הMac OS X הבאה 10.6 Snow Leopard נחשף באופן רישמי. - עמוד 2 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הMac OS X הבאה 10.6 Snow Leopard נחשף באופן רישמי.

Nosh

Recommended Posts

וכמובן עוד דברים שהמתכנתים שלהם יכולים לדפוק...

---------

מה לעשות אוריב...

מק עובדת על שני מעבדים

היא רצתה לזרוק אחד והיא עשתה את הדבר ההגיוני

זרקה את הייצור המוזר הזה שהיה צריך למות ממזמן והשאירה את התמיכה שמקרבת אותה לכלל

אני לא חושב שזאת הסיבה, הקוד הישן מושרש עמוק במערכת הפעלה עד כדי כך שאדובי נאלצה לותר על גרסת 64 ביט למקים.

בנוסף אם תסתכל על קו הזמן של , תוכל לראות שלאפל יש "אצבע קלה על ההדק" בכל הקשור לתאימות לאחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש מצב שההחלה לבטל תמיכה בPPC קשורה אישכהו גם להאקינטוש?

לללללממה שתיהיה סיבה?

אני לא חושב שזאת הסיבה, הקוד הישן מושרש עמוק במערכת הפעלה עד כדי כך שאדובי נאלצה לותר על גרסת 64 ביט למקים.

בנוסף אם תסתכל על קו הזמן של , תוכל לראות שלאפל יש "אצבע קלה על ההדק" בכל הקשור לתאימות לאחור.

כן, זונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שההחלה לבטל תמיכה בPPC קשורה אישכהו גם להאקינטוש?

זה אולי קשור אבל אז התוצאה צריכה להיות הפוכה

מאק רוצים להימנע מהתקנות לא חוקיות ואם הם היו תומכים רק בPPC אנשים היו חייבים לקנות מק כדי להתקין (במקום להוריד ולהתקין היום)

דיי אמרנו את אותו הדבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. הPPC כתובים אחרת וקוד שנכתב עליהם לא יעבוד על מעבד רגיל שמשתמש בX86 (אין לי כח לרשום את המילים הארוכות האלה :-X)

ה"הגנה" היחידה שיש כרגע בהתקנות של המק זה בדיקת EFI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משעשע שיש לי חבר גרפיקאי שהשקיע על G5 מרובע ליבות (2Xמעבדים כפולי ליבה על הלוח) כמעט 25,000 ש"ח מלפני שנה וחצי.

תאר לך שמיקרוסופט עכשיו מוציאה את WIN 7 עם תמיכה רק למעבדי נהלם ו-C2D 45 ננו בלבד.

לא נעים לי להעלות את זה, אבל לפני שנה וחצי חבר שלך היה קונה מקביל ברבע מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמה שבועות השתמשתי במערכת tiger(נו זאת שהייתה לפני הלאופרד)

לא יודע

לא התלהבתי בשיט

לא היה נוח

המשטח מגע בנייד (זה שאיתו מזיזים את העכבר) זוועתי

אין לחצן ימני נורמלי

ובתכלס לא נוח

זה לא דברים קטנים ומעצבנים כמו בויסטא זה הגישה עצמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כן נוח אבל מוגבל.

למשל בוינדוס (או בלינוקס, לצורך העיניין) כשאני פותח מספר ב FF ועושה ALT TAB אני יכול לבחור איזה מהם שאני רוצה - במק לא.

יש עוד כמה דברים ממש מעצבנים אבל שיהיה, מתרגלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רמת נוחות זה דעה

לדעתי זה ממש לא נוח שהדוק מכיל גם קיצורים וגם תוכנות פועלות

לדעתי זה לא נוח שמעבר בין במק כזה מעפאן

לדעתי זה לא נוח שהתפריט העליון משתנה לפי התוכנה הפתוחה (או משהו כזה.. זה היה לפני חודש כמעט שניסיתי את המק)

ואני עדיין מנסה להבין למה התפריטים באזוראוס על המק שונים כל כך מהתפריטים בווינדוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משעשע שיש לי חבר גרפיקאי שהשקיע על G5 מרובע ליבות (2Xמעבדים כפולי ליבה על הלוח) כמעט 25,000 ש"ח מלפני שנה וחצי.

