מיקרוסופט פותחת את השמפניה - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיקרוסופט פותחת את השמפניה

huber

Recommended Posts

קרירין, אתה שוב יוצא בנקודות הנחה שכולנו רוצים לריב עכשיו שוב פעם ולטחון את המים עוד לגבי ההארדיסקים של ה360 והבלו ריי של ה PS3.

אני אגע רק בדבר אחד שאמרת, שמתיחס בעצם לכול קונסולה [אני נזהר!] בעלת סגנון משחקים שדומה למשחקי PC [אני חושב שהצלחתי להגיד את זה בלי שתגיד שאני יורד על ה WII] .

כמה זמן קונסולה שורדת (עזוב RROD , YLOD וכו')? נגיד [מגזים] שלוש [/להגזים] שנים? ובשלוש שנים האלה היא מציגה גראפיקה [אוי לא, אוי לא- אל תתפל לזה בבקשה ואל תגיד שאני זונת גראפיקה] מעודכנת לתקופה בה המשחק יצא. גראפיקה שדי משתווה למחשב MID-HIGH-END (יותר לכיוון ה HIGH).

ומחשב כזה אתה תצתרך לעדכן כול חצי שנה שנה בסכום של נגיד אלף שקל (ובוא נוסיף סכום התחלתי גבוה של חמש אלף) וככה יוצא לך שיכולת לקנות מחשב LOW-MID-END + קונסולה במחיר נמוך יותר.

אין לי בעיה אם הדפות שלך אישית

לי יש גם PC גם WII וגם אמולטור למשחקי DS ככה שהWII לבד לא מספקת אותי כמו שכל פלטפורמה היום בשוק לא הייתה מספקת אותי לבד

בעניין ה360 ולהשוות אותו למחשב

זה בכלל לא נכון שצריך לשדרג כל הזמן

גם בקונסולות יש פשרות על הגדרות גרפיות רק שבקונסולות הלקוח לא מודע לזה

בעיקרון אם אתה קונה מחשב חזק היום הוא אמור להספיק +- לבערך 4-5 שנים

כמו הקונסולות

נכון שיהיו משחקים שלא תוכל להריץ נורמלי ולהוריד הגדרות -אבל ככה זה גם בקונסולות

מה שמיקרוסופט עשתה לדעתי דפק לה את כל העסק

תראה יצא GTA4 אולי המשחק הגדול ביותר בדור הזה ועדיין מכירות ה360 מאוד נמוכות יחסית

קרירין, לפני שאתה מדבר תבדוק עובדות, ה WII עבר את ה 360 במכירות רק בחודשים האחרונים, והסיבה היחידה שמיקרוסופט לא הגיעו ל 20 מיליון ראשונים היא בגלל ההשקה המאוד מאוחרת ביפן.

ה360 יצא ביפן הרבה לפני הWII והPS3

והוא הקונסולה היחידה שלא מכרה ביפן אפילו מיליון אחד

רק שתבין הWII מכר ביפן כבר נעל 6 מיליון והPS3 מעל 2

רוצה תבדוק לבד -

http://vgchartz.com/

באירופה הWII עבר את ה360 והPS3 מתקרב מאוד למרות שנה אפרש ל360

האייפון הולך לגרום להם לPSP ול DS להראות כל כך מיושנים עוד 3 שבועות).

האיפון אולי יותר חזק טכנולוגית אבל הוא יקר משמעותית מהDS\PSP להיות תחרותי בשוק הקונסולות הנידות

ובכלל הממשק שלו לא מתאים לכל המשחקים ומסך מגע יש גם לDS ומזמן

אולי יום אחד תהיה מתחרה חזקה בשוק אבל לא בקרוב

למייקרוסופט יש סיבות לפתוח בקבוקי שמפניה, חטיבת המשחקים שלהם רווחית ומצליחה, מחטיבה שסיימה את 2006 במינוס 1.28 מיליארד ואת 2007 במינוס 1.89 מיליארד (מעל מיליארד דולר בגלל הארכת האחריות לשלוש שנים) היא הפכה לחטיבה שהרוויחה 524 מיליון דולר בחצי הראשון של 2008 (מדובר כמובן בשנה פיסקלית).

