זקוק להמלצה למסך 19" למשחקים ב2000 ש"ח - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק להמלצה למסך 19" למשחקים ב2000 ש"ח

AntiVir Guard

Recommended Posts

קרא את הביקורת של מסכי 20" איכותיים לאתר. שם נאמר על תופעת הניצנוץ (twinkling) אשר בולטת יותר מאשר בפאנלי VA. היא קשורה לעיצוב הפיקסל (הנקב הצר אשר הוזכר בביקורת) וה-OverDrive האגרסיבי ב-IPS.

גם פה אתה יכול לקרוא על הסימפטום האופייני. טוב לעיבוד תמונה מקצועי ברוב המקרים, כאשר המסכים מבוססי VA מכויילים לגרפיקה נותנים פשרה עדיפה לעיבוד תמונה וגם עריכת על אותו מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מגניב, הIPS לא משנים צבע בזוויות צפיה. נראה ממש טוב!

בזוויות הVA קצת איכזב אותי ואני גם רואה את זה על המסך שלי למרות שזה לא הכי מפריע לעין אבל כשמסתכלים על הIPS זה גורם קצת לקנא.

אבל לכל דבר יש את היתרונות והחסרונות.

למשחקים, סרטים וגראפיקה דו מימדית הVA מצויין לפי מה שאמרת לי בהודעות קודמות. אני יכול להסתפק במסך הזה גם לעריכה גבוהה של תמונות למרות שהיה יכול להיות מגניב אם היה לי בנוסף 20" צמוד לS-PVA שלי

אגב, הגרעיניות זה הנצנוץ הזה שאמרת? או שגרעיניות זה בכלל משהו אחר... לא מתחבר לי השורש של גרעין עם נצנוץ :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו בעבר אנשים שגם לא הבינו מה זה בעצם ניצנוץ. זהו סוג של רעש בסרטים. אז אפשר לקרוא לזה תמונה מגורענת. גם בפאנל S-PVA אפשר לראות את זה אפילו בסרטי Full HD, פשוט צריך קצת להתרחק ולא רואים את האפקט הזה.

אתה צודק בקשר לזה שחבל שאין עד היום את הפאנל שיכול לשלב את הטוב שמכל הפאנלים ללא החסרונות שבכל אחד מהם. ייתן מהפך כשיגיע קודם לשוק הטלוויזיות במהלך העשור הבא. לדעתי פאנל VA נותן פיתרון עדיף למשתמש הביתי, מכיוון שרוב המשתמשים בבית צופים עם 24" בסרטים, ופחות עוסקים בעיבוד תמונה תכוף. עדיף להנות מהניגודיות העדיפה ש-S-PVA מעניק, כי ממילא יושבים ממש מול המסך ואם יושבים קצת מתחתיו זווית הצפייה האנכית שלו המצויינת עושה אותו לבחירה טובה משמעותית לעומת TN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו בעבר אנשים שגם לא הבינו מה זה בעצם ניצנוץ. זהו סוג של רעש בסרטים.

זה לא מה שאני מתכוון אליו כשאני אומר "נצנוץ". אני מתכוון לתופעה שבא רקע לבן (או כל צבע בהיר אחר) לא נראה אחיד אלא מלא בנקודות נוצצות. לי באופן אישי נראה שהתופעה הזו קיימת ב-VA יותר מאשר ב-TN וב- יותר מאשר ב-VA. יש מספר קטן של אנשים שזה מציק להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אכן גם רואה ב-2407WFP נקודות מנצנצות. באיזו S1931 אין בכלל דבר כזה. זה קשור לרכיבים של הציפוי נוגד ההשתקפות הוא יותר אגרסיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...