מחפש | נייד לעבודה ומשחקים תקציב 5000 ש"ח - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש | נייד לעבודה ומשחקים תקציב 5000 ש"ח

ldmajor

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמו כל דבר... רכיבים מתקלקלים. לי יצא להחליף צורב אחרי יותר משנתיים ומסך אחרי יותר משנה.

אוקיי

אהבתי את ההוא החזק יותר

יש לך עוד דגמים להראות לי?

או שאולי לשכנע אותי ללכת לשני עם האחריות הגדולה יותרxD?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי לגיימינ עולה מינימום 15.000 ש"ח...

מחשב ב-5.000 ש"ח הוא מחשב Full HD למדיה מינימום ואולי גם ללימודים אם אתה לומד.

חוץ מזה אין לך מה לקנות ב-5 כי אי-אפשר אח"כ להחליף בו חלקים וזה סתם 5 אל, שנזרקים.

אבל זאת הדעה שלי.

עשה ככל העולה על רוחכך. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי מחשב נייד לגיימינ עולה מינימום 15.000 ש"ח...

אם אתה יוצא מנקודת הנחה שלגיימינג חייבים איזה מטורף, או מינימום 8800GTX, אז אתה צודק.

רק שהנחת הבסיס שלך שגויה בעליל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה יוצא מנקודת הנחה שלגיימינג חייבים איזה מטורף, או מינימום 8800GTX, אז אתה צודק.

רק שהנחת הבסיס שלך שגויה בעליל.

למה ? אני גיימר ואני חושב שכמה שיותר חזק ומהיר יותר טוב לי לביצועים.

ולפי דעתי של 8800 GTX נותן לי יותר ביצועים על מסך של 17 אינץ Full HD בשביל משחקים (הדגגגששש משחקים) - במקום כרטיס אחד של 9800GTX (שכבר ראיתי משחב נייד כזה).

תתקן אותי אם אני טועה בתור ....שכמה שיותר חזק יותר טוב לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הדיבורים האלו על של 8800 או 9800GTX ומסך 17'' לא כ"כ רלוונטים.בארץ לא ניתן להשיג מחשב תחליף שולחני לגיימינג במחיר שפוי,וגם לא משווקים בארץ את כל סוגי הSAGER\CLEVO\ALIENWARE שמיועדים לגיימרים.

מה שכן חשוב לציין,שלא ניתן לההתנייד עם מחשב כזה גם בגלל המשקל המטורף וגם בגלל זמן הסוללה הקצר בטירוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולפי דעתי של 8800 GTX נותן לי יותר ביצועים על מסך של 17 אינץ Full HD בשביל משחקים (הדגגגששש משחקים) - במקום כרטיס אחד של 9800GTX (שכבר ראיתי משחב נייד כזה).

תתקן אותי אם אני טועה בתור ....שכמה שיותר חזק יותר טוב לי.

אני לא גיימר

יש לי משחק אסטרטגיה אחד שאולי אני הולך לשחק מידי פעם חוץ מי זה זהו=\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הדיבורים האלו על של 8800 או 9800GTX ומסך 17'' לא כ"כ רלוונטים.בארץ לא ניתן להשיג מחשב תחליף שולחני לגיימינג במחיר שפוי,וגם לא משווקים בארץ את כל סוגי הSAGER\CLEVO\ALIENWARE שמיועדים לגיימרים.

מה שכן חשוב לציין,שלא ניתן לההתנייד עם מחשב כזה גם בגלל המשקל המטורף וגם בגלל זמן הסוללה הקצר בטירוף.

אתה צודק.

אבל אם היית בצבא אתה תגלה ש-4.5 קילו זה לא הרבה (נשק עם אפוד).

בקשר למחירים, אני מביא לבד את המחשב הזה ב-14 אלף של (Sager).

חוץ מזה אתה צודק כי היבואנים תופסים עלינו גל !!![br]פורסם בתאריך: 9.06.2008 בשעה 23:04:23

אני לא גיימר

יש לי משחק אסטרטגיה אחד שאולי אני הולך לשחק מידי פעם חוץ מי זה זהו=\

אם אתה אומר את זה אז...

קח מחשב פשוט במחיר של 5000.

אחד של מדיה של Full HD זה יספיק לך ואתה תהיה מרוצה מעל ומעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולפי דעתי SLI של 8800 GTX נותן לי יותר ביצועים על מסך של 17 אינץ Full HD בשביל משחקים (הדגגגששש משחקים) - במקום כרטיס אחד של 9800GTX (שכבר ראיתי משחב נייד כזה).

תתקן אותי אם אני טועה בתור גיימר....שכמה שיותר חזק יותר טוב לי.

אתה צודק אבל אין לו כסף למחשב כזה אז הוא קונה מחשב טוב שיריץ את המשחק שלו בביצועים סבירים, כשהתקציב נמוך צריך להתפשר.

אני למשל קניתי לפני חודש ומשהו את ה6790EJ של עם כרטיס 8400GS ואני מדי פעם משחק וכל משחק חדש(כולל קרייסיס) רץ על המחשב בFPS סביר על הגדרות נמוכות, לי אישית זה מספיק בתקציב שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק.

אבל אם היית בצבא אתה תגלה ש-4.5 קילו זה לא הרבה (נשק עם אפוד).

הייתי בצבא,ואתה צודק במה שאתה אומר אבל זה נכון לגבי הצבא.באזרחות זה אחרת,למרות שזה משקל זהה אני מאמין שבאזרחות יותר קשה להסתובב בצורה שכזו.חוץ מזה ש17'' טוחן סוללה.

אפשרות אחרת שאתה יכול לחפש,יש את הדגמים של שמגיעים עם ATI-HD2600 שהוא חזק יותר בערך פי 2 מה8400GS ואם אני לא טועה יש איזשהוא דגם שנכנס לתקציב שלך.משהו מסדרת A200 כמדומני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי בצבא,ואתה צודק במה שאתה אומר אבל זה נכון לגבי הצבא.באזרחות זה אחרת,למרות שזה משקל זהה אני מאמין שבאזרחות יותר קשה להסתובב בצורה שכזו.חוץ מזה ש17'' טוחן סוללה.

אפשרות אחרת שאתה יכול לחפש,יש את הדגמים של טושיבה שמגיעים עם ATI-HD2600 שהוא חזק יותר בערך פי 2 מה8400GS ואם אני לא טועה יש איזשהוא דגם שנכנס לתקציב שלך.משהו מסדרת A200 כמדומני.

אממממממממ אני לא אוהב טושיבההה...כסף על כלום

אבל ל- יש דגם אם אני לא טועה שהוא עם HD2600 שהוא דגם מצוין לפי דעתי

אני אבדוק את זה בשלוש בלילה ואחזור אלייך (אני בעבודה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...