הMac OS X הבאה 10.6 Snow Leopard נחשף באופן רישמי. - עמוד 3 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הMac OS X הבאה 10.6 Snow Leopard נחשף באופן רישמי.

Nosh

Recommended Posts

ממש לא, רק הכריזו על זה שהיא קיימת בינתיים יש עוד דיי הרבה זמן.

וגם ה PC שקניתי שנתיים לפני שויסטה יצאה לא הצליח להריץ אותה, וכשקניתי אותו הוא היה מפלצת שעלה לי 10,000.

לעומת זאת המק שקניתי באותו זמן ב 4,000 מריץ לי לאופרד חופשי.

אתה רואה את המחשב שלי? הוא עוד סוקט 478, ציפסט 875, וAGP.

הוא נקנה לפני כמה שנים ב6K אם אני לא טועה וחוץ מעוד חצי גיגה זיכרון הוא לא שופר מאז, והוא מריץ נהדר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דק - כשפידר היא התוכנה הראשית (למעלה, בסרגל רשום פיינדר) הקש תפוח -שיפט-A. יפתח לך חלון האפליקציות.

כשכשל תוכנה ראשית עובדת, זה לא יקרה. וזה מעצבן רצח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא, רק הכריזו על זה שהיא קיימת בינתיים יש עוד דיי הרבה זמן.

וגם ה שקניתי שנתיים לפני שויסטה יצאה לא הצליח להריץ אותה, וכשקניתי אותו הוא היה מפלצת שעלה לי 10,000.

לעומת זאת המק שקניתי באותו זמן ב 4,000 מריץ לי לאופרד חופשי.

vista business רץ על לפטופ 1.6 "סלרון"(Intel mobile 420) עם 512mb בצורה נפלאה לא יודע על מה אתה מקשקש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדברים היחדים שאולי יהוו יתרון למשתמש הביתי בOSX 10.6 זה QT X, שיכלול סוף סוף יותר קודקים לקבצים פופולאריים.

גם OPENCL שלפי מה שהבנתי זה לניצול הGPU לדברים שהם לא גרפיים = עוד כוח עיבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

vista business רץ על לפטופ 1.6 "סלרון"(Intel mobile 420) עם 512mb זכרון בצורה נפלאה לא יודע על מה אתה מקשקש.

עובדתית המחשב שאני מדבר עליו היה 3500+ (חד ליבה כמובן) עם גיגה זכרון וויסטה זחלה עליו בצורה שלא תיאמן.

יכולים להיות לזה אלף תירוצים כמו העובדה שזה היה לא הרבה זמן אחרי שויסטה יצאה ושיפרו את הביצועים שלה מאז, או אולי הייתה לי איזה בעיית דרייברים נדירה אבל זה לא משנה את העובדה שפשוט לא יכולתי לעבוד עם זה ואחרי חודש פירמטתי חזרה ל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה שאתה מוכיח את הנקודה שלי.

מה אתה מנסה להוכיח בדיוק? אפשר לחשוב לאופרד לא זוללת משאבים...? כבר ראיתי מקים חזקים שבקושי סוחבים עם 2GB ראם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה זה שהתחיל עם הקטע של "מה עם אנשים שיש להם PPC ואפל "דופקת" אותם", כל מה שאני אומר שמהבחינה הזאת יותר גרועה כי יש הרבה אנשים שקנו מחשב חצי שנה לפני שהיא יצאה ולא יכולים להריץ אותה בצורה טובה.

וחוץ מזה שלא יהיה שום שינויים מבחינת המשתמש אז זה לא באמת משנה שום דבר, רק כשתצא 10.7 זה מה ש"ידפוק" את משתמשי ה PPC אבל עד אז כבר ה PPC הכי חדשים שיש יהיו כבר בני 5 שנים לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני על XP ביגלל שהכרטיס מסך שלי נישרף (X1600) ואני משתמש כרגע ב 9250 שפשוט מאט את כל המערכת גם כשהAERO מכובה וכו' וכשהיה לי זמן לפרק לפרק מחשב אחר בבית ולקחת משם את הX1600 ולשים אצלי אני יחזור לויסטה.

ויסטה באמת עובדת נהדר, כמו XP, והממשק הרבה יותר נוח והמון פיצ'רים קטנים שפשוט חוסכים זמן!

מה גם שהמערכת הבאה Windows 7, לפי מה שידועה היום היא תתרכז ביעילות במשאבים וכו', שיכול שיהיו לה אותם דרישות מערכת כמו לויסטה/קצת יותר גבוהות ואז אולי גם המחשב הנוכחי שלי יריץ אותה (שזה כבר יהיה 5-6 שנים אחרי שהוא נקנה).

לעומת זאת מחשבים פוואר מאק שנימכרו עד אוגוסט 2006 (אז הוחלפו למק פרו מבוסס אינטל) לא יוכלו להריץ את 10.6ב תחילת 2009, לא משנה כמה יקרים הם היו (והיו פי 2-3 יותר יקרים מPC עוצמתיים)

ושלא תבין לא נכון, כל שנה/שנה וחצי יוצאת גרסא חדשה של OS X, ולהרבה משתמשים אין בעייה לדלג על כמה גרסאות פה משם (להשתמש היום ב10.2/3 לא יפריע היום להרבה משתמשים), הבעייה התמיכה הקצרה, שהרבה תוכנות כבר היום דורשות OSX מגרסא 10.4.8.

office 2008 דורש 10.4.9 ומעלה

msn messenger 7 דורש 10.4.9 ומעלה

כן זה מייקרוספוט ורוצים לרעת אפל אבל נעבור לתוכנות נייטרליות פופלאריות.

פיירפוקס 3 דורש 10.4 ומעלה

Adium 1.2.5 דורש 10.4 ומעלה

NeoOffice 2.2.3 דורש 10.4 ומעלה

איטונס 7.6 דורש OS X 10.3.9 or OS X 10.4.9 or later אבל אם יש איפון אז חייבים 10.4.10 ומעלה.

אני רואה שבכל זאת משתמשי מאק צריכים לשדרג כל שנה/שנה וחצי ולשלם, אם הם ביכלל יכולים, יכול להיות שבכלל יצטרכו לקנות מחשב חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שאני אומר שמהבחינה הזאת יותר גרועה כי יש הרבה אנשים שקנו מחשב חצי שנה לפני שהיא יצאה ולא יכולים להריץ אותה בצורה טובה.

וחוץ מזה שלא יהיה שום שינויים מבחינת המשתמש אז זה לא באמת משנה שום דבר, רק כשתצא 10.7 זה מה ש"ידפוק" את משתמשי ה PPC אבל עד אז כבר ה PPC הכי חדשים שיש יהיו כבר בני 5 שנים לפחות.

אל מה אתה מדבר? מחשב מלפני חצי שנה לא מסוגל להריץ את בצורה טובה? :kopfpatsch:

אני הרצתי מתקופת A64 3200 חד ליבתי, ונחש מה...? עבד כמו גדול.

ועוד דבר שאפל השאירו מאחור התמיכה לקלאסיק (מערכת 9).

שאני אספר לך כמה כסף המשרד שאני עובד בו זרק על תאימות לאפל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...