למי שרוצה בימים אילו 22 אינ'צ איכותי - המלצה חמה !!!!! - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי שרוצה בימים אילו 22 אינ'צ איכותי - המלצה חמה !!!!!

RobiNooB

Recommended Posts

טוב.. בוא נשאל אחרת ..:

קח את ה-LCD הטוב ביותר שקיים היום, קח את מסך ה-CRT הטוב ביותר שעדיין קיים היום..מי טוב יותר ומי יראה לך תמונה חדה יותר? צבעים אמיתיים יותר ועמוקים יותר?

ברזולוציה הטבעית: ה-LCD

מי יתן לך בכל רזולוציה את האיכות הטובה ביותר? (כלומר למי יש various resolutions גדול יותר)

פה יש יתרון ל-CRT. אתה צודק ושכחתי לציין את זה.

ואל תענה שעם הזמן יש ירידה באיכות כי ירידה מדוברת אחרי MTBA של 45000 שעות עבודה. וזה במקרה "גרוע" של מסך CRT.

אולי מסכי CRT איכותיים אולי באמת יחזיקו 45000 שעות. לא אגיד שלו (למרות שאני בספק). מסך CRT ממוצע - כבר אחרי 3 שנות שימוש רואים את ההבדל. אבל בו נזנח את זה. גם בלי הבעיה הזו יש מספיק יתרונות ל-LCD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הזמנתי את המסך הנ"ל מוואלה גם במחיר של 1500 ב2 תשלומים!

תודה RobiNooB על ההמצלה! ;)

ראיתי את המסך אצל חבר יש לו את אותו דגם רק ב 20" ובאמת נראה מסך מעולה

אני מקווה שלא יהיו בעיות :)

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מסך של CRT כבר כמעט 7 אולי אפילו 8 ועדיין רואים מצויין, ורזולוציה מקסימלית 2058X1536... תענוג! אה והוא 17'.

שתמצא כרטיס מסך במחיר טוב שיחזיק משחקים ברזולוציה הזאת, תקרא לי אני הולך לחפש את הכרטיס אשראי. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך שהומלך פה של

לעומת 226BW או 2253 או 2234 , מעדיף? מבין כל אלה

בהנחה שהמחיר לא רלוונטי , כי אני יכול להשיג את כולם בערך באותו מחיר

העדפה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיים בכלל מסך CRT 17" עם רזולוציה ענקית כזאת ???

היו מסכי 19 שכן תמכו ברזולוציה כזאת, אבל זה היה סיוט..

אם אפשר לקרוא טקסט במסך הזה ברזולוציה הזו, אז אני ברווז.

חחח..אכן לא סביר שניתן לקרוא משהו ברזולוציה הזאת, מה גם שאינני מכיר 17 עם רזולוציה כזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב 226BW יש אפשרות להפוך את המסך בלחיצת כפתור כמו ב ?

הכוונה שאם כרגע אני במצב של 16:9 אז אפשר בלחיצה אחת להחליף ל 16:10 או 4:3 או 5:4 ? יש אפשרות ?

ואתם לא צריכים לעשות כאן השוואה למסכים עם פאנלים אחרים תעשו השוואה בין מסכים עם פאנל דומה למשל כרגע מדובר כאן על הTN אז אל תעשו השוואה בין TN לפאנל איכותי יותר.

אני לפני קניה של מסך ועדיין אל יודע מה לקנות הניגדיות הגובהה משפיעה ? כי בLG יש 1:10,000 וזה הרבה, האם זה מורגש לעומת 1:2000 ?

כי אני מתלבט בין ה226BW לLG שכאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר בצורה הכי קצרה ובעברית מה ההבדל בין הפנלים של הLCD????

לי יש מסך LCD שרואים מכל הזוויות.. במפרט רשום 176 על 176 מעלות.. וזה באמת ככה רואים מדהים וזה לא נהיה כהה או בהיר יותר בזוויות אחרות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לפני קניה של מסך ועדיין אל יודע מה לקנות הניגדיות הגובהה משפיעה ? כי בLG יש 1:10,000 וזה הרבה, האם זה מורגש לעומת 1:2000 ?

כי אני מתלבט בין ה226BW לLG שכאן

בבקשה, הדגמים של המסכים שאתה מעוניין ראש בראש...

http://www.digitalversus.com/duels.php?ty=6&ma1=35&mo1=371&p1=3450&ma2=36&mo2=224&p2=2104&ph=1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה, הדגמים של המסכים שאתה מעוניין ראש בראש...

http://www.digitalversus.com/duels.php?ty=6&ma1=35&mo1=371&p1=3450&ma2=36&mo2=224&p2=2104&ph=1

בדקתי את ה226BW לעומת ה שכאן, והLG יותר טוב ממנו בביצועים נכון ?

הוא ניצח אותו בהשוואה נכון ?

מה ששמתי לב זה שה226BW יותר בהיר ממנו זה אומר שהוא בהיר מידי או שהLG לא בהיר מידי ?

בקיצור לפי מה שהבנתי מההשוואה זה נכון, שהLG יותר טוב מה226BW ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע עם כל הכבוד אתה יכול לייעץ ולתרום מהידע והכל אבל לסיים כל שירשור בהמלצה ועוד חמה עם סימני קיראה למסך המחנות שלך זה קצת מטעה ולא ראוי די לדחוף את עצמך בכוח.אחרי שיחליט מה הוא רוצה אם תוכל להציע לו מחיר או תנאים טובים במיוחד בכייף אבל לא ככה

רק דעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...