מיומנו של מוכר משחקים: "יש לזה צ'יפ?" - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיומנו של מוכר משחקים: "יש לזה צ'יפ?"

huber

Recommended Posts

הדיון על ההבדל בהכנסה בין ארה"ב לבין לא רלוונטי.

אני בהחלט לא בן אדם עשיר, אני לא מפונק, אני לא אוכל במסעדות, אני לא קונה בגדים יקרים (אני קונה את הרוב בהאנגר), אני נוסע באוטובוסים ואין תקווה לאוטו באופק וכו' (אני כמובן גם לא מסכן, אני מאוד שמח עם מה שיש לי ויש מספיק ומעבר לכך). אבל את המשחקים שלי אני קונה.

אני רואה אנשים שכל היום אוכלים בחוץ, קונים בחנויות יקרות ונוסעים במכוניות משלהם אומרים שמשחקים זה דבר יקר ומי שקונה הוא פראייר. GIVE ME A BREAK. ::) באותה מידה יש פה הרבה אנשים שיש להם מחשב מהשורה הראשונה אבל את המשחקים בשבילו הם יורידו.

מי שרוצה יכול לקנות מדי פעם משחקים ב 50 שקל גם, יש אחלה משחקים במבצעים.

אני לא אגיד שאני לא מוריד מדי פעם- אני כן. :nixweiss: אבל את המשחקים שאני באמת רוצה ואוהב אני משדל לקנות ומתי שהכסף קצת יותר לחוץ, אני גם מחכה לפעמים.

בנוגע ל"קמצנות" הצרכן הישראלי- זה חד משמעית לא נכון.

המודעות הצרכנית של האנשים בארה"ב הרבה יותר גדולה. אנשים בארה"ב פשוט יקנו איפה שיותר זול.

הדרך של החנויות שם למשוך צרכנים היא פשוט המחיר. אם כי יש לציין ששם השירות בכל מקום, גם ברשתות הזולות, יהיה דיי טוב בדר"כ (אפשר להחזיר שם בלי לדפוק חשבון תמורת קבלת כסף ולא זיכוי).

דווקא רוב האנשים שאני מכיר הולכים לחנויות "אמינות", שזה כמובן חנויות יקרות בקניון, (לדעתי אין קשר בין חנויות נוצצות ויקרות ל"אמינות" אבל שיהיה) ויקנו את המוצרים היקרים והאמינים (רק אתמול ההורים שלו קנו מקרר אמנה יקר, ההורים של חבר שלי קנו מכונת כביסה מאוד יקרה לא מזמן והורים של חבר אחר קנו טלווזיה בגלל האמיניות והאחריות של החברה).

בכל מקרה, עד כמה שאני שונא את אייבורי, צריך לשים גבול להשמצות.

לא הייתי שולח לשם אדם הדיוט כי הם פשוט שקרנים (יגידו לך ש CEON זה הזיכרון הכי טוב בעולם, ש 5200 זה כרטיס על וכו').

יכול להיות שגם המעבדה שלהם לא הכי מקצועית, אני לא ידוע.

אבל להגיד שהם מוכרים חלקים משומשים\מחודשים. יש למישהו אסמכתה לזה?! למה סתם ללכלך?

אני קניתי מהם HD במחיר מאוד סביר. ההרד דיסק נשרף לי (יש סיכוי סביר שבאשמתי\המחשב שלי אני לא יודע) והם החליפו לי אותו תוך 12 שעות לחדש.

חבר שלי עבד שם (ואני לא אספר מה הם עשו לו שם, בגלל זה אני פשוט מתעב אותם) שציין במפורש שהוא מתפלא מהקלות שבה מחליפים חלקים לאנשים.

השירות שלהם לא גרוע ברמת הצרכנית, אלא פשוט בזה שהם שקרנים ולא מקצוענים טכנית.

ואני לא יודע מאיפה הבאת את זה שיש שם 20 עובדים בסניף. מול הבית שלי יש סניף שיש בו משהו כמו 6 עובדים והוא ממוקם בחניון (!!!!) של מרכז מסחרי נטוש (תחשבו שאתם חונים בחניון תת קרקעי ובתוך החניון אתם נכנסים לחנות.... :lol:). אני דיי משוכנע שלהפעיל סניף כזה זה זול משמעותית מלהפעיל סניף של באג בקניון.

שלא נדבר על זה שהם כל סוף שבוע מפרסמים מודעת שחור\לבן עם מלא פרטים בתוכה (שהעובדה היא שהיא מושכת לשם מלא אנשים) לעומת באג שמפרסמים מודעות צבע וקטלוגים (העלויות של זה עצומות).

גם בבאג מוכרים מוכרים בולשיט לאנשים בשביל למכור.

חבר שלי קנה שם פעם 5200 כ"כרטיס למשחקים" (והיה לו GF3 TI שהיה יותר טוב). אחר כך החליפו לו אותו ל 5600 ::) (במחיר מופקע כמובן).

פעם ראיתי שם איזה כרטיס מסך במחיר בערך כפול ממחיר השוק שלו. אמרתי לחבר שלי שהם גנבים והמחיר הזה פשוט מופקע, והמוכר שמע אותו ואז נלחץ וישר אמר "לא, מה פתאום, זה לא המחיר האמיתי, המחיר האמיתי מאחורה...." או משהו כזה.

