הסוף ל WAREZ ? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסוף ל WAREZ ?

roadrunner

Recommended Posts

חברה, תפסיקו לבלבל ת'מוח.

גם אני מוריד לפעמים ב-WAREZ. אבל אני לא מתחבא מאחורי משפטים כמו המחיר בארץ גבוה יחסית לחו"ל.

כל משחק חדש שיוצא לשוק עולה בסביבות 50$. גם בארץ וגם בחו"ל.

אז במקום לבכות ולגנוב בואו נעבוד קצת על ההתנהגות שלנו (שלא תבינו לא נכון - זה לא שאני לא צריך להשתפר גם) ונפסיק אם זה.

זה לא תירוץ - תסתכל על זה כתנאי ואני בטוח שאחרים יסכימו ויש הבל בין 50-70 ש'ח ל200 ש'ח

למה אתה מוריד משחקים ולא קונה!?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם מחירים של חומרה הם גבוהים מאוד;

ייצור של כרטיס 9700 עולה הרבה פחות מהמחיר שלו בחנויות, ותסכים איתי שיש הבדל בין 800 ש"ח לבין 1700 ש"ח.

אז למה ש ATi לא תוריד את מחיר הכרטיס ע"י הכנסה של פרסומות בתוך אריזת הכרטיס?

הסיבה היחידה שאתה מנסה להצדיק גניבה של משחקים היא פשוט בגלל שזה נפוץ כל כך וזמין, בגלל Kazaa ושות' שהפכו את הפירטיות לחובקת עולם במקום לנחלתם של מעטים.

קנית מחשב כדי לשחק ומשחקים עולים כסף, ואנשים קנו מכונית כדי לנסוע ודלק גם עולה כסף (ותאמין לי שבחודש אחד עלות הדלק עולה בהרבה על עלותו של משחק אחד), אז למה שהם פשוט לא ישדדו את תחנת הדלק כל שעתיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל בין דלק למשחקים

אתה עושה השוואות לא הוגנות

בלי דלק אין מכונית בלי משחקים עדיין יש מחשב !

תאמין לי שחברות המחשבים יכולות למכור משחקים בהרבה יותר זול ההפסד שלהם שהן

מוכרות בכל כך יקר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זה ישמע לך טיפשי אבל יש אנשים

שהמחשב משמש להם כמקור עבודה

יש כאלה שקונים מחשב רק בשביל (יש כאלה תאמין לי)

מספר האנשים שקונים מחשב בשביל משחקים הוא מאוד מצומצם (לפי דעתי)

זה מבאס להשקיע במחשב 4-5 אלף ש'ח ולא לשחק בו

בגלל שמשחק עולה 200 ש'ח אם לא היה ווארז

היה לי גג שני משחקים במחשב...

והאמת לא הייתי ממשיך לשדרג אותו כי לא הייתה לי סיבה יש לי שניה פיתרונות למצב

א.חברות משחקים יקימו רשתות שככה שיתחברו אליהן הן ירוויחו כסף מהחיבור לאינטרנט

ב. חבורת משחקים יתחברו עם חברות חומרה ויצרו משחקים שיצרו צורך לשידרוג..

נשמע טיפשי אבל יצרתי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שבלי משחקים עדיין יש מחשב, רק מחזק לך את עמדתו של minimizer.

וההשוואות שלך ממש לא רלוונטיות, פשוט באופן מוחלט!

אני עושה ככה, אני מוריד משחק מחשב, משחק בו, אם אהבתי אז קניתי אותו, אם לא אהבתי, לא קניתי וגם לא צרבתי.

יש ברשותי לא מעט משחקים שאני קניתי על חשבוני וזה כסף שאני הרווחתי, וזה כולל גם סרטי וגם מופעים של אמנים ישראלים.

אז אני לא מבין את ההצדקה הזאת שלכם, לפחות תודו שאתם גנבים ותמשיכו לגנוב, למה להסתתר מאחורי תירוצים?

