מיומנו של מוכר משחקים: "יש לזה צ'יפ?" - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיומנו של מוכר משחקים: "יש לזה צ'יפ?"

huber

Recommended Posts

מדהים עד כמה הדעות שלנו בנושא זהות.

אני מסכים לחלוטין. אם היה הפרש, נגיד, של איזה 100 ש"ח בין המחיר בחנות למחיר ב- מילא. אבל לא רק שאין הפרש (ואם יש אז זניח לחלוטין), אני מקבל פחות, כי כאשר אני רוכש משחק בחנות אני מקבל את הקופסא עם הדיסק. כאשר אני רוכש משחק ב-D2D או אני רוכש משחק "בכאילו".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

@ לייזי: לא, הם החליטו לפני שלושה -ארבעה ימים לזנוח את פאטץ' 1.3 לטובת Crysis: Warhead

@ריפר: פלא שמשחק שמכוון למכנה המשותף הנמוך ביותר מוכר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה למה בארה"ב פחות מורידים משחקים זה פשוט שבגלל שם אפשר תמורת 5 דולר בערך לשכור משחק לזמן בלתי מוגבל ופשוט להחליף כל פעם משחקים. אתה רוצה משחק, פשוט כנס לבלוקסטר הקרוב או תזמין משחק מ וגמרנו.

קשקוש.

אפשר לשכור משחק קונסולות תמורת $20 לחודש. אם אחרי זה אתה לא מחזיר את הדיסק אתה משלם עליו מחיר מלא.

netflix מתעסקים רק עם .

FeedMeH - צודק, בדקתי שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשקוש.

אפשר לשכור משחק קונסולות תמורת $20 לחודש. אם אחרי זה אתה לא מחזיר את הדיסק אתה משלם עליו מחיר מלא.

netflix מתעסקים רק עם סרטים.

FeedMeH - צודק, בדקתי שוב.

לא יודע מאיפה הבאת את המחיר הזה. כשאני גרתי בלוס אנגלס השותף שלי ואני השכרנו משחקי (בזמנו 1) כל הזמן בבלוקבסטר היה לנו מנוי תמורת 15 דולר לחודש (המנוי כלל עד 3 משחקים\סרטים לחודש כאשר כמובן אתה חייב להחזיר כדי לקחת משהו חדש). המגלבה היחידה היתה שהיה צריך להחזיר את המשחק תוך 6 חודשים וגם זה לא כזה ביג דיל אם אתה שואל אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אתם מדברים על סטים

הבעיה בסטים שהוא פונה רק לגימרים של משחקי מחשב

והבעיה הרצינית בארץ זה משחקי ולא משחקי מחשב

מחיר משחקי הקונסולות בארץ גבוה נקודה

השרותים שסוני\נינטנדו\ומיקרוסופט מפתחים היום אולי יום אחד יאפשרו לקנות משחקי

במחירים שפויים

זה בתקווה שלא יחסמו את השרותים האלו לישראל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדהים עד כמה הדעות שלנו בנושא זהות.

אני מסכים לחלוטין. אם היה הפרש, נגיד, של איזה 100 ש"ח בין המחיר בחנות למחיר ב- מילא. אבל לא רק שאין הפרש (ואם יש אז זניח לחלוטין), אני מקבל פחות, כי כאשר אני רוכש משחק בחנות אני מקבל את הקופסא עם הדיסק. כאשר אני רוכש משחק ב-D2D או אני רוכש משחק "בכאילו".

אני לא יודע מה נקרא אצלך "כאילו". אני כן יודע שאני משחק כבר יותר מחצי שנה כמעט כל יום TF2 שקניתי מסטים ונהנה מכל רגע. אני לא חושב שהייתי נהנה יותר אם הייתה לי הקופסא שלו על המדף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה נקרא אצלך "כאילו". אני כן יודע שאני משחק כבר יותר מחצי שנה כמעט כל יום TF2 שקניתי מסטים ונהנה מכל רגע. אני לא חושב שהייתי נהנה יותר אם הייתה לי הקופסא שלו על המדף...

א. כבר ציינתי שזוהי לא דוגמה טובה (ואמרתי שגם אני רכשתי אותו דרך סטים). מן הסתם זה לא נכון לחלוטין לגבי כל משחק.

ב. ציינתי 3 סיבות שלא ממש קשורות להנאה הישירה מהמשחק עצמו.

ג. זה שאתה לא- לא אומר שאין כאלה שכן (ראה אותי ואת צ'ימס).

ד. אם אפשר לקנות משחק עם קופסה וכל השטויות ב X כסף והמשחק בלי הקופסה וכל השטויות עדיין יעלו X כסף (או X פחות כמה שקלים), שזה המצב כרגע, אני מן הסתם אעדיף בהרבה את הקופסה. לא ברורה לי בכלל הטענה שלך ועל מה אתה מגיב.

ציינו בפרוש שאם יהיה הפרש גדול במחיר- זה כן יהיה שווה.[br]פורסם בתאריך: 5.06.2008 בשעה 18:13:51

:o

איך לא הכרתי את האתר הזה עד כה?

תודה.

