למי שרוצה בימים אילו 22 אינ'צ איכותי - המלצה חמה !!!!! - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי שרוצה בימים אילו 22 אינ'צ איכותי - המלצה חמה !!!!!

RobiNooB

Recommended Posts

http://www.wallashops.co.il/ws/a/ap.aspx?pi=1HCW2252TQ_PF

קניתי בוואלה שופס ב 1500 ש"ח (המכירה עדיין קיימת) תשלום אחד . את ה 2252TQ ( מחיר בזאפ מינימום מתחיל ב1788 ש"ח!!! )

באמת המסך האיכותי ביותר כיום ל 22 פאנל TN ותאמינו לי שחרשתי את האינטרנט כבר בחיפושים והשוואות ;D...

מחיר מצחיק למסך מדהים !!!

בדר"כ אני מעריץ של סמסונג - אבל הפעם לוקחת אותה ובגדול .

נ.ב

לגיימרים שביננו --- הוא אכן מהבודדים (כמו ה 226BW פאנל S) שבאמת נותנים 75 HRZ ברזולוציית 1600 ב-ל-י FRAMES DROP !!!!

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא'דע לגבי המסך אבל אני רוצה להצטרף להמלצה של קנייה דרך וואלה-שופס.

קניתי משם לפני שבוע את ה Chimei 222H ב 1300 שקל כולל משלוח, שבזאפ הוא עולה 1690.

פעם גם היה אותו ב 1290 ב KSP אבל כבר אין, וגם בוואלה שופס המוכר הוא היבואן (בנדה מגנטיק) אז לא צריך לדאוג מ KSP.

מומלץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת המסך האיכותי ביותר כיום ל 22 פאנל TN ותאמינו לי שחרשתי את האינטרנט כבר בחיפושים והשוואות ;D...

יש לך בטעות את המילה איכותי בכותרת וגם בהודעה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לייזי TN לא כזה גרוע! אחרי כיוון נכון אני יכול להגיד שאני רואה תמונה זהה ב 95% ל CRT הקודם שלי.

הבדלי הצבעים בתזוזת הראש מינימליים והטקסטים חדים מאוד.

להוסיף 1500 שקל בשביל עוד 20 מעלות של זווית צפייה כשרובנו המוחלט יושב מול המסך ולא בצד שלו - זה אבסורד.

וחוצמזה האיש אמר איכותי יחסית ל TN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לייזי TN לא כזה גרוע! אחרי כיוון נכון אני יכול להגיד שאני רואה תמונה זהה ב 95% ל CRT הקודם שלי.

הבדלי הצבעים בתזוזת הראש מינימליים והטקסטים חדים מאוד.

להוסיף 1500 שקל בשביל עוד 20 מעלות של זווית צפייה כשרובנו המוחלט יושב מול המסך ולא בצד שלו - זה אבסורד.

וחוצמזה האיש אמר איכותי יחסית ל TN.

לעולם, לעולם, לעולם מסכי LCD לא יציגו איכות של CRT, לעולם. הם עושים את הכל להתקרב למסכי CRT, אבל לומר שזה 95% קצת נסחפת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעולם, לעולם, לעולם מסכי LCD לא יציגו איכות של CRT, לעולם. הם עושים את הכל להתקרב למסכי CRT, אבל לומר שזה 95% קצת נסחפת..

האימרה הזאת שייכת למוזאון, בחייך... אתה יכול להשוות את החדות של מסך שפורפרת(קתודה) לחדות של צגי LCD.

ולא דיברתי עוד על פנלים מסוג: , PVA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הפוסט, למה לקחת את המסך הזה ולא אחרים כמו 2243BW או 2253BW או 226BW ?

איך הם לעומת הLG ?

אני רוצה מסך 22 עד 1500 והפתעת אותי עם הLG הזה, הם בדרך כלל מזייפים המפרט שלהם ב1:10000 וכמו ה2MS לא ?

קיצור:

איזה מסך כדי לקנות מאלה:

226BW

2243BW

2253BW

או מה שאתה קנית , ה- W2252TQ PF

למי שיש ניסיון מה עדיף מהם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזיאון או לא מוזיאון..אין ספק שמסכי ה-LCD היום הם איכותיים ובודאי שאינני משווה מסכי LCD מסוג TN..

אבל, תשאל גרפיקאים ואנשים שהיום עברו ל- עם מסך LCD וזה לא אותו הדבר..

מצד שני אינני משווה מסך CRT נחות בעל DOTPICH גדול למסכים איכותיים של LCD בעלי פאנל PVA ו-IPS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף לשאלה.

מחפש גם היום מסך 22".

הייתי הולך על ה2007WFP אבל גם אני רואה שקצת קשה להשיג, ומעבר לזה - אני חי כל השנים עם מסכים מאיכות ירודה (מאג 786PF) וזה אף פעם לא הפריע לי, אז אם אני אלך על LCD טוב-טוב מאוד ולא מצויין, לא חושב שתהיה לי בעיה כלשהי ואני מאמין שאני אהיה מבסוט.

מעבר לזה, לשלם עוד 500 ש"ח ולרדת 2 אינץ' זה חסרון רציני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את ה-W2252TQ - מסך מדהים.

קניתי ב-1600 ש"ח מהיבואן.

נ.ב. למישהו יש מושג למה האפשרות EZ-ZOOMING לא עובדת לי?

שאני מנסה להפעיל את האפשרות זה כותב לי please check the fortemanager

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיכות של LCD היום יכולה להיות טובה יותר מזו של CRT בכל המובנים, אבל מסכים כאילו מן הסתם עולים הון.

בחנות הצילום "האחים יוגנד"

בתחילת בן יהודה תל אביב ראיתי השבוע תצוגת מסכים כאילו של תחת המותג , כלומר ,

מביישים אפילו את מסך EIZO שנימצא לידם בתצוגה.

תמונה חדה, צבעים טבעיים לגמרי, אחידות על כל רוחב המסך, מכל זווית, התמונה נעה ולא רואים שום ארטיפקטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי בוואלה שופס ב 1500 ש"ח (המכירה עדיין קיימת) תשלום אחד . את ה LG 2252TQ ( מחיר בזאפ מינימום מתחיל ב1788 ש"ח!!! )

מחיר מצחיק למסך מדהים !!!

בדר"כ אני מעריץ של סמסונג - אבל הפעם LG לוקחת אותה ובגדול .

זה מאוד יפה שאתה שמח שקנית ב-1500 מסך שמשום מה רוצים למכור לך אותו ב-1800, ואתה מרגיש ש"סידרת" את המערכת, אבל עצם זה עוד לא הופך את המסך למדהים.

אשמח שתסביר לי למה המסך הזה עדיף על מסכים דומים אחרים (של SAMSUNG, של , של ASUS) שנמכרים באותו מחיר ואף זול יותר.

לגיימרים שביננו --- הוא אכן מהבודדים (כמו ה 226BW פאנל S) שבאמת נותנים 75 HRZ ברזולוציית 1600 ב-ל-י FRAMES DROP !!!!

אתה יכול להביא אסמכתא לטענה הזו, שלא נראית לי נכונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...