מגוף ורוצה להוכיח לעצמך שזה עובד אז אין בעיה, מקבלים קופון למספר תיקונים חינם. לא מרוצים אל תקנו, אבל אל תשמיצו לפני שבדקתם.

אני לא מתכונן לפרסם כאן מחירים כי זה לא המקום, רוצים פרטים תפנו בפרטי.

תודה על ההבנה ו"ההקשבה" :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אני לא מקדם מכירות ! רוצה לעזור !

אני לא מתכונן לפרסם כאן מחירים כי זה לא המקום, רוצים פרטים תפנו בפרטי.

תגיד, נראה לך שנכנסת לפורום טיפשים או מה ?

אתה סתם רוצה לעזור, אין לך שום קשר לחברה, אבל אתה לא רוצה לפרסם פה מחירים ואתה יכול לארגן מחיר זול בפרטי.

הייתי מכבד אותך הרבה יותר אם היית בא, מודיע להנהלת האתר שאתה מתכוון לקדם מוצר (לפי החוקים החדשים של האתר אתה מחוייב לעשות זאת) כותב פה שאתה מעוניין לקדם את המוצר כי אתה מאמין בו ותשמח לשמוע מאנשים שמתעניינים.

אני לא סומך על אנשים שמשקרים, חבל, אולי מדובר במוצר מצויין אבל אני לא אתקרב אליו אפילו לא אקרא עליו ברשת. נשלחת לשקר בעבורו, סיכוי סביר שהמידע הנוסף שאמצא על המוצר יהיה שקרים גם כן.

איכס, כמה שאני שונא אנשי מכירות חלקלקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידידי, אני אחזור ואומר: אני לא עובד בחברה!!! יש לי מקום עבודה שמשלם לי מספיק טוב ושם אני גם נאלץ להיתקל בבעיות של משתמשי הקצה עליהם דיברתי!

הקשר היחיד שלי לחברה הוא שאני קראתי עליהם ונרשמתי לאתר שלהם כמשתמש בטא ולכן גם עכשיו כשהם סיימו לתת "חינם" תיקונים במסגרת בטא הם נתנו לי עוד מספר תיקונים כי הייתי משתמש בטא. בעזרת התוכנה שלהם הצלתי לא מעט מחשבים בעלות אפס והיום יש לי חבר מאוד קרוב שמודה לי על הרגע שקישרתי בינו לבין החברה.

אני יכול להעיד שאותו חבר הוא אדם מבוגר ממני ומיושב בדעתו (בטוח יותר ממך) ויש לו עסק פרטי לפתרונות מחשוב לעסקים ואתה יודע מה? הוא היה צריך פתרון ללקוח שלו כל כך דחוף (רק לא היה לו ). שהוא קנה חבילה של 50 תיקונים בלי לנסות אפילו . הוא סמך עלי ועל מה שספרתי לו.

היו לו שני מחשבים הרוסים, פשוט הרוסים! והיום הם עובדים כמו סוסים ללא איבוד מידע וללא התקנות של תוכנות שהיו לו שם ושלא ניתן היה לאבד אותן כמו שמאבדים בפירמוט!

חבל שאתם ממשיכים להתנהג כמו ישראלי טיפוסי שתמיד חושב שבאים "לדפוק" אותו.

אם אתם עובדים או מנהלים של מעבדת תיקונים יש לכם סיבה מאוד טובה לבדוק את הReimage בחינם(תקבלו מספר תיקונים לנסיון).

ושוב , תודה על ה"הקשבה" :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MrHicUp אתה אמרתה בהתחלה שהעלות זה 150$ שלפי מה שהבנתי זה לתיקון אחד

ואז אמרתה שאפשר לקנות במחיר נמוך יותר שלא צינתה אז אמרתי לעצמי נגיד 100$לתיקון

וזה בלי הרווח של העסק כמובן

והמחשבה שלי הייתה שזה יקר מידי לרוב הלקוחות

עכשיו אתה אומר שזה גם פחות מ5$ לתיקון אז אולי תסביר את עצמך

זה סוג של זיכיון ?

150$ בחודש ?

איך זה באמת הולך ?

