Firefox 3 - התוספים שלכם - עמוד 49 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox 3 - התוספים שלכם

Vatos-Locos

Recommended Posts

• תגובות 3.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שאלתי כאן כמה וכמה פעמים לגבי שילוב של AVANT ו FF כלומר שיהיו ב FF את כל הדברים של AVANTBROWSER ואף אחד לא יכל להביא לי תשובה. אז זהו שעכשיו יצא גירסה חדשה (בטא) שניקראת בשם חדש ORCA שזה שילוב של FF ו AVANT. כרגע יש בעיה איתה היא לא טוענת דפים משום מה ועובדים על זה, בכל מקרה ברגע שזה יתוקן אני חושב ששווה לכם לנסות את זה בעיקר אלה שאוהבים את AVANT ולא יכולים לעזוב אותו ( כמוני ;D )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שייך. הם רק משתמשים בגקו, מנוע פיענוח ה- HTML של פיירפוקס. כל השאר הוא קוד נפרד. גם אם הם יפתחו מנגנון הרחבות לאורקה, כמעט כל ההרחבות לא יעבדו בלי שהמפתחים שלהן יתאימו אותן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ אין משהו שממש מונע כתיבה של עברית בשורת כתובת? אני משכונע שהיה פה קודם...

אה, וגם נתנו פה קודם תוסף שמונע תאחול של פיירפוקס כאשר הוא מקבל תוספות...יכול להיות?

זה

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/5413

וזה גם זוכר באיזה שפה כתבת בכל טאב. זה נראה לי יפתור איזה 90% מהבעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום רב,

אני משתמש כבר כמה זמן בפיירפוקס בגרסה ניידת של PortableApps.

אני מאוד מרוצה ממנה, היא מהירה והכל, אך יש איתה בעיה אחת - את הפלאגין של הפלאש צריך להתקין במחשב עצמו. זאת אומרת - אם אני עובר למחשב שהוא לא שלי אני צריך להתקין על המחשב פלאגין שאף אחד לא ישתמש בו אחר כך, וכמו כן זו גם טרחה קטנה להוריד ולהתקין כל פעם .

האם קיימת הרחבה (Extension ולא Plugin) שמאפשר שימוש בפלאש במקום התוכנה של Adobe?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע איך אפשר לעשות את הגלילה הכי דומה לגלילה של opera על ידי שימוש ב- YetAnotherSmothScrolling?

תחפש כמה דפים אחורה.

בנוגע לאותו תוסף, מצאתי פתרון לבעיה שיש לו באתר כלכליסט. (אם אני לא טועה רק אני ו cleric סבלנו מאותה תופעה)

Insert the line below into your userContent.css file.

body { overflow:visible !important; }

userContent.css should be in folder in your profile folder.

%yourprofile%/chrome/userContent.css

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לאותו תוסף' date=' מצאתי פתרון לבעיה שיש לו באתר כלכליסט. (אם אני לא טועה רק אני ו cleric סבלנו מאותה תופעה)

[left']

עדיף לעשות את זה דרך Stylish. כך אפשר להפעיל, לבטל, להוסיף אתרים עליהם זה יעבוד או להוריד בקלות ובלי להפעיל מחדש את הדפדפן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...