הדבר הטבעי הוא לחפש את המקום הכי זול, כי בסופו של דבר החלק הוא אותו חלק.

לפעמים ההפרש במחיר עדיף על אחריות יותר טובה (כי ההבדל לפעמים ענק) , בטח שבחלקים שנדיר שצריכים אחריות.

לפעמים ההפרש בכלל לא קשור לטיב האחריות ויש חנויות שעושות טוב את שניהם.

חווית הקניה היא גם משנה (כן, לקנות בבאג זה יותר נעים מבאייבורי), אבל בעיקר לאנשים הדיוטים שלא יודעים מה הם רוצים.

למרות שדווקא לא מזמן הייתי בKSP ברעננה, והחליפו שם את המוכרים למוכרים מאוד נעימים ונחמדים (וגם אמינים ולא שקרנים, שזה ככה בדר"כ בKSP, עם כל הירידות עליהם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבל זה לא נכון.

את המשחקים הממש טובים ל Wii למשל, אני רוכש מאיביי במכרזים- כי זה יוצא זול ושווה לשלם על זה.

סתם לדוגמה Super mario . בארץ הוא עלה 300 שקל, זה פשוט לא שווה את זה.

מאיביי אחרי משלוח יצא לי 112, בהחלט שווה.

אבל אף אחד לא מבטיח לי שכל משחק אני אוכל למצוא במחיר כזה נוח, אז זה בעייתי, ויש משחקים שאני מעדיף לנסות לפני שאני קונה- אבל אין דמואים, אז או שפגעת, או שבזבזת כסף על משחק שלא תשחק בו.

לפחות שישחררו דמואים.

אז איך זה בדיוק לא נכון? זה שקול לקנייה של דברים אחרים (כמו שאמרתי, חומרה למשל), רק שבדברים אחרים זה כנראה פחות משתלם בגלל מכס, הובלות וכאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמריקאים לא מורידים משחקי מחשב וקונסולות כי חברות ההפצה ובעלי הזכויות - אוכפים את החוק !!

למשל חברת COX תקשורת:

אם תנסה להוריד משהו לא חוקי (כמו פרק של ג'יי לנו, משחק מחשב מסויים)

סביר להניח שתקבל אזהרה ויסגרו לך את האינטרנט.

יש לך 2 אזהרות. בשלישית - יפסיקו לספק לך שירות ל-צ-מ-י-ת-ו-ת !!

חברת COMCAST למשל:

מאפסת את הקשר לשרתים שלהם במקרה שהיא מזהה תוכנת P2P במחשב שלך.

כלומר - בסופו של עניין - סוגרים לך את האינטרנט (ולהם אין "שיטת אזהרות").

לכן אמריקאים, בנוסף למחירים, לא יורידו דברים לא חוקיים.

HF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמריקאים לא מורידים משחקי מחשב וקונסולות כי חברות ההפצה ובעלי הזכויות - אוכפים את החוק !!

למשל חברת COX תקשורת:

חברת COMCAST למשל:

HF

איך הם מזהים בדיוק את תוכן ההורדה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למשל חברת COX תקשורת:

חברת COMCAST למשל:

HF

איזו הכללה מטופשת... אני בטוח שאפילו אתה לא מאמין לעצמך שאמריקאים באופן מוחלט לא מורידים דברים לא חוקיים

מתוך BSA:

* Piracy Rate by Region, 2006

* North America 22%

* Western Europe 34%

* Asia Pacific 55%

* Middle East/Africa 60%

* Central/Eastern Europe 68%

* Latin America 66%

* European Union 36%

* Worldwide 35%

זה פחות מישראל ובכללי משאר העולם אבל זה עדיין אחוז שבטוח אי אפשר להזניח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שגם בארה"ב יש אנשים שמורידים, אבל הרבה הרבה פחות.

וזה מעולה שאוכפים שם והלוואי שגם אצלנו יאכפו, מעניין מה יגידו הישראלים כשהם אשכרה יצטרכו לקנות את הווינדוס/שירים/סרטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחילו להשוות משכורות לא תצאו מזה...

מדובר בתרבויות שונות.. אמריקאים קפיטליסטים מטבעם. בשבילם לקנות משהו זה טבעי כמו לאכול.

פרויקט כמו ITUNES לא היה צובר תאוצה בישראל בחיים, מי ישלם פה 4 שקל בשביל שיר שאפשר להוריד בחינם?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4 שקל? לא יודע מה איתך, אני יושב קצת על marketplace של קריאטיב ועוד כמה אתרים, מציעים שירים במחירים של 10-20 סנט לאחד.

אז 4 שקל לשיר לא, אבל חצי שקל לשיר- לא תשלם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו חנות זו vgs?

אני מדבר איתך על ולא על חנות שתקועה במרכז/בצפון שלא מתאים לי לסוע לשם, ואם תיהיה תקלה לך תשלח את המוצר שלך לקיבינימט, לא יהיה לך אותו כמה ימים טובים, וגם תשלם כסף על משלוח. באג זו ענקית שתוכל למצוא סניפים שלה בכל חלקי הארץ כמעט (במקומות הגדולים בטוח כן).

זאת חנות שקרובה אלי.

אני בטוח שבכל איזור בארץ יש חנויות בסגנון שעומדות במילה שלהן ונותנות יחס טוב ללקוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...