הדיון הראשי: NVIDIA GeForce 200 vs ATI Radeon HD 4000 - עמוד 152 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי: NVIDIA GeForce 200 vs ATI Radeon HD 4000

alex.turovsky

איזה כרטיס מסך יש לך ?  

1073 הצבעות

1. 1. איזה כרטיס מסך יש לך ?

• 3DFX Voodoo 12345 כבוד !
    • Intel GMA מובנה בלוח האם
    • ATI Radeon HD 3100\3200\3300
    • ATI Radeon HD 3450
    • ATI Radeon HD 3470
      0
    • ATI Radeon HD 3650
    • ATI Radeon HD 3690
      0
    • שמור
    • ATI Radeon HD 3850
    • ATI Radeon HD 3850X2
      0
    • ATI Radeon HD 3870
    • ATI Radeon HD 3870X2
    • ATI Radeon HD 4350
    • שמור
      0
    • שמור
      0
    • ATI Radeon HD 4550
    • ATI Radeon HD 4650
    • ATI Radeon HD 4670 512MB
    • ATI Radeon HD 4670 1GB
    • ATI Radeon HD 4770
    • שמור
    • ATI Radeon HD 4830
    • ATI Radeon HD 4850
    • ATI Radeon HD 4870
    • ATI Radeon HD 4870X2
    • ATI Radeon HD 4890
    • ATI Radeon HD 4890X2
    • שמור
      0
    • שמור
    • שמור
    • שמור
      0
    • שמור
    • שמור
    • Nvidia GeForce 8400 GS
    • Nvidia GeForce 8500 GT
    • Nvidia GeForce 8600 GT
    • Nvidia GeForce 8600 GTS
    • Nvidia GeForce 8800 GS 384MB
      0
    • Nvidia GeForce 8800 GS 768MB
      0
    • Nvidia GeForce 8800 GT
    • Nvidia GeForce 8800 GTS 320
    • Nvidia GeForce 8800 GTS 640MB
    • Nvidia GeForce 8800 GTS 512MB
    • Nvidia GeForce 8800 GTX
    • Nvidia GeForce 8800 Ultra
    • שמור
    • שמור
      0
    • Nvidia GeForce 9400 GT
    • שמור
    • Nvidia GeForce 9500 GT
    • Nvidia GeForce 9600 GSO 384MB
    • Nvidia GeForce 9600 GSO 512MB
    • Nvidia GeForce 9600 GSO 768MB
    • שמור
      0
    • Nvidia GeForce 9600 GT
    • Nvidia GeForce 9800 GT
    • שמור
    • Nvidia GeForce 9800 GTX
    • Nvidia GeForce 9800GTX plus
    • Nvidia GeForce 9800GX2
    • Nvidia GeForce GTS 250
    • Nvidia GeForce GTX 260
    • Nvidia GeForce GTX260/216SP
    • Nvidia GeForce GTX 280
    • Nvidia GeForce GTX 285
    • Nvidia GeForce GTX 275
    • Nvidia GeForce GTX 295

Recommended Posts

יותר טוב?? מממ...תזכיר לי מתי היה לFORCEWARE כ"כ הרבה פיצ'רים ואפשרויות הגדרה במראה כ"כ פשוט וקל?

מאז הפעם האחרונה שאני השתמשתי בו

ואגב תתעדכן, יצא 8.10 BETA שהוא נכון להיות הדרייבר הכי יציב מבית ATI.

יותר טוב מזה, אני משתמש בו

8.10 דרייבר כמו שצריך, ATI מקשיבה ללקוחותיה.

תמשיך לשקר לעצמך

אני לא חשוב שהבנתי את הנקודה שלך... מה רצית לעשות וזה לא נתן לך וזה כן נותן אצל המתחרה?

זה שאפשר לעשות דברים בתוכנות עזר מה שאפשר לעשות עם הforceware של נוידיה זה רק מראה את חוסר האפשרויות בדרייבר של AMD

היא פשוט נשענת על תוכנות עזר שיעשו מה שהיא לא רוצה להכניס לדרייבר

Sad but true

זה לא מצחיק וזה לא נכון

די להספים ותחזור לנקודה

לא צודק, כי זה כן אפשרי לכוון את המאוררים.

איך ה X1950 קשור לפה בכלל?

