Mass Effect - הדיון הראשי - עמוד 19 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mass Effect - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

לא אבל צריך להדגיש בעמוד הראשון של הנושא להצהיב או לרשום לפני ספוילר יש אנשים שמתחשבים ומצהיבים את זה אבל יש כאלה שלא ואז הולך כול המשחק....

תחשוב על זה שאם אתה קורא ביקורת לסרט והוא רושם שהסרט טוב בלה בלה בלה ואז הוא רושם שהסוף חרא כי כולם מתים הלך לך הסרט... אותו דבר עם משחקים....

האמת שזה נכון, ככה ממש הרסו לי את הסוף המדהים והבלתי צפוי לחלוטין של COD 4 בלי בכלל לטרוח ולציין שזה ספוילר. מאז גם אני די נזהר לקרוא דיונים על משחקים שעדיין לא סיימתי אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 571
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סיימתי את המשחק WOW, זה היה נדיר, בלי שום באג בלי שום קריסה ועוד עם הרבה ALT-TAB...

אם יש דבר אחד טוב במשחק הזה הוא היציבות שלו.

בכל אופן נתקלתי ב2 באגים עיקריים ומעצבנים.

1. המארו לפעמים נתקעת בחפצים דקים (כמו החוטי ברזל האלה של השערים בורמיל) ואחרי זה אתה לא יכול לחלץ אותה..

2. לפעמים בעל OVERHEAT לא מתקרר אלא אם אני טוען מחדש את המשחק וגם זה בספק. לא פעם נתקעתי כאשר כל הנשקים שלי התחממו יתר על המידה. וכן זה כולל את התותח של המארו...

3. אני חושב שכולם נתקלו בזה וזה הצללית השחורה המעצבנת הזאת על הפרצופים, אני מניח שזה בר תיקון וזה יתוקן בפאטץ' הבא.

4. גליץ' די מוזר, לפעמים שאני מחורר אויב עם די חזק (נניח אני משתמש ב ASSASINATE יחד עם הכדורים האלה של ה 500% נזק) הוא עף לשמים ו"מרחף בקלילות" לקרקע, ת'אמתו זה לא מפריע יותר מדי...

5. משהו מאד מרגיז וזה ה INVERTORY, שמאפשר לשאת רק 150 חפצים, לפעמים שאתה נמצא בקרב ארוך ואתה לוחץ I אתה רואה כל מיני חפצים שאולי אתה רוצה לקחת ואולי לא. בגלל שאין לך מקום האפשרות היחידה שלך היא להפוך אותם לג'ל בלי שום אפשרות להחליף אפילו חפץ שיש לך ועוד יותר גרוע גם אם אתה לא רוצה לקחת את החפצים אתה קולט שיש לך לפעמים רשימה ארוכה של חפצים להפוך לג'ל בלי אפילו אפשרות לצאת מהמסך הזה!

בכל אופן נהניתי מהמשחק למרות שהעלילה הראשית לא כ"כ הלהיבה אותי (וגם מי שחושב שלהרוג חבר צוות אן לשלוח אותו למות זה מגניב ומוסיף למשחק טועה. זה לא מוסיף כלום מן הסתם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק מעולה,

רק התחלתי לשחק אתמול עם ה Soldier.

באמת מדהים, גם עובד לא רע בכלל על 1024*768 מעל 30 FPS קבוע עם V SYNC

עכשי אני אנסה להגדיל את הרזולוציה.

ולא קרה לי לבנתיים את הקטע של התחממות הנשקים,

זה אומר שזה יכול לקרות במהלך המשחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה הצלחתי "לחזור למשחק " ... לא נפרט

בנוסף בעיות המצלמה שהיו לי וחלק מבעיות הגרפיקה נפתרו בהתקנת דריבר חדש

אני חושב שהמשחק היה צריך לעבור בדיקות רציניות יותר לפני השחרור

בכל מקרה הייתי צריך להתקין גרסה חדשה של "סמרט דוקטור " של

כי המאווררים בכרטיס לא פעלו תחת הדריבר החדש וסמרט דוקטור הישן

ככה שהכרטיס הגיע למעל 90 מעלות ולמזלי לסגר למצב בטוח אוטומטית

בכל מקרה המשחק עכשיו סביר

הוא לקח קצת רעיונות מהילו ומגיר אוף אורס

אבל עדיין זה לא ברמה של FPS רציני וזה בטח לא RPG

המכונית הייתה נחמדה

הAI מטומטם לגמרי גם של האויבים וגם של חברי הצוות

הגרפיקה בסדר לא יותר מזה

והעלילה נחמדה

האכזבה הגדולה שלי זה בגלל שציפיתי להרבה יותר וקבלתי סתם עוד משחק

אם זה היה משחק "בלי שם" היה לי הרבה יותר קל לקבל את הבעיות שבו אבל זה לא המצב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AI

לא משהו,

הרבה פעמים השחקנים נתקעים בקירות וממשיכים לרוץ אליהם כמו דפוקים, עד שאני ניגש לאיזה פתח שמירה ופתאו הם מופיעים לידי.

