Firefox 3 - התוספים שלכם - עמוד 127 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox 3 - התוספים שלכם

Vatos-Locos

Recommended Posts

כן,זה EXTENSION LIST DUMPER שמאפשר לך לעשות רשימה של כל התוספות בשניה.

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/3746

בכל מקרה חברה לא צריך יותר מידי להשקיע, עם כל פעם מישהו יוסיף תוסף אחד לרשימה זה יספיק

רק בבקשה נא לקשר לאתר התוספות של MOZILLA, תודה :)

--------------------------

גלישה:

AD BLOCK : חוסם פרסומות

IE TAB: מוסיף אפשרות להפעיל אתרים מותאמים לIE שלא תומכים בסטנדרטים בתוך FF.

ניהול הורדות:

Download StatusBar : מאפשר לנהל את ההורדות בתחית המסך בצורה נוחה ואלגנטית

FlashGot : "מנהל הורדות"

SkipScreen : מאפשר "לדלג" על הזמן השהייה של אתרי איחסון כגון מגה-אפלוד ראפידשר וכו'.

עזרים:

Greasemonkey: מוסיף אפשרות להפעיל מגוון סקריפטים.

Greasefire: בודק איזה סקריפטים זמינים כרגע לאתר שאתה נמצא בו כרגע

כלי ניהול:

Extension List Dumper: מאפשר ליצא את רשימת כל התוספים שלכם.

עיצוב:

עוד משהו :

מוסיפים לינק כך:

[url= ADDRESS ] NAME [/url]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פתרון לבעיית ההרחבה WEAVE, מען הדורות הבאים:

במסך האפשריות של ההרחבה (לשונית נוספת באפשרויות של השועל) אסור לכתוב שום דבר בעברית. :s07:

בתיאור המחשב המסתנכרן רישמו HOME ולא בית, WORK ולא עבודה.

ההרחבה הזו (מבית מוזילללה) לא יודעת את שפת הקודש. :pissed:

התקלה דווחה למוזילה ולפי התגובות בפורום ההרחבה בגירסה הבאה שלה כנראה תתוקן התקלה.

מצד שני, כשמבינים את גודל הפוטנציאל של ההרחבה הזו השמיים הם הגבול. :yelclap:

ניתן לעשות באמצעותה כמה דברים:

- לגבות - הרחבות, אפשרויות, סימניות, הסטוריה, סיסמאות. :xyxthumbs:

- לשחזר - לאחר התקנה נקיה של השועל. :xyxthumbs:

- לסנכרן - הרחבות, אפשרויות, סימניות, הסטוריה, סיסמאות בין פיירפוקסים ובעתיד פלטפורמות אחרות. :xyxthumbs:

בעצם ההרחבה מאפשרת להתייחס לשני מחשבים (או יותר) כאילו הם אחד מבחינת הגלישה !! :yelclap:

ההרחבה עובדת רק עם FF 3.5. :s05:

נ.ב.

עד עתה עבדתי עם ההרחבה FOXMARKS שמגבה/מסנכרנת רק סימניות וסיסמאות.

החל מגירסה 3.0 שלה יחד עם שינוי שמה ל-XMARKS התחילו בה בעיות של מחיקת סימניות בסנכרון. :screwy:

מי שעדיין רוצה להשתמש בה רצוי לו להתקין את גירסה 2.7.2, האחרונה לפני השדרוג שהכזיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה שהתחילה מהעדכון לגירסה 3.5.2 שאולי גם אתם שמתם לב אלייה:

מיליון קריסות. הדפדפן פשוט לא יכול להיות יציב. הוא קורס כל הזמן, הרבה הרבה פעמים

בעיה יותר מעצבנת שאני מנסה עכשיו להתגבר עלייה אבל לא מצליח: אי יכולת שיחזור טאבים בהפעלה מחדש

זה קורה גם שמפילים את הדפדפן ידנית ממנהל המשימות בתהליכים, וגם שלוחצים איקס בדפדפן והוא שואל אם רוצים שזה ישמור ויפתח בפעם הבאה את הלשוניות

הוא מתעלם מזה, ובהפעלה מחדש, פותח כל מיני קישורים של אתרי תוספות מעצבנים, ואין מה לעשות עם זה! גם שסוגרים ידני באיקס הקטן ופותחים עשר לשוניות אחרות הוא לא יזכור את זה לפעם הבאה(גם הפלה ידנית, וגם יציאה באיקס רגיל) איך פותרים את זה?

ניטרלתי את רוב התוספים, את חלקם הסרתי, וזה לא עוזר!! כי הבנתי שהמון תוספות לא ממש עובדות טוב עם הגירסה הנוכחית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SaXtoR, נדפק לך הפרופיל.

אם אתה לא משתמש בהרחבה לשיחזור הטאבים שתחליף את המנגנון המובנה של פיירפוקס, סגור את הדפדפן, מחק את הקובץ sessionstore.js מתיקיית הפרופיל שלך ופתח את הדפדפן מחדש. פתח כמה טאבים, סגור את הדפדפן ופתח מחדש. האם עכשיו הוא משחזר אותם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SaXtoR, נדפק לך הפרופיל.

אם אתה לא משתמש בהרחבה לשיחזור הטאבים שתחליף את המנגנון המובנה של פיירפוקס, סגור את הדפדפן, מחק את הקובץ sessionstore.js מתיקיית הפרופיל שלך ופתח את הדפדפן מחדש. פתח כמה טאבים, סגור את הדפדפן ופתח מחדש. האם עכשיו הוא משחזר אותם?

אחריי שהסרתי לגמרי את הדפדפן(כולל הפרופיל עצמו) והתקנתי מחדש, העברתי את הקבצים של הפרופיל שגיבתי, וזה אמנם הסתדר, מופיעה הלשונית "שחזור בהפעלה" והוא נותן לי מה לבחור לשחזר(אחרי שהפלתי את זה ידנית ממנהל המשימות), אבל עדיין הלשוניות עם אתרים של תוספות כמו SKIP SCREEN, NO SCRIPT וSTYLISH ממשיכות לשגע אותי, כמה שאני סוגר אותם שהוא משחזר מעצמו שוב(בלי לשאול),נניח גם אני גולש כמה דק' בדפדפן, פותח כמה וכמה לשוניות - מפיל שוב, הוא מחזיר אותם!!

גם הNO SCRIPT נדפק ומעצבן, כל רגע הוא מקפיץ את החלון למטה שסקירפטים מסוימים, גם אחרי שהגדרתי לו שלא יציג הודעה ב"דבר סקריפטים נחסמים"

כלומר מתי שהדפדפן עולה שוב, זה מתאפס וחוזר להקפיץ. באותו רגע שמורידים את הויי זה נעלם

זה גם אחרי שניסתי להסיר את התוספות ולהתקין מחדש.

95742249.jpg

גם אצלי יש קריסות מדי פעם, גם במצב בטוח

גירסה ממש מחורבנת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי דווקא אין קריסות (לפחות לא בתדירות שגורמת לי לזכור אותן כי אני לא זוכר אפילו אחת) והגסא מעולה מבחינתי חוץ מחיסרון מרגיז אחד- לוקח לו מלא זמן לעלות ובמיוחד אחרי שהמחשב עולה לוקח לו עידנים.... :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...