אפשר לכוון בעזרת עריכה של קבצי הXML של הפרופיל<-אני לא מחשיב את זה כאפשרות

ואיך הX1950 קשור לפה? הוא דוגמא לכך שהכיוון מאווררים דרך קבצי הXML לא אפשרי בכל הכרטיסים

על סדרה 4XXX (וכנראה סדרה 3XXX) אפשר לערוך את הקבצים... לשאר הסדרות, נדפקת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא חשוב שהבנתי את הנקודה שלך... מה רצית לעשות וזה לא נתן לך וזה כן נותן אצל המתחרה?

זה שאפשר לעשות דברים בתוכנות עזר מה שאפשר לעשות עם הforceware של נוידיה זה רק מראה את חוסר האפשרויות בדרייבר של AMD

היא פשוט נשענת על תוכנות עזר שיעשו מה שהיא לא רוצה להכניס לדרייבר

זה לא מצחיק וזה לא נכון

די להספים ותחזור לנקודה

אפשר לכוון בעזרת עריכה של קבצי הXML של הפרופיל<-אני לא מחשיב את זה כאפשרות

ואיך הX1950 קשור לפה? הוא דוגמא לכך שהכיוון מאווררים דרך קבצי הXML לא אפשרי בכל הכרטיסים

על סדרה 4XXX (וכנראה סדרה 3XXX) אפשר לערוך את הקבצים... לשאר הסדרות, נדפקת

אתה עדיין לא ענית לי מה רצית לעשות בדריבר של ATI ולא הצלחת לעומת הדריבר של NVIDIA.

אם לערוך קובץ טקסט נחשב בעיני אנשים (בתנאי שזאת לא הפעם הראשונה שהם רואים משחב כמובן), קשה, זה מראה טוב יותר מכל מבחן ארצי על רמת המשכל.

ושוב, אתה אומר שאי אפשר לכוון מאורר על סמך מה? ניסיון? מקורות אמינים? ואם אני אגיד לך שאפשר?

אם נכנסים לקטנות כבר, לכל סדרת ה 8800GT היו בעיות שגרמו למאורר להסתובב במהירות קבועה ולהגיע לפעמים ל יותר מ 92C ראית אותי בוכה על זה?

מתגבשת אצלי דעה שאין לך כרטיס ATI בכלל וגרוע מזאת אתה מנסה להכפיש את החברה סתם כך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עדיין לא ענית לי מה רצית לעשות בדריבר של ATI ולא הצלחת לעומת הדריבר של NVIDIA.

אם נחשיב רק את הדברים שאני עשיתי היה לי בעיקר הרגשה של חיסרון בהגדרות של מספר מסכים...

חוץ מזה הגדרות איכות תצוגה הרבה יותר רבות בנוידיה

ואם כבר בתוכנות עזר עסקנו אז להשוות את tray tools לnhancer זה פשע

אם לערוך קובץ טקסט נחשב בעיני אנשים (בתנאי שזאת לא הפעם הראשונה שהם רואים משחב כמובן), קשה, זה מראה טוב יותר מכל מבחן ארצי על רמת המשכל.

זה לא מסובך... פשוט בדרייבר נורמלי אין צורך לערוך קבצי טקסט... במיוחד למשהו שהוא כל כך בסיסי

ושוב, אתה אומר שאי אפשר לכוון מאורר על סמך מה? ניסיון? מקורות אמינים? ואם אני אגיד לך שאפשר?

אי אפשר לערוך את מהירות המאוורר ע"י עריכת קבצי XML זה הפרופיל בכרטיסים מסדרת 1950

כמה פעמים אני צריך לכתוב את זה כדי שתבין?

ואני יודע את זה כי כרגע מותקן לי במחשב X1950

אם נכנסים לקטנות כבר, לכל סדרת ה 8800GT היו בעיות שגרמו למאורר להסתובב במהירות קבועה ולהגיע לפעמים ל יותר מ 92C ראית אותי בוכה על זה?

זה לא להיכנס לקטנות זה לפנות שמאלה ולהמשיך ישר עד שלא רואים יותר זכר לנושא המקורי

מתגבשת אצלי דעה שאין לך כרטיס ATI בכלל וגרוע מזאת אתה מנסה להכפיש את החברה סתם כך...

אני יכול לצלם לך את הכרטיס שלי אם אתה רוצה...