הXBOX הראשון לא הצליח להחזיר את ההפסדים

ה360 אולי יצליח להחזיר את ההפסדים ולהיות באמת רווחי אבל לא בטוח

כרגע לפי נתוני המכירות הם חייבים לעשות משהו רציני רק כדי שה360 יצוף מעל המים

אולי הורדת מחיר אולי קנית חברות פיתוח\משחקים גדולים אולי רעיון אחר

אבל בפועל בכלל לא בטוח שה360 יצליח להחזיר את ההפסדים

נורא נחמד לשנוא את אבל ה 360 הוא הצלחה, עם מספרים אי אפשר להתווכח, אולי אתה מעדיף מוצר אחר, וזה לגיטימי, אבל להגיד שהם ישתו שתן?

הצלחה כלכלית זה קודם כל להיות ריווחי בנטו - עוד לא הגיעו לזה

יש יותר הוצאות מהכנסות מההשקה של ה360 עד היום

זה שבאחרונה יש רווחים לא אומר כלום כי הם לא החזירו את המילירדים

בנודע לשתן -התכוונתי שחברה שחצנית שאומרת שהיא מנצחת שבפועל כרגע הם לא קרובים לזה

ראויה לשתן ולא לשמפניה

גם אם לא מחשיבים את הWII עדיין רחוקה מלנצח את

סוני מובילה ביפן וקרובה לקחת את השוק האירופי

גם בארצות הברית מוכרת יותר כבר כמה חודשים רצוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני תומך בקרירין

ואני חושב שמיקרוסופט הולכים לאכול אותה בגדול

היתרון היחידי , וזה יתרון גדול , שיש ל XBOX360 על פני ה PS3 זה היציאה המוקדמת שלו לשוק , מה שגרם לו להיות בעל יותר משחקים מהPS3 , לפחות בהתחלה , עכשיו אני כבר לא יודע מה המצב

אבל XBOX360 לא ייקח את כל המשתמשים שנאמנים לSONY , ואלה שרואים לטווח הרחוק , ואלה שקונים PS3 גם בשביל MEDIA CENTER ו BLUE RAY

ולכן היתרון הכי גדול שלו כבר אובד , בגלל ריבויי הקונים הפוטנציאלים ל PS3 , מה שגורם ליותר משחקים להיות מיוצרים , מה שהופך את ה XBOX360 לקנייה טיפשית במיוחד

אני לא בטוח שPS3 יהיה הצלחה מטורפת , אבל אני בטוח שהוא יצליח יותר מה XBOX360 בזמן הקרוב ובכלל , אלא אם כן משתנה חדש וחזק ייכנס לתמונה, כמו הוספה של BLUE RAY ל XBOX או הורדה מחירים מטורפת - ואני בטוח שאם כך יהיה SONY לא תישאר מאחור ותוריד גם

אבל אבל , לעניין הכי מעניין פה , הקונסולות הניידות , אני אישית חושב שאנו הולכים לראות מגמה מצד , ואני צופה השתלטות מסיבית על מוצרי , הIPHONES הולכים להימכר כמו לחמניות חמות , והמניות של רק יזנקו כלפי מעלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרגו אותי המחקרים של גרינפיס.

שורה תחתונה-

"אם תשרוף או תנסר את הווי שלך ותנשום את האדים יכול להיות שתיווצר אצלך מחלת ריאות!"

......וואלה. תודה שהזהרתם אותי, בדיוק סיימתי לשפוך דלק על הווי שלי |:

http://www.vgames.co.il/news_article.aspx?NewsID=13433

הזכרת לי את זה עכשיו...