חוץ מזה כמו שכתבו הניסוחים שלך מתאימים יותר לבעל אינטרס במוצר

ולא כחבר פורום שרוצה להציג בפנינו משהו חדש

עכשיו אני לא

למרות שעסקתי קצת בתחום כחובב

אבל אם הייתי הייתי מאוד סקפטי מניסוח כזה

עכשיו חבר פורום אובייקטיבי היה נותן לנו גם בעיות במוצר או אפשרות לבעיות

ולא רק יתרונות

וגם במוצרים מצוינים יכולים להיות בעיות

אני לא מכיר את המוצר אבל בו נניח שהתשלום בצורת מנוי חודשי

אז צריך לציין את זה

אולי זה לפי תיקון וכו

יכול להיות בעיות אם תוכנות מסוימות

יכול להיות בעיה -סתם אני זורק

שמערכת ההפעלה קבלה עדכונים שלא מוכרים לתוכנה בדיסק ואולי אפילו לא עודכנו ברשת

מה אז ?

כמובן שהמוצר הזה פונה בעיקר למשתמשי WIN שלהם הסיכוי הגדול ביותר לווירוסים

אז משתפת פעולה אם החברה ?

העדכונים באתר יהיו ישר אחרי העדכונים של מערכת ההפעלה ?

יהיה אפשר להוריד ולצרוב דיסק חדש אם התוכנה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מאיפה אתה ראית שאני אמרתי 150$ ....

זה מה שאני אמרתי:

המחירים באתר הינם מחירים רגילים.

כל מי שמעוניין במחירים זולים בהרבה מוזמן לשלוח לי פרטים אישיים בפרטי ואני מבטיח לחזור לכולם.

ובנוסף אמרתי:

עכשיו הכל מובן? הReimage נמכרת בחבילות של תיקונים הגדולה שבהם היא 100 תיקונים. שזה כלום לטכנאים שמתקנים הרבה או למעבדות תיקונים. יש חבילות יותר קטנותת, בכל מקרה אני לא צריך להגיד לכם כמה יהייה מוכן לשלם לקוח כדי שלא תפרמטו לו מחשב רב ערך.... תעשו את החשבון לבד...

Mutation אמר:

שלא משום מה,אני מעדיף להוציא יום שלם (במקרה שלי אף פחות ) ע''מ להחזיר את המחשב למצב נורמאלי,

מאשר לשלם 150$.

מזה מובן שהמחירים הם ל 100 תיקונים או לחבילות קטנות יותר ובטח שלא 150$ לתיקון אחד :smile1:

אולי זה מה שבלבל אותך, להבא תקרא היטב....

דבר נוסף: אם כל מה שכתבתי כאן היה על כלי חינמי לא הייתם קופצים ככה, נכון? תקן אותי אם אני טועה.

אוסיף עוד דבר: אם מחיר תיקון עולה אפילו פחות מ-5$(תלוי איזו חבילה קנית) מה בדיוק אני ארוויח?? את החור לגרוש?

לי אין כסף לקנות באופן אישי חבילת תיקונים אבל לדוגמה החברה בה אני עובד כבר גמרה את כל תיקוני החינם שנשארו לה משלבי הבטא ובהחלט מסתמן שנרכוש חבילה של 100 תיקונים.

אני פשוט מכיר טוב את האדם שאחראי למכור את התוכנה ללקוחות מעצם היותי משתמש בטא. במקביל עזרתי להם בפידבקים חיוביים ושלליים על מנת ליעל חלק מהדברים, כי זאת חובתי אני חושב כמשתמש בטא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר נוסף: אם כל מה שכתבתי כאן היה על כלי חינמי לא הייתם קופצים ככה, נכון? תקן אותי אם אני טועה.

טועה.

לא יודע מה לגבי אחרים,אבל אני,אישית לא הייתי משתמש בה עד שהיא הייתה מקבלת איזה ביקורת-שניים,והייתה הופכת להיות יותר פופולרית.

אם זה היה חינם,בכלל לא נראה לי שהייתי משתמש בה עקב חשדנות במוצר,לך תדע מה הם היו מכניסים לך בדרך...

בכל זאת,אני לא לוקח את התוכנה הזאת לאפשרות,אפילו לא אחרונה.

MuTaTiOn.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Mutation, אני לא יודע מה תפקידך בכוח(חובבן, עובד בתחום ??), אבל בשביל לנסות, צריך לפנות לחברה, כמו שכבר אמרו לך זאת חברת סטארטאפ ישראלית, במידה ואתה משתייך לגוף או שיש לך עסק לתיקוני מחשב אתה תקבל גם תמיכה טכנית נהדרת וגם תקבל מספר תיקונים בחינם.

זה לא נושך, ועל סמך מה אתה קובע שהם יכניסו לך משהו?? מה זה השטויות האלו?? קראת את הכתבה שהביאו לך כאן מעיתון Themarker?

