הדיון הראשי: NVIDIA GeForce 200 vs ATI Radeon HD 4000 - עמוד 129 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי: NVIDIA GeForce 200 vs ATI Radeon HD 4000

alex.turovsky

איזה כרטיס מסך יש לך ?  

1073 הצבעות

1. 1. איזה כרטיס מסך יש לך ?

• 3DFX Voodoo 12345 כבוד !
    • Intel GMA מובנה בלוח האם
    • ATI Radeon HD 3100\3200\3300
    • ATI Radeon HD 3450
    • ATI Radeon HD 3470
      0
    • ATI Radeon HD 3650
    • ATI Radeon HD 3690
      0
    • שמור
    • ATI Radeon HD 3850
    • ATI Radeon HD 3850X2
      0
    • ATI Radeon HD 3870
    • ATI Radeon HD 3870X2
    • ATI Radeon HD 4350
    • שמור
      0
    • שמור
      0
    • ATI Radeon HD 4550
    • ATI Radeon HD 4650
    • ATI Radeon HD 4670 512MB
    • ATI Radeon HD 4670 1GB
    • ATI Radeon HD 4770
    • שמור
    • ATI Radeon HD 4830
    • ATI Radeon HD 4850
    • ATI Radeon HD 4870
    • ATI Radeon HD 4870X2
    • ATI Radeon HD 4890
    • ATI Radeon HD 4890X2
    • שמור
      0
    • שמור
    • שמור
    • שמור
      0
    • שמור
    • שמור
    • Nvidia GeForce 8400 GS
    • Nvidia GeForce 8500 GT
    • Nvidia GeForce 8600 GT
    • Nvidia GeForce 8600 GTS
    • Nvidia GeForce 8800 GS 384MB
      0
    • Nvidia GeForce 8800 GS 768MB
      0
    • Nvidia GeForce 8800 GT
    • Nvidia GeForce 8800 GTS 320
    • Nvidia GeForce 8800 GTS 640MB
    • Nvidia GeForce 8800 GTS 512MB
    • Nvidia GeForce 8800 GTX
    • Nvidia GeForce 8800 Ultra
    • שמור
    • שמור
      0
    • Nvidia GeForce 9400 GT
    • שמור
    • Nvidia GeForce 9500 GT
    • Nvidia GeForce 9600 GSO 384MB
    • Nvidia GeForce 9600 GSO 512MB
    • Nvidia GeForce 9600 GSO 768MB
    • שמור
      0
    • Nvidia GeForce 9600 GT
    • Nvidia GeForce 9800 GT
    • שמור
    • Nvidia GeForce 9800 GTX
    • Nvidia GeForce 9800GTX plus
    • Nvidia GeForce 9800GX2
    • Nvidia GeForce GTS 250
    • Nvidia GeForce GTX 260
    • Nvidia GeForce GTX260/216SP
    • Nvidia GeForce GTX 280
    • Nvidia GeForce GTX 285
    • Nvidia GeForce GTX 275
    • Nvidia GeForce GTX 295

Recommended Posts

רגע.

אני רוצה לשאול משהו ולהפסיק את הקרקס הזה.

ה4870 חלש? לא

ה4870 יקר? לא.

אין שום צורך לחכות לשום דבר של אף אחד ומי שצריך פשוט יקנה עכשיו.

כל הדיבורים על לחכות למשהו, חסרי שחר ונועדו לקידום מכירות.

אין משחק או לא יודע מה ש 4870 לא מריץ כמו שצריך ומי שצריך לשחק על 1920X1200 יקנה מקסימום 9800GX2 ב1600 שקל וזהו.

אני אחרי שגמרתי CRYSIS בשבוע הראשון כיביתי ב DRIVER את ה 4870 כדי שלא יצרוך חשמל סתם ואני אפעיל אותו רק גכאשר אתקין CRYSIS WARHEAD עוד שבועיים. את המשחק הכי "תובעני" הכי נפוץ כיום שהוא COD4 אנימריץ על הכל הכי חזק כולל AA ו AF על 1920X1200 ב100 FPS אז חלאס עם ,יותר מהיר יותר חזק".

כל הכרטיסי PLUS החדשים של זה סתם ושאף אחד לא יקנה אותם סתם ויילך כעדר אחרי הפרסומות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אמת^^

אם יש משהו שהוא גם חזק וגם לא יקר.... אז למה לא?

אגב גם בשוק היותר נמוך... בנאדם לא ימות אם יהיה לו 9800GT XXT...

הוא יהנה כל עוד הוא ישמח ממה שיש לו וזה לדעתי.... כל העקרון... פשוט להסתפק ממה שיש לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע.