"המשחקים יקרים מדי"

אז אתה לא קונה את כל המשחקים שיש בעולם, אלא רק משחק אחד לתקופה מסויימת ומשחק בו, הרי אם בא לך מסך יותר טוב או כרטיס גראפי מתקדם יותר, אתה גם תלך לגנוב?

וזה שאין מה להשוות בין גניבה רגילה של חפצים\יקרי ערך וכדומה להורדת משחקים\שירים זאת טעות חמורה, לדעתי הורדת שירים ומשחקים זה just as bad.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוויכוח הזה לעולם לא יפסק !

כי כל אחד דוגל בעמדה שלו

אני לא ממציע תירוצים אני רק אומר אם המחירים לא ישתנו

אין מצב שאני קונה מחשקים

מצטער אני פוגע במערכת הכלכלית של כל העולם

אבל אין לי ברירה כי אם אני אשתעבד לקניית משחקים

אני באמת אצטרך לגנוב מכוניות כדי לממן את המחשקים שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אוהב משחקים מקוריים עם עטיפה מקורית , כל המשחקים של ה PS2 שלי מקוריים ומדובר כאן באיזה 8 משחקים (שווה בערך ל 1000 ומשהו שקל ) ..

למרות שהציעו לי ולאחי לקנות ציפ בזול .

במחשב אני לא משחק כי אין לי ממש מפרט למשחקים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מאמין שיפסקו הWAREZ מכמה סיבות.

1.כדי להפסיק ב100% את הפיראטיות, צריך לייצר משחקים על כרטיסי חומרה(כמו במגאסון ;D) כולשהם - מה שמייקר דרסטית ייצור משחק והתקנתו, או שפשוט צריך לסגור לשימוש פרטי. כמו כן יצטרכו גם להפסיק למכור צורבים, וכך לא יהיה ווארז, אבל אני בספק אם משהו ממה שהזכרתי ינקט, כי בכל חלק מהפיתרונות מישהו יפסיק המון כסף(חברות כוננים/ספקי אינטרנט).

2. תמיד אפשר להתארגן בקבוצה של 10+ איש, לקנות עותק אחד חוקי של משחק שעולה איזה 200+ש"ח ולצרוב אותו לפי הצורך :smoke:(היום, כמעט כל הגנה מפני צריבות נפרצה בדרך כלשהי).

3. לא הגיוני לעצור ולשפוט כמה עשרות(אם לא מאות)מיליוני משתמשים שמתעסקים בווארז :saint:

לדעתי חברות המשחקים והתקליטים צריכים לגרום לפיראטיות להיות לא משתלמת ע"י הורדה מחירים מסויימת, אחרת אין להם סיכוי בחיים האלה :asthanos:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לירן אתה חיב להבין שאתה לא הבנאדם הראשון שחושב על הורדת מחרי משחקים כדי להגדיל את כמות הרכישות ובכך להגדיל את הרווח...

מי שקבע את המחיר ל 50 דולר עשה זאת מסיבה מסויימת ולא בחר את המחיר באופן שרירותי. כנראה שזה המחיר האידיאלי למשחק חדש שיוצא לשוק ואם באמת הורדת המחיר היתה מעלה את הרווחים אז זה היה קורה כי לאף חברה אין אינטרס למכור משחק במחיר גבוה אם הם ירויחו יותר עם מחיר נמוך.

חוץ מזה שלדעתי ההשואה של מינימייזר עם גניבת המכונית והדלק היא מצוינת ומאוד רלוונטית. מה אני אגיד לך, אתה רוצה להוריד משחקים מהאינטרנט? תוריד... אף אחד לא יכריח אותך לקנות. אבל יש משחקים ועוד יהיו רבים שפשוט דורשים ממך לשלם כסף לפי חודש וזה משחק שלשחק בו באופן פירטי יהיה כמעט בלתי אפשרי.

