איזה כיף להיזכר בקהילת החומרה הישראלית מראשיתה... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה כיף להיזכר בקהילת החומרה הישראלית מראשיתה...

Fkl0ster
 Share

Recommended Posts

אני עוד זוכר כש PCPRO נקרא בזמנו HardWare Israel, ושינה שמו ל PCPRO, שינה עיצוב פעמים רבות, וגם גרסאת פורום.

מי ש"זקן" כמוני יודע על מי אני מדבר.

אני מדבר על יואב פרחי העורך ה"צעיר", דור קיידן, אורי סולימני... האגדיים.. קראתי על האתר במקרה במגזין המחשבים בעיתון "ידיעות אחרונות" שמתפרסם אחת לשבוע. נאמר כי יואב מעוניין להעלות את מודעות הציבור בעת רכישת מחשב\פריטי חומרה שונים...השאר זה כבר היסטוריה.

אחח, שנת 1999, DIAL UP עם הפנטיום 133 הישן שלי - לדבר עם בנות במירק, ולגלוש ל"הרדוואר איזרעאל" היה כל עיסוקי ברשת.

אחר כך הצטרפו הולוגראף (תומר גבל - כרגע ביחידה סודית במודיעין), אנקודר (עומרי מנהל האתר - כרגע בשריון), KOM שעדיין נמצא איתנו ובא אלינו עם פנטיום 1 ג'יגהרץ וGF2 MX של אינוויזן, לוח איסטון... קום אני זוכר את כל המפרט הראשוני שלך!!! ;D

תמיד השתמשת בסמיילי הזה: ::) כמעט בכל הודעה! :D

גם מינימייזר הצטרף, אז כשEnc0der "פרש" וניהל עם הדובים את PCTIP, שאליו נהרו רבים מחברי PCPRO.

זמנים עברו, PCPRO מת, אנקודר וחבריו עברו ל HWZONE ואנחנו איתם. 8)

תומר תיזחק בזמנו את "מנטור" אבל הוא גם "מת" עם עזיבתם של חבריו כשנקראו לשירות חובה בצה"ל... :hi:

בל נישכח את יניב אוזן, עם הת'נדרבירד 750 שהוחלף ל 900 על ה A7V (לוח אגדי) של . גם יניב בשריון... :smoke:

נוסטלגיה... :'(

עריכה: שחכתי את הגדול מכולם: Midi_Glider . האדם הזה הוא מצבור מדהים של ידע בכל הקשור לשבבים גראפיים... Kudos למידי!

עוד אנשים שאני נזכר בהם: Xyu Gigante (חוי ג'יגנטה = זין ענק), Overfl0w, IMPALER , Prognathous... ועוד רבים וטובים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

היו ימים :hat:

טוב, חיטטתי קצת בנבכי העבר, ונדהמתי לגלות שכל "המנהלים הגדולים" היו פשוט ס-פ-א-מ-ר-י-ם!!!

הנה דוגמא לת'רד שהיה ננעל/נמחק/כל השאר, עוד לפני שהוא נפתח בימינו אנו.

LOL. :lol:

חחחחח אתה צוחק? תמצא את הפורום הישן של ותחפש KoM ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, חיטטתי קצת בנבכי העבר, ונדהמתי לגלות שכל "המנהלים הגדולים" היו פשוט ס-פ-א-מ-ר-י-ם!!!

הנה דוגמא לת'רד שהיה ננעל/נמחק/כל השאר, עוד לפני שהוא נפתח בימינו אנו.

LOL.

אם אני הייתי עושה את זה היו מוחקים את הת'רד הזה מהר ולחשוב שEnc0der שהוא מנהל (!!!) נטל חלק ראשי בת'רד כה וואי וואי וואי!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני הייתי עושה את זה היו מוחקים את הת'רד הזה מהר ולחשוב שEnc0der שהוא מנהל (!!!) נטל חלק ראשי בת'רד כה וואי וואי וואי!!!

זה עוד כלום!

אז ב PCPRO החלו להנהיג שיטת "דרוג משתמש".

אז אנקודר נתן לינק והילהיב את כולם להיכנס אליו, כשבעצם כל לחיצה גרמה בלא יודעין המשתמשים לכך שיינתן לו פלוס ודרוגו יעלה...

אני חשפתי את המזימה המרושעת! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...