מיקרוסופט פותחת את השמפניה - עמוד 4 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיקרוסופט פותחת את השמפניה

huber

Recommended Posts

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה פשוט לא מבין, נכון?

הדבר היחיד שמשנה הוא שורת הרווח של החברה וכיוון העקומה, גידול ברווחים ובהכנסות שווה הצלחה, הפסדים ואיבוד נתח שוק שווה כישלון.

הבעיה שלך היא שאתה יושב כל היום מול המחשב וכותב פוסטים, ניסיון העולם האמיתי שלך שואף לאפס, וההבנה שלך בדברים שהם מעבר לטכנולוגיה נטו, פשוט לא קיימת.

צא מהבועה שלך ותבין, אין לך מושג על מה אתה מדבר.

כמו-כן המירוץ נמשך, עדיין ממתין ללינק למקרה שבו קרירין הודה בטעות (יהיה נחמד עם מדובר בטעות אמיתית ולא מקרה שבו הוא נתן לינק לא נכון, אבל בקצב הנוכחי אני אתפשר גם על זה)

נ.ב.

שמתי לב שהדיון כבר לא קשור לכלום, אבל קרירין תמיד מרגיש שהוא צודק כי לאנשים נמאס להתווכח איתו, אולי אני אצליח לשבור אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היחיד שמשנה הוא שורת הרווח של החברה וכיוון העקומה, גידול ברווחים ובהכנסות שווה הצלחה, הפסדים ואיבוד נתח שוק שווה כישלון.

אתה מדבר על רווחים ?

יופי

הרווחים של אולי גדלים ויגדלו כל עוד הם לא יורידו מחירים

אבל נתח השוק שלהם קטן -לא גדל-באחוזים קטן ואתה מוזמן לבדוק

בקרוב הם יהיו כנראה שלישי באירופה וכמובן הם מזמן שלישי ביפן בנתח שוק

אתה הולך לכיוון של רווחים אבל שוכח שתמיכה של חברות צד שלישי קשורה במידה רבה בנתח שוק

כרגע נוח לחברות צד שלישי לפתח ל360\PS3\PC ביחד

וזה כנראה הימשך עד סוף הדור

העניין שלסוני יש משחקי צד ראשון גדולים יותר ומגוונים יותר -וזה כנראה יגדיל את המכירות של הPS3 בעתיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה360 עוד לא הגיע לרווחים יחסית להוצאות -עובדה

ה360 עוד לא קרוב לקחת את מרב נתח השוק לאפך -עובדה

ה360 עוד לא עבר את מכירות הXBOX הראשון -עובדה

אתה יכול לדבר על ציוני משחקים יחסית לXBOX הראשון

או על תמיכה של חברות צד שלישי

אפילו על זה שהPS3 חלש מאוד כרגע

זה לא אופך את ה360 להצלחה כלכלית -לפחות כרגע

ולא גורם לא לנצח את מלחמת הקונסולות

כרגע הWII למרות שלא מתחרה ישירה מנצחת

אבל כבר אמרו לי שאני טועה שהWII ימכור הרבה וילך בדרך של הDS

מעניין מתי יורידו בפני את הכובע ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יורידו בפניך את הכובע? למה? כי אתה מקשקש?

ושוב, אין לינקים להוצאות משוערות, הכנסות משוערות, אתה יורה מהמותן, וטועה.

תגיד קרירין, אולי אתה יכול להביא לינק למקרה שבו הודית בטעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוצאות פיתוח והכנסות מתפרסמות כל הזמן

אתה זה שלא נותן אף לינק ואני לא חייב לגלל בשבילך

לצורך הדיון עושה יותר כסף על כל 360 שבידיים של גימר יחסית לקונסולות אחרות

אבל היה את כל עניין הסבסוד\פרסום\פיתוח \RROD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא יש, משום מה MS דיי מרוצים מההכנסות של ה360 החל מ2007 ובעקר מהעובדה שהם מסתכמות ברווחים.

For the third fiscal quarter, Microsoft revealed that the Xbox 360's EDD turned an operating profit of $89 million seeing an operating income of $614 million which is a major improvement of last year's $746 million operating loss. Analyzing the numbers

מהפסד תפעולי של 746 מיליון דולר ב2006 להכנסה תפעולית חיובית ורווח ב2007..

The and devices division of MS (Xbox, poor little Zune) made a proper, genuine, smell-it-and-count-it-out profit of $357m for Microsoft during the last business quarter (October to December). This is on top of the $165m it made in the previous quarter thanks, mainly, to the global launch of 3 at the end of September.