זה כל מה שיש לי להגיד.. אה כן ועוד דבר...

תפסיקו להגיד לאנשים אחרים להפסיק להוריד משחקים אם גם אתם מורידים ותפסיקו להגיד

"כן גם אני מוריד משחקים" כי זה פשוט התלהבות... כאילו שימו לב כל חברי הפורום "גם אני מוריד משחקים באופן לא חוקי"...

וכמובן כמו שכבר אמרו יש משחקים שאם תרצה לממש את הפוטנציאל שלהם (משחק רב משתתפים) תאלץ לקנות אותו (לפחות את רוב המשחקים החדשים) כי אחרת פשוט לא תוכל לשחק (צריך CD key)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לירן אתה חיב להבין שאתה לא הבנאדם הראשון שחושב על הורדת מחרי משחקים כדי להגדיל את כמות הרכישות ובכך להגדיל את הרווח...

מי שקבע את המחיר ל 50 דולר עשה זאת מסיבה מסויימת ולא בחר את המחיר באופן שרירותי. כנראה שזה המחיר האידיאלי למשחק חדש שיוצא לשוק ואם באמת הורדת המחיר היתה מעלה את הרווחים אז זה היה קורה כי לאף חברה אין אינטרס למכור משחק במחיר גבוה אם הם ירויחו יותר עם מחיר נמוך.

חוץ מזה שלדעתי ההשואה של מינימייזר עם גניבת המכונית והדלק היא מצוינת ומאוד רלוונטית. מה אני אגיד לך, אתה רוצה להוריד משחקים מהאינטרנט? תוריד... אף אחד לא יכריח אותך לקנות. אבל יש משחקים ועוד יהיו רבים שפשוט דורשים ממך לשלם כסף לפי חודש וזה משחק שלשחק בו באופן פירטי יהיה כמעט בלתי אפשרי.

זה כל מה שיש לי להגיד.. אה כן ועוד דבר...

תפסיקו להגיד לאנשים אחרים להפסיק להוריד משחקים אם גם אתם מורידים ותפסיקו להגיד

"כן גם אני מוריד משחקים" כי זה פשוט התלהבות... כאילו שימו לב כל חברי הפורום "גם אני מוריד משחקים באופן לא חוקי"...

וכמובן כמו שכבר אמרו יש משחקים שאם תרצה לממש את הפוטנציאל שלהם (משחק רב משתתפים) תאלץ לקנות אותו (לפחות את רוב המשחקים החדשים) כי אחרת פשוט לא תוכל לשחק (צריך CD key)...

הוא עשה את זה מסיבה פשוטה מאוד אנשים לא קונים משחקים תגיד לי אתה... מה עדיף

שכל יום יקנה מישהו משחק ב50 ש'ח או פעם בשבוע יקנה מישהו משחק ב200 ש'ח???

גם כמו שצינו פה הפיתוי גדול מידי למה לשלם שהכל במרחק הקלקה?

הקלות של ההורדה + חוסר ריגשות אשם עושה את העניין לקל ופשוט בשביל כל חובבן

לעומת זאת לשלם 200 ש'ח בחנות מועקה לא קטנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה נקודות למחשבה:

- מחירי המשחקים בארץ זהים למחיריהם בחו"ל; ניקח לדוגמא את Enter The Matrix שעולה בחו"ל (Amazon.com לדוגמא, אך המחיר זהה בכל העולם - בדקתי) בערך 50$ (49.99).

עפ"י שער הדולר היציג להיום [4.518], מחירו של המשחק בשקלים הוא 225ש"ח - 4 שקלים מעל מחירו בארץ.

עוד דוגמא? Raven Shield - עולה 49.99$ ב EBgames.

- גם מחירי המכוניות הם גבוהים מאוד (וזה שבארץ הם גבוהים במיוחד, כאשר המכס לעתים גובה מעל ל 100% ממחירה של המכונית, על זה אין וויכוח) אבל אתם לא רואים כל בן 13 פורץ למכוניות באמצע היום וטס איתן לחניה ליד הבית שלו, נכון?