אני רוצה לשאול משהו ולהפסיק את הקרקס הזה.

ה4870 חלש? לא

ה4870 יקר? לא.

ועכשיו עם יד על הלב, למה 4870 ? שיש GTX260 זול יותר כבר, קריר יותר, דרייברים בשלים יותר, יכולת טובה יותר.

וכמובן יכולת physx מוכחת.

אז מה הקשר לקרקס שיש מתחרה טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועכשיו עם יד על הלב, למה 4870 ? שיש GTX260 זול יותר כבר, קריר יותר, דרייברים בשלים יותר, יכולת טובה יותר.

וכמובן יכולת physx מוכחת.

אז מה הקשר לקרקס שיש מתחרה טוב יותר.

על החום אפשר להתווכח (שינוי מהירות מאוורר), על הדרייברים באמת יש לATI קצת בעיית זמן , אוברקלוק?? חח הצחקת את הDVI של ה4870 .. יש לו יכולת גדולה. (וזה תלוי בקירור ובמהירות מאוורר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי הגם אתה בני ? חבל שאני חייב לעשות את "מסדר הבושה" הזה דווקא לך

אבל אם הרמת את הכפפה . . . :-\

DRIVERים בשלים ו OC זה לא רלוונטי. OC מוסיף כמה FPS גם ב ATI וגם ב ותשכח מהטיעון הזה ו DRIVERים זה בכלל אני לא אגיב כי ב ATI הם נהדרים ואני טחנתי את המחשב מכל הבחינות אז אני יודע מה עובר עליהם.

מחיר ? כשבדקתי פה בתל אביב, בחנויות הנורמליות 260 עולה 1500 וזה לא תחרותי עם 4870

ביצועים ? :lol:

תקרא את הכותרת של ההשוואה. לא צריך יותר מזה

http://www.tomshardware.com/reviews/radeon-hd-4870,1964.html

יותר מזה ?

עזוב CRYSIS. לך על COD 4 שנשווה ל COD 5 שמגיע אוטוטו . . . 5 FPS הבדל. אז מה תגיד שתסגור את זה עם OC? אז אני אעשה OC ל 4870 ואשלים את הפער מחדש.

אה, כן ו PHYSX עובד בדיוק על 3 משחקים GRAW, ההמשך GRAW 2 ו UTIII שלושתם ענתיקות ואין אפילו משחק רציני אחד באופק שהוכרז עליו שתומך ב PHYSX. מה שכן זה גורם הרבה קנאת פין למי שחובב תוצאות שפשוט גבוהות יותר עם PHYSX.

ועוד משהו- במבחן שנערך, הכרטיס של AGEIA השתמש ב 20% מהמעבד כאשר עשה PHYSX ואילו האימפלמנטציה הנוכחית על ה GPU של בכרטיסים שלהם משתמשת ב 90 % מעבד.

בקיצור, חפרת בור ונפלת לתוכו. :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר של ה HD4800 אמור להיות זול יותר, המחירים בארץ לא קשורים בכלל למחירים בשאר העולם.

ה GTX 260 ממש לא קריר יותר, הדרייברים אותו דבר, היכולת OC של HD4800 לא פחות טובה משל GTX 260.

ולבסוף ה physx, התמיכה ב physx כרגע שואפת לאפס, אפילו משחקים שכן תומכים בפועל לא מציגים שיפור רציני, השילוב על ה GPU מציג שיפור רק ב (כי רימו והעבירו את החישובים של המעבד לכרטיס מסך), בפועל ברוב המשחקים תיהיה ירידה בביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי הגם אתה בני ? חבל שאני חייב לעשות את "מסדר הבושה" הזה דווקא לך

אבל אם הרמת את הכפפה . . . :-\

;D אני מקווה שיש לך ביטחון כזה גם עם בחורות.

DRIVERים בשלים ו OC זה לא רלוונטי. OC מוסיף כמה FPS גם ב ATI וגם ב ותשכח מהטיעון הזה ו DRIVERים זה בכלל אני לא אגיב כי ב ATI הם נהדרים ואני טחנתי את המחשב מכל הבחינות אז אני יודע מה עובר עליהם.

מחיר ? כשבדקתי פה בתל אביב, בחנויות הנורמליות 260 עולה 1500 וזה לא תחרותי עם 4870

ביצועים ? :lol:

תקרא את הכותרת של ההשוואה. לא צריך יותר מזה

http://www.tomshardware.com/reviews/radeon-hd-4870,1964.html

יותר מזה ?

עזוב CRYSIS. לך על COD 4 שנשווה ל COD 5 שמגיע אוטוטו . . . 5 FPS הבדל. אז מה תגיד שתסגור את זה עם OC? אז אני אעשה OC ל 4870 ואשלים את הפער מחדש.

