התלבטות בקניית עכבר חוטי עד 350 ש"ח - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בקניית עכבר חוטי עד 350 ש"ח

מאפיונר

Recommended Posts

אז שוב אגיד לך- DPI לא אומר כלום...

יש הרבה דברים הרבה יותר חשובים שהיצרניות לא ממש מפרסמות...

הנה כמה הוכחות-

יש DA ויש G9 לאחד 3200 ולאחד 1800 DPI מי יותר מדויק? ה DA כמובן בגלל שיש לו מנוע אופטי הרבה יותר טוב מלייזר...

יש MX518 ויש LACHESIS 1600\800 DPI מול 4000 DPI מי יותר מדוייק? נחש...

אני לא אומר ש DPI גבוה יותר אומר פחות דיוק חס וחלילה...

אבל אני כן אומר שהמנועים האופטיים במקרים האלה הרבה יותר טובים מכל עכבר לייזר שקיים...

יש גם עכברים אופטיים ששווים לתחת לעומת ה G5 לדוגמא , אבל הם שווים לתחת...

אבל עכשיו בתאכלס שבתאכלס- עכבר לא ישפר את ביצועייך בגיימינג...

מקום ראשון באליפות העולם CSS השתמש ב OPTICAL MOUSE שעולה 50 ש"ח וממש פשוט...

דוד שלי ממש ממש טוב ב CS (אני מדבר ממש טוב, ליגות ועניינים) ומשתמש בעכבר אופטי של לוג'יטק ב 50 ש"ח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז שוב אגיד לך- DPI לא אומר כלום...

יש הרבה דברים הרבה יותר חשובים שהיצרניות לא ממש מפרסמות...

הנה כמה הוכחות-

יש DA ויש G9 לאחד 3200 ולאחד 1800 DPI מי יותר מדויק? ה DA כמובן בגלל שיש לו מנוע אופטי הרבה יותר טוב מלייזר...

יש MX518 ויש LACHESIS 1600\800 DPI מול 4000 DPI מי יותר מדוייק? נחש...

אני לא אומר ש DPI גבוה יותר אומר פחות דיוק חס וחלילה...

אבל אני כן אומר שהמנועים האופטיים במקרים האלה הרבה יותר טובים מכל עכבר לייזר שקיים...

יש גם עכברים אופטיים ששווים לתחת לעומת ה G5 לדוגמא , אבל הם שווים לתחת...

אבל עכשיו בתאכלס שבתאכלס- עכבר לא ישפר את ביצועייך בגיימינג...

מקום ראשון באליפות העולם CSS השתמש ב OPTICAL MOUSE שעולה 50 ש"ח וממש פשוט...

דוד שלי ממש ממש טוב ב CS (אני מדבר ממש טוב, ליגות ועניינים) ומשתמש בעכבר אופטי של לוג'יטק ב 50 ש"ח...

עכבר כן ישפר את ביצועייך...

בתנאי שהוא חוטי ולא ...

ו...הנוחות האישית שלך.

כל השאר לפעמים לא כ"כ חשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוחות אישית כמובן שכן...

אבל כל השאר בולשיט...

אל תהייה אחד מאלה שמשחקים גרוע וחושבים שאם יקנו עכבר יהפכו להיות יונתן וונדל...

גיימינג זה כשרון, לא רק ציוד...

אגב לדוד שלי הזה יש כרטיס FX5200 ומעבד ממש ישן...

מסך CRT...

לא הכי משקיע במחשב...

ועדיין הוא ממש פרו...

בכיף מביא לך תוצאה 150-5...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CS

ועדיין הוא מוריד את זה לרזולוציית VGA

גם כדי שיהייה לו 100FPS קבוע וגם כי ככה יש הרבה יותר סיכוי לפגוע(בדקתי וזה נכון)

אבל שוב- זה לא משנה הציוד- העיקר שתדע לשחק- ואתה מדבר שטויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CS

ועדיין הוא מוריד את זה לרזולוציית VGA

גם כדי שיהייה לו 100FPS קבוע וגם כי ככה יש הרבה יותר סיכוי לפגוע(בדקתי וזה נכון)

אבל שוב- זה לא משנה הציוד- העיקר שתדע לשחק- ואתה מדבר שטויות

אני לא מדבר שטויות חמודי

אני משחק CSS

שיחקתי CZ שנתיים קהילה פרוצה והייתי בגאטרים מקצועי.