אבל אני לא אעשה את זה רק מעצם העובדה שאני לא רואה צורך להוכיח את עצמי למישהו שמתווכח איתי בפורום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמישהו שהיה לו כרטיס נוידיה עד לא מזמן ועבר לATI

אין מה להשוות בין הדרייברים

שלא לדבר על כמות הבעיות בהתקנה שה8.9 הזה עושה לי...

לזה התכוונתי שעניתי לך...בעיות בהתקנה של 8.9? לא היה אצלי (ולא בשום דרייבר חוץ מה8.8 המקולל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

THERAPEAR אתה סתם מבזה את ATI על לא עוול בכפה, 8.10 זה דרייבר שכולו הקשבה ללקוחות, ואת האמת גם לי נמאס אחרי הקראשים ב8.9, ATI קיבלה הרבה תגובות נזעמות לאור הדרייברים האחרונים והיא הפעם הלכה על דרייבר יציב, ורק לשם האשכול, עד גירסאת 8.7 הדרייברים של ATI היו הדרייברים היציבים שיוצאים כל חודש עם תוספות ודברים חיוניים לכרטיס שלך, כשבזמנו לנוידיה היה בעיות עם הFORCEWARE אני לא בכיתי ליד כולם כמו איזה ילד קטן והייתי אומר להם לא לקנות, אלא קצת עוזר כדי לפתור את הבעיה כי לכל בעיה יש פיתרון, ואם יש קצת בעיות בסידרה האחרונה של ATI, יחס הביצועים- מחיר מכפה על זה באופן מוחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד שמח שגם ל-ATI תהיה תמיכה בהאצת ל-CS4, בסופו של דבר אני עובד גם על מקים עם כרטיסי ATI.

ושוב תחרות זה טוב ללקוח, כמו שכבר כתבתי בעבר: צריך לראות את הלוגו של ATI גם במשחקים, לא רק של NV.

מקוה שהידיעה הזאת תהיה נכונה, כי לא בא לי לחפש מחשבים רק עם כרטיסי NV על מנת לקבל עבודה מאוצת ב-PS CS4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין את זה שאומר ש DRIVER קל וצנוע עם אנגלית למפגרים זה רע. ככה זה צריך להיות.

נסיתי לתמוך בלקוחה כדי שתראה טמפרטורות של ה9800GTX שלה.

המסכנה אחרי שעה לא הצליחה למצוא את זה ואמרה לי בעצמה שמעולם לא ראתה CONTROL PANEL כזה גרוע ל DRIVERים ולמה על המחשב השני שלה עם כרטיס 4870 מספיק לפתוח את ה CONTROL PANEL וישר רואים את זה.

DRIVER צריך לעשות כמה שיותר מינימלי עם אופציות הכי חשובות. OC, טמפרטורות,פרופילים של מאוררים ושינוי בין QUALITY ל PERFORMANCE.

מעבר לזה לא יצא לי בחיים לגעת במשהו אחר ב DRIVER ועל זה כשעד לפני 3 חודשים היה לי במשך כ8 שנים שנאתי אותם שעברו מהDETONATOR ל FORCEWARE והמציאו את ה לוח בקרה המעצבן הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד שמח שגם ל-ATI תהיה תמיכה בהאצת ל-CS4, בסופו של דבר אני עובד גם על מקים עם כרטיסי ATI.

ושוב תחרות זה טוב ללקוח, כמו שכבר כתבתי בעבר: צריך לראות את הלוגו של ATI גם במשחקים, לא רק של NV.

מקוה שהידיעה הזאת תהיה נכונה, כי לא בא לי לחפש מחשבים רק עם כרטיסי NV על מנת לקבל עבודה מאוצת ב-PS CS4.

הצהרות כמו חול ואין מה לאכול, המלצה שלי לעתיד, אם אתה לא רוצה לצאת טיפש עדיף לך לא לנבא דברים (הנבואה ניתנה לטיפשים).

אני באמת לא מבין את זה שאומר ש DRIVER קל וצנוע עם אנגלית למפגרים זה רע. ככה זה צריך להיות.

נסיתי לתמוך בלקוחה כדי שתראה טמפרטורות של ה9800GTX שלה.

