דיון [רשמי]: הבגרות במתמטיקה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון [רשמי]: הבגרות במתמטיקה

idanpere1

Recommended Posts

יאזה בגרות מטורפת!!! היה כל כך קל שזה מצחיק... לי בכל אופן, שאלון 006....

עשיתי בעית הספק [שאלה 1], התשובה לסעיף א' היא 320 עוגיות וסעיף ב' זה 0.6 [3 חמישיות]....

אחר כך עשיתי את שאלה 3, שהיה רק שרטוט והסברים, אבל בעיקרון נקודות קיצון היו במינוס ופלוס 3, נקודות פיתול במינוס ופלוס 1 וגם ב0... הפונקציה קעורה כלפי מעלה בתחום בין -4 לבין -1, וגם בין 0 ל1.... קעורה כלפי מטה בין -1 ל0 ובין 1 ל4... זה לגבי הפונקציה המקורית...

שאלה הבאה שלי הייתה 4, שם בסעיף ג' אני לא ממש זוכר מה הייתה התשובה שכתבתי, אבל נראה לי זה שונה מהתשובות שהמורים שלי עשו [שליש פאי]... אבל כל הדרך נכונה ככה שהמורה שלי אמר שטעות כזו נקודה או 3.. אם בכלל... מה היה בסעיפים א ו ב אני כבר לא זוכר, אבל צדקתי גם בהם.. P= ...

איך לכם הלך? :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מההה

הספק יצא בסעיף א 560 (320 לראשונה, 240 לשנייה) וסעיף ב שלושה רבעים (3/4)... ככה לפחות לי יצא

לפחות האינטגרל היה נכון X:

ולא ביקשו רק את היום הראשון :s05:

1 הכל נכון אצלי..

3 סעיף ג בכלל לא עשיתי

4 סעיף ג לא נכון

חח מועד ב' בשבילי :silly:

תתנחם בזה שאם הכל נכון זה מינימום 78.... אם בשאלה 4 סעיף ג' לא נכון אבל הדרך שלך נכונה יש מצב לבערך 50 אחוז מהסעיף, שזה אומר עוד 5.5 נקודות... 83.5, לרוב מעוגל ל84.... ואם זה בכלל רק טעות חישוב כמו שרשמתי זה נקודה או 3, תלוי כמה הטעות דפוקה, ואיזה בוחן בדק את הטופס שלך... ואז לא תקבל 5.5 אלא 8 או 10 נקודות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חזרתי עכשיו מ 006..

היה באמת קשה.. לא ציפיתי שיהיה כ"כ קשה.

בחצי הראשון של המבחן מתוך ה 3 שאלות לא הצלחתי אף אחת כמו שצריך..

האינדוקציה והבעיה היו קשים לאללה..בסוף הצלחתי הכול (סעיף ב' של האינדוקציה ב5 דקות האחרונות)

שכחתי רק לרשום את הנקודות קיצון חיצוניות בסעיף 3 שזה 2 נקודות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאזה בגרות מטורפת!!! היה כל כך קל שזה מצחיק... לי בכל אופן, שאלון 006....

עשיתי בעית הספק [שאלה 1], התשובה לסעיף א' היא 320 עוגיות וסעיף ב' זה 0.6 [3 חמישיות]....

אחר כך עשיתי את שאלה 3, שהיה רק שרטוט והסברים, אבל בעיקרון נקודות קיצון היו במינוס ופלוס 3, נקודות פיתול במינוס ופלוס 1 וגם ב0... הפונקציה קעורה כלפי מעלה בתחום בין -4 לבין -1, וגם בין 0 ל1.... קעורה כלפי מטה בין -1 ל0 ובין 1 ל4... זה לגבי הפונקציה המקורית...

שאלה הבאה שלי הייתה 4, שם בסעיף ג' אני לא ממש זוכר מה הייתה התשובה שכתבתי, אבל נראה לי זה שונה מהתשובות שהמורים שלי עשו [שליש פאי]... אבל כל הדרך נכונה ככה שהמורה שלי אמר שטעות כזו נקודה או 3.. אם בכלל... מה היה בסעיפים א ו ב אני כבר לא זוכר, אבל צדקתי גם בהם.. P= ...

איך לכם הלך? :xyxthumbs:

לפי מה שאתה אומר הלך לי סבבה גם אני עשיתי תבעייה ויצא לי בדיוק כמוך!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולא ביקשו רק את היום הראשון :s05:

תתנחם בזה שאם הכל נכון זה מינימום 78.... אם בשאלה 4 סעיף ג' לא נכון אבל הדרך שלך נכונה יש מצב לבערך 50 אחוז מהסעיף, שזה אומר עוד 5.5 נקודות... 83.5, לרוב מעוגל ל84.... ואם זה בכלל רק טעות חישוב כמו שרשמתי זה נקודה או 3, תלוי כמה הטעות דפוקה, ואיזה בוחן בדק את הטופס שלך... ואז לא תקבל 5.5 אלא 8 או 10 נקודות...

אני עדיין לא מבין איך טעיתי, עשיתי רק ליום הראשון אבל ככה יצא לי, אולי לא קראתי נכון את הנתונים

בכל מקרה, 85 בלחץ לא מספיק לי, אני ניגש למועד ב וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלון 003 היה קליל הכל יצא לי נכון רק 2 שאלות תגידו לי מה אתם חושבים..

בשאלה 1 סעיף ב' עשיתי את החישוב ככה - 750Xx/100 = 628.5 עכשיו כפלתי את זה במאה ויוצא x=0.91 ואז פשוט הסברתי במילים שהשטח החדש מהווה 91 אחוז מהשטח הנתון ולכן השטח החדש קטן ב9 אחוז מהשטח הנתון.. יקבלו את זה נכון?

וב5 במקום לרשום שערך הX של הנקודות P וQ צריך להיות 2 רשמתי ככה - ערך הנקודה P צריך להיות (2,9) וערך הנקודה Q צריך להיות (2,5) בשביל שהקטע יהיה מינימלי.. לא יורידו לי על זה שהוספתי Y נכון?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...