היום אני בונה קבוצה לגני התערוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MastualMaster, נמאס לי להתווכח איתך מהסיבה שאין אפשרות לנהל איתך דיון בוגר!

אתה נעול על ה- בסדר הבנתי, אבל מתי תבין שיש אנשים שלא מסתדרים עם האחיזה שלו?

ובקשר לאופטי VS לייזר אין מה לעשות, מחליפה את הקודמת. כמו שהדיסק החליף את התקליט, וכמו שמצלמה דיגטאלית מחליפה את מצלמת הפילים.

בקרוב כל העכברים הטובים יעבדו עם חיישן .

ודרך ארץ בדיון לא תזיק לך. :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח מאפיונר פתח ת'ארד כדי שתעזרו לו ועכשיו הוא עוזר לכם להפסיק לריב :smile1:

לכל אחד יש העדפה אישית, יש כאלה שיכולים לעבוד על DA עשר שעות ויש כאלה שיכולים לעבוד על ה MX עשר שעות.לכל אחד יש אחיזה שונה לכן אף אחד מכם לא צודק. מאפיונר, לך לחנות, תראה איך האחיזה שלהם ואיזו צורה יותר נוחה לך, ולך עליו. זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא התווכחתי על מה יותר נוח...

חס וחלילה...

אבל כן התכוונתי על למי יש מנוע יותר מדוייק!

ואולי בקרוב, הלייזר יהייה הרבה יותר טוב וישפרו אותו ויהייה עדיף על אופטי...

אבל נכון לעכשיו זה לא נכון ועכבר בן 8 שנים עוקף את הלצ'סיס...

למען האמת, ה IME1.1 הוא העכבר הכי מדוייק בעולם לפי בדיקות שערכו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי, גם אם אחד קצת פחות מדויק שום דבר לא קרה.

תראה עם איזה עכבר אני, קיבלתי Microshit- Habu , שיש לו 2000DPI אבל הוא ..

הרבה אנשים אומרים שהטכנולוגיה לו ממש בשלה, יש קפיצות בלתי רצויות גם אם לא מזיזים את העכבר בכלל, ובכל זאת, עובדה שבכל המשחקים שאני משחק אני פוגע תמיד ביריה הראשונה, ואני מדבר על משחקים כמו GRAW2 וכאלה, לכן בסופו של דבר גם אם הדיוק לא יהיה משו, היד תתרגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא התווכחתי על מה יותר נוח...

חס וחלילה...

אבל כן התכוונתי על למי יש מנוע יותר מדוייק!

ואולי בקרוב, הלייזר יהייה הרבה יותר טוב וישפרו אותו ויהייה עדיף על אופטי...אבל נכון לעכשיו זה לא נכון ועכבר בן 8 שנים עוקף את הלצ'סיס...

למען האמת, ה IME1.1 הוא העכבר הכי מדוייק בעולם לפי בדיקות שערכו...

אז כנראה שאתה לא מעודכן:http://www.xbitlabs.com/articles/other/display/razer-lachesis_6.html

"Comparing with the Diamondback 3G and other high-quality optical mice, the laser sensor of the Lachesis has been improved and now looks competitive against best optical systems even in terms of tracking speed. So, the single argument against the Lachesis may be its shape but its a matter of personal taste and I cant give you any advice on this point."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם שמים לב על מה אתם רבים ? על עכבר לעזאזאל אויי אז הוא יפגע פעם אחת יותר או פעם אחת פחות. מה זה כל-כך משנה ?!

בקשר לגרפאיקה יכול להיות שurib צודק אני לא יודע. בקשר לגיימינג לפחות כרגע אופטי לוקח. בואו נסגור את הוויכוח הטפשותי הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

urib, אני ממליץ לך שלא להסתמך על אתרים משוחדים המפרסמים את המוצר האחרון (והגרוע להחריד, במקרה של הLachesis, אגב) של החברה המסבסדת התורנית.

