Mass Effect - הדיון הראשי - עמוד 28 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mass Effect - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

סיימתי עכשיו את המשחק... די מסכים עם מה שכתבו פה (עלילה ראשית קצרה מדי/'קווסטים צדדיים לא מגוונים מספיק)

אבל... בסוף המשחק יש דיאלוגים שנותנים לך למשל להחליט בעצם מי יהיה ראש המועצה הבא וכו', למרות שהמשחק בעצם נגמר.

יכול להיות שתהיה אפשרות שהמשחק הבא ישאב בעצם נתונים מהשמירה של המשחק הראשון?

זה יכול לגרום לשחקנים לחזור בעתיד שוב במשחק הראשון, רק כדי להשפיע על העלילה במשחק השני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 571
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סיימתי עכשיו את המשחק... די מסכים עם מה שכתבו פה (עלילה ראשית קצרה מדי/'קווסטים צדדיים לא מגוונים מספיק)

אבל... בסוף המשחק יש דיאלוגים שנותנים לך למשל להחליט בעצם מי יהיה ראש המועצה הבא וכו', למרות שהמשחק בעצם נגמר.

יכול להיות שתהיה אפשרות שהמשחק הבא ישאב בעצם נתונים מהשמירה של המשחק הראשון?

זה יכול לגרום לשחקנים לחזור בעתיד שוב במשחק הראשון, רק כדי להשפיע על העלילה במשחק השני

זה בטח יהיה כמו ב-kotor2: נתנו לענות על כמה שאלות בתחילת המשחק, שבעצם ביררו איך השחקן שיחק את המשחק הראשון (טוב/רע, גבר/אישה וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה עם הגרפיקה..

דברים מרוחקים או ללא פוקוס משו כזה מציורים מקוביות או משו.. פשוט מזעזע.. וגם כל המשחק ניראה כאילו יש קצת רעש לבן כמו בטלויזיה..

הנה תמונה (תסתכלו על השמש)

67710415nv7.th.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלתי את המשחק עם דמות שיצרתי בעצמי ולא עם JOHN SHEPARD, האם אני אפסיד תוכן? כי בטריילר ראיתי איזה קטע שהוא מתמזמז עם איזה חייזרית כחולה, ולא נראה לי שעם דמות ממין נקבה אני אגיע למשהו כזה :S

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלתי את המשחק עם דמות שיצרתי בעצמי ולא עם JOHN SHEPARD, האם אני אפסיד תוכן? כי בטריילר ראיתי איזה קטע שהוא מתמזמז עם איזה חייזרית כחולה, ולא נראה לי שעם דמות ממין נקבה אני אגיע למשהו כזה :S

אתה תמזמז עם בחור.

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת'אמת שיחקתי דמות של בחור אבל לפי העלילה זן החיזרים הזה (אסארי) יכול להתרבות עם שני המינים. ואם אני לא טועה נתקלתי בסירטון של סצינת המזמוז ביוטיוב כאשר הדמות הייתה אישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עכשיו עשיתי מעבר דרך הGALAXY MAP, אחרי שמינו אותי למפקד(ת) הספינה במקום קפטן אנדרסון. עברתי לאיזה כוכב לבה בחיפושי אחרי הבת של המאטריארכית שמשתפת פעולה עם סארן. אין לי שום אפשרות שמירה בכוכב הזה? הגעתי עד הסוף - עד הMINING ZONE, נפלו עלי מלא אויבים, הרגו אותי. אני חייב כל הזמן להתחיל את הכוכב מלכתחילה? מה שמוזר שנחתתי על שני כוכבים אחרים קודם לכן, ולא היתה לי שום בעיה. יכול להיות שזה חלק מהעלילה? או שאולי זה בגלל שאני בטנק ההוא?

אני VANGUARD, והיות ואני שונא את כל המשחקים עם פיזור נקודות אטריבוטס, עשיתי שזה יפזר לי ולקבוצה אוטומתית.

ד"א - בתור VANGUARD, עם מי כדאי לי להיות בקבוצה? אני תמיד לוקח את הTURIEN הזה גארס, ואת אמילי. ככה יש לי 75% דמג', 25% טכניקל ו25% ביוטיק.

עוד שאלה, יש לי את כל הדמויות לבחירה בSQUAD מלבד אחת באמצע, האסארי ההיא (הגזע הכחול), יכול להיות שפיספסתי אותה בסיטדל? או שאני מקבל אותה בהמשך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האסארי שבאמצע אתה תקבל בקרוב מאוד.

לא נתקלתי בבעיה כזאת בשלב הזה, לפי מה שאני זוכר נוסעים ברכב הזה מפציצים כמה אוייבים עד שמגיעים לMining Zone ששם מופיעים כמה אוייבים מעצבנים (אלו שקופצים על קירות...) האוייבים מופיעים בידיוק אחרי סרטון קצר. כל עוד אין לידך אוייבים ואתה לא במעלית יש לך אפשרות לעשות Quick Save ע"י F5 אם אני לא טועה.

תדאג שתמיד בקבוצה שלך יהיה מישהו עם כישורי הנדסה, מישהו שיכול לשלוט על אוייבים (להעיף אותם וכו') ומישהו שעושה הרבה נזק.

ובאשר לפיזור נקודות היכולת האוטומטי, אני לא ממש אהבתי אותו. בפעם הראשונה ששיחקתי הבאתי לו למלא אוטומטית עבור חברי הקבוצה אבל את שלי עשיתי את הרוב לבד. בפעם השנייה ששיחקתי עשיתי שילוב של אוטומטי וידני עבור הקבוצה, אתה תגלה שלא כל הסקילים טובים באותה מידה.

אני הייתי ממליץ לך לדאוג של מהנדס שלך יהיה כישורי אלקטרוניקה ופענוח (Decrypt) גבוהים, כישורים אלו עוזרים לפתוח כל מיני תיבות נעולות ולהשיג נשקים ואייטמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה, אכן סיימתי את השלב, שחררתי את הנערה בת ה106 מהבועה ההיא.

היא הצטרפה אלי לצוות, ובזה סיימתי להיום. 4 שעות משחק.

הבעיה של השמירה היתה בגלל שלא ידעתי שאי אפשר לשמור כשיש לך אויבים ברדאר, אני יכול לשמור רק אחרי שהרגתי את האויבים הקרובים.

אני כרע משתדל להיות PARAGON, אבל יש לי גם מעט נקודות בRENEGADE. איך זה ישפיע עלי בעתיד?

ד"א, הינה הגרסא שלי לCOMMANDER SHEPARD:

תפסתי אותה באמצע מיצמוץ =( אבל היא עדין שווה.

2ap1qh.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...