Firefox 3 - התוספים שלכם - עמוד 40 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox 3 - התוספים שלכם

Vatos-Locos

Recommended Posts

• תגובות 3.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נכון יש את הפיצ'ר הזה ב- שכשאתה רושם אותיות בשדה חיפוש אתה מקבל רשימה של מילים דומות?

אז היה לי את זה בגוגל ופתאום זה לא עובד יותר, אני חושב שתוסף כלשהו איפשר את זה, מישהו יודע איזה תוסף זה יכול להיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך הכי שפוטה היא לבצע חיפוש לשם הקובץ. אמור להיות רק אחד כזה.

עדיף להעתיק אותו כשהדפדפן סגור. להחזיר אותו אפשר רק כשהדפדפן סגור.

עשיתי חיפוש, אבל אין את הקובץ sessionstore.js, יש nsSessionStore.js.. זה אותו אחד?

בכל אופן איך אני בכלל פותח אותו?

זה קובץ מוזר של סקריפט כזה, הוא נותן לי שגיאה

46997463vr1.png

http://img185.imageshack.us/my.php?image=46997463vr1.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה משתמש ב session saver או TMP או כל תוסף אחר שמנהל רשימת טאבים למטרת שחזור-

אז כנראה לא יישמר לך הקובץ שאיסתרא מדבר עליו

(את הקובץ הזה שומר הפיירפוקס כאשר תכונת שחזור הטאבים המובנית שלו מופעלת, היא לא מופעלת כשאתה משתמש בתוספים לצורך העניין).

בכל מקרה, גם אם מצאת את הקובץ הזה, דאבל קליק לא יפתח אותו, זה סקריפט שצריך לרוץ מסביבה כלשהי.

בשביל להשתמש בו - כמו שאיסתרא תיאר, אתה צריך לסגור את הדפדפן, לשים אותו בתיקית הפרופיל (למשל במחשב של חבר שלך)

ולטעון את הדפדפן.

אתה מן הסתם צריך לוודא שלא מותקנים תוספים אחרים לניהול טאבים פתוחים בסביבת העבודה,

לדעתי זה ממש לא נוח וזה עוד יותר מסורבל מהצורה שאתה עובד בה היום.

איסתרא עובד עם זה בשביל עצמו, ולא בשביל להעביר רשימות טאבים לאנשים אחרים - אז לו אישית זה נוח אני מניח.

אני אוהב את TMP ומשתמש בהמון מהפיטצ'רים שהיא מוסיפה, אז אין לי בעיה להשאר ולעבוד איתה.

אם אתה רוצה לשמור רשימה של הטאבים הפתוחים אצלך בשביל להעביר למישהו (שלא בהכרח משתמש בפיירפוקס)

אז עוד דרך שאתה יכול לשקול, היא להשתמש במשהו כמו התוסף CopyALLURLs

בקליק אתה מעתיק את כל הכתובות של האתרים הפתוחים בטאבים שלך,

מדביק לאיזה קובץ טקסט ושולח לחבר או אפילו מדביק ישר לחלון בתוכנת מסרים וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן היה מותקן התוסף session saver, העפתי אותו והפעלתי מחדש, עכשיו הוא לא קיים - אבל עדיין אני לא מצליח למצוא את הקובץ sessionstore.js , רק את הnsSessionStore.js כרגיל

ממ, תוכנת שיחזור הטאבים אני חושב עובדת.. הרי כל פעם שאני מפיל את הדפדפן הוא שואל אותי אם לשחזר למצב קודם, ואני עושה לו והוא פותח כמה דפדפנים עם הפצצת לשוניות של פעם שעברה..

הסקריפט הזה אז לא רלוונטי, זה לא מה שאני מחפש.. אני מחפש תוסף פשוט וקל שאני יוכל לשמור את הקובץ פיזית בשולחן עבודה או כל מקום אחר, לשלוח אותו למי שבא לי, ולהפעיל אותו בדאבל קליק.. - יש דבר כזה?

