ת'רד הקיטורים הגדול - עמוד 10 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד הקיטורים הגדול

NAZRAK

Recommended Posts

• תגובות 254
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חח איזה ת'רד של בכיינים.

יאללה הגיע תורי:

יש לי ביום רביעי מתכונת במתמטיקה וממש אין לי כוח ללמוד, חוץ מזה שזה בדיוק ביום ההולדת שלי =\.

ביום שני, עוד שבוע, יש לי מתכונת בהיסטוריה, שזה עוד יותר גרוע ממתמטיקה.

וואי זה טוב לקטר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב האמת יש לי משהו משמח: איכשהו התחלתי פתאום להבין את הפרולוג המסריח הזה (יכול להיות שזה השלוש שוטים של האבסולוט שלקחתי לפני?) ויש לי כבר שלוש חוקים נחמדים והתחלתי להבין. עכשיו רק צריך להוסיף עוד 2 חוקים לפחות ולעשות אותם קשורים לנושא.

חוץ מזה אני מקווה לסיים מחר את העבודה המזדיינת הזאת ולהתחיל להתכונן למתימתיקה ביום חמישי כדי להצליח במתכונת! אין לי זין ל 006 . סעמק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי יום רביעי בגרות בספרות ואני ממש לא יודע כלום.

במתכונת קיבלתי 20 ומשהו והמורה המפגרת (שכנראה עד כדי כך שונאת אותי, בת זו**) נתנה לי 40 במגן..

אין לי סיכוי לעבור את הבגרות הזאת :s07:

לפחות שהיתה נותנת לי איזה 56 במגן שאני יוכל איכשהו לעבור, אבל לא.. היא רוצה 40 :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע לא סיימתי!

שנה שעברה המורה הקקה שלי לימדה רק אנטיגונה,

השנה היא לימדה רק סיפור פשוט של עגנון, וכעת בחודש האחרון היא הריצה את כל החומר של יא-יב ::)

אבל אתה יודע מה?

את רובו אין לי כי החתיכת חרא הזאת נראה לי עשתה לנו[פיזיקאים] בכוונה,

תמיד כאשר היו לנו מתכונות בפיזיקה או בגרויות, וכן מתכונות או בגרויות באלקטרוניקה,

משום מה היא החליטה ללמד ולהתקדם בחומר, זה פשוט בלתי אפשרי, זה בית ספר שמתנכל לתלמידים שלו ::)

כל שאני צריך זה לעבור את ספרות בציון עובר ויאללה יגמר ::)

דרך אגב, מישהו יודע אם אפשר להיכשל בספרות בכדי להיות זכאי לתעודת בגרות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מותר להיכשל במקצוע אחד (שהם לא הגברות, מתמטיקה, אנגלית, ולשון אם אני זוכר נכון) אבל אאל"ט, רק בציון של 45-55

אגב, גם אני איתכם באותה סירה, שנה הבאה יש בגרות ובינתיים אני על אפס (הגשתי לה מבחן עם מה שאני חושב עליה והמקצוע שלה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

איזה כיף שהחרא הזה כבר מזמן מאחוריי. האמת שעד היום אני בשוק שעברתי את כל הבגרויות ולא נאלצתי להשלים, הבונוסים של המצטיין באנגלית ממש עזרו xD

אגב

אני גר במטולה (נו המקום ההוא עם מרכז קנדה) הכי צפון שיש, וגם די קר ונעים. רגע, אני לא מקטר, אני... אני... מרוצה?!

לא טוב! נתאפס!

הגיעו לי כבר שני מבחנים במייל ואין לי כוח להתחיל אותם, אמנם צריך להגיש אותם עוד חודש אבל אני מעדיף לא לדחות סתם (בכלל מאז שהתחלתי את לימודי התרגום אני מנהל את הזמן יותר טוב). אבל אין לי כוח!

הידידה שמתפשטת במצלמה עסוקה כל הזמן בימים האחרונים :(

אני מת לשדרג את המחשב בעוד ג'יגה וכרטיס 8800 אבל ההוצאה עושה לי חום.

לא מוצא שלט 360 למחשב במקום קרוב \=

ההזמנה שלי מאמאזון הכוללת את פינקי והמוח ואת הסדרה ELFEN LIED לא הגיעה עדיין \=

יש לנו אירוע משפחתי מחר ואין לי כוח לכאב ראש הזה (וכמובן לנסיעה ולהוצאה הכספית)

אני צריך לסבול את המרצה הפדנטית על הבוקר :((( לפחות זו פעם אחרונה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...