תאר לך שמיקרוסופט עכשיו מוציאה את WIN 7 עם תמיכה רק למעבדי נהלם ו-C2D 45 ננו בלבד.

אני מאוד בספק שחבר שלך עשה את זה כי כבר לפני שנתיים הפסיקו לייצר אותם.

ותסלח לי אם הוא היה קונה באותה תקופה הוא גם לא היה יכול להריץ 7 ואין שום סיבה שהוא יצטרך להחליף מערכת הפעלה גם ככה.

כמו שעכשיו עדיין יש תמיכה מלאה בתוכנות לטייגר ותישאר לפחות עד ש Snow תצא אז יהיה גם ללאופרד לפחות לכמה שנים טובות.

ואם הוא גרפיקאי כזה רציני שהוא צריך כזאת מפלצת אז תאמין לי שהוא יחליף למקטל עד סוף התמיכה ללאופרד גם ככה.

בלי קשר לזה:

נים על מה אתה מדבר בדיוק? פשוט לא הבנתי אותך.

ולכל מי שטוען שהחלפת חלונות היא לא נוחה: פשוט תעשו את אחת הפינות של המסך בתור Hot corner ל Expose, אחרי שעשיתי את זה אני לא יכול יותר לחשוב איך עבדתי עם .

עוד עריכה:

או.קיי. הבנתי אותך אבל אני פשוט לא משתמש בזה, סטאק אחד של Applications וכל הבעייה נפתרה. (למרות שאני מודה שזה יכול לעצבן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד בעייה עם אפל זה התמיכה הקצרה, מערכות הפעלה לפני תיגר לא נתמכות, כמו 10.3 שיצא בסוף 2003, והיום רוב התוכנות אני רואה דורשות 10.4.8 ומעלה.

ובגלל זה המון נידרשים לשדרג (=כסף) או לקנות מחשב חדש (= הרבה כסף).

ותסלח לי אם הוא היה קונה PC באותה תקופה הוא גם לא היה יכול להריץ Windows 7 ואין שום סיבה שהוא יצטרך להחליף מערכת הפעלה גם ככה.

לפני שנה וחצי היה ניתן לקנות מערכת כמו E6600 שעלה אז 1800 בערך, זכרונות 2GB שעלו 800 +- ועוד.. וזה יוצא פחות מ7000 שקל למחשב, שאני בטוח שיריץ winodws 7.

בעוד מחשב ב25000 לא יוכל להריץ מערכת שיצאה כעבור שנתיים (אם אני לא טועה היא צפוייה לצאת בMac world).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא, רק הכריזו על זה שהיא קיימת בינתיים יש עוד דיי הרבה זמן.

וגם ה שקניתי שנתיים לפני שויסטה יצאה לא הצליח להריץ אותה, וכשקניתי אותו הוא היה מפלצת שעלה לי 10,000.

לעומת זאת המק שקניתי באותו זמן ב 4,000 מריץ לי לאופרד חופשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא, רק הכריזו על זה שהיא קיימת בינתיים יש עוד דיי הרבה זמן.

וגם ה שקניתי שנתיים לפני שויסטה יצאה לא הצליח להריץ אותה, וכשקניתי אותו הוא היה מפלצת שעלה לי 10,000.לעומת זאת המק שקניתי באותו זמן ב 4,000 מריץ לי לאופרד חופשי.

כן... בטח! אתה מצפה שנקנה את הטענה הזאת?

מעבד 64 3200 חד ליבתי יכול בלי בעיה להריץ , אז על מה אתה מדבר בכלל...? :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...