אמריקאי מטומטם אמריקאי מטומטם, אבל זה כבר ממש מוגזם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהופך את ה XBOX360 לקנייה טיפשית במיוחד

לא הייתי אומר את המשפט הזה

ל360 יש המון משחקים לקהל ה"ארד קור" ובארצות הברית הוא הכי זול לקהל הזה

אבל אני כן חושב שמיקרוסופט עשתה המון טעויות ועשתה טעויות מי הXBOX הראשון ועד היום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי ההיסטוריה של הקונסולות אין לזה חשיבות גדולה

חזק יותר \חלש יותר -יש דברים הרבה יותר חשובים לקהל הרחב

לדוגמה מחיר\גודל פיזי (במיוחד ביפן)\ משחקים ועוד

אם כוח חישוב היה גורם משמעותי בשוק ניאו גיאו היה מנצח בדור ה16 ביט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי אומר את המשפט הזה

ל360 יש המון משחקים לקהל ה"ארד קור" ובארצות הברית הוא הכי זול לקהל הזה

אבל אני כן חושב שמיקרוסופט עשתה המון טעויות ועשתה טעויות מי הXBOX הראשון ועד היום

התכוונתי באופן כללי , למשתמש הממוצע , כמובן שיש את הHARD כמו שאמרת

אני אישית חושב שהתמחור והיופי הם מה שהקהל הפשוט הולך לפיהם , והמשתמשים שקצת יותר מבינים לפי מחיר-משחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאני מתחיל לחפור, לכל הצופים כשלונות למיקרוסופט, סתם שאלה, איזו מערכת הפעלה יש לכם?

כמה נקודות:

1. ה XBOX יכסה את ההשקעה, מאחר ויש קרוב ל 20,000,000 בעלי קונסולות, מתוכם מעל 12,000,000 בעלי מנוי XBOX LIVE שחייבים לרכוש משחקים אם הם רוצים מולטיפלייר ומשלמים לפחות 50$ לשנה. כל עוד למיקרוסופט אין שליטה על השוק היא תמשיך להשקיע, ולהשקיע ולשפר ולשפר, אני מוכן לשים כסף על כך שהדור הבא של ה XBOX יהיה הנמכר ביותר. (אה כן, ה 360 הושק ביפן באיחור של כמעט חודש ועם מעט מאוד כותרים, אולי לפני ה WII וה PS3 אבל ההשקה הייתה פיאסקו שיווקי)

2. לגבי ה PS3 המוצר הוא כשלון, נקודה, עלויות פיתוח אדירות, התעקשות על הבלו-ריי ובסופו של דבר נינטנדו ומייקרוסופט גנבו להם את נתח השוק, ומי שחושב שהבלו-ריי יגרום לאנשים לקנות אותו לאורך זמן, כבר היום יש תוכן HD זמין על ה TV ולא חסרים מוצרים מתחרים שיציעו את האופציה הזו בדור הבא, שבכלל לא רחוק מאיתנו, כל מה שסוני יכולה לעשות עם ה PS3 זה לחתוך את ההפסדים.

3. לגבי שוק הניידים, ה IPOD TOUCH עולה $299, ומחירו ירד (או שהנפח יעלה) עד סוף 2008, עם יציאת ה FIRMWARE החדש הוא יציע הרבה הרבה יותר פיצ'רים מכל מכשיר נייד אחר למעט האייפון, וכשרואים הדגמות משחקים שהומרו ל IPHONE בשבועיים, אפשר להבין כמה כוח נותנים למפתחים, בתור מישהו שלומד XCODE עכשיו, מדובר בשפת פיתוח לא פחות ממדהימה, ובהתחשב בכך שאפל סוגרת על קו עשר מיליון היחידות למרות שהאייפון הושק רק ב 4 שווקים, ולפני הצגת הדור החדש של המכשירים וגרסת התוכנה החדשה אפשר לשער שה וה TOUCH הולכים להיות אלטרנטיבה לגיטימית ל PSP.