עם TMP יש לי בעיה, אני לא מסתדר איתו, כמה וכמה פעמים כתבתי פה פוסטים , אף אחד לא עזר או ענה לי. אפילו צ'יטטתי מדפים קודמים וגם זה לא עזר. דברים בסיסיים. הוא גם לא נוח לי, לא יודע

CopyALLURLs תוסף חמוד, תודה, אבל עדיין לא שאני ממש מחפש, אבל יכול להיות שימושי..

עוד שאלה על הדרך: איך אני מגבה את כל התוספים שיש לי? נניח ואני מפרמט את המחשב, או רוצה להעביר למחשב את כל התוספים בבת אחת במקום להתקין אחד אחד..

ואולי אתה מכיר תוסף ששומר מה שכתבת בחלונות כתיבה בפורמים אחרי קריסה של הדפדפן ? (נגיד אני סתם כותב פה מגילה, פתאום בום קרס והלך הכל..)

כלומר שעוד לא שלחתי את ההודעה..

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כמה כלים לגיבוי, אבל לדעתי הדרך הפשוטה ביותר היא פשוט להעתיק את כל תיקיית הפרופיל שלך - מגבה הכל, פרט ל- Plugins.

בנוגע לגיבוי שדות טקסט, יש:

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/5761

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאתה מדבר על תייקיית פרופיל, אתה מדבר על C:\Program Files\Mozilla Firefox\defaults\profile ?

למה יש שם גם את כל התוספות והכל? מלבד מעודפים...

אם כך באמת אגבה את זה

תיקיית Plugins - מה יש שם למשל? מה כמו נגן פנימי או שצריך להתקין ולהתאים עם הדפדפן? ואי אפשר לגבות כי זה צריך להיות רשום בריג'סטרי קודם?

אממ, אני אנסה את התוסף של השדות טקסט ואעדכן יותר מאוחר

מה לגבי :

אני מחפש תוסף פשוט וקל שאני יוכל לשמור את הקובץ פיזית בשולחן עבודה או כל מקום אחר, לשלוח אותו למי שבא לי, ולהפעיל אותו בדאבל קליק..וכל הלשוניות יפתחו בקלות. - יש דבר כזה?

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לגבי :

לגבי השאלה הזו - לפני שתתחיל כל 2 עמודים לחזור עליה כי לא עונים לך -

דבר ראשון: אני אישית לא מכיר משהו שעושה כזה דבר.

דבר שני: אם לא עונים לך אין צורך להקפיץ את אותה שאלה כל 2 עמודים (אני מקדים תרופה למכה)

אם לא עונים לך - או שלא יודעים, או שלא רוצים לענות מהמון סיבות שונות אל תקח ללב

- זה בדיוק כמו שאתה לא עונה להמון אנשים בהמון נושאים אחרים, אתה לא צריך להציק עם זה שוב ושוב ושוב ושוב.

חירפנת את כל הדיון בפעם הקודמת שעשית את זה.

במקרים כאלה אולי שווה לנסות לחפש את המידע במקום אחר או בדרך אחרת

ואם אתה לא מוצא את מה שאתה רוצה, אולי פשוט אין כזה.

עד כאן - זו הייתה ביקורת בונה, לא לקחת ללב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש תוסף לפתוח את הדפדפן של , כמו שפותחים את האקספלורר מתוך השועל?

משאלתך התגשמה ;)

Open Websites in Google Chrome from Firefox

* עריכה *

הייתי בטוח שזה כמו IETAB רק לכרום, אבל זה לא :-\

עדיף כבר להשתמש ב-IETAB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני יכול לסדר את הבעיה המעצבנת עם יוטוב?

לא יודע אם זה קרה לכם, זה קורה לי בכל מחשב שאני מתקין פיירפוקס, אפילו בלי תוספים!

הבעיה הולכת ככה:

אני יכול שעה לראות סרטונים שם ולא יהיו בעיות.

ואז באיזה סרטון אחד הסרטון יתחיל בלי קול, יעברו 2 שניות והסרטון יתקע.

ומאז אף סרטון לא פועל.

הפעלה מחדש של הדפדפן עוזרת, אבל משום מה עכשיו היא לא :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...