ת'רד הקיטורים הגדול - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד הקיטורים הגדול

NAZRAK

Recommended Posts

העבודה שוחקת? הבוס יושב עליכם על הוריד?

המורים\מרצים מעצבנים וקטנוניים בטירוף?

החברה התחילה לשגע עם השטויות שלה?

סתם עצבניים ואין לכם כוח?

כאן המקום לשפוך את חמתכם על הגויים, הנושאים שהוזכרו לעיל ו... על הכל בעצם.

אני אתחיל - המרצה הקטנונית שלי ללימודי תרגום מתקדם. קרצייה פדנטית! כל הזמן מתיימרת לדחוף לנו "סביבת עבודה" בכיתה אבל בפועל היא סתם נתפסת על שטויות בד"כ וגורמת להרבה מאיתנו להיות עסוקים בהתגוננות על צורת העבודה שלנו. מיותר לציין שבעבודה ממשית לא באת ישימו לך אם בטעות יצא לי רווח כפול אחרי איזו מילה (דוגמה: מרצה מעצבנת) או על שטויות כמו י' כפול או גודל פונט כשכותבים מילה שגורה באנגלית - ז"א SMS אז צריך להתאים את הפונט לאותו גודל בעברית. התקטננויות שבעבודה רצינית לא שמים עליה, לא אלה שחותמים לך על הצ'ק וגם לא העורכים (במידה ויש). וזה נאמר מתוך ניסיון רב יחסית של תרגום פסיכולוגיה למשל שכולל בו הרבה מילים שמשאירים באנגלית הים של טקסט מתורגם.

מזל שנשארו רק עוד פעמיים, ואז תקופת מבחנים וברך שפטרנו ממנה!

אוי זה מרגיע.

עכשיו תורכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 254
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חחחח זה יהיה דיון טוב :P

אני דווקא שמח מאוד :) היום אין על מה לקטר

היום סיימתי את ימי הלימודים שלי D: מעכשיו אני בא רק למתכונות ובגרויות בבית הספר

(מה שכן יש לנו 9 בגרויות/מתכונות בחודש הקרוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המורה לפיזיקה הבת *****************.

כל השנים האלו, אי אפשר אפילו להעלות נקודה למגן? כל ציון היא מחפשת על מה להוריד

דוג' מהמתכונת- איך למדוד זרם 0 (לפי המעגל), אני החלפתי וולטמטר ואמפרמטר (עשינו ככה בתרגיל אחר וזה שם נחשב בסדר גמור)

התשובה שלה: לנתק את המעגל. לללללללללעעעעעעעע באמא שלך

קיצר יש לי מגן 95 יבש, ואיך שאני לא רואה גם המנהלת ה**** לא תוסיף לי כלום. (ובבתי ספר אחרים אני שומע על אנשים מעלים להם 5 נקודות חופשי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום באו אלי ממשטרה צבאית הביתה... מיד עליתי לגג וישבתי שם, מאחורי איזה דוד, במשך שעה וחצי... הורים שלי אמרו להם שאני לא בבית ושהם לא ראו אותי כבר איזה כמה ימים - למזלי.

לצערי אמא שלי נלחצה שהם יעשו חיפוש בבית וזרקה את זרעי המריחואנה שלי. סעמק.

ביום ראשון אני מסגיר את עצמי לכלא, אשב שם איזה חודש וחצי. נצטרך(ננסה, יותר נכון) להתייחס לזה כאל ניסוי חברתי.

אני שונא את צה"ל מאוד מאוד.

כול החברים שלי או בצבא או נסעו לאנשהו... אין לי לאן לצאת בשבוע האחרון שלי כאדם חופשי. באסה.

נפרדנו עם החברה והיא עושה ממני צחוק. אני מתגעגע אליה נורא...

וזה כואב.

שלשום שתיתי אמה וחצי של סאן פדרו(AKA mescaline), הבנתי שאין משמעות לכול מי שאנחנו, לכול מה שאנחנו עושים ולכול מה שאתם. לא ידעתי אם לצחוק או לבכות מכול הקטע הזה... אז בחרתי לבכות. יותר מועיל ומרפא...