מחשב חזק לא מחזיק 5 שנים, הוא עובד חמש שנים ויותר, אבל מחשב מלפני חמש שנים לא יכול להריץ היום שום משחק חדיש באיכות סבירה, שלוש שנים זו הערכה הרבה יותר הגיונית, בהנחה ששידרגת את המחשב פעם אחת ובהנחה שאתה רוצה לשחק משחקים חדשים ברמת גרפיקה סבירה מינוס.

בסופו של יום, בקרב הקונסולות יש מנצחת ברורה, נינטנדו עשו את כל המהלכים הנכונים יצאו עם מוצר נהדר ששינה את שוק הקונסולות והגדיל אותו משמעותית, אבל, עשו את שלהם, והרוויחו את הזכות לחגוג, הם ביססו את עצמם כשחקן גדול ועכשיו גם רווחי בשוק הקונסולות.

נ.ב. לקרירין

כולנו מביעים דעות, רק הזמן יגיד מי צודק, אולי אתה, אולי אני, ואולי שנינו טועים, שיהיה אחלה יום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

h_ittai קודם כל בקשר ליפן

מיקרוסופט שפכה המון כסף ביפן וניסתה כמה פעמים להגדיל את נתח השוק שלה שם

והיא נכשלה ונכשלה קשות

היא גם קיפלה רגלים משווקים שאולי יום אחד יהיו רווחים כמו הודו לדוגמה

בנוגע לLIVE -לתחזק שרתים ברמה כזאת עולה המון כסף

זה שיש הכנסות לא מתורגם ישירות לרווח

בנוגע לPS3 חודש מול חודש הPS3 מוכר יותר מה360

נכון עשתה הרבה טעויות אבל בכל זאת הם מותג יותר חזק בתחום

לגבי הניידים הDS עולה 130$ הPSP קצת פחות אבל עדיין זול משמעותית מהIPOD

לשני המכשירים יש גם כפתורים סטנדרטים מה שאין לIPOD ובמיוחד הD-PAD שמאוד חשוב

(מסך מגע לא מתאים לכל המשחקים)

ושני המכשירים נרכשים בדרך כלל למשחקים בעוד שהIPOD נמכר כסלולרי\מחשב כף יד\וכו

וקונסולה זה רק דבר אחד קטן מהשימושים שלו

אני פשוט לא רואה תחרות בינו לבין הקונסולות הנידות -זה קהל יעד אחר לחלוטין

מחשב חזק לא מחזיק 5 שנים, הוא עובד חמש שנים ויותר, אבל מחשב מלפני חמש שנים לא יכול להריץ היום שום משחק חדיש באיכות סבירה, שלוש שנים זו הערכה הרבה יותר הגיונית, בהנחה ששידרגת את המחשב פעם אחת ובהנחה שאתה רוצה לשחק משחקים חדשים ברמת גרפיקה סבירה מינוס.

לא כל משחק לPC זה משחק "כבד" יש הרבה משחקים שמחשב חזק של לפני 5 שנים עדיין יכול להריץ

נכון על נמוך אבל בכל זאת להריץ

כמו שאמרתי גם בקונסולות יש פשרות גרפיות ככל שהזמן עובר וקונסולה של 3 שנים נראית מיושנת גרפית מול מחשב חזק

כבר היום ה360 נראה מיושן מול מחשבים חזקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין, עכשיו אתה מגזים.

מיקרוסופט ויתרה על השוק ההודי? במסגרת העבודה שלי ביקרתי בהודו 14 פעמים בשלושת השנים האחרונות, חזרתי לפני חודשיים וחצי מהביקור האחרון ואני טס שוב עוד שבועיים, ה 360 משווק שם, קיים פירסום סדיר והמוצר מוכר, אמנם המכירות נחלשו בהשוואה ל PS3 אבל הוא קיים ונמכר. אז בבקשה, אל תמציא דברים.

