כרטיס מסך לא מוכן לדבר עם הלוח אם - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך לא מוכן לדבר עם הלוח אם

studio

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא הגיוני שכרטיס תקול יעבוד על מחשב אחד ולא על מחשב שני ..

כרטיס תקול לא צריך לעבוד על שניהם בקיצור...

אם ריסט לביוס לא עזר ..

אולי בכל זאת יש איזו הגדרה בביוס .. תקרא אולי בRTFM (חוברת) של הלוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב.

היום עשיתי ניסויים ואלו התוצאות :

הכרטיס והלוח עובדים מצויין עם מסך פשוט וזול ומסתבר שהם מדברים יופי והכל עובד.

כנראה שהמסך הוא הבעיה - אני עובד עם 971P של סמסונג : http://hwzone.co.il/reviews/19_inch_highend/8/

מהכרטיס המובנה הוא נותן תצוגה ומהכרטיס PCIE לא.

כשהכל עבד על המסך הפשוט ניסיתי גם להתקין לו (ל-ATI) דריבר והוא נטרל לי את כל ה- במחשב והייתי צריך להתקין מחדש.

למישהו יש פתרונות?

בבקשה???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כשכרטיס הPCI-E מחובר הכרטיס המובנה נותן תצוגה וכרטיס הPCI-E לא, זו לא בעייה במסך, לא בעייה בכרטיסי מסך, אלא בעיית הגדרות של ריבוי צגים.

חבר את המסך לכרטיס המובנה והדלק את המחשב. קליק ימני על שולחן העבודה> מאפיינים> הגדרות> קבע שם שהמסך הראשי שלך יקבל תצוגה מכרטיס הPCI-E ולא מהמובנה. אחרי זה, המסך יאבד תצוגה (או ששולחן העבודה יעלם, תלוי מה בדיוק הגדרת). חבר אותו לכרטיס הPCI-E, ובטל דרך מנהל ההתקנים את הכרטיס המובנה, במידה ואתה לא צריך אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כשכרטיס הPCI-E מחובר הכרטיס המובנה נותן תצוגה וכרטיס הPCI-E לא, זו לא בעייה במסך, לא בעייה בכרטיסי מסך, אלא בעיית הגדרות של ריבוי צגים.

חבר את המסך לכרטיס המובנה והדלק את המחשב. קליק ימני על שולחן העבודה> מאפיינים> הגדרות> קבע שם שהמסך הראשי שלך יקבל תצוגה מכרטיס הPCI-E ולא מהמובנה. אחרי זה, המסך יאבד תצוגה (או ששולחן העבודה יעלם, תלוי מה בדיוק הגדרת). חבר אותו לכרטיס הPCI-E, ובטל דרך מנהל ההתקנים את הכרטיס המובנה, במידה ואתה לא צריך אותו.

תודה רבה על התגובה.

אני אנסה זאת במשך היום ויעדכן אם הצליח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תקרא את מה שאני כותב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה - סליחה.

:-)

בכל אופן אין לי אופציה שה-PCIE יהיה מחובר ותיהיה לי תצוגה מהאון בורד - כשאני מנסה להדליק את המחשב במצב כזה הוא לא נותן שום תצוגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב.

היום עשיתי ניסויים ואלו התוצאות :

הכרטיס והלוח עובדים מצויין עם מסך פשוט וזול ומסתבר שהם מדברים יופי והכל עובד.

כנראה שהמסך הוא הבעיה - אני עובד עם 971P של סמסונג : http://hwzone.co.il/reviews/19_inch_highend/8/

מהכרטיס המובנה הוא נותן תצוגה ומהכרטיס PCIE לא.

כשהכל עבד על המסך הפשוט ניסיתי גם להתקין לו (ל-ATI) דריבר והוא נטרל לי את כל ה- במחשב והייתי צריך להתקין מחדש.

למישהו יש פתרונות?

בבקשה???

דבר אחרון, לפני שנגמרים לי הרעיונות.

עם המסך שלך הכרטיס PCI-E לא נותן תצוגה, ועם מסך אחר כן.

הכוונה היא לתצוגה עוד משלב הפוסט? או שהתצוגה נעלמת רק אחרי שWindows עולה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשמחובר ה-PCIE אין תצוגה בכלל עם המסך שלי - אין אפשרות להכנס לביוס - כלום.

על מסך פשוט יותר - עובד חלק.

יש לציין שהמסך שלי חדש כמו גם המחשב - הרכבתי אותו לפני חודש בערך והמסך הגיע שבוע אחרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש יותר מדי דפים, אז אם עוד לא ניסיתה

מחשב עובד בכלל ? CAPS LOCK ו NUM LOCK מדליקים מנורות ב KEYBOARD בזצן אין שום תצוגה ?

להסיר לגמרי דריבר של כרטיס חדש. לא רק מ CONTROL PANEL - גם עם תוכנית מיוחדת של מי שבנה כרטיס.

ועכשיו לנסות בלי דריבר בכלל ובלי להתקין דריבר לכרטיס חדש.

ואיזה מודל בדיוק מסך חדש שלך ? אולי לא תומך ברזולוציות שיש לכרטיס חדש ?

XP מכיר נכון מסך חדש שיש ? או שעוד זוכר מסך ישן שהיה שלך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...