אני מרושש.

אני שוקל 48 קילו ואין לי תאבון בכלל. כולי מחוצ'קן וקרח. בת'כלס נראה כמו משהו נורא טרי שיצא ממש הרגע מהגטו.

בעקבות כול זה, בנות לא נמשכות אלי.

לא מגיבים לי בבלוג.

לא זיינתי 4 חודש.

עברתי על כול סוגי הפורנו האפשריים ושום דבר לא מחרמן ומרגש אותי כבר...

על כן, הפסקתי לאונן.

בא לי גם להתאבד, כזה... קצת.

אבל למרות הכול אני מחייך, כי... הכול יכול להיות לטובה, בעצם.

:)

Tool - Bottom

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה:

1. החדר שלי מבולגן אש, ואין לי כוח לסדר

2. יש לי בגרות מחורתיים ומגן אחרי שבועות ועוד לא התחלתי ללמוד (הנדסת תוכנה ומתמטיקה)

3. אני אולי מקבל היום את הלוג'יטק X540 אבל עוד לא קניתי כבלים מאריכים

4. עוד מעט נגמרת השנה ועוד לא עשיתי מחויבות אישית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום באו אלי ממשטרה צבאית הביתה... מיד עליתי לגג וישבתי שם, מאחורי איזה דוד, במשך שעה וחצי... הורים שלי אמרו להם שאני לא בבית ושהם לא ראו אותי כבר איזה כמה ימים - למזלי.

לצערי אמא שלי נלחצה שהם יעשו חיפוש בבית וזרקה את זרעי המריחואנה שלי. סעמק.

ביום ראשון אני מסגיר את עצמי לכלא, אשב שם איזה חודש וחצי. נצטרך(ננסה, יותר נכון) להתייחס לזה כאל ניסוי חברתי.

אני שונא את צה"ל מאוד מאוד.

כול החברים שלי או בצבא או נסעו לאנשהו... אין לי לאן לצאת בשבוע האחרון שלי כאדם חופשי. באסה.

נפרדנו עם החברה והיא עושה ממני צחוק. אני מתגעגע אליה נורא...

וזה כואב.

שלשום שתיתי אמה וחצי של סאן פדרו(AKA mescaline), הבנתי שאין משמעות לכול מי שאנחנו, לכול מה שאנחנו עושים ולכול מה שאתם. לא ידעתי אם לצחוק או לבכות מכול הקטע הזה... אז בחרתי לבכות. יותר מועיל ומרפא...

אני מרושש.

אני שוקל 48 קילו ואין לי תאבון בכלל. כולי מחוצ'קן וקרח. בת'כלס נראה כמו משהו נורא טרי שיצא ממש הרגע מהגטו.

בעקבות כול זה, בנות לא נמשכות אלי.

לא מגיבים לי בבלוג.

לא זיינתי 4 חודש.

עברתי על כול סוגי הפורנו האפשריים ושום דבר לא מחרמן ומרגש אותי כבר...

על כן, הפסקתי לאונן.

בא לי גם להתאבד, כזה... קצת.

אבל למרות הכול אני מחייך, כי... הכול יכול להיות לטובה, בעצם.

Tool - Bottom

קורה לטובים ביותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

48 קילו ?מגייסים במצב שכזה?

בכל מקרה לך לפסיכיאטר שיתן המלצה לשחרר אותך..

בכל מקרה לי מול הבית יש מין פרוז'קטור על גג בית ספר שמסנוור אותי(המחשב ליד החלון) וזה פשוט מטריף אותי כי אין בעצם סיבה שהוא יפעל בכלל,סתם מפעילים אותו..נראה לי מחר אני מתכוון לטפס לשם עם פטיש ולשבור תמנורה אחת ולתמיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בת'כלס הכול שקרים, סתם ניסיתי לצאת מגניב על גבי הפורום... מה קרה? אל תקחו קשה...

(ובלי tracebacks ולבוא פתאום למקום מגוריי עם צו וקטעים כאלה... כן?).

Hallucinogen - Gamma Goblins Part 2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...