iPhone 3G - 199$ - עמוד 10 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

iPhone 3G - 199$

yochze

Recommended Posts

אה ועוד משהו, אנשים שצריכים מחשב כף יד AKA מכשיר חכם, באמת שלא צריכים מסך מגע מולטי טאצ', חיישן תנועה, משחקים דבילים, וכל מה שהאייפון מתפאר בו.

הם צריכים סוס עבודה עם ממשק חכם שיוכל לענות על כל הצרכים שלהם, ותאמין לי, שאפל בכלל לא כיוונו לשוק הזה.

אה, ועוד משהו, מדובר באחוז זניח של אנשי עסקים. הרוב, ואני מתכון לרוב, לא צריכים סוס עבודה יקר ומגושם. הם צריכים מכשיר פשוט, איכותי ויפה, שיעשה מעט דברים, אבל יעשה אותם טוב. ופה, ידידי, לא רואה ממטר את שאר המכשירים.

לי, אישית, אין שום כוונה לשלם אלפי שקלים בשביל מכשיר סלולרי של נוקיה, שעמוס בכל טוב, מאחר ואין לי שום סיבה לשלם כסף בשביל אפשרויות שאני בחיים לא אנצל. אתה מוזמן לשמור לעצמך את הסלולרי עם הממשק החכם ובמקום תן לי , כי את האפשרויות שלו אני אנצל בשימוש יומיומי ובתמורה לאותן אפשרויות אשלם בערך 50% פחות ממחירו של המכשיר החכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 151
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הגדולה של אפל היא העובדה שהמוצרים שלה פשוטים לשימוש. נכון בכל אחד מהמוצרים שלה תמיד חסרות פונקציות ואופציות שיש פה ושם משתמשים שצריכים ורוצים אבל את העיקרי והבסיסי הם תמיד מספקים.

אנשים מתלוננים פה על מצלמה אבל שוכחים שאנחנו לא בדיוק הפורום הפשוט לדברים האלו. פה רוב האנשים מבינים ומשתמשים בטכנולוגיה יותר מהממוצע לעומת שבחוץ רוב האנשים אין להם מושג ומבחינתם מצלמה בפלאפון כל עוד האיכות סבירה והיא בהחלט סבירה בiphone) אז זה מספיק להם. (בשביל זה כל חברה רצינית כולל אפל עושה מספיק market research)

רוב אנשים לא צריכים super computer בנייד שלהם. אבל הם רוצים מכשיר שקל לתפעל. shit אפילו אמא שלי, אשה שכשהיא רוצה לפתוח קובץ במחשב תמיד אבל תמיד גם אחרי 10 שנים שאני מסביר לה עדיין תפתח קודם word ושם תעשה "קובץ -> פתיחה" גם אם זה קובץ מוזיקה או התקנה, הצליחה להשתמש ב בלי בעיות. בפלאפון שלה אפילו להגיע לתפריט שליחת הודעה היא מתקשה.

אפל יודעים גם שיש להם מספיק fan base שירוצו לקנות כל מה שהם יוציאו כבר בהתחלה וככה זה מאפשר להם להוציא בהתחלה מכשיר "מסורס" אבל כמה חודשים אחר כך להוציא מכשיר משדורג והם עושים את הרושם כאילו הם הקשיבו לדרישות הצרכנים. לדוגמא ב החדש יש חור אוזניות נורמלי שכל אוזניה תתחבר אליו ואין צורך במתאם מעצבן ומוזר כמו בדור הראשון. הם מראים את זה כ- feautre חדש למרות שבתכלס אין שום סיבה בעולם למה זה לה היה ככה מההתחלה.

אני אישית באמת לא אוהב את רוב מוצרי אפל בגלל ההגבלות שיש להן אבל אני יודע גם שאני ממש לא משתמש ממוצע ולמשתמש הממוצע ההגבלות האלו עוזרות בקטע של ה easy to use.

כל אלו שמתלוננים על ההצלחה של ה צריכים קודם להסתכל איזה סוג צרכנים הם כשזה מגיע לסוג המוצר ורק אז לתת ביקורת. לא כל מכשיר מתאים לכולם וזה למה יש חברות שונות בשוק שמציאות דגמים שונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, ועוד משהו, מדובר באחוז זניח של אנשי עסקים. הרוב, ואני מתכון לרוב, לא צריכים סוס עבודה יקר ומגושם. הם צריכים מכשיר פשוט, איכותי ויפה, שיעשה מעט דברים, אבל יעשה אותם טוב. ופה, ידידי, לא רואה ממטר את שאר המכשירים.

לי, אישית, אין שום כוונה לשלם אלפי שקלים בשביל מכשיר סלולרי של נוקיה, שעמוס בכל טוב, מאחר ואין לי שום סיבה לשלם כסף בשביל אפשרויות שאני בחיים לא אנצל. אתה מוזמן לשמור לעצמך את הסלולרי עם הממשק החכם ובמקום תן לי , כי את האפשרויות שלו אני אנצל בשימוש יומיומי ובתמורה לאותן אפשרויות אשלם בערך 50% פחות ממחירו של המכשיר החכם.