המסכנה אחרי שעה לא הצליחה למצוא את זה ואמרה לי בעצמה שמעולם לא ראתה CONTROL PANEL כזה גרוע ל DRIVERים ולמה על המחשב השני שלה עם כרטיס 4870 מספיק לפתוח את ה CONTROL PANEL וישר רואים את זה.

DRIVER צריך לעשות כמה שיותר מינימלי עם אופציות הכי חשובות. OC, טמפרטורות,פרופילים של מאוררים ושינוי בין QUALITY ל PERFORMANCE.

מעבר לזה לא יצא לי בחיים לגעת במשהו אחר ב DRIVER ועל זה כשעד לפני 3 חודשים היה לי במשך כ8 שנים שנאתי אותם שעברו מהDETONATOR ל FORCEWARE והמציאו את ה לוח בקרה המעצבן הזה.

אני עדיין לא הבנתי מה בדיוק הוא חיפש בדריברים ולא הצליח למצוא (חוץ מזה שזה איכשהו קשור למסך) אבל מצא בדריבר של נוידיה.

עכשיו שאלה לי אלייך אלכס, כאחד שהיה לו כרטיס NV עד לפני 3 חודשים יש משהו שחסר לך עכשיו והיה לך בדריברים של NV?

הכרטיס NV האחרון שלי היה FX5700 שמעלה אבק... והכל בגלל שNVIDIA לא חושבת שמגיע לי לקבל תמיכה לVIVO ב לכן אין לי כלכך עם מה להשוות, חוץ מהעובדה שלי לא חסר כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו שאלה לי אלייך אלכס, כאחד שהיה לו כרטיס NV עד לפני 3 חודשים יש משהו שחסר לך עכשיו והיה לך בדריברים של NV?

ב NVIDIA היה חסר לי הסדר והארגון של איך שנראה ה DRIVER של ATI שראיתי דאז אצל חברים עם כרטיסי ATI.

בATI הרגשתי שיפור גדול באיכות של קבצי הוידאו. הכל נראה חד יותר, איכותי יותר לא יודע איך להסביר אבל מה שאומרים על איכות הוידאו של ATI ממש נכון.

לגבי משחקים הכל אותו דבר.

ולגבי הDRIVERים האחרונים וביצועיהם, מישהו רוצה להתווכח איתי, מקום שני בעולם ב4870 עם Q9450 בתוצאה של P15,246, שהם מהירים ?

ולפני שמישהו קופץ, כן יש שיפור ליניארי גם ב"אפליקציית זמן אמת" מה קוראים לה CRYSIS WH.

http://service.futuremark.com/search/3dmarkvantage.action?_product_displayed_=3DMark+Vantage&product=3dmarkvantage.action&doSearch=true&page=&receiver=%2Fajax%2Fsearchresult3dmarkvantage.action&_preset_displayed_=Performance&preset=2&_cpuId_displayed_=Intel+Core+2+Quad+45nm&cpuId=230&_hasPPU_displayed_=All&hasPPU=-100&cpuSpeedFrom=&cpuSpeedTo=&_gpuId_displayed_=ATI+Radeon+HD+4870&gpuId=451&gpucorespeedFrom=&gpucorespeedTo=&gpumemoryspeedFrom=&gpumemoryspeedTo=&_gpuMemory_displayed_=All&gpuMemory=-100&_shadermodel_displayed_=All&shadermodel=-100&_cooperativeGpus_displayed_=All&cooperativeGpus=-100&_graphicsdriver_displayed_=WHQL+drivers+-+FM+approved&graphicsdriver=3&_operatingsystem_displayed_=Microsoft+Windows+Vista+64bit&operatingsystem=64&_filterDuplicates_displayed_=All+results&filterDuplicates=false&email=&newestminorversion=1&_scoretype_displayed_=3DMark+score&scoretype=1&scoreFrom=&scoreTo=&_validity_displayed_=Yes&validity=0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ATI's Catalyst 8.10 with fan control

Quote:

From a roadmap by VR-Zone we know that AMD launchs with the Catalyst 8.10 Overdrive 2.2. Now it is clear, what is new in Overdrive 2.2 and of course in Catalyst 8.10, too: a fan control! You can optimize the rotation of the fan between 20 and 100 percent.

http://www.hardware-infos.com/news.php?news=2427

http://rage3d.com/board/showthread.php?t=33932940

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...