זה נראה לך כמו איזו חבורת חפרים ש"יכניסו" לך איזה משהו למחשב???

מי שעובד בתחום שלי ורוצה להמשיך לפרמט מחשבים שיבושם לו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...ועל סמך מה אתה קובע שהם יכניסו לך משהו?? מה זה השטויות האלו?? קראת את הכתבה שהביאו לך כאן מעיתון Themarker?

זה נראה לך כמו איזו חבורת חפרים ש"יכניסו" לך איזה משהו למחשב???

אם זה היה חינם,בכלל לא נראה לי שהייתי משתמש בה עקב חשדנות במוצר,לך תדע מה הם היו מכניסים לך בדרך...

MuTaTiOn.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האא?? ???

בקיצור , אני ניסיתי, יש לי חבר טוב שניסה וכן היו לי גם בעיות בדרך... להזכירך "בטא" היום יש שיפור משמעותי! והעסק פשוט עובד...

אני מאוד הייתי שמח אם יש כאן כאלו שהם בתחום שלי כעובדי חברה או כמנהלי חברה שיצרו קשר עם החברה ירשמו ינסו אותה במסגרת מספר התיקונים החינמיים.

מי שרוצה קשר ישיר לבחור שאחרי על קשרי לקוחות ולא רק ברמה שיווקית אלא גם ברמה טכנית שיצור איתי קשר בפרטי, הרי אני לא הולך לתת כאן טלפון פרטי של בנאדם, אתם יכולים להבין את זה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע שהתוכנה מבצעת מין hijackthis ומסירה ממנו כל רכיב הידוע בתור "לא מזיק". מה שנשאר זה רכיבים מזיקים או מינימום לא הכרחיים והם פשוט מתנתקים מהרצה אוטומטית עם עליית המחשב/דפדפן... ככל הנראה התוכנה מבצעת MD5 של כל קובץ שאמור להיות של מערכת ההפעלה או של 200 התוכנות הכי פופולריות במחשבים אישיים על כל גרסותיהן וכל טלאיהן. לא כזה סיפור האמת - מדובר בגג כמה מאות אלפי קבצים השוקלים גג כמה טרה בייט... ככה התוכנה יכולה לנפות החוצה מיד 99% מהקבצים במחשב שהם תקינים לגמרי ולהתרכז במוזרים/נדירים יותר.

בשביל התיקון עצמו יש לי הרגשה שהתוכנה נותנת עדיפות לגרסאות קבצים ממטמון ה-System Restore. כך, לדוגמא, היא כנראה הצליחה להציל את קובץ ה-win.ini מהסיפור הזה:

http://www.technibble.com/reimage

לדעתי כשהתוכנה נתקלת בקובץ שהיא לא מכירה (נניח דרייבר או סרביס מוזר) אז היא מעלה אותו (קבצים) מהמחשב האישי שלך אליהם ושולחת אותו לסריקת מולטי-וירוס כמו virustotal.com אך כמובן מקומי אצלם בשרתים. כך החברה יכולה להסיק מבחינה סטטיסטית אם להשאיר את הדרייבר/סרביס שירוץ עם עליית המחשב או לנתק ואולי אף למחוק אותו (כשהוא מזוהה בתור וירוס עם שם מדויק אצל אחד ממנועי האנטיוירוס).

בבוטום ליין נשמע כמו פתרון זמני מצוין אם אכן זה עובד כמו שאני משער למעלה מדימיוני בלבד (כך שתצפו לתחרות בתחום הזה אם הם יתפסו גל - מצד מיקרוסופט/סימנטק/ענקים אחרים). ואני אישית אשלח אנשים לתקן את המחשב שלהם דרכם כדי שלא יבלבלו לי במוח יותר מדי ונראה אם הם ייצאו מרוצים... :lol:

גוגל מצא לי עוד איזכור על החברה פה:

http://www.haaretz.co.il/captain/pages/ShArtCaptain.jhtml?contrassID=11&subContrassID=0&itemNo=865932

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה.

לפותח התר'ד. קודם כל תודה על הטיפ לתוכנה.

תפסיקו כולכם לרדת על הבן אדם.

ובואו נגיד שהוא כן עובד בחברה?? זה לא אומר שהתוכנה לא עושה את העבודה שלה.

חיפוש קצר בגוגל של REIMAGE מניב בערך 4 תוצאות רלונטיות לתוכנה...

עד כמה היא יעילה?? זה כבר משהו אחר.

כמה חסרונות שאני ראיתי, וזה ממש ברפרוף.

