איזה כיף להיזכר בקהילת החומרה הישראלית מראשיתה... - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה כיף להיזכר בקהילת החומרה הישראלית מראשיתה...

Fkl0ster
 Share

Recommended Posts

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אז ב PCPRO החלו להנהיג שיטת "דרוג משתמש".

אז אנקודר נתן לינק והילהיב את כולם להיכנס אליו, כשבעצם כל לחיצה גרמה בלא יודעין המשתמשים לכך שיינתן לו פלוס ודרוגו יעלה...

אני חשפתי את המזימה המרושעת! ;D

Enc0der השתמש אז בכינוי uha1. ולגבי חשיפת המזימה, לי זה זכור קצת אחרת:

טוב, חבר'ה, אני אמנם לא מנהל באתר, אלא סתם moderator פשוט...

אבל אני יודע דבר או שניים על הונאות :smoke:.

Enc0der, הנה זה בא (אתה הבאת את זה על עצמך ;))

שלב א:

7672650.gif

שלב ב:

3621991.gif

שלב ג:

5258954.gif

שלב ד:

מחיקת הודעת השורש של הדיון הגאוני "LOL!!!".

התוצאה:

9462873.gif

אין כמו ה-Temporary Files כדי להציל את היום... ;D

מידי, יואב, הבמה לרשותכם.

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמנם לא וותיק כמו כמה מכאן, אבל אם מסתכלים ימינה -----> (צד שני!) רואים שבאתי קרוב להתחלת האתר הזה ולהרשמות המנהלים כאן. גם בHW היו זמנים טובים, אתם מוזמנים להכנס לת'ארדים הכי פעילים ולראות את "משחק מילים", "הסיפור שלא נגמר" ו"סוגיות". כשספאם היה דרך חיים! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי לכם לחזור לעמודים הראשונים של פורום כללי,ולעבור על כמה תארדים שם.. זה יכול להיות די מענין...

ודרעק מינד ( ;D) הקדמתי אותך ביומים :smoke:

אני אוותר לך על ההערה בגלל ששלחת לי מחשבות חיוביות במפגש ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שמישהו צינזר מידע מסויים מפורום כללי, כי אם תסתכלו על העמוד הראשון כאן ( http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=7;action=messageindex;start=3080 ) תראו שזה מתחיל רק מהחודש ה12.

עכשיו אני גם נזכר איך כל הפורום דרש לא לעבור לגירסא החדשה של YABB בגלל שענקודר אמר שלא יהיה אפשר להעביר גם את משחק מילים, בסוף הוא הצליח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

אהלן אנשים. יואב פרחי כאן איתכם. חבר שלח לי את הלינק, וזה עושה הרבה טוב להיזכר במה שהיה - קצת נוסטלגיה לא מזיקה אף פעם...

אלו מכם שזוכרים את היום בו התגייסתי בטח ישמחו לשמוע שאני אני משתרר עוד קצת פחות משבועיים, אחרי שרות של 3 שנים וחודשיים בצה"ל.

הרבה שינויים קרו בקהילת החומרה בארץ ואני חייב להודות שלא ממש עקבתי, אם כי מדי פעם הצצתי ככה לראות מה חדש...

טוב לראות ששום דבר לא נשאר כפי שהיה.

מה הלאה? אני מקווה שיהיה טוב, לכולם.

;)

שבת שלום

יואב פרחי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Enc0der השתמש אז בכינוי uha1. ולגבי חשיפת המזימה, לי זה זכור קצת אחרת:

גדול!

מה היו הקריטריונים שהכנסת למציאת הת'רד?

מה הלינק לת'רד?

מוזר, אני זוכר בברור שפירסמתי הודעה בקשר לכך שיש "משהו מסריח" בלינק שהוא סיפק.

כמובן שאתה עשית עבודה יסודית (כמו תמיד, יש לציין ;)) אבל אני זוכר שעליתי על זה...

אגב, זוכר את ההספד שמידי עשה ל V5? זה היה כששקלת את אופציית קניית GF2 GTS ו V5 על פני GF3...

בסוף קנית GF2 GTS, ואני זוכר טוב מאד את הביקורת הקשה שמתחת על הקנייה, במיוחד כשחשפתי (בזה אני בטוח!) את הרדאון LE שעלה ב KSP בזמנו כ - 450 ש"ח.

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה היו הקריטריונים שהכנסת למציאת הת'רד?

מעניין שכבר עניתי בדיוק על אותה שאלה בעבר, ההבדל היחידי הוא שצריך היום לעדכן את הגבלת זמן החיפוש מ-100 יום ל-800.

מה הלינק לת'רד?

בבקשה

כמובן שאתה עשית עבודה יסודית (כמו תמיד, יש לציין ;)) אבל אני זוכר שעליתי על זה...

הי אבי! מעיון מחודש בדיון, אתה צודק.

אגב, זוכר את ההספד שמידי עשה ל V5? זה היה כששקלת את אופציית קניית GF2 GTS ו V5 על פני GF3...

בסוף קנית GF2 GTS, ואני זוכר טוב מאד את הביקורת הקשה שמתחת על הקנייה, במיוחד כשחשפתי (בזה אני בטוח!) את הרדאון LE שעלה ב KSP בזמנו כ - 450 ש"ח.

איך אפשר לשכוח...

אגב, אני עדיין עם ה-GTS. בשביל כמות המשחקים שאני מריץ, זאת לא הייתה קניה כל כך גרועה.

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...