:)[br]פורסם בתאריך: 5.06.2008 בשעה 18:16:51

קודם כל אתם מדברים על סטים

הבעיה בסטים שהוא פונה רק לגימרים של משחקי מחשב

והבעיה הרצינית בארץ זה משחקי ולא משחקי מחשב

מחיר משחקי הקונסולות בארץ גבוה נקודה

השרותים שסוני\נינטנדו\ומיקרוסופט מפתחים היום אולי יום אחד יאפשרו לקנות משחקי

במחירים שפויים

זה בתקווה שלא יחסמו את השרותים האלו לישראל

אנחנו מדברים על סטים בתור שחקני .

זו לא הבעיה בסטים, כי סטים פשוט מיועד למשחקי . ::)

זה כמו שאני אגיד על דלק שהבעיה שלו היא שאי אפשר לאכול אותו או שהבעיה של לחם היא שאי אפשר לשתות אותו. :nixweiss:

בנוגע לבעיתיות במחירי משחקים- לא נראה לי שיש מישהו שלא מסכים איתך בזה.

מוכר, ידוע, מעצבן ושאר ירקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. כבר ציינתי שזוהי לא דוגמה טובה (ואמרתי שגם אני רכשתי אותו דרך סטים). מן הסתם זה לא נכון לחלוטין לגבי כל משחק.

ב. ציינתי 3 סיבות שלא ממש קשורות להנאה הישירה מהמשחק עצמו.

ג. זה שאתה לא- לא אומר שאין כאלה שכן (ראה אותי ואת צ'ימס).

ד. אם אפשר לקנות משחק עם קופסה וכל השטויות ב X כסף והמשחק בלי הקופסה וכל השטויות עדיין יעלו X כסף (או X פחות כמה שקלים), שזה המצב כרגע, אני מן הסתם אעדיף בהרבה את הקופסה. לא ברורה לי בכלל הטענה שלך ועל מה אתה מגיב.

ציינו בפרוש שאם יהיה הפרש גדול במחיר- זה כן יהיה שווה.[br]פורסם בתאריך: 5.06.2008 בשעה 18:13:51

:o

אני מסכים איתך שיש קסם מסוים בכל החבילה שבאה סביב משחק (גם זה רק בחלק מהמשחקים). אין ספק שלקנות משחק של בליזארד עם כל ההשקעה שמסביב זאת ללא ספק חוויה עשירה ושווה את הכמה שקלים הנוספים.

אבל, אני חושב שיש כמות מסויימת של קסם גם בתוכנה מגניבה שמרכזת את כל המשחקים שלך, ובעיקר למשחקי אונליין היא פשוט חוויה כוללת ושלמה (עם הקהילה, השרתים, והסטטיסטיקות).

אני מניח שמקרה הזה זה עניין של כל אחד והטעם שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא אוהב שרותי הורדות בתשלום

אם משהו יהפוך אותי מי "פושע" שמבוקש על ידי הFBA

לאזרח תמים ושומר חוק זה שרותי הורדות בתשלום

הבעיה שבסוף יקום איזה פקיד במשרד האוצר וגם על זה ייקחו טונות של מס

ונחזור לדרך הזולה והנלוזה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין- למה, זה אותו מחיר, אז מה עושה את ההבדל?

(STEAM)

GALZ-

אני מסכים איתך, רק שאני חושב שההפרש במחיר קטן (אם הוא קיים) ממה שהוא צריך להיות.

נכון שבגדול העלות העיקרית של המשחק היא על הפיתוח והפרסום, אבל גם צריבה, משלוח, הדפסת אריזה וחוברת וכו וכו- עולים כסף.

לא הגיוני שההפרש הזה (פלוס זה שבכל זאת כל העניין הוא "וירטואלי" לגמרי) לא בא לידי ביטוי במחיר.

מבחינת נוחות- כן, יש משהו נוח בלשלם מחיר סביר (והוא לא) ולקבל את המשחק דיי מהר בלי לשבור את הראש (וזה תלוי במהירות החיבור שלך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין- למה, זה אותו מחיר, אז מה עושה את ההבדל?

(STEAM)

GALZ-

אני מסכים איתך, רק שאני חושב שההפרש במחיר קטן (אם הוא קיים) ממה שהוא צריך להיות.

נכון שבגדול העלות העיקרית של המשחק היא על הפיתוח והפרסום, אבל גם צריבה, משלוח, הדפסת אריזה וחוברת וכו וכו- עולים כסף.

לא הגיוני שההפרש הזה (פלוס זה שבכל זאת כל העניין הוא "וירטואלי" לגמרי) לא בא לידי ביטוי במחיר.

מבחינת נוחות- כן, יש משהו נוח בלשלם מחיר סביר (והוא לא) ולקבל את המשחק דיי מהר בלי לשבור את הראש (וזה תלוי במהירות החיבור שלך).

ברוב המשחקים ההפרש במחיר באמת לא משמעותי כמו שהיינו רוצים שהוא יהיה.

שינוי של זה הוא הצעד הראשון שהם צריכים לעשות בדרך לישור קו עם מה שהולך היום עם הורדות המוזיקה, שזה עניין שמאד הצליח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...