בכתבה שמצורפת ב THE MARKER, אני רואה שהתוכה מצליחה לתקן 8 מתוך 11 מחשבים. שזה 72%, כן? לא כזה רציני.

סריקה שלוקחת 45 דקות, ועוד אחרי זה להריץ אנטי וירוס, זה לא קצת זמן, וגם לא מבטיח ניקוי של הווינדווס. אני אישית הייתי מעדיף להשתמש ב 4-5 תוכנות כדי לבצע את העבודה.

הרבה יותר עדיף לשכנע את הלקוחות להשתמש באנטי וירוס טוב + פיירוול טוב + תוכנות נגד רוגלות חינמיות וטובות ואז באמת הם לא יצטרכו לתקן את המחשב שלהם.

מי שמגיע למצב שיש לו 1000 וירוסים על המחשב, וישלח את המחשב לתיקון באמצעות בתוכנה הזה, יחזרו לו כל הוירוסים תוך שבוע אם הוא לא מגן על המחשב שלו.

בהודעה באיזה פורום שמישהו כתב, הוא ציין שכרגע התוכנה תומכת רק בווינדווס XP ולא בויסטה, שזה חסרון גדול, כי כל מחשב חדש מגיע עם ויסטה היום, ונכון שזה עניין של זמן עד שהתוכנה תעבוד עם ויסטה, אבל אני יודע עד כמה ויסטה היא מערכת מעפנה, ואני די בספק אם התוכנה הזאת תצליח לתקן יותר מ 50 אחוז מהמחשבים בלי לדפוק דברים אחרים במערכת ההפעלה.

אני כבר רואה בעיות שיצוצו עם כל SERVICE PACK שיצא למערכות הפעלה וצורך בהורדה מעודכנת של התוכנה, שלא נדבר אולי אפילו על זה שיאלצו לקנות אותה.

ואלה 3 חסרונות שאני רואה רק אחרי רפרוף פצפון באינטרנט. עדיין לא יצא לי לראות תגובה רצינית של מישהו שיצא לו להשתמש בתוכנה, ואני אישית לא סופר את הביקורות של פותח התר'ד, כי לדעתי הוא באמת עובד בחברה, וזה למה הוא כלכך מתעקש שאנשים יקנו אותה ככה בעיניים עצומות, בלי לפרט יותר על התוכנה, שלא לדבר על לסדר מחיר. אבל שוב, אולי אני טועה, אבל זה מה שאני חושב.

בכל מקרה, אם התוכנה הזאת טובה כמו שהוא מתאר אותה, אז אני מניח שהזמן יעשה את שלו והיא תזכה לפרסום יותר גדול ולקהל משתמשים יותר רחב.

שוב, אני בכלל בעד שאנשים ילמדו להגן על המחשב שלהם כמו שצריך, לא צריך להיות גאון מחשבים בשביל להתקין אנטי וירוס נורמלי ופיירוול.

כבר כמה שנים שלא הייתי צריך לפרמט את המחשב שלי.

ואני לא מבין למה התוכנה הזאת טובה לטכנאי מחשבים, לא מרוויחים כסף לפי שעות עבודה??? אז למה לחפש קיצורי דרך???

אין דבר כזה, אבל אין דבר כזה, ושוב, אין דבר כזה, ובחיים לא תהיה, תוכנה שיכולה לבצא תיקון של המחשב ברמה כזו, כמו שאין אנטי וירוס מושלם, ובכלל תוכנות מושלמות. בכתבה מצויין כמו שאמרתי ש 72% מהמחשבים התוכנה מצליחה להחזיר למצב בריא, ואני בטוח שזה פחות.

אין סוף לוירוסים חדשים שיוצאים ורוגלות, ואין מה לעשות, ויהיה צריך כל פעם לעדכן את התוכנה.

אז מה הסיפור?? למה לא להשתמש כבר ב 3-5 תוכנות שונות?....

ראיתי את הסרטון שיש באתר של החברה, ממש נשמע מונפץ. עלק מאגר של מאות אלפי דרייברים...... אני דרייבר למחשב שנייד שלי לא הצלחתי למצוא באתר של .

ולפותח התר'ד, חלאס עם הייחצנות. עשית את שלך, או שאנשים יקנו, או שלא, תפסיק להתעקש ולקחת ללב את זה שלא מאמינים ביכולות של התוכנה.

אני בתור טכנאי מחשבים הייתי משכנע את הלקוחות להתקין תוכנות , במקום "לתקן" להם את המחשב עם התוכנה הזאת ואחרי שבוע הם יחזרו אליך עם אותה בעיה.

