זקוק להמלצה למסך 19" למשחקים ב2000 ש"ח - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק להמלצה למסך 19" למשחקים ב2000 ש"ח

AntiVir Guard

Recommended Posts

אני אשמח לקבל המלצות עם אינפורמציה על המסך המומלץ ושמח לקבל רשימה של הפאנלים מגרוע אל הטוב ביותר.

מסך 19" ב-2000 ש"ח

חשבתי ללכת על ה-VP950B לעשות הזמנה מארה"ב אז יהיה גם טוב לדעת מה המיסים על LCD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב מאוד איזה גודל אתה מחפש ומה חשוב יותר גודל או איכות.אתה על הסף של מסכי 20 אינץ איכותיים ומצד שני אתה יכול לקחת מסך 22 אינץ איכותי פחות.

מבחינת פאנלים לא מכיר את כולם אבל הנפוצים שבהם:

TN הנחות ביותר

S-PVA איכותי הרבה יותר מציג את השחור האיכותי ביותר לכן מעולה לסרטים.

S- נחשב כנראה לאיכותי ביותר זוית צפייה רחבה צבעים עמוקים ומדויייקם השחור קצת פחות טוב משל ה S-PVA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שדירג לך yaniv זהו הסדר של הפאנלים לפי רמת איכות. בעיקרון IPS הוא טוב מאוד בזוויות צפייה. עקומות הגמא וכל הצבעים נשמרים ביציבות מלבד השחור, כאשר A-TW-IPS לא משנה בכלל את הצבע השחור בזווית צפייה. בפאנל IPS יש חיסרון בתחום של ניגודיות (ולעיתים קרובות גם גרעיניות בסרטים) לעומת VA בסרטים. לעומת זאת ב-IPS לא רואים היבלעות של גוונים בהירים בתוך כהים בעת צפייה אנכית למישור הפאנל, ובשל כך IPS הנו הפאנל המועדף במסכים מקצועיים לעיבוד תמונה.

אתה גם מוזמן לקרוא את המדריכים למסכי LCD בנעוץ. חלק ב' עוסק בסוגי הפאנלים.

בארץ מסך 19" איכותי יש רק בכ-2400 ש"ח. VP950b מבוסס על TN ואינו מסך איכותי. מבין המסכים 20" רב-תכליתיים לשימושים ביתיים בהזמנה מחו"ל הכי כדאי לך לקחת את ה-Dell 2007FP או HP LP2065 שזול יותר מה-Dell. בחו"ל יש גם HP LP1965 מבוסס P-MVA לשימושי טקסט וסרטים. למשחקים מהירים הוא לא ברמת מסכי ה-20" הנ"ל.

http://www.prad.de/board/thread.php?postid=287147

בארץ אתה יכול להשיג ב-1880 שקלים לשימושי טקסט L2000CP. ביצועיו במשחקים מהירים ועיבוד תמונה נמצאים בסימן שאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחלק קטן מהאתרים של ViewSonic יש סתירות.

אתר אחד

אתר אחר

דף נתונים רשמי

כאשר התוצאות מדידה לזוויות צפיה אנכית הן 160 ב-10:1 מדובר על TN.

כפי ש-yaniv אמר כדאי לך לחפש את ה-2007FP/WFP גם בארץ. בצורת קנייה זו אחריות תינתן לך בצורה יותר מיטבית מאשר בקנייה מחו"ל (אם כי עדיין לא ברור לי מה ירצו לעשות במקרה של 2007FP מקולקל, אם לא יהיה לו יורש איכותי בדיוק כמו במקרה של VP930. השקעה במסך של איזו נראית לי יותר נבונה בימים אלו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי האחריות תירגעו זה לא מסך ראשון שיוצא מייצור והאחריות מחייבת,לכן שומרים מלאי של חלפים או מסכים שלא מוכרים אותם.מה עושים עם פלאפונים שלא נמכרכים יותר והם באחריות מכוניות ועוד הרבה מוצרים אחרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצדק עמך. יכול להיות ש- תשמור לעצמה כמה מסכי 2007 למיניהם לאחר העברתם לגמר ייצור. לפי מה שאני כן יודע, זה שבחו"ל למי שהתקלקל 2407WFP (ללא Wide Gamut) לא החליפו לו ל-2407WFP זהה אלא ל-2407WFP-HC או 2408WFP. למיטב ידיעתי EIZO היחידה שרושמת באתר שלה שהיא מתחייבת לספק למשך 7 שנים אחרי גמר ייצור של דגם פאנלים וחלקי חילוף זהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד הם נותנים מסך זהה או עדיך אין לי בעייה,אם ינסו להחליך למשל את ה 2007 ל 20008 או 2009 הפחות טובים אני בהחל ט חושב שיש לנו זכות סירוב כי מדובר במוצר נחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד הם נותנים מסך זהה או עדיך אין לי בעייה,אם ינסו להחליך למשל את ה 2007 ל 20008 או 2009 הפחות טובים אני בהחל ט חושב שיש לנו זכות סירוב כי מדובר במוצר נחות

אתה צודק, אך זה לא משנה את המצב שאם התקלקל לך המסך אין להם (ל-, ליבואן, למעבדה, למי שזה לא יהיה) מסכים מתאימים במלאי, אתה יכול לדפוק את הראש בקיר כמה שאתה רוצה, ולא יצא לך מזה כלום. אולי תקבל "שדרוג" לדגם נחות יותר + פיצוי. במקרה הטוב תקבל החזר כספי מלא, ומה תעשה עם הכסף, כשאין מסך מתאים לרכישה.

צריך לקוות שבאמת יש להם מלאי להחלפות, אבל כרגע זה לא נראה מבטיח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני לא מבין איך יכול להיות למסך עם פאנל TN מחיר כזה גבוה? זה לא אבסורד? וחוץ מזה בסיקור של האתר ראיתי של-PV930 יש זוית צפייה רחבה ונאמר שהפאנל הוא TN...כמו כן בתוצאות נאמר שהמסך מומלץ מאוד - אז איך יכול להיות שה-930 הוא P-MVA וה-950 הוא TN??? :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפאנל יש חיסרון בתחום של ניגודיות (ולעיתים קרובות גם גרעיניות בסרטים) לעומת VA בסרטים.

לא ממש הבנתי מה זאת אומרת גרעיניות...

אפשר הסבר מוחשי לדבר הזה? אולי סרטון שמדגים את ההבדלים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני לא מבין איך יכול להיות למסך עם פאנל TN נכיר כזה גבוה? זה לא אבסורד? וחוץ מזה בסיקור של האתר ראיתי של-PV930 יש זוית צפייה רחבה ונאמר שהפאנל הוא TN...כמו כן בתוצאות נאמר שהמסך מומלץ מאוד - אז יכול להיות שה-930 הוא P-MVA וה-950 הוא TN??? :s07:

זה לא שיכול להיות. זאת עובדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מוזר שמסך TN יעלה 1900? בכל זאת זה TN...אולי ה-TN הזה הוא כן איכותי אפילו יותר מה-MVA של קודמו??? :-\

בכל מה שנוגע לאיכות תמונה, דיוק צבעים, זויות צפיה - TN לא יכול להיות יותר איכותי מ-VA בהגדרה.

אל תחפש הגיון איפה שאין, מה שכן - יש מלא מסכי TN טובים לא פחות בהרבה פחות כסף. לך על אחד מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...