מעבד ולוח אם - הזולים ביותר להגיע לOC הגבוה ביותר. - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד ולוח אם - הזולים ביותר להגיע לOC הגבוה ביותר.

ooooooo123asd

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לנושא הראשי - גם E2160 יהיה מעולה.

יתן לו כמעט בוודאות את אותם הביצועים באוברקלוק כמו ה E2180, רק שייקח במהירות 800MHz.

אני לא בדיוק יודע על הפאקים של ה L, לי יש P35DS3L והוא מספיק ל E2160 על 3GHZ, מספיק בהחלט. אני גם בטוח שהוא יכול לתת יותר מ 300FSB. (מה שמגביל פה זה הטמפ' של המעבד, הוא גם ככה חם ולא בא לי לצלות אותו ולהוסיף לו עוד מתח. נפלתי על מעבד שמתחמם ברמות. אצל אחי עם שעולה חצי המעבד הרבה יותר קריר).

לאחי יש P31DS3L, אבל לא התעסקתי עם המתח שלו. (רץ על 2.4GHZ. גם ככה זה יותר מדי חזק לשימושים שלו). לדעתי הוא יהיה מעולה.

אפילו לדעתי אם אתה לחוץ בכסף אז תשאר עם הקירור סטוק, ויש מצב שזה יספיק לך על מתח סטוק ואולי קצת יותר מזה. (שלי על מתח סטוק עובד על 2.7GHZ, שזה סבבה לגמרי.)

מקסימום תרצה עוד, תחליף .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפוקה שלילית במעבד היא לא בהכרח המהירות שבה הוא עובד ידידי

אלא צריכת החשמל שלו , ודיסיפציית ההספק שלו.....

הייתי מציע לך ללכת ללמוד קצת אלקטרוניקה...לפני שתהיה OC MAN... :)

מעבר לכך... בד"כ מעבד יוצא טכנולוגית בהספק הרבה יותר גבוה ואז פשוט חותכים אותו לפלחיי שוק.

ומתיאימים את התדרים לכל פלח שוק...ובהתאם את המחיר כדיי שיהייה שוה למכור אותו ולצרכן לקנות אותו...

כי אף אחד לא יקנה מעבד במחיר של 15000$...

ולצערך מעבד אכן ניתן להשוואה למנוע, פשוט תחום החישובים הוא באלקטרוניקה ולא במכונות.

הדבר הזהה בין השניים הוא : יצירת הספק / וצריכת הספק.

ENERGY MAKES THE WORLD GO ROUND ...

תגיד,שאלה לא קשורה,

יש לך צוואר בקבוק עם ה-9600GT?

יש לי מעבד כמו שלך וחשבתי אולי יש\?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית אני משחק מעט מאוד פלוס אני מריץ סרבר די עמוס על המכונה הזו,

לא שמתי לב לתופעות מוזרות למעט שניים תופעה אחת שבDX PANEL

אין לי אפשרות להפעיל D.DRAW, ו AGP TXT ACCEL ולאלה שיגידו תפעיל בוסט - כבר עשיתי + גרסה ישנה יותר / חדשה יותר + רגיסטרי.

ולא זאת לא בעיית הגדרות , אלא פשוט חוסר תמיכה של ב SERVER 2003 R2 SP2 X86

במעט משחקים שאני משחק יש לי לעיתים LAG כל דקה או שתיים , אבל זה נגזרת עקב העובדה שאני מעדיף לתת משאבים יותר לטובת הסרבר.

ואז תשאל השאלה למה אתה משחק על סרבר ? כי רוב העבודה שלי היא עם המערכת ההפעלה הזו ואני צריך זמינות של 24/7,ולא יכול לעשות DUAL BOOT.אגב בעבר היה 6600 במכונה הזו ואז הDX היה בסדר הכל השתנה ברגע החלפת הכרטיס.

אז לפחות מהבחינה של האם ישנו שיפור בזמן גרפיקה ? כן יש שיפור ניכר ביותר. פי 4 יותר FPS לפחות,ותוכנות ה 3D שאני עובד איתן זזות הרבה יותר מהר, מעבר לכך , אני לא מסוגל ** כרגע ** לקבוע את הסיבה ל LAG.

בזמן הקרוב אני בונה מכונה נוספת שאלייה יעבור הסרבר ואז אני אוכל לבדוק עם המכונה הזו את כל תופעות הלוואי ל- 9600GT-SC ואז יהיו לי תשובות מדוייקות הרבה יותר.מצטער שלא יכולתי לעזור יותר מדי.. :/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...