Firefox 3 - התוספים שלכם - עמוד 37 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox 3 - התוספים שלכם

Vatos-Locos

Recommended Posts

• תגובות 3.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

באמת מוגזם שכל 3 דפים צריך להעיר על זה.

אני אומר מראש, כל הודעה שאפילו תתקרב להגדרת ספאם תזכה את המשתמש באזהרה\השתקה\הרחקה (בהתאם למצב האזהרות שלו).

אנחנו לא בייביסיטר ואין שום סיבה שנשב למחוק הודעות בעצמנו, תשמרו על ההודעות שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת לא בדיוק בקשה לתוסף,

אבל אני לא חושב שיש טעם לפתוח דיון שנוגע ל-FF כשיש כבר את הדיון הזה.

בכל אופן,

בזמן שאני מוריד קובץ, מופיע קובץ זמני כזה על שולחן העבודה (אני מוריד הכל לשולחן העבודה)

ונעלם רק אחרי שההורדה מסתיימת.

האם יש דרך שהקובץ הזמני הזה יהיה במקום אחר כלשהו ולא על שולחן העבודה בזמן

ההורדה על מנת שלא יבלגן לי סתם את שולחן העבודה? (כמו ב-IE, ששם אתה רואה רק את הקובץ

שסיים להוריד, ולא שום דבר זמני בעת ההורדה עצמה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוריד לשולחן העבודה כי לשם אני רוצה להוריד דברים

זה מפריע לי כי זה מבלגן לי את שולחן העבודה בזבל

שלא צריך להיות שם...

שיערתי שהקובץ קיים בשביל להמשיך הורדה שהופסקה,

אבל האם אין דרך שהקובץ הזמני הזה יהיה בתיקייה כלשהי (עדיף שאני אקבע איזה)

ורק אחרי שהוא יסיים להוריד הוא יעביר את הקובץ לאיפה שאמרתי

לו לשמור את הקובץ (כלומר, שולחן העבודה)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה הענקית שלך עם זה?

פשוט ב 5 דקות שאתה מוריד, אל תסתכל על שולחן העבודה, תראה איך לא יהיה את הקובץ הזה ;D

ברצינות,הוא לא מבלגן כלום,הוא תמיד יכנס במקום פנוי וריק, לא מקום שיגרום בלגן של כל האייקונים, וברגע שסיימת להוריד נעלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם אני מוריד קובץ של ג'יגה שייקח לו קצת יותר מחמש דקות להוריד?

ואם זה מפריע לי בכל זאת, גם אם זה רק חמש דקות שם?

אני ביקשתי משהו, שאני חושב שהיה די ברור ומובן

למה אני צריך להמשיך להסביר את עצמי?

לך זה לא מפריע? יופי, מצויין. אז אל תשתמש בפתרון (אם יש כזה)

למה להתווכח איתי ולנסות לשכנע אותי שזה לא מפריע לי?

עכשיו אודה לכל אחד שיוכל לספק לי פתרון לבעיה (כן, מבחינתי זאת בעיה, גם אם מבחינתכם זאת לא)

שציינתי, במקום להמשיך להתווכח איתי אם זה מפריע לי או לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה האקספלורר עובד: מוריד את הקובץ לתיקייה זמנית ואח"כ מעתיק אותה לתיקייה שבחרת. וזה רעיון אומלל.

ראשית, מה אם בחרת בתיקייה כי אין לך מספיק מקום בכונן C (או איפה שלא נמצאים הקבצים הזמניים שלך)? שנית, אם בחרת בתיקייה שאינה בכונן C, בסיום ההורדה יהיה צורך להעתיק בפועל את הקובץ אליה (בניגוד להעתקת המצביע אליו בלבד, כל עוד שתי התיקיות באותו כונן) ועבור קבצים גדולים זה לוקח זמן וגם חונק קצת את המחשב באתו זמן. שלישית, אם ההורדה לא מושלמת מסיבה כלשהי, אתה עלול להישאר עם קבץ גדול בתיקיית temp שעליו אתה בכלל לא יודע. לאן נעלם לי המקום בכונן C?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה עם SPEED DIAL. במסך שרואים את כל החלוניות, לרוב אני רואה PREVIEW של רק אתר אחד ברשימה. אני רואה את הכותרות של כולם, אבל גם שאני מרענן את זה, זה לא מסתדר, אלא נשאר ריק. למישהו יש מושג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה האקספלורר עובד: מוריד את הקובץ לתיקייה זמנית ואח"כ מעתיק אותה לתיקייה שבחרת. וזה רעיון אומלל.

ראשית, מה אם בחרת בתיקייה כי אין לך מספיק מקום בכונן C (או איפה שלא נמצאים הקבצים הזמניים שלך)? שנית, אם בחרת בתיקייה שאינה בכונן C, בסיום ההורדה יהיה צורך להעתיק בפועל את הקובץ אליה (בניגוד להעתקת המצביע אליו בלבד, כל עוד שתי התיקיות באותו כונן) ועבור קבצים גדולים זה לוקח זמן וגם חונק קצת את המחשב באתו זמן. שלישית, אם ההורדה לא מושלמת מסיבה כלשהי, אתה עלול להישאר עם קבץ גדול בתיקיית temp שעליו אתה בכלל לא יודע. לאן נעלם לי המקום בכונן C?

אני מודע לכל זה, אבל בכל זאת,

האם למישהו יש פתרון למה שביקשתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו לי עכשיו צרות עם NoScript.

הוא חסם את ההצעות חיפוש בסרגל הכלים (מה שיש בgoogle yahoo wikipedia ).

הסרתי אותו וזה התחיל לעבוד. אז התקנתי מחדש את התוסף, נכנסתי לאתרים שבהם יש הצעות חיפוש ודאגתי לאפשר את כל הסקריפטים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, זו בדיוק המטרה של NoScript... :D

הוא חוסם סקריפטים בדומיינים שעבורם לא אישרת הרצת סקריפטים. ההצעות של מנועי החיפוש מגיעות ב- AJAX, שמבוסס על ג'אווהסקריפט. ברור שאם הדומיין חסום, זה לא יעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוחצים על האייקון של NoScript וההרחבה אומרת לך.

גלשת ל- .com? אתה סומך על .com? תאפשר סקריפטים מהאתר הזה. באותו אתר אתה מגלה גם סקריפטים מ- evilsite.net? לא סומך עליו? אל תאפשר סקריפטים מהדומיין הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...