That's a sensational SIX MONTHS of pure money-making success for the team.

רווח של 357 מיליון דולר ברבעון האחרון של 2007...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם הרווח, ושוב, כיוון השוק, בתקופת ה המקורי מול ה PS2 השליטה של בשוק הייתה מוחלטת.

מה שמרשים אותי פה הוא העובדה שמיקרוסופט, בניגוד לציפיות של כולם, נכנסו לשוק הקונסולות והפכו לשחקן משמעותי ורווחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובי לא אמרתי שה360 לא עושה כסף כרגע

אני מדבר על תקופת ההשקה ועד היום

ה360 הפסיד המון כסף מההשקה ועדיין לא החזיר את זה

אולי הוא יחזיר ויהיה ריווחי בעתיד אבל כרגע הוא לא מחק את ההפסדים מההשקה

ואם באמת יהיה יורש ב2011 אז יהיה לו קצת זמן לעשות רווחים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין, אתה ניסית לקרוא את הדוחות הכספיים של מיקרוסופט מהשנתיים לפני השקת ה 360? רק משם אפשר לשער כמה כסף הושקע, אולי תעשה את זה לפני שאתה מדבר, ה 360 יכסה את ההשקעה בסופו של דבר, בגלל משחקים מוצלחים, בגלל קהילת ה LIVE ובגלל שהוא הפך את מיקרוסופט לשחקן רציני בשוק הקונסולות, למוצר יש שווי גם בתור מותג.

ה PS3 הפסיד את השוק, שוק שהיה של סוני, הצלחה של מוצר נמדדת גם בגידול בנתח שוק (או באיבוד שלו). מאזדה לא ישמחו ממכירה של 10,000 מכוניות בשנת 2008 בישראל, כי הם מכרו ב 2007 יותר, לא רק שסוני לא מרוויחים, הם גם מאבדים את השוק, קודם ל 360 ועכשיו לWII.

מעבר לכך, הדוחות של סוני מצביעים על השקעה עצומה בפיתוח ובסבסוד מחיר עבור ה PS3, קשה לדעת בדיוק כמה, אבל אם מסתכלים על הצניחה ברווחיות אל מול הגידול במכירות ה PSP, והרווחיות הגבוהה שהייתה אמורה להגיע מה PS2 בשנתיים האחרונות שלו בשוק, בייחוד 2006 בה שניהם שלטו בשוק. בקיצור סוני השקיעה במוצר לפחות 4,000,000,000 דולר. היא עדיין מפסידה עליו כסף וחלון ההזדמנויות שלהם נסגר, אם 2009 לא תהיה מדהימה, אבל באמת יוצאת דופן, ולא נראה שהיא תהיה כזו- הם ייצטרכו למכור כמויות ענק ובמקביל להגיע לרווח על קונסולה שהיום הם מפסידים עליה $260 לכל יחידה- המוצר הוא כישלון, נקודה.

מיקרוסופט לעומת זאת מייצרים רווח מחטיבה שכולם ניבאו לה כישלון, ובמקביל הם הפכו את ה למותג מוביל, ומיתוג של מוצר שווה הרבה כסף

קרירין אתה טועה. ואני בזאת סיימתי רשמית, החל מהפוסט הזה אני רק אוסיף אחרי כל תגובה שלך תגובה שלי שתהיה "קרירין אתה טועה".

אל תחשוב שאני לא יכול להמשיך להתווכח איתך אבל כבר שלוש פעמים אמרתי שאני לא מבזבז על זה זמן יותר, אז עכשיו אני באמת מפסיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לעזאזל אתה משווה את הPS3 לPS2 ?

להשוות את ה360 לPS2 ? -במצב כזה ה360 יהיה כישלון חרוץ

בנוגע להשקעה זה כבר פורסם שהXBOX הראשון קיבל השקעה של 4 מילירד $

וה360 כנראה מעל 2 מילירד $

שחקן רציני בשוק הקונסולות היו כבר בXBOX וזה בגלל כיס עמוק

וזה לא שונה כרגע

איכות משחקים וLIVE לא רלוונטי לדיון -זה רלוונטי לטעם של קהל היעד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין אתה טועה, ותפסיק לשנות את מה שאני אומר, אני משווה את השוק של ה PS3 לשוק של ה PS2.

אתה לא מסוגל להודות בטעות אז אתה מסלף דברים של אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...