בכל הנוגע לגיימינג עוד ניתן להתווכח, אך כשזה נוגע לגראפיקה, העכברים היחידים שמומלץ להשתמש בהם הם עכברי ה400DPI הפשוטים שלא מבצעים תיקוני סטיות לקריאות החיישנים שלהם. בין אם זה עכבר מיקרוסופט ובין אם זה עכבר של חבר'ה ג'נרית כלשהי, הוא יתפקד יותר טוב (מבחינת בחירת פיקסלים בודדים וכדומה) מאשר כל עכבר לייזר/אינפרא-אדום/טכנולוגיה מתקדמת אחרת. הוא אולי ירגיש פחות חלק, בטח ובטח שעל רזולוצית מסך גבוהה. אבל הוא יעניק לך שליטה אבסולוטית על הסמן, בעוד העכברים המתקדמים יותר אולי יאפשרו לך לצייר קו ישר בקלות רבה יותר (כי כאמור, הם יתקנו את הסטיה שהיד שלך מבצעת), אבל כשתתחיל לעבוד ברמה של פיקסלים בודדים אתה תמצא את עצמך מחטיא את המטרה, או מתאמץ יתר על המידה בשביל לקלוע לפיקסל או שניים שאתה מעוניין לשנות.

ושוב, זה לא עניין לויכוח מה יותר איכותי ומה יותר מגניב עם הRecord-breaking resolution of 4000dpi.

תשאל את עצמך אם אתה מעדיף עכבר שמסנן את התנועות שאתה מבצע או עכבר שמתרגם אותן במדויק למסך.

אה ובינינו, בכל הנוגע לגיימינג, כל עכברי הלייזר האלו מפגינים תאוצה שלילית זוועתית ו"מדלגים על פיקסלים", אמנם חל שיפור בכל דור ודור, אבל הוציאו את הDeathAdder שהעיף לכל הרוחות כל תחרות אפשרית מכל חיישן אשר היה קיים בשוק עד אשר יצא, וכן כל חיישן אחר הקיים בעכברים שיצאו מאז השקתו. כך שאם כבר לשפוך כסף על עכבר, לעזאזל, לפחות תשפכו אותו על העכבר הנכון.

עריכה:

אני לא מדבר שטויות חמודי

אני משחק CSS

שיחקתי CZ שנתיים קהילה פרוצה והייתי בגאטרים מקצועי.

היום אני בונה קבוצה לגני התערוכה.

Counter-Strike מטבעו הוא משחק הנוטה לאקראיות עקב הRegistery הלוקה בחסר, דפוסי ה"רתע" האקראיים, התנהגות משחק שונה בתצוגות שונות וכן הלאה. CS:Source לקח את המשחק הנ"ל והפך אותו לאף יותר אקראי בכך שהHitboxים נהיו גדולים יותר, דפוסי ה"רתע" נעשו פחות קיצוניים (כלומר Spray and Pray) והמשחק בכלליותו נהפך למגושם בהרבה, דבר שהוביל לצמצום ניכר של ההפרש ברמת המשחק בין שחקן גרוע לשחקן מעולה. דבר המתבטא בין השאר בכך שזה משנה אף פחות באיזה ציוד/הגדרות/ירקות אתה משתמש.

אין בארץ דבר כזה "גאטרים מקצועי", בטח שלא בCZ.

אבל אני סתם זורק כאן בולי עץ למדורה, קנה Lachesis, תתחדש.

Play Hard, Go Pro.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Garm, לעבוד בגרפיקה שעות על גבי שעות עם עכבר ג'נרי או עכבר אופטי פשוט, זה פשוט לשחוק את מפרק כף היד.

תאמין לי שיש הבדל גדול בין לעשות חתימות בפוטושופ, לבין עבודה של 8 שעות לפחות שכוללת גם צריבת רקע בזום של 100% לפיקסל.

בעבודה הזאת אין מתחרה לעכבר G5, באשר לגיימינג זה כבר סיפור אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...