iPhone 3G - 199$ - עמוד 7 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

iPhone 3G - 199$

yochze

Recommended Posts

• תגובות 151
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז יש שם כמה מליאדרים מהנפט, אבל הרוב שם עניים (50% מתחת לקו העוני, ואני בטוח שעוד כמה עשרות אחוזים עמידים-)

זה שזאת עיר גדולה עם כמה מבנים מפוארים לא אומר כלום, עדיין זה לא קהל יעד מתאים לאייפון כמו .

צא מהסרט שלך בחור....אתה שומע "אפריקה" אז ישר אתה רואה אנשים שחורים רצים ערומים והורגים פילים.....אז זהו שבקניה ואולי עוד כמה מדינות זה כן ככה אבל בטח שלא בדרום אפריקה...דרום אפריקה היא אחת מהמדינות העשירות בעולם ויש בא ריכות חיים מאוד גבוהה...חיים שם מילארדרים ומיליונרים בכמויות וממש אין שם 50 אחוז מתחת לקוו העוני....הלוואי עליינו האוז ששם סמוך עליי.

למה אתה חושב נתנו לגרמניה לארח את המונדיאל...כי היא המדינה היחידשה או אולי מביין שלושה שיכולה לבדב לממן ארוע ענקי כזה....אז תאר לעצמך שדרום אפריקה קיבלה את זה ל2010.

בקיצור..ברור מאוד למה הם מוכרים שם את האייפון ובישראל לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש עלוב כי אין לו A2DP?

אתה צוחק? מספיק עם ניסיונות חסרי הטעם להיכנס באפל, הם לקחו את מוצר השנה של 2007, הוסיפו לו דור שלישי ו GPS ,תמיכה מלאה ב EXCHANGE, גרסת תוכנה חדשה עם תמיכה ביישומים חיצוניים כולל משחקים טובים ב $9.99, הגדילו את חיי הבטריה, הודיעו על תחילת הפצה בכל העולם ובנוסף חתכו את המחיר בחצי.

יש כבר הערכות אנליסטים שהאייפון ימכור 12,000,000 יחידות נוספות עד סוף 2008 בהנחה שההשקות הבינלאומיות ייצאו בזמן ושלא יהיו עיכובי ייצור, לי אישית נשמע קצת מוגזם, אבל גם 9,000,000 יביא אותם לנתון של 15,000,000 סה"כ כאשר היעד שלהם היה לעבור את ה 10,000,000 עד סוף 2008:

http://www.macworld.com/article/133859/2008/06/iphone_forecast.html

לגבי AT&T אפשר לקנות מכשיר עם חוזה ואז לבטל מייד את החוזה, סיפור של $125 נוספים. מה שאומר $325, שזה עדיין חצי מה N95 8GB.

ולגבי דרום אפריקה, למרות שמדובר במדינה עם ערים גדולות מודרניות, רמת החיים שם נמוכה בהרבה מבישראל, הכנסה ממוצעת ותצר גולמי לנפש נמוכים משמעותית, פשיעה גבוהה ברחובות, הם קיבלו את המונדיאל כי היה צריך לתת את המונדיאל לאפריקה ומאחר ויש להם יכולת לעמוד באירוח שלו.

האייפון ישווק שם קודם מאחר ושוק היעד שם גדול בהרבה מאחר ומדובר במדינה של 45,000,000 איש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צא מהסרט שלך בחור....אתה שומע "אפריקה" אז ישר אתה רואה אנשים שחורים רצים ערומים והורגים פילים.....אז זהו שבקניה ואולי עוד כמה מדינות זה כן ככה אבל בטח שלא בדרום אפריקה...דרום אפריקה היא אחת מהמדינות העשירות בעולם ויש בא ריכות חיים מאוד גבוהה...חיים שם מילארדרים ומיליונרים בכמויות וממש אין שם 50 אחוז מתחת לקוו העוני....הלוואי עליינו האוז ששם סמוך עליי.

למה אתה חושב נתנו לגרמניה לארח את המונדיאל...כי היא המדינה היחידשה או אולי מביין שלושה שיכולה לבדב לממן ארוע ענקי כזה....אז תאר לעצמך שדרום אפריקה קיבלה את זה ל2010.

