למישהו יד מודיעין לגבי הגעה של 2007WFP/FP? - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למישהו יד מודיעין לגבי הגעה של 2007WFP/FP?

ooooooo123asd

Recommended Posts

אתה משווה לLCD ?

העלות של מסך LCD כולל גם דגמים יחסית יקרים בהרבה מקרים לא מצדיקה תיקון

אם הלך לך הפאנל לדוגמה כבר יותר זול ברוב המקרים להחליף למסך חדש

מכונית חדישה אם הלך הקרבורטור מחליפים קרבורטור או כל חלק אחר כל עוד זה לא טוטל לוסט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זו הייתה רק דוגמא להמשכיות השירות גם אחרי יציאה של דגם,לא חייב להיתפס לאנלוגיה מילה במילה אני בטוח שהבנת את הכוונה שלי

אם היינו גרים ביפן הייתי מסכים אתך

אבל יש רצוי ויש מצוי ואנחנו גרים בישראל -ובישראל משתמשים הרבה בשיטת המצליח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האחריות וזמינות המוצר במלאי תלויה אך ורק בדל וזה יכול לקחת לפעמים חודשים כמו שהיה לי כבר עם לקוח עם זליגת אור אין מה לעשות ויצור מזה התקנון החדש של הוא שמי שיש לו תקלה ב 2007WFP מקבל מק"ט חילופי 2009W!!!!!

כך שהכל תלוי במזל...

יעקב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה משווה?

הוא טען שככה זה לפי התקנון החדש של .

זה כבר לא בעיה שלו, אלא של .

וחוץ מי זה, השאלה מה אתה יעקב עושה בנידון? גם אתה תיתן אלטרנטיבה של 2009W או שתיתן 2007WFP כלשהו או החזר כספי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמרתי לכם מקודם שדבר כזה יכול לקרות

מבחינת אתם מקבלים דגם חדש יותר (ידוע שאם פאנל פחות טוב)

לכו תסבירו לשופט למה דגם חדיש פחות טוב -וגם ככה מי ילך למשפט על מאות שקלים אפרש בין הדגמים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל המחיר הוא לא זה שקובע כאן.

המחיר של ה2009W עומד על כ 1950 ש"ח (ה2007WFP עלה דאז 2050 ש"ח).

ככה שההבדל הוא מאה ש"ח.

אבל זה לא המחיר כפי שאמרתי קודם, אלא התמורה.

ה2007WFP ב2050 ש"ח הוא מסך עם יחס עלות/תועלת הטוב ביותר שקיים.

ה2009W ב1950 ש"ח הוא מסך עם יחס עלות/תועלת בין הגרועים שקיימים (העיצוב שלו מדהים, אבל המסך עצמו אתם יודעים מה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האחריות וזמינות המוצר במלאי תלויה אך ורק בדל וזה יכול לקחת לפעמים חודשים כמו שהיה לי כבר עם לקוח עם זליגת אור אין מה לעשות ויצור מזה התקנון החדש של הוא שמי שיש לו תקלה ב 2007WFP מקבל מק"ט חילופי 2009W!!!!!

כך שהכל תלוי במזל...

יעקב

בנושא הזה היותך יבואן מקבילי מקשה עלייך,אני מניח שליבואן רשמי יש יותר כוח ויכולת לעשות משהו בנושא,לגבי תקנון לא מכרי אותו אבל שאנשים רשמו את המסך התקנון היה שונה וזה מה שקובע ושיקול של כל אחד האם להסתפק במשהו חלופי כסף או התדיינות משפטית (לא יקרה במיוחד אומנם אבל ארוכה)

אבל הכל תיאוריות כרגע בקרוב שלא יהיה מלאי בכלל והיו בקשות למימוש אחריות נראה מה קורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הסיכוי שיקרה למסך משהו בתקופה לאחר הקנייה?

אם אתה שם לב, כל התלונות על זליגת אור/פיקסלים שרופים באים ישירות מהחנות עצמה. זה לא שבאמצע פתאום פיקסל נתקע או החלה זליגת אור.

ככה שלא נראה לי שמישהו משתמש באחריות בכלל בתקופה לאחר קנייה, כל התלונות נוגעות לכך שאנשים לא בודקים את המסך בחנות, ורק בבית לאחר תקופה (שעה,יום,שבוע,חודש, אחר) שמים לב לתופעה כזו או אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הסיכוי שיקרה למסך משהו בתקופה לאחר הקנייה?

אם אתה שם לב, כל התלונות על זליגת אור/פיקסלים שרופים באים ישירות מהחנות עצמה. זה לא שבאמצע פתאום פיקסל נתקע או החלה זליגת אור.

לא כל התקלות במסך זה פיקסלים וזליגת אור.

פיקסל שרוף זו השטות הכי גדולה וזה מצחיק לראות אנשים עושים סיפור מזה. זליגת אור יכולה להיות מעצבנת, אבל לרוב היא בגבול הסביר.

אבל מסך יכול גם להישרף, לחלוטין או באופן חלקי, עד למצב שאי-אפשר להשתמש בו בכלל (נניח חצי שלו הפך לירוק או לא מציג תמונה בכלל). ואז זו תהיה בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...