Firefox 3 - התוספים שלכם - עמוד 16 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox 3 - התוספים שלכם

Vatos-Locos

Recommended Posts

• תגובות 3.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה אתה משתמש במילה "תקן" ?

Firefox, כמו כל אחר שהוא לא IE, עובד ב-100% לפי התקן.

זה דווקא IE שעובד ללא שום קשר לשום תקן, ולמעשה כל קשר בינו ובין המילה הזו הוא אפסי עד דמיוני.

למה יש אנשים שבנו את האתרים שלהם כך שהם יתאימו דווקא לקוד המוזר של IE ולא לתקן העולמי שמבטיח תאימות לכל ומערכת הפעלה? קטונתי.

אני יכול רק להניח, שזה כנראה בגלל שהם טיפשים.. ::)

מה שמצחיק/אירוני זה שמיקרוסופט הודיעו שהדפדפן הבא שלהם, IE 8, סוף כל סוף יעבוד לפי התקן.

זה אומר שאותם אתרים עלובים לא יעבדו יותר כמו שצריך בשום דפדפן מודרני אלא אם הם יעברו תיקון ויכתבו בצורה נורמלית ע"י אנשים שמבינים משהו מהחיים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיש לא אוהב IE TAB, יש תוסף נחמד שנקרא IE VIEW, אתם לוחצים קליק ימני בעמוד שאתם נמצאים בו, ואז לוחצים על כפתור ומה שזה עושה זה פותח את האתר ישירות ב IE שיש לכם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

מה הבעיה? זה לא השתנה:

histgf4.png

יש איזה תוסף שהופך את לחצן הMOST VISITED ל"קצת" יותר אפקטיבי?

כלומר? מה אתה רוצה לשנות שם?

ויהיה כפתור כמו ב AVANT שיוכל להראות ולהסתיר את ה BOOKMARKS ב SIDEBAR

זה קל: לחץ לחיצה ימנית על שורת התפריטים ובחר ב- customize. בחלון שיפתח, מצא לחתן בשם Bookmarks וגרור אותו למקום שמוצא חן בעיניך בסרגל הכלים. לחץ על Done - וזהו.

בנוסף אני רוצה שכשאני פותח את FF אחרי שסגרתי אותו עם טאבים פתוחים שלא לא יפתחו ישר אלה שהוא ישאל אותי איזה טאבים אני רוצה לפתוח

בעיקרון כל הרחבה ששומרת session עושה את זה. אלא מה, אני די מרוצה מהיכולת המובנית של FF אז א ניסיתי אף אחת מהן. פעם היתה יכולת כזו כחלק מ- TabMixPlus, היא בטח עדיין קיימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שהת'רד עזר לי יצאתי במידה מסויימת רק יותר מבולבל.

אני מחפש שתי דברים. קודם דרך לשדרג את השימוש בטאבים, ראיתי כמה תוספים שלא הבנתי והלכתי קצת לאיבוד.

שני אני מחפש תחליף ל"לשוניות שנסגרו לאחרונה". ניסתי את מה שהוצע פה וזה פותח אוטומטית את האחרון. אין תוסף שמציע את הרשימה שיש ב"לשוניות שנסגרו לאחרונה", ורק מוציא אותה החוצה, כלומר שתהיה יותר נגישה?

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמרי, הוא לא מדבר על זה, הוא מדבר על פיטצ'ר שקיים במקסת'ון

שמראה לך (בתחילת העבודה עם הדפדפן) רשימה של כל הטאבים שהיו פתוחים ב session הקודם, עם אפשרות לסמן V ליד כל אחד מהם.

(מסומן כברירת מחדל על כולם, יש כפתור ל check all ויש ל remove all)

וכשאתה לוחץ continue הדפדפן נפתח רק עם הטאבים שסימנת לו.

אז בקיצור, אין כזה מובנה בשועל (הוא פשוט פותח את ה session השמור בלי לשאול אותך אם אתה רוצה את כל הטאבים השמורים או רק חלק מהם)

ואני לא זוכר שהיה כזה ב TMP, (ואין בגרסא הנוכחית)

בזמנו ה"פתרון" שמצאתי לזה היה לפתוח את השועל תמיד עם מסך הפרופילים

(כדי שאם אני צריך רק לשניה לחיפוש בגוגל, אז הוא לא יתחיל לפתוח ולטעון את ה session הקודם, שמלא ב40 טאבים כבדים)

(מתואר כאן)

(אני כבר לא עושה את זה, אני בדיאטת טאבים)

ניסתי את מה שהוצע פה וזה פותח אוטומטית את האחרון. אין תוסף שמציע את הרשימה שיש ב"לשוניות שנסגרו לאחרונה"

על מה אתה מדבר תגיד לי? הכפתור UNDO הירוק ש TMP מוסיף? יש לידו חץ drop down , תלחץ עליו והוא יציג לך את הרשימה...

undo.jpg

או קליק ימני על טאב כלשהו ובחירה בתפריט closed tabs list

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש הבנת את הפואנטה של הדיאטה, הרי הכמות של הטאבים נשארת זהה עם התוסף הזה... הם רק נראים קטנים יותר.

(וזה לא מה שמדובר עליו כאן - כלומר לא הגודל שלהם הוא בעייתי, אלא הכמות, ולא מבחינה ויזואלית, אלא מבחינת... כמותית :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שהת'רד עזר לי יצאתי במידה מסויימת רק יותר מבולבל.

אני מחפש שתי דברים. קודם דרך לשדרג את השימוש בטאבים, ראיתי כמה תוספים שלא הבנתי והלכתי קצת לאיבוד.

שני אני מחפש תחליף ל"לשוניות שנסגרו לאחרונה". ניסתי את מה שהוצע פה וזה פותח אוטומטית את האחרון. אין תוסף שמציע את הרשימה שיש ב"לשוניות שנסגרו לאחרונה", ורק מוציא אותה החוצה, כלומר שתהיה יותר נגישה?

:xyxthumbs:

Tab Mix Plus, מציע לך את כל מה אתה צריך בענייני טאבים.

פשוט כנס לאפשרויות ותתחיל להגדיר אותו כמו שבא לך.

לגבי הלשוניות האחרונות שנסגרו, KIDNEY כבר ענה.

וכנ"ל גם לגבי סשנים, אתה יכול להוסיף לחצן שנותן לך אפשרות לחזור לסשן האחרון, הלפני אחרון ולסשנים ששמרת (כן, אפשר לשמור סשנים)

למיש לא אוהב IE TAB, יש תוסף נחמד שנקרא IE VIEW, אתם לוחצים קליק ימני בעמוד שאתם נמצאים בו, ואז לוחצים על כפתור ומה שזה עושה זה פותח את האתר ישירות ב IE שיש לכם...

CTRL+לחצן שמאלי על הסמל של השועל בסטטוס בר שמוסיף ה-IETAB, נותן לך את אותו הדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...