מחפש המלצה לנייד למשחקים ב 3000$ - 3300$ - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה לנייד למשחקים ב 3000$ - 3300$

Lost Oath

Recommended Posts

היי,

ברצוני לקנות מחשב שישמש אותי בעיקר למשחקים. עקב אילוצים כאלו ואחרים זה צריך להיות מחשב נייד.

אני מוכן להשקיע סכום של בין 3K - 3.2K דולר ולא אכפת לי אם הקניה תתבצע בארץ או בחו"ל (דרך אתר מוכר או מולץ).

בדקתי מספר מחשבים של אבל אינני יודע אם הם אכן שווים את הכסף.

אשמח להמלצות,

ר'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר הזה אתה יכול לקנות T61P הכי מאובזר שיש ולהישאר עם עודף ככה טוב - מסך 15.4 רחב

או נניח מאקבוק פרו - הייתרון שלו כמובן שהוא מריץ גם , מסך 17" FULL HD ! וכרטיס מסך 8600 עם 512 מגה ..

הייתרון של כל אחד מהנ"ל הוא שיש בארץ שירות ואחריות מלאים לכל דבר ועניין ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש אבל ממש לא , קראתי בעלעול מהלינק ששלחת למחשב שלך , אז לא גדול

שלא לדבר על זה שאין אחריות למחשב שלך בארץ כי אין לו נציגות רשמית והוא לא מיובא בשום צורה ע"י שום יבואן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברצוני לקנות מחשב שישמש אותי בעיקר למשחקים. עקב אילוצים כאלו ואחרים זה צריך להיות .

יש לך העדפה לגודל ומשקל?

יש גם של 20", אבל אני בספק אם תוכל להסתובב איתם בתיק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחפש מחשב עם מסך 17". מעבר לזה, לא אכפת לי ממשקל. הדרישה היא למחשב משחקים אבל שאפשר להתנייד איתו בתוך הבית (חדש שינה, סלון, משרד...)

הצצתי במפרט של "DELL XPS M1730 17. מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה, אבדוק את זה, תודה.

ושאלה אחרונה:

http://www1.euro.dell.com/content/products/productdetails.aspx/xpsnb_m1730?c=il&l=he&s=dhs

לפי המפרט, ב XPS יש NVIDIA® GeForce® Go 8800M GTX עם תמיכה ב . האם יש אפשרות להרחבה ל NVIDIA® GeForce® Go 8800M GTX X2 בלפטופ הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...