אבל...זה לא אומר שהמשחק לא מעולה ;)

בכל מקרה,

גם אצלכם הגרפיקה נראית כאילו זה מתוך סרט ויש נקודות כאלו שנראה כאילו יש עשן על כל המסך? כאילו מסתכלים בטלויזיה ישנה....זה נראה נחמד אני לא אומר שלא, אבל עדיין...קצת דומה לקטעי מעבר שרואים רוחות ב , כאילו עם הפרעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן יש נקודות -לא הייתי אומר שזה כמו עשן ואותי זה מאוד מעצבן

בכל מקרה יש באגים במשחק

והעלילה מתחילה להתקלקל

חופש בחירה אין

והמשימות אם המכונית דפוקות לגמרי וקלות מידי

אחד מהמשחקים המאכזבים של השנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן בתמונות אי אפשר לראות את זה כי זה תופס FRAME אחת.

מעצבן קצת..נותן תחושה של את האמת אבל טיפה מעצבן..

ואני לא חושב כמוך המשחק מעולה.,.אמנם אין חופש בחירה רב..אבל עדיין משחק מעולה

בוא נגיד שכל משחק שיעשו ממנו HYPE זה לא יעזור כי הוא יוצא פחות מהצפוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין, להגיד לך את האמת, אם לא הייתי קורא את ההודעות שלך הייתי חושב שאתה צוחק.

אם היית מבין אפילו קצת במה הופך למשחק טוב, היית מבין שMass Effect הוא אחד המשחקים הכי טובים שיצאו בשנים האחרונות.

הסיבה שהוא אחד המשחקים הטובים ביותר שיצאו היא בעיקר בגלל העלילה המדהימה שלו, שהיא מאוד מפותחת ומאוד מעניינת.

חוץ מזה שהמשחקיות מעולה והגרפיקה יוצאת מן הכלל.

אני אישית נהניתי כ"כ מהמשחק שהתחלתי לקרוא באינטרנט על Mass Effect 2 וגיליתי כמה דברים:

- Mass Effect מיועד להיות טרילוגיה

- Mass Effect 2 אמור להיות הרבה יותר טוב מMass Effect 1 מבחינת החלטות של השחקן. מה גם שההחלטות שהשחקן עשה בME1 יעברו לME2. זאת כמובן במידה והשחקן לא ימחק את המשחק עד אז. במצב שכזה הבנתי שהשחקן יוכל ליצור דמות מחדש,

השאלה היא מה לגבי כל ההחלטות שהוא עשה. (יש מס' החלטות קריטיות בקשר לקיידן/אשלי, עם מי שפרד ישכב, האם wrex ישרוד,

מה יהיה עם הrachi וכו')

- לפני ME1 יצא ספר שמסביר על האירועים שקרו לפני ME1, שמו Mass Effect: Revelation. זה ספר בהיקף של 170 עמודים

ואומרים שהוא ספר ממש מעניין. אני אישית הולך לקרוא אותו בימים הקרובים

- הולך לצאת ספר שני שיסביר על האירועים שיקרו בין ME1 לME2, הוא יוצא ב29 ליולי השנה, ושמו יהיה Mass Effect: Ascention

- אומרים שME2 יצא בחצי השני של 2010, לפי מחזורי היציאה של . יכול להיות שהוא יצא מאוחר יותר או מוקדם יותר.

שורה תחתונה: המשחק הזה הוא משחק מדהים. כל בנאדם שאיי פעם ראה Star Trek או , וחובב Sci-Fi, וכמובן, ,

אע"פ שלא חייב להיות מטורף, יהנה מהמשחק הזה ברמות מטורפות.

נ.ב

קרירין, יכול להיות שאתה פיזית לא בן ארבע, אבל מנטלית, יכול להיות שאפילו שיקרת ואתה פחות מזה.

אני מציע לך לחזור לשחק פוקימון גולד בגיים-בוי או אם אתה יותר מתוחכם,

GTA סאן אנדראס, או כמו שאנשים כמוך קוראים לו, GTA5.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

עזוב למה לרדת על בן אדם.

שיעשה ויחשוב מה בא לו...מה אתה מוטרד מזה.

בכל מקרה, כמה שעות משחק יש בדבר הזה??

אני עושה משימות צדדיות במשך איזה 5 שעות כבר! (ונהנה מכל רגע אם אפשר להוסיף)

כמו כן אני רואה שלפעמים אני מגיע ל CRATES ועוד כל מיני מכולות שאני מנסה לפתוח אותם וזה אומר לי שאני לא ברמה המתאימה ולכן אני לא יכול לאחזר המון ציוד..

מה עושים עם זה? אני בחרתי בדמות הרגילה SOLDIER כי זה נראה לי הכי נורמלי.

יש אפשרות שמישהו אחר יפתח את זה בשבילי או שאני צריך להתחזק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא הודעות שלו ואז תבין עם מי אתה מתעסק.

בכל מקרה, אני לא יודע אם אפשר לגרום למשהו אחר לפתוח crates - אני חושב שזה אפשרי אני פשוט לא יודע איך.

חוץ מזה, שזה תלוי בדמות שלך - solider סתם טוב ביריות, vanguard טוב בכוחות bio כמו לזרוק אנשים באוויר וכאלה

יש גם tech שזה בשביל לפתוח crates וכו'.

הside-quests מעולים והמפתחים אומרים שבME2 הם יהיו משמעותית יותר טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...