Firefox 3 - התוספים שלכם - עמוד 14 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox 3 - התוספים שלכם

Vatos-Locos

Recommended Posts

• תגובות 3.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

DownloadHelper, ההרחבה הטובה ביותר שמצאתי לצורך זה.

היתה פעם הרחבה בשם OpenSearchFox שבעזרתה יכלת להוסיף כל מנוע חיפוש ולבחור את הלחצן המבוקש באותו מנוע (SEARCH/FEELING LUCKY לדוגמא).

הבעיה שהיא לא עובדת כבר, ניסיתי לחפש אלטרנטיבות אחרות אבל לא מצאתי.

אני יודע שזאת השורה שצריכה להיות:

http://www.google.com/search?q=%s&btnI=I%27m+Feeling+Lucky

כשאת ה-s% מחליף הערך שאתה מחפש.

כמו כן צריך להוסיף שם תיקון נוסף של קידוד לתמיכה ביוניקוד.

אתה יכול להוסיף את השורה למועדפים ולהגדיר לה אות קיצור כמו L ואז לרשום בשורת הכתובות:

L מחשב

ואז זה ישתמש ב-FEELING LUCKY.

דרך נוספת היא להשתמש בשורה שהבאתי עם המדריך הנ"ל כדי להוסיף אותה כמנוע חיפוש ל-SEARCHBAR.

תודה, אבל אני מחפש כפתור שאוכל להוסיף לטולבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעייה. מאז שעברתי ל FF3, כל פעם שאני נכנס ללינק ב YNET וחוזר אחורה - העמוד חוזר לתחילתו/לראש העמוד ולא נשאר במקום בו עמדתי במקור כמו שהיה ב FF2. יש מצב לפתור את זה עם תוסף כלשהו?

אני לא יודע אם זה קשור אבל אצלי יש בעיה גם בוואלה כל פעם שאני יוצא מהדף ופותח מחדש אפילו בלי לסגור את הדפדפן או להתנתק ,

99% מהפעמים הוא כאילו מאפס לי את הדף זאת אומרת שואל אותי אם אני רוצה להתקין "אקספלורר 7" וגם מנתק אותי מחשבון האימייל שהיה מחובר.

(זה לא היה קורה לי ב- firefox2 ).

ועוד משהו קראתי פה על תוסף שהיה הופך כל כתובת ללינק פעיל ,

אבל אני לא מוצא את ההודעה שהיתה רשומה וגם אז שבדקתי היא לא עבדה על firefox3 יש למישהו רעיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בIE7 יש את כפתור הNEW TAB מצד ימין לTAB האחרון שנפתח (צירפתי תמונה) בFIREFOX לא מצאתי שומדבר דומה כמובן שאפשר לפתוח טאבים ע"י FILE->NEW TAB אבל זה הרבה פחות נוח

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/5338

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד משהו קראתי פה על תוסף שהיה הופך כל כתובת ללינק פעיל ,

אבל אני לא מוצא את ההודעה שהיתה רשומה וגם אז שבדקתי היא לא עבדה על firefox3 יש למישהו רעיון?

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/1939

הסיבה העיקרית שעברתי ל-FF3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחפש תוסף שיסר לי את הBOOKMARKS לפי TYPE ואז לפי NAME כלומר למלעה תקיות ואחרי זה לינקים

ויהיה כפתור כמו ב AVANT שיוכל להראות ולהסתיר את ה BOOKMARKS ב SIDEBAR

בנוסף אני רוצה שכשאני פותח את FF אחרי שסגרתי אותו עם טאבים פתוחים שלא לא יפתחו ישר אלה שהוא ישאל אותי איזה טאבים אני רוצה לפתוח

כמו ב AVANT

עריכה-ניזכרתי בעוד משהוא: גם דבר כזה URL משהוא שם לדגמא במקום לכתוב את כל הכתובת של HWZONE אני יכתוב רק HWZ וזה יכנס לי לאתר

יש כאלה דברים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את הפתרון, אבל לא הייתי צריך להשתמש בו.

עוד מימיי RC1 פתחתי בוליאן עם השם extensions.checkCompatibility על FALSE ככה שום ADDON לא נבדק , התוספים שהזכרתי למעלה עובדים אבל מופיעים עם סימן קריאה אדום, סתם מעצבן אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-FF 2 היה לי תוסף בשם TOOLBAR BUTTONS .

התוסף הזה היווה תחליף להרבה תוספים בהיותו מוסיף כמה עשרות אייקונים שימושיים לשועל.

כנראה שלא יצאה גירסה שתומכת ב-FF3.

מישהו מכיר תחליף ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...