נכון, יש איזשהו אינטרנס שתהיה לך עבודה, אבל זו סתם שחיטה.

זה בסך הכל פתרון זמני לבעיה התוכנה הזאת. אם בכלל היא עושה את העבודה שלה כמו שאתה מציין.

אה, מחירים:

The pricing for Reimage works on a per use scale is $150 for 5 uses, $250 for 10 or $500 for Monthly plan (100 repairs). This works out to $30 each when you buy the lowest package or $5 each when you buy the largest. It is a small price to pay considering the amount of time you can save with this application and you can always pass the cost onto the client.

אוקיי זו התגבוה הכי ארוכה שלי פה בפורום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח שלפחות התעמקת. ;)

ולגופו של עניין: אני אחזור ואומר שאני לא עובד בחברה.

לגבי הכתבה: היא מלפני כמה חודשים טובים והכתבה נכתבה בהתייחס לתקופה מאוחרת יותר מכתיבתה.

מאז פרסום העתבה עברו המממממממממממון מים בירדן. ואני אומר לך שהתהליך לקח לי במקסימום שבמקסימום 20 דק' אבל כתבתי 10-30 דק' שלא יגידו שזה טוב מידי כדי שיהייה נכון.

כיום האחוזים של התיקון הם גבוהים בהרבה!!

לגבי הויסטה: כ-78% מציבור העולם עדיין מתעקש להשתמש בXP וגם אני שאלתי אותם למה אין תמיכה לויסטה אבל עם אחוזים לא מתווכחים.

היום קבלתי מייל שהגרסה החדשה תומכת בSP3 ובמדיה סנטר.

לא התייחסת ללינק הראשון שקודמך נתן ובו מספר הכותב בדיוק מה שגם אני סיפרתי, איך שהוא נרשם כמשתמש בטא בחינם, בדק את התוכנה וגם שיבח את שירות התמיכה הטכנית המצויין, רגע, אולי גם הוא עובד בחברה..... ???

ראימג' לא מסירה , היא מתקנת את הנזק שהם עשו וזה כולל תיקון הרג'יסטרי, מה שמשאיר לך בסוף לבצע סריקה אחת שטאטא את הקבצים שבמילא הם מתים.. הם גם ממליצים על כך באתר שלהם. 10-20 דק' + סריקה(אתה לא עושה שום פעולה בסריקה) אם אתה בבית הלקוח, שיסרוק בלילה. במעבדה, שים את המחשב בצד ותן לו לסרוק, אתה לא מתאמץ.

לגבי 1000 וירוסים: אולי אתה לא מבין אבל כמובן שהכוונה היא לוירוס אחד או מקסימום שניים שלרוב מיצרים קבצים נגועים וגם אם הם הדביקו קבצים קיימים החיוניים למערכת ההפעלה אז ראימ'ג כבר יידע להשלים את הקבצים החסרים.

לגבי ה"אין דבר כזה": קח מחשב או תתקין לך מערכת וירטואלית אצלך, ותדפוק לה את הצורה עד שהיא כבר לא תוכל לעשות BOOT ואחר כך תריץ ראימג'.

נראה אם אחרי זה תגיד שאין דבר כזה, כי אני אישית ראיתי שיש דבר כזה! (אתה אומר את זה מנסיון? גם אותך אני שואל: מה תפקידך בכוח?)

אני אחזור לסיום: אתה מתנהג כמו האחרים שמשוכנעים שהנה באים לדפוק אותם, אל תגיד מלה רעה ואפילו לא רק דעה לפני שתבדוק את התוכנה בעצמך! אתה יכול להסתמך על הנסיון שהיה לי עם התוכנה או לחבר טוב שלי שממש הצלתי אותו בכך שהכרתי לו את התוכנה או על כותב המאמר מהלינק הראשון שקודמך הביא וזהו!

אחרי שתתנסה בה בעצמך, אשמח לשמוע דעה יותר עניינית.

תודה, וכן, אני עקשן! מזל גדי ככה אנחנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו לא יעיל יותר להתקין מערכת עם אנטיוירוס+מערכת וירטואלית ולהגדיר שמיד בסטארטאפ תעלה המערכת הוירטואלית ואז אם משהו נדפק זה ממש לא בעיה לשחזר?

או שזה לא יעיל בכלל מבחינת ישומים?

מצד שני לגלוש באינטרנט בוירטואלית -משחקים עיצוב עריכה וכו' בHOST

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...