התלבטות בקניית עכבר חוטי עד 350 ש"ח - עמוד 4 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בקניית עכבר חוטי עד 350 ש"ח

מאפיונר

Recommended Posts

נפלת במלכודת :yelclap:

אני ממליץ לך בלב שלם להחזיק את הIntelliMouse Optical 1.1A או הIntelliMouse Explorer 3.0 של ביד.

אני חושב שתשים לב לבד שהם קצת הרבה יותר ארגונומיים מהעכברים של לוג'יטק.

האמת שאני השתמשתי עד לפני כחצי שנה בLogitech MX510 ולפני כן בMX518, עברתי לIME מסיבה אחת פשוטה: ה510 יצר לחץ לא רצוי על שורש כף היד וגם עייף שלא לצורך את שרירי הזרוע שלי*. קניתי את הIME אחרי נבירה מעמיקה ברשת ומספר המלצות ממכרים כאלו ואחרים (רובם ולא גרפיקאים דווקא).

מה אגיד לך, העכבר זה נוח בהרבה מה510.

כמובן, יכול להיות שלך הG5 יותר נוח, אבל לא תדע עד שלא תנסה. ואם אתה אכן עובד 8 שעות מול מחשב, אני יותר ממליץ לך לפחות לנסות.

אני אגב מתנהג כמו חנון מושלם ולוקח איתי עכבר לצבא מכיוון שאני מוצא את עצמי לעיתים עובד 14-18 שעות ביממה מול מסך מחשב ואני ממש לא אחד שמתפשר על הבריאות שלו.

*ללא הערות קומיות למיניהן על זרוע חלשה או משהו בכיוון, כל עבודה שעבדתי בה מימיי הייתה עבודת פועלים פיזית כזו או אחרת.

נ.ב.

ח"ח על תגובה אובייקטיבית ולא "OMG אבל הG5 פי שמונים מיליון יותר טוב על מה אתה מדבר", לפחות כך אני יודע שאשכרה קראת מה שרשמתי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

GARM

אני אגיב את מה שלא ציפית שהוא לא יגיב...

OMG!!!!

OMFG!!!

אתה חופר לנו כאן מה יותר או פחות טוב לגיימינג וגרפיקה ובכלל אומר שה X7 יותר נוח לך?!?

אגב,GARM צודק, XBIT כבר לא מה שהם היו פעם... הם הפכו להיות אחד מהאתריביקורות הכי ממוסחרים ברשת...

רגע וניסית את ה IME ?

ואת 4.0 ניסית?

יש להם צורה די שונה ולי ה 4.0A הרבה יותר נוח...(לא שהאחרים לא)

אבל הוא קצת פחות מדוייק...

בקיצור היה לי G5 G9 היה לי ERGO525 ועוד המון עכברי "גיימינג" ומכולם(לייזר), מבדיקות שערכתי, ה IME היו הכי מדוייקים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי mx 510 mx518 ו G5. כולם בלי יוצא מן הכלל - אבל כולם!!! החלו עם בעיות . הקשר למחשב מתנתק כל 10 שניות. והכי יפה שזה קורה מייד לאחר סיום האחריות.

אני משחק ושומע תרעש הנוראי הזה של החיבור הכושל של הUSB למחשב, ומקלל את לוג'יטק בכל ליבי על שמייצרת עכברים חד פעמיים.

ואני לא היחיד. כנס לפורומים או למשחקי רשת ותראה תתגובות. העכברים נוחים ומדוייקים מאוד, אך פשוט יוצאים מכלל עבודה לאחרי כ שנה וחצי או פחות.

צר לי להודיע שאני יותר לא קונה מוצרים נחותים שלהם. אני מחר קונה בהום סנטר עכבר של TEAC ב49 שח.

בכל מקרה אני רק יכול להמליץ לך על עכבר גיימינג של

RAZER - DeathAdder

אם היה לי כסף הייתי הולך עליו. זה רק עניין של נוחות. חוץ מזה זהו עכבר שעולה על כל עכבר של לוג'יטק.

וחוץ מזה ה MX518 עולה 180 שקל, ולדעתי נראה יותר טוב מ הG5 ולא נופל ממנו במאומה, חוץ מהחיישן שלא ממש הוכיח את עצמו כטוב יותר מהאופטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לMicrosoft Wheelmouse Optical, IntelliMouse Optical ולIntelliMouse Explorer 3.0/4.0 יש את אותו חיישן אופטי בדיוק.

הגרסה החדשה (שחורה) של ה3.0 אמורה להיות טיפה משופרת, אבל זה עדיין אותו חיישן בעיקרון. אין הבדלים בדיוק בין העכברים.

הDeathAdder הוא עכבר מתקדם יותר, בעל DPI גבוה יותר, קצב רענון גבוה יותר ועמיד בהרבה בפני תנועות מהירות, פתאומיות וארוכות למיניהן.

מה שכן, בניגוד לעכברי הIntelliEye של מיקרוסופט, יש לו תיקון סטייה, מה שפוסל אותו בעיני גראפיקאים מקצועיים למיניהם, וגם כל מיני שחושבים שמרגישים את ההבדל (אני ביניהם, למרות שאני לא קניתי DA בגלל שאני מסתפק ב1.1 שעלה לי 65 ש"ח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חרא עכבר

זבל

זבל

אין לי מה להוסיף...

ישראל נראה לי שכל מה שמושך אותך בעכברים זה ה DPI הגבוה- או שאני טועה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מה ששאלתי.

שאלתי על האינטלי 1.1 לעומת האינטלי 3.0 ובמיוחד לעומת הדיית'אדר שלקח עכבר השנה.

לא יודע לגבי ה 1.1 אבל תודות לשרשורים הנוכחי והשרשור הישן יותר:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=327613.msg2838133#msg2838133

נחשפתי למידע חשוב ולהשוואות האלו בין העכברים, כולל 3.0 ו DeathAdder

http://esreality.hexus.net/?a=longpost&id=1300293&page=5

מידע אשר עזר לי מ-א-ו-ד להחליט ולקנות את ה MX518 במקום Gx ו MX REV .

ניצלתי את המבצע ב"באג" [209 ש"ח] ואפילו קיבלתי עכבר 1800 DPI מוצהר, בניגוד לפירסומים של 1600 DPI .

אולי יש גירסה חדשה יותר עכשיו ???

http://www.logitech.com/index.cfm/mice_pointers/mice/devices/187&cl=us,en

אפרופו.... בחיפושי המידע שערכתי, נתקלתי בהודעה מעניינת שהחיישן של MX1000 ושל ה MX REV הוא זהה:

http://forums.logitech.com/logitech/board/message?board.id=general_mice&message.id=2197#M2197

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...