כל בעלי העסקים שהגיעו לחנות שבה עבדתי, ביקשו מכשיר WM6 או איזה N95, למה? כי הם רוצים הכי טוב והכי יקר אצלהם ביד.

אז תגיד לי שאלו ישראלים, אבל זאת בדיוק הסיבה גם שסדרת הSirocco והLuna מצליחים כ"כ בארה"ב.

אלו מכשירים נטולי פונקציות לחלוטין, אך הם סמל סטטוס, אז נכון שלפעמים בעלי עסקים רוצים מכשיר פשוט, אבל רק אם זה מיוחד בצורה אחרת.

בכל אופן אני לא חושב שאפל כיוונו לשוק העסקים שהם הוציאו את האייפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין פלאש

הבנת נכון. אל יודע בקשר לפרצה, בעיקרון את הבאטה של הקשוחה שמסתובבת הרבה זמן ברשת פרצו בשניה אבל לך תדע.

אם כבר הפוך, האיפוד טאצ' הוא איפון בלי טלפון :smile1: ולמה לקנות את הטאצ'? כי אתה צריך לפרוץ את האיפון אחרת הוא סתם בלוק יפה. גם המחיר של האיפון הקודם היה גבוה והמחיר שלהאיפוד טאצ' היה יותר משתלם

איזו שטות גמורה. בטאץ' אין טלפון, אין דור 3(ואינטרנט נלווה, רק WIFI), אין , אין , וכו' וכו'. אז איך בדיוק אתה אומר כזה דבר?

מה זה משנה מה היה בעבר? בהנחה שיפרצו את הIPHONE, למה לקנות טאץ'?

עדיין לא קיבלתי תשובה מדוע בכלל משתלם לקנות טאץ' אם האייפון הוא בדיוק זהה + תוספות, ובמחיר משתלם יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה טאץ' לדעתי הבזבוז הכי גדול שיכול להיות

זה אותו המכשיר ללא כל התוספות סלולריות וכל מה שקשור בנושא - באותו מחיר.

דפיקות לחלוטין.

זה לקנייה במקרה שאתה מכור לאפל ויש לך כבר מכשיר סלולרי של עם מסך נגיעה שהוא לא נקרא בשם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי אתה דפוק? ברור שאין דור שלוש ואין טלפון הרי אמרתי - האיפוד טאצ' הוא איפון בלי טלפון

וברור שאין , הוא בנתיים מבוסס על הגרסא הישנה של האיפון.

בהחנה שיפרצו - האיפון בלי התחיבות, עולה באירופה כ700 דולר לגרסא הזולה. עכשיו הבנת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נים בחייאת. תפסיק להזין את עצמך בשמועות. האייפון יפרץ, כמו כל דבר בעל חשיבות.

אתה לא יכול להגיד שהטאץ' הוא בלי XYZ. יותר הגיוני לומר שהאייפון הוא מכשיר חזק בהרבה מהטאץ', ולכן אם מבחינת ניגון הוא באותה איכות - אין שום סיבה מוצדקת לרכוש את הטאץ', וטוב שלא עשיתי זאת עכשיו בטאיוואן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפרצו את הגרסה שדורשת אקטיבציה, או שיורידו מהר מאוד את המחירים. בנוסף לכך, באירופה תמיד יקר יותר.

זה שאתה אנטי אפל זאת בעיה שלך. אני עכשיו הסתכלתי על כל PDA או סמרט-פון אפשרי, והם פשוט כולם מכוערים, מגושמים ומגעילים. רציתי לקנות N95, או מוצר אחר של נוקיה. גם על המוצרים של הסתכלתי ואין מה לעשות - הם אולי 'חזקים' יותר, אבל חסרים כל כך הרבה דברים טריוויאליים שמוצר כזה דורש.

אני ממש לא חובב . אני שונא מותגים שחוסמים אותך, שונא את ההגבלים המטופשים שלהם, ועדיין - המוצר שלהם הוא הכי טוב, גם אם לא הכי חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפרצו את הגרסה שדורשת אקטיבציה, או שיורידו מהר מאוד את המחירים. בנוסף לכך, באירופה תמיד יקר יותר.

??

אבל כעושים אקטיבציה חותמים חוזה עם AT&T.. אז מה בדיוק יש לפרוץ אם אתה כבר משלם להם סכום נכבד בכל חודש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

??

אבל כעושים אקטיבציה חותמים חוזה עם AT&T.. אז מה בדיוק יש לפרוץ אם אתה כבר משלם להם סכום נכבד בכל חודש?

גם עד עכשיו היה דבר דומה, שבפועל לא ממש היה בעל משמעות בגלל שאת הפריצה עשו בבית. אנחנו סתם מדברים באוויר, צריך לחכות ולראות מה יהיה עוד חודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם שעברה יכולתה לקנות מכשיר בלי אקטיבציה ולפרוץ בבית במקום אקטיבציה, היום אתה לא יכול לצאת מהחנות בלי אקטיבציה, שזה ישר להירשם לAT&T לחבילה של 30$ לחודש למשך שנתיים.

לומרות שאני רואה שעכשיו כמה מפעילים יציאו את המכשיר ללא צורך באקטיבציה אבל במחירים מוגזמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...