Firefox 3 - התוספים שלכם - עמוד 47 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox 3 - התוספים שלכם

Vatos-Locos

Recommended Posts

מהו הקיצור בשורת המקשים לשורת הכתובות?

F6/CTRL+L[br]פורסם בתאריך: 26.09.2008 בשעה 17:26:16

התכוונתי שכאשר מסמנים מילה ולוחצים כפתור ימני אז יש אפשרות "חפש X במנוע חיפוש Y" (כאשר Y הוא מנוע החיפוש שכרגע

פעיל בשורת החיפוש). אני שואל האם במקום אפשרות זו יש תוסף שמאפשר איזה תפריט נפתח בתוך התפריט של הכפתור הימני עם

רשימה של מנועי חיפוש?

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/2194

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה הקיצור במקשים לשמירת תמונה בשם ?

שנמצאים באתר עם תמונה ועושים CTRL + S זה שומר את הקובץ של הדף HTML עצמו..לא נותן לשמור כתמונה

יש קיצור לזה?

ואיפה אני רואה את כל הקיצורים במקלדת בהגדרות של הפייר?

אהה ואיך אני מגבה את כל התוספים? הבנתי שאם אני שומר את התיקית פרופיל זה לא ממש עוזר לי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיפה אני רואה את כל הקיצורים במקלדת בהגדרות של הפייר?

תפריט HELP/עזרה או לחיצה על F1 (אייי, שיט איך לא חשבתי על זה קודם...)

אהה ואיך אני מגבה את כל התוספים? הבנתי שאם אני שומר את התיקית פרופיל זה לא ממש עוזר לי..

תתקין MR.TECH TOOLKIT ויש שם אפשרות ARCHIVE EXTENSIONS(שוב, כדאי שתקרא שם את העזרה לפני שתבוא לפה לשאול איך, כמה ולמה...)

בהצלחה

עריכה:

מדובר בהרחבה FEBE ולא כמו שנאמר, עימכם הסליחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוזר באבו-אבוה. אני העברתי את הפרופיל שלי לשני מחשבים אחרים והוא שרד פירמוט והתקנה מחדש של אך ורק ע"י העתקת תיקיית הפרופיל. כל ההרחבות עם כל ההגדרות שלהן עברו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוזר באבו-אבוה. אני העברתי את הפרופיל שלי לשני מחשבים אחרים והוא שרד פירמוט והתקנה מחדש של אך ורק ע"י העתקת תיקיית הפרופיל. כל ההרחבות עם כל ההגדרות שלהן עברו.

כן, אבל אני מניח שהוא רוצה את זה בצורת קבצי XPI כדי שיוכל להתקין אותם על בחשבים/פרופילים אחרים. והFEBE יודע לאחזר את ההרחבה הספציפית מתוך ספרית ההתקנה שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ידוע לי שיש קיצור לשמירת תמונה בשם.. זה גם לא יעבוד כל כך טוב.. הרי בכל דף יש לך הרבה תמונות...

פשוט קליק ימיני על התמונה ואז שמור תמונה בשם.

בכל דף אין הרבה תמונות...... הכוונה שלי אחרי שאני פותח את אותה תמונה שאני רוצה בלשונית אחרת..וככה זה נאסף לעשרות לשוניות של תמונות מוכנות ומציק מאוד עם הקליק ימני על התמונה שמור תמונה בשם... חשבתי יש קיצור במקלדת. לא משנה.

או שתשתמש ב image toolbar (כמו זה שיש באקספלורר)

זה מאוד נוח, אני משתמש בזה כל הזמן.

תודה, אני אנסה באמת...

תפריט HELP/עזרה או לחיצה על F1 (אייי, שיט איך לא חשבתי על זה קודם...)

תתקין MR.TECH TOOLKIT ויש שם אפשרות ARCHIVE EXTENSIONS(שוב, כדאי שתקרא שם את העזרה לפני שתבוא לפה לשאול איך, כמה ולמה...)

בהצלחה

עריכה:

מדובר בהרחבה FEBE ולא כמו שנאמר, עימכם הסליחה

אני לא יודע אנגלית.. ככה שלקרוא את ה "עזרה" אני לא יכול. אז לא לתקוף.. אני לא סתם עצלן שלא קורא וישר שואל כמה למה ואיך..לא סתם.

תודה בכל אופן

אה כן? אבל כל הזמן חשבתי שאמרתם שזה לא מגבה פלאגינס... ומה שאני רוצה בעיקרון - שאחרי פירמוט, יפעיל את הדפדפן אחרי התקנה(ואחרי שהעתקתי את התייקית פרופיל כמובן) ולא יהיה צורך להתקין אחד אחד או משהו כזה... זה יהיה כבר מובנה הכל ומסודר

אם זה ככה אז סבבה... תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פלאג-אינים והרחבות הם שני דברים שונים לחלוטין. גיבוי ההרחבות לא יחזיר את הפלאג-אינים שלך. בכל מקרה, כמעט כל הפלאג-אינים יותקנו בשתי לחיצות מהאתר של מוזילה כשתגיע לאתר בו הם דרושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...