בקיצור..ברור מאוד למה הם מוכרים שם את האייפון ובישראל לא.

חלק ניכר מהאוכלוסייה סובל מעוני ומחסור. 50% מהאוכלוסייה מוגדרת מתחת לקו העוני, ואחוז האבטלה הרשמי עומד על 28% (מעריכים שיותר). אלה, יחד עם התרת הרסן השלטוני והחוקה הליברלית, הצמיחו פשע המשתולל ברחובותיה ובמיוחד ביוהנסבורג, הכרך הגדול ביותר ומרכז הסחר והכלכלה. הגבולות הפתוחים עם שכנותיה הפכו את דרום אפריקה למרכז סחר סמים עולמי, והיא יצרנית המריחואנה הרביעית בגודלה בעולם. כיתר מדינות היבשת השחורה, סובלת דרום אפריקה מתפוצה נרחבת של מגפת האיידס, והתמודדות עם המגפה היא אחד האתגרים הגדולים ביותר של ממשלתה, משימה הגוזלת משאבים יקרים ופוגעת בצמיחה.

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%93%D7%A8%D7%95%D7%9D_%D7%90%D7%A4%D7%A8%D7%99%D7%A7%D7%94

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש עלוב כי אין לו A2DP?

אתה צוחק? מספיק עם ניסיונות חסרי הטעם להיכנס באפל, הם לקחו את מוצר השנה של 2007, הוסיפו לו דור שלישי ו GPS ,תמיכה מלאה ב EXCHANGE, גרסת תוכנה חדשה עם תמיכה ביישומים חיצוניים כולל משחקים טובים ב $9.99, הגדילו את חיי הבטריה, הודיעו על תחילת הפצה בכל העולם ובנוסף חתכו את המחיר בחצי.

יש כבר הערכות אנליסטים שהאייפון ימכור 12,000,000 יחידות נוספות עד סוף 2008 בהנחה שההשקות הבינלאומיות ייצאו בזמן ושלא יהיו עיכובי ייצור, לי אישית נשמע קצת מוגזם, אבל גם 9,000,000 יביא אותם לנתון של 15,000,000 סה"כ כאשר היעד שלהם היה לעבור את ה 10,000,000 עד סוף 2008:

http://www.macworld.com/article/133859/2008/06/iphone_forecast.html

לגבי AT&T אפשר לקנות מכשיר עם חוזה ואז לבטל מייד את החוזה, סיפור של $125 נוספים. מה שאומר $325, שזה עדיין חצי מה N95 8GB.

ולגבי דרום אפריקה, למרות שמדובר במדינה עם ערים גדולות מודרניות, רמת החיים שם נמוכה בהרבה מבישראל, הכנסה ממוצעת ותצר גולמי לנפש נמוכים משמעותית, פשיעה גבוהה ברחובות, הם קיבלו את המונדיאל כי היה צריך לתת את המונדיאל לאפריקה ומאחר ויש להם יכולת לעמוד באירוח שלו.

האייפון ישווק שם קודם מאחר ושוק היעד שם גדול בהרבה מאחר ומדובר במדינה של 45,000,000 איש

האמת? כן ממש עלוב.

בk800 שלי משנת 2006 יש מצלמה של 3.2 מגה פיקסל,a2dp וcopy paste

אפילו בנוקיה 6230 יש a2dp וזה בכלל לא מיועד להיות טלפון מוזיקה.

וכן,טלפון מוזיקה מובהק שלא כולל a2dp בשנת 2008 זה טלפון עלוב. אני רק בגלל זה לא אקנה אותו כי יש לי אוזניות בלוטות' סטריאופוניות ואני מצפה ממכשיר שאמור להיות חדיש שיוצא לשוק השנה ולא לפני 8 שנים יהיה תמיכה בדבר כזה. ועוד לא דיברנו על תמיכה בשליחת קבצים דרך בלוטות' שזה כנראה יותר מידי..רק שאפילו הv3 שלי עשה את זה בלי בעייה לטווח גדול מאוד.

חלאס להיות אוהד של אפל-נכון המוצרים יפים והממשק נחמד אבל תמיד חסר משהו.

דור 3 וgps! וואו!

