ת'רד הקיטורים הגדול - עמוד 11 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד הקיטורים הגדול

NAZRAK

Recommended Posts

• תגובות 254
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

bitch :pissed:

אני מנסה לקרוא את הניתוח של דבר קטן וטוב בסיכומונה [יש לי מיקודית וחומר מבית הספר אבל זה המון חומר אני רוצה ת'מתומצת של סיכומונה :smile1: ]

ובמקביל כל פעם אני צריך ללכת ולעזור לאחותי לפתור תרגיל גיאומטריה מסכן [זוויות בין ישרים מקבילים :s07::bash:]

לא רק זה, היא לא רוצה ללמוד בכלל והיא רוצה לעבור לאורט ימי ויש מבחני קבלה ואין לה שום סיכוי לעבור כי היא לא לומדת בשיט [בלי כל קשר היא לא יודעת כלום :nixweiss: ]

ואם היא כן תתקבל אז זה רק אומר משהו על אורט ימי שכולם מהללים :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הידידה שמתפשטת במצלמה עסוקה כל הזמן בימים האחרונים :(

אני לא יודע עם לצחוק או לבכות,

חבר אתה חייב חברה.

אפילו עם אתה גר במקום הכי תקוע בעולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

LOL

אני לא יודע עם לצחוק או לבכות,

חבר אתה חייב חברה.

אפילו *אם* אתה גר במקום הכי תקוע בעולם

תקופת יובש נו מה נעשה...

יש עיסוקים אחרים (לימודים, נהיגה, חיפוש עבודה ואפילו בירורים על התנדבות בכלבייה) אז אם מישהי זורמת למה לא להנות? חברה זה בכלל קיטור שמצריך ת'רד נפרד, להשקיע כ"כ הרבה בידידות בסוף כלום - אחת נהנית איתי אבל יצאה מקשר וחוששת לפתח משהו מעבר (לפחות אפשר היה לדבר על זה דוגרי), השנייה יוצאת עם אחרים אבל עדיין תקועה מנטלית על האקס. כאב ראש. אז לפחות קצת חסד מאיזו מישהי במסנג'ר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי ת'רד טוב

אני משוחרר כבר 4 חודש וכבר אני לא יכול להיות בבית יותר, חברים שלי עובדים משמרות מה שאומר שתמיד מישהו לא נמצא כשיוצאים

החבר הכי טוב שלי עובד כמו חמוד ומכור לחדר ולא ראיתי אותו איזה חודש

אני מתחיל לעבוד ביום ראשון ודי מחוייב לשנה

אני חי מהמענק שחרור שלא מספיק להרבה כי אני מכור לאיביי

אני לא נרדם לפני 5 בבוקר

שלשום בשבועות אירחנו 15 איש אצלנו ואז הם לקחו לי את כל מה שנשאר מהפשטידות, והיום בבוקר אמא שלי העלימה את כל מה שנשאר מהלזניה!!!

והקרוספייר שלי הפסיק לעבוד!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי ת'רד טוב

אני משוחרר כבר 4 חודש וכבר אני לא יכול להיות בבית יותר, חברים שלי עובדים משמרות מה שאומר שתמיד מישהו לא נמצא כשיוצאים

החבר הכי טוב שלי עובד כמו חמוד ומכור לחדר ולא ראיתי אותו איזה חודש

אני מתחיל לעבוד ביום ראשון ודי מחוייב לשנה

אני חי מהמענק שחרור שלא מספיק להרבה כי אני מכור לאיביי

אני לא נרדם לפני 5 בבוקר

שלשום בשבועות אירחנו 15 איש אצלנו ואז הם לקחו לי את כל מה שנשאר מהפשטידות, והיום בבוקר אמא שלי העלימה את כל מה שנשאר מהלזניה!!!

והקרוספייר שלי הפסיק לעבוד!!

הנרגילות לפחות בסדר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה נכון!!

ואנחנו מעשנים אצל חבר שלי בבית כי ככה התרגלנו מהחורף אז כל הנרגילות והציוד אצלו, אז עד שהוא לא חוזר מהעבודה (במשמרות ככה שאין שעה קבועה) אי אפשר לעשן.

וגם נגמרו הגחלים ועלו המחירים של הכל ואין לחברים שלי כוח להדליק גחלי מנגל!

ואין כתוביות לסרט החדש של פיוצ'רמה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מיועד להיות לוחם, ועכשיו אני אפסנאי בימ"ח בדרום הרחוק (ממש ממש רחוק. 5 שעות נסיעה), וזה לא עומד להשתנות.

מחר חוזרים לצבא :-\

שיזפון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מצליח לישון כבר שבוע ::)

כבר שבוע אני רק שוכב בלילה במיטה ומנסה להירדם אבל לא הולך לי ::)

תחושה של תשישות וטרום-עילפון כרוני אופפת אותי כל השבוע אה והיום יש לי מתכונת ומחר בגרות איך אני אמור לעשות את זה במצב שלי? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחר בגרות בספרות, אני לא יודע באיזה שעה, ואין לי כוח אפילו להתחיל ללמוד כי אני יודע שאין לי סיכוי לעבור...

שוב חוזר על מה שכבר אמרתי אתמול, אבל זה מה שמפריע לי עכשיו :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...