אה, כן ו PHYSX עובד בדיוק על 3 משחקים GRAW, ההמשך GRAW 2 ו UTIII שלושתם ענתיקות ואין אפילו משחק רציני אחד באופק שהוכרז עליו שתומך ב PHYSX. מה שכן זה גורם הרבה קנאת פין למי שחובב תוצאות שפשוט גבוהות יותר עם PHYSX.

ועוד משהו- במבחן שנערך, הכרטיס של AGEIA השתמש ב 20% מהמעבד כאשר עשה PHYSX ואילו האימפלמנטציה הנוכחית על ה GPU של בכרטיסים שלהם משתמשת ב 90 % מעבד.

בקיצור, חפרת בור ונפלת לתוכו. :s05:

אתה צריך הוכחה שכרטיס GTX260 באוברקלוק על קרור סטוק מקפיץ את הביצועים ב-10% לפחות ומדביק את האח הגדול שלו GTX280, אז בבקשה:

http://www.guru3d.com/article/geforce-gtx-260-review/14

ותראה מה המקצוענים חושבים על physx:

http://www.guru3d.com/article/physx-by-nvidia-review/8

"PhysX is exciting technology. It tastes good and I want more, yet we need to see some bigger and newer titles supporting it. Two titles with support that I look forward to are Empire: Total War and Mirror's Edge. But for now, just update GRAW2 to v1.5, go and play with PhysX yourself. You'll notice an intense overall difference not just in the old Ageia level, no, through-out the entire game, and your gaming experience will be a good notch more realistic. Heck, if you like the game grab UT3 and install the PhysX mod. Any game in combination with PhysX options; you'll like it for sure. So my recommendation, if you have a ready class 8 or newer graphics card. Just download the pack next week and give it a try. Test the games, and have a look at the really incredible PhysX technology demo's like Fluid, Great Kulu and just play around with Nurien as well, these chicks rock hard man."

שורה תחתונה: GTX260 כרטיס שנותן יותר תמורה לכסף, במיוחד לחובבי האוברקלוק שיכולים בשקט לחלוב עוד 15% ביצועים מהכרטיס.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי, שוב פעם ?

*אגב אתה יודע שכל ה "מומחים האלה" זה סתם מישהו שהקים אתר חומרה. תחשיב גם אותי מומחה בסדר? אני לפחות מדבר מחוץ ל"תעשיית הביקורות" כלקוח שרואה וחש את זה אצלו במחשב בלי שהוא מקבל מוצר זה או אחר לביקורת ויש לו התחייבות מצפונית להגיד משהו טוב על חברה זו או אחרת.

1. נגיד ו . . . נגיד ש 62.8 FPS לא מספיקים לך למשחק חלק, אז תעשה OC ותקבל במזל 65 או 67 FPS ? מה תעשה עם זה ? תשים חנקן ותקבל גם 100. ממילא יש לך תנועה חלקה אחרי 30+ . . . :nixweiss:

*זו גם הוכחה שכל דיבור על OC כיום הוא בבחינת פרסום לקירור צד שלישי ואסור לקנות אותו סתם בעקבות "לחץ חברתי". קניתם כרטיס עם צד שלישי מוכן? זה מקובל.

2. בשביל מה להתאמץ, אם תקבל את אותם 60 FPS גם בלי OC ב 4870 :s07:

cod1.png

3. קראתי את המאמר שלך ביום שהחבילת PHYSX יצאה ו . . . ? מחזור של מה שאמרתי על כך ש 3 משחקים "אמיתיים" תומכים בזה ושומו שמיים - עכשיו נוספו עוד כמה DEMOים של עצמה שמדגימים זרימת מים ועוד כמה אפקטים. :lol:

אורי ידידי, אחרי שזנחת את אהבתך ל ATI במהלך השנים בפורום, גדלת מ FanBoy ל FanMan אמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי, שוב פעם ?

1. נגיד ו . . . נגיד ש 62.8 FPS לא מספיקים לך למשחק חלק, אז תעשה OC ותקבל במזל 65 או 67 FPS ? מה תעשה עם זה ? תשים חנקן ותקבל גם 100. ממילא יש לך תנועה חלקה אחרי 30+ . . . :nixweiss:

*זו גם הוכחה שכל דיבור על OC כיום הוא בבחינת פרסום לקירור צד שלישי ואסור לקנות אותו סתם בעקבות "לחץ חברתי". קניתם כרטיס עם צד שלישי מוכן? זה מקובל.

למה אתה ננעל על משחק אחד שעושה טוב ל-HD4870?