היום יש פלאפונים עם דור 3.5 ו agps נורמאלית של 5 מגה פיקסל מסך מגע חיישני תנועה ורדיו קדמית wifi ותמיכה בשרתי אקסצינג'.

ככה שלקרוא למכשיר שיש לו בערך חצי מזה מכשיר השנה זה קצת מוגזם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת? כן ממש עלוב.

בk800 שלי משנת 2006 יש מצלמה של 3.2 מגה פיקסל,a2dp וcopy paste

אפילו בנוקיה 6230 יש a2dp וזה בכלל לא מיועד להיות טלפון מוזיקה.

וכן,טלפון מוזיקה מובהק שלא כולל a2dp בשנת 2008 זה טלפון עלוב. אני רק בגלל זה לא אקנה אותו כי יש לי אוזניות בלוטות' סטריאופוניות ואני מצפה ממכשיר שאמור להיות חדיש שיוצא לשוק השנה ולא לפני 8 שנים יהיה תמיכה בדבר כזה. ועוד לא דיברנו על תמיכה בשליחת קבצים דרך בלוטות' שזה כנראה יותר מידי..רק שאפילו הv3 שלי עשה את זה בלי בעייה לטווח גדול מאוד.

חלאס להיות אוהד של אפל-נכון המוצרים יפים והממשק נחמד אבל תמיד חסר משהו.

דור 3 וgps! וואו!

היום יש פלאפונים עם דור 3.5 ו agps נורמאלית של 5 מגה פיקסל מסך מגע חיישני תנועה ורדיו קדמית wifi ותמיכה בשרתי אקסצינג'.

ככה שלקרוא למכשיר שיש לו בערך חצי מזה מכשיר השנה זה קצת מוגזם

אני לא חושב שלהרבה אנשים יזיז החסרונות שאמרת - אנשים יחטפו אותו כמו לחמניות טריות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם פשוט קטנוניים. האייפון חולל מהפכה - נקודה. אין פה מה להתווכח בכלל, יש לו אין לו, זה לא משנה. הוא ימכור המון כי הוא נותן המון למחיר שלו, הוא פלאפון שאפשר להתקין עליו מלא דברים, הגימיקים של המסך מגע והחשייני תנועה תפס את כולנו, ותראו - כולם מנסים לחקות אותו. אז עשו טובה, הוא מכשיר טוב,זול ושווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לו פלאש במצלמה?

אני מבין שהמוצר לא צפוי להיות זמין לפני ה11 ליולי בשום מקום בעולם? וגם עד אז לאנ זכה לראות פריצות?

עוד דבר שמטריד אותי. האם זה נכון שה- הוא למעשה פשוט Touch בעל יותר פונקציות? הם נראים כמעט זהים, מה שגורם לי לתהות מה ההיגיון לקנות Touch שרק עולה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם פשוט קטנוניים. האייפון חולל מהפכה - נקודה. אין פה מה להתווכח בכלל, יש לו אין לו, זה לא משנה. הוא ימכור המון כי הוא נותן המון למחיר שלו, הוא פלאפון שאפשר להתקין עליו מלא דברים, הגימיקים של המסך מגע והחשייני תנועה תפס את כולנו, ותראו - כולם מנסים לחקות אותו. אז עשו טובה, הוא מכשיר טוב,זול ושווה.

מסך מגע בניידים הוצג הרבה הרבה הרבה לפני האיפון

למעשה הוא הוצג גם הרבה הרבה לפני הDS

אני עוד זוכר אותם מאפלם אבל יכול להיות שזה היה כבר לפני

חישני מגע בניידים הוצגו גם הרבה לפני האיפון רק לא בנוים בתוך מכשיר אלה

תוספות חיצוניות וזה היה עוד כבר בתקופת הGBC -שזה לפני שנים

אם יש משהו שהאיפון כן עשה זה לקחת ממשק של מחשבי כף יד ולשלב אותם בסלולרי

סמארטפון אחרים ישתמשו בממשקים מסורבלים יותר ולרוב אם מסך קטן יותר

אפל הבינה את הטמטום של חברות הסלולר

לקחה רעיונות טובים אחרים ושילבה אותם ביעילות למוצר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...