אני מבטיח לך שאם היה אפשר להוריד מכוניות באינטרנט, לקנות צורב מכוניות ואיתו מן ..... חומרים נדרשים וככה להכין מכוניות אז באמת היה קורה כל הגניבת מכוניות. זאת הפשטות שעושה את זה כל כך חלק מאיתנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מודעים לעובדה שעל רוב המשחקים שמיוצרים החברות מפסידות כסף, שממומן ע"י ההפקה(EA\INFOGRAMES-אטארי בשבילכם ושות') והחנות מרויחה בין 10-20%?

עכשיו תמכור את זה ב10$

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

הדימוי שלך מאוד גרוע

יש הבדל ענק בין פריצה למכונית להורדת משחק אסור בכלל להשוות

מבחינת החוק זה בערך אותו הדבר.
אני קניתי מחשב בשביל משחקים הילד שאתה מדמה לא קנה כלום בשביל המכונית

זה לא מספיק שצריך לקנות מחשב צריך גם כל חודש להוסיף עליו כסף-זה עסק יקר מאוד

מחשב ומשחקים זה מותרות.

במיוחד אם אתה קונה מחשב במיוחד למטרה של משחקים, כך שאין פה שום אלמנט של עבודה או משהו שאתה חייב, רק בגלל שאתה רוצה להנות.

הרבה דברים שאנחנו קונים עולים הרבה כסף להחזיק, זה לא אומר שצריך לגנוב בשביל להמנע מההוצאות.

או שחברות המשחקים יאפשרו פרסומות במשחקים ובכך להקטין את ההוצאות

או שיורידו את מחירי המשחקים ואני מבטיח לך שאני אנקה משח כמו וויס סיטי ב50 ש'ח

כי המשחק שווה את זה אבל לא שווה 200 שקל

נכון שהמחיר של המשחקים הוא גבוה, אבל כמו שאמרתי, זה מותרות.

גם למשל שעוני רולקס, שהם שעונים איכותיים וכו' וכו' עולים הרבה כסף.

אבל מה, הם נחשבים בתור מותרות.

רוב האנשים משתמשים בשעונים פשוטים או שהם לא משתמשים בשעון בכלל, בטח ובטח הם לא פורצים לחנות וגונבים את השעון.

בגדול מוכרים משחקים במחיר מופקע מאוד 200 ש'ח זה הרבה מעל העלויות
ואתה אומר את זה בתור...?

אין לך מושג בגרוש כמה עולה להפיק משחק ולייצר אותו בכמויות כאלה.

אין לך מושג מה תהליך יצירת המשחק כולל(עובדים, ציוד, משרדים וכו' וכו').

לכן אל תדבר שטויות.

כמו שאחד בתחנה מרכזית יכול למכור ב10 ש'ח משחק אפשרל יצר משחק באותו אופן ולמכור אותו

ב50 ש'ח

החבוב בתחנה מרכזית עושה רווח עצבני בגלל שהוא לא עשה כלום חוץ מלהשיג את המשחק(אפילו בחינם, כמוך) ולשכפל אותו על מדיות שעולות 1-2 שקלים ולמכור אותם ב10 שקל, בניגוד לחברות שיצרו את המשחק כמו שפירטתי קודם.

חוץ מזה שאותו חבוב לא מוכר את המשחק עם החוברות וכול יתר הדברים שבאים באריזת המשחק, אלא רק דיסק פשוט בקופסת פלסטיק עלובה.

הדבר יכניס יותר רווחים לחברות המשחקים

הדבר מסובך מידי ומורכב מידי אבל הפיתרון הוא יחידי לפחות בשבילי

הורדת מחירים או הורדת משחקים !

אתה ממש ממש מדבר בלי לדעת על מה אתה מדבר בכלל.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...