3. קראתי את המאמר שלך ביום שהחבילת PHYSX יצאה ו . . . ? מחזור של מה שאמרתי על כך ש 3 משחקים "אמיתיים" תומכים בזה ושומו שמיים - עכשיו נוספו עוד כמה DEMOים של עצמהשמדגימים זרימת מים ועוד כמה אפקטים. :lol:

תבין שזה הולך להיות העתיד במשחקים, ולפחות משקיעה בתחום הזה. ולנו הצרכנים זה רק עושה טוב.

אורי גדלת מ FanBoy ל FanMan אמיתי.

נכון פעם סבלתי מהמחלה הזאת, אבל היום ממש לא אכפת לי אם הכרטיס מסך יהיה תוצרת עזה, העיקר שייתן תמורה טובה לכסף.

אוברקלוק עוזר לך בקטעים שיש נפילות FPS חדות במשחקים, וגם לא כל המשחקים יש מנוע טוב כמו במשחק COD4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק ידידי.

במטוטא ממך לסלוח לי שננעלתי על משחק אחד בלבד כשהראיתי לך את כוחו של ה4870.

*חשבתי שאנשים לא דורכים על אותה מגרפה פעמיים ומקבלים בראש אבל לך תדע...

עכשיו אני אראה לך איך ב7 משחקים רצופים ה4870 מביא ב 260 ללא רחמים. :eek2:

*יוצא ככה שלפי מה שאתה אומר בששת המשחקים האחרים "אין מנוע טוב כמו ב COD 4" לא ידידי ? :) זהו שיש בהם מנוע מצויין. רק CRYSIS הראשון היה דפוק וגם אותו תיקנו ב CRYSIS WARHEAD שמבחנים איתו נראה בעוד שבועיים.

fsx2.png

tdu1.png

cod2.png

wic1.png

supcom1.png

ut3_1.png

grid1.png

אני אחסום לך קו מחשבה נוסף (להקדים תרופה למכה) אתה יודע שהאסון הגדול הוא שה260 רועש ב11 דציבל נוראיים יותר מה4870 ?!

noise.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאוורר של ה4870 בא עם מהירות מאוד נמוכה בסטוק, מן הסתם ש260GTX יהיה רועש יותר.

גם לזה הייתי מוכן ;)

והתשובה היא:

"וזהו בדיוק ההישג של ה 4870 ! גם במהירות הנמוכה הזאת של המאורר שלו הוא עדיין מצליח להשוות את הטמפרטורה ל 260GTX" :

*לא שזה משנה כי אצלי שני ה4870 על 80 ב STOCK ו 90 במאמץ והם עדיין נותנים ביצועים של פרסי אחוז תזזית שמחפש שקל בפינה של חדר עגול.

temp.png

אז בואו נעשה סיכום.4870 חזק מ260 ב:

- ביצועים

- רמות רעש

- טמפרטורות שוות ל 260 על אף מהירות מאורר נמוכה יותר = מבנה ה HETSINK על גבי ה 260 נעלה משל ה260.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק ידידי.

במטוטא ממך לסלוח לי שננעלתי על משחק אחד בלבד כשהראיתי לך את כוחו של ה4870.

*חשבתי שאנשים לא דורכים על אותה מגרפה פעמיים ומקבלים בראש אבל לך תדע...

עכשיו אני אראה לך איך ב7 משחקים רצופים ה4870 מביא ב 260 ללא רחמים. :eek2:

*יוצא ככה שלפי מה שאתה אומר בששת המשחקים האחרים "אין מנוע טוב כמו ב COD 4" לא ידידי ? :) זהו שיש בהם מנוע מצויין. רק CRYSIS הראשון היה דפוק וגם אותו תיקנו ב CRYSIS WARHEAD שמבחנים איתו נראה בעוד שבועיים.

בבקשה קח עוד אתר של מומחים, ותראה מי בין השתיים נבחר לכרטיס המוביל מעל ל-HD.

http://www.xbitlabs.com/articles/video/display/force3d-hd-4870_15.html#sect0

"Choosing between the GTX 260 and Radeon HD 4870 for playing at 2560x1600 with 4x FSAA, the former is better in five applications while the latter, in three. So, the GTX 260 may be considered a formal leader in this competition although your choice should be based on the particular games you are intending to play."

וכל זה עוד לפני קליל.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב שה4870 הוא עם 512 MB והוא דיי מתקשה ברזולוציות מפלצתיות כמו שהבאת פה.. (בשביל רזולוציות כאלו יש את גרסאת ה1GB)

לעומת זאת ברזולוציות עד 1920X1200 הוא דיי מוצלח ואפילו יותר מהGTX260.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...