Mass Effect - הדיון הראשי - עמוד 31 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mass Effect - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

אני לא יכול לשחק עם קלאס שמטרתו העיקרית היא לא התקפת האויבים. אני פשוט לא סובל להיות SUPPORT או SEMI-SUPPORT. היות ועם VANGUARD כבר שיחקתי (עשיתי UNLOCK לSHOTGUNS על הדרך), ועם SOLDIER אין הרבה כיף החלטתי ללכת על ADEPT עם סקיל לSHOTGUNS. וADEPT עם SHOTGUNS הוא דמות קטלנית :cool2:

אתה מתבלבל עם engineer,

infiltrator היא דמות התקפית שמשתמשת ב- tech והנשק העיקרי שלה הוא ה-sniper rifle. המון כיף.

ד"א אתה לא תרגיש הרבה שינוי בין normal ל-vet, אני ממליץ ללכת על רמת קושי יותר גבוהה(הרמות קושי במשחק לא מספיק קשות לדעתי ואחרי שמקבלים ציוד של רמות 50+ אתה נהיה OP לגמרי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 571
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה מתבלבל עם engineer,

infiltrator היא דמות התקפית שמשתמשת ב- tech והנשק העיקרי שלה הוא ה-sniper rifle. המון כיף.

ד"א אתה לא תרגיש הרבה שינוי בין normal ל-vet, אני ממליץ ללכת על רמת קושי יותר גבוהה(הרמות קושי במשחק לא מספיק קשות לדעתי ואחרי שמקבלים ציוד של רמות 50+ אתה נהיה OP לגמרי).

אני מבין אותך. אבל רוב הסקילים של TECH (ממה שראיתי מחברי הSQUAD כששיחקתי כVANGUARD) מתעסקים ב DAMAGE OVER TIME או NEGATIVE CONDITIONS. לא ראיתי כאלה שממש עושים נזק.

שלא לדבר על זה שאני ממש לא בקטע של רובה צלפים. אני מעדיף לתת אחד לGARRUS ושהוא יתעסק עם זה :lol:

לצערי סיימתי את סיבוב המשחק הראשון ברמה נמוכה מ50. הפעם אני מתכנן ללכת על כמה שיותר קרוב ל60.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין אותך. אבל רוב הסקילים של TECH (ממה שראיתי מחברי הSQUAD כששיחקתי כVANGUARD) מתעסקים ב DAMAGE OVER TIME או NEGATIVE CONDITIONS. לא ראיתי כאלה שממש עושים נזק.

שלא לדבר על זה שאני ממש לא בקטע של רובה צלפים. אני מעדיף לתת אחד לGARRUS ושהוא יתעסק עם זה :lol:

לצערי סיימתי את סיבוב המשחק הראשון ברמה נמוכה מ50. הפעם אני מתכנן ללכת על כמה שיותר קרוב ל60.

תמשיך עם אותה הדמות...

לפי מה שאני ראיתי רמה 60 היא המקסימלית... ??

ותגידו הוציאו כבר תיקון לגבי החימום של הנשקים שאחרי זה הם לא מתקררים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמשיך עם אותה הדמות...

לפי מה שאני ראיתי רמה 60 היא המקסימלית... ??

ותגידו הוציאו כבר תיקון לגבי החימום של הנשקים שאחרי זה הם לא מתקררים?

ממה שאני יודע, הבאג של חימום הנשקים הוא רק בגרסאות הפרוצות. לי למשל אין אותו.

איך אני יכול להמשיך עם אותה הדמות אם סיימתי את המשחק איתה כבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לבחור את הID הישן שלך וכך להמשיך מאותה רמה אבל לדעתי יותר כיף לנסות לשחק עם דמות מסוג אחר בפעם השנייה שאתה משחק.

מה?? איך? כשאני בוחר את הID הישן, זה עושה לי LOAD לSAVE לפני הקרב עם SAREN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

new game -> select existing ID

תודה, לא הייתי מודע לאפשרות.

אני רמה 47 עם הדמות, עם הציוד הטוב ביותר שהצלחתי למצוא ו2.5 מליון קרדיטים. אתם אומרים לי שאני יכול להתחיל את המשחק שוב, עם כזאת דמות? מה הקטע? אני אהיה 47 והSQUAD שלי יתחילו מאפס? אני אתן להם ת'ציוד הטוב ביותר, אבל הSKILLS שלהם עדין יהיו 0...

אני מניח שאני אמשיך עם הדמות ADEPT שפתחתי. היא פשוט נראית הרבה יותר טוב מהVANGUARDית שלי :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול לעזור לי?

אחרי שקיבלתי את הנורמנדי אני צריך להתחיל לזוז...עכשיו אני מגיע למפה של הגלקסיה והמסך הופך להיות שחור ובצד שמאל כתוב window

מה אני עושה???

קונה את המשחק המקורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

במשימה כשאני נהפך לקפטן של הספינה ואני צריך לנווט אותה למשימה הבאה הבעיה כשאני לוחץ על המפה בספינה אני רואה מסך שחור

וכשאני לוחץ מקש ימיני בעכבר אני רואה תמונה של כוכבים לשניה ואז המפה נסגרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
  • 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...