Firefox 3 - התוספים שלכם - עמוד 65 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox 3 - התוספים שלכם

Vatos-Locos

Recommended Posts

• תגובות 3.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה הקשר לילד? לי היה בזמנו פיירפוקס 4 פרה אלפא ועכשיו יש לי פיירפוקס 3.2 פרה אלפא על המחשב, זה לא אומר שאני ילד.

אני לא רואה סיבה (חוץ מחוסר תאימות להרבה תוספים) למה לא להתקין פיירפוקס בטא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן דוגמא, למעשה בגרסאות ה"רישמיות" זה יותר נפוץ שיש באג קריטי ומשחררים ימים אחדים אחרי זה גרסא "רשמית" חדשה.

לא זכור לי על באגים קריטיים, בגרסאות בטא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמנו הורדתי 3.1A2

אחרי שהיית נכנס לאתר מסויים לא היית יכול ללחוץ על השורת כתובות יותר+הכל היה נתקע בתוכנה בערך

הפתרון היחיד היה לסגור דרך TASK MANAGER

---

בכלל לדעתי להשתמש בALPHA זה חסר תועלת. לרוב בקושי יש משהו חדש אם בכלל ואתה מקבל חזרה רק באגים

אני אישית משתמש רק בPRE BETA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם נחזור לנושא...

יש תוסף בשם stealther שהפעלתו גורמת לכך שלא ישמרו עוגיות, היסטוריה, היסטוריית הורדות,

היסטוריית כתובות וכד' ולאחר מכן ניתן לכבות אותו ולחזור לעבודה רגילה

יש לשים לב שבזמן השימוש בתוסף עלולה להיות בעיה באתרים שדורשים שימוש בעוגיות

והאמת, לא כזה ברור לי למה לעבור לגרסאות בטא ודומיהן. הרי אין משהו שבאמת חסר לי בדפדפן

ושעכשיו יהיה בבטא, אז למה לא לחכות עד שתצא גרסא רשמית וזהו?

אבל טוב נו, על טעם ועל ריח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך תוסף בשביל זה.

http://lifehacker.com/software/firefox/geek-to-live--manage-multiple-firefox-profiles-231646.php

יש לי כמה קיצורי דרך לפיירפוקס, כל אחד פותח את פיירפוקס בפרופיל אחר (לימודים, כללי, מינימלי)

אין בעיה לפתוח כמה פרופילים במקביל (כלומר כל פרופיל בחלון משל עצמו, כולם פתוחים במקביל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך תגובות מוכנות בCOPY PASTE? ;D איך אתה מספיק להגיב כ"כ מהר? תודה רבה אני אבדוק את הקישור שהבאת.

עריכה: מי לכל הרוחות מסביר ריבוי פרופילים עם שמות מבאפי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בLINKIFICATION שהופכת את כל הכתובות בדף לקישורים. יש עוד תוסף שמאפשר הפיכת כתובת לקישור אם הסמן מרחף

מעליה, אמור להפחית שימוש במעבד. תחפש בתר'ד כבר דנו בזה לפני כמה עשרות עמודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחפש תוסף שכשאני מסמן מילה מסוימת באנגלית , הוא יפתח חלון קטן ויראה לי את פירושה בעברית , היה לי פעם תוסף כזה אבל נראה לי שמחקתי אותו בטעות ואני לא זוכר איך קוראים לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...