לגבי ה LIVE , יש הבדל בין הכנסות לרווחים? באמת? איך לא חשבתי על זה! עכשיו ברצינות, $600,000,000 דולר הכנסות רק מדמי מנוי, ויש עוד הכנסות ממכירת הרחבות, מפות, תוכן וידאו וכו', אתה רוצה להגיד לי שאין להם פה מתח רווחים מטורף? אני חושב שהנקודה ברורה

יפן- בדיוק מה שאמרתי, הם נכשלו ועדיין סוגרים על מכירות של 20,000,000 יחידות, מה אתה רוצה? אני אומר שהם ילמדו וישתפרו

סוני- כן, הם מותג יותר חזק בתחום, אבל עובדתית, האחראים ל PS3 התפוטרו מסוני, המניה מדשדשת, השוק כבר לא של סוני והחברה הפסידה הון עתק, אז כן, לא משנה כמה חזק מעבד ה CELL שלו, ה PS3 הוא כישלון.

XBOX360 נראה מיושן? הקונסולה כמעט שלוש שנים בשוק והמשחקים דווקא נראים מצוין, תסתכל על הטריילרים של GEARS OF WAR 2 ותראה לי מחשב בכפול מחיר (בארה"ב, לא מחירי השחיטה של ישראל) שמגיע לגרפיקה כזו.

עם כל הכבוד, מחשב בן חמש שנים מתאים למשחקים? די נו, עכשיו אתה נאחז בקש, הנה לינק למחשב שלפני חמש שנים עלה $2,575:

http://www.pcmag.com/article2/0,1759,1096031,00.asp

המחשב הזה יריץ את COD4 ב 25 FPS ב 480 על 640 כשהכל מקונפג למינימום.

בקיצור, זה כמו להגיד שאני יכול ללכת ברגל מניו יורק ללוס אנג'לס, כן זה אפשרי, אבל ממש ממש לא מומלץ.

ואחרון חביב, האייפון\ אייפוד, בוא נחכה ל 9 ביוני, ישיקו את גירסת התוכנה החדשה וידגימו משחקים, ונדבר אז, אולי לא מדובר פה במוצר שיעקוף את נתוני המכירות של ה DS, אבל לעניות דעתי הוא הולך להיות שחקן די רציני בשוק, בייחוד מאחר ונוח להמיר אליו משחקים, עבור בני 16+ שגם ככה קונים PSP ו בנפרד (בארה"ב קונים , כל האחרים ממש לא מתקרבים אל נתוני המכירות שלו) מדובר באחלה אופציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

h_ittai, אתה צודק בכל מילה שכתבת :yelclap:

אל תתעמק יותר מדי "בלריב" עם קרירין, לדבר איתו זה כמו להיכנס עם ראש בקיר :s07:

הלינק למחשב הישן שנתת פשוט גדול.

מדהים איך שהמחשבים האלה מתיישנים כל כך במהירות, רק עוד הוכחה לכך שהטכנולוגיה שלנו מתקדמת מרגע לרגע במהירות שיא.

רק להעיז לחשוב איך יראו המחשבים (והקונסולות כמובן) עוד 10 שנים, עוד 20 שנה..... [להכניס אייקון של סמיילי עם ריר פה]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין, עכשיו אתה מגזים.

מיקרוסופט ויתרה על השוק ההודי? במסגרת העבודה שלי ביקרתי בהודו 14 פעמים בשלושת השנים האחרונות, חזרתי לפני חודשיים וחצי מהביקור האחרון ואני טס שוב עוד שבועיים, ה 360 משווק שם, קיים פירסום סדיר והמוצר מוכר, אמנם המכירות נחלשו בהשוואה ל PS3 אבל הוא קיים ונמכר. אז בבקשה, אל תמציא דברים.

בבקשה-

According to CNBC TV18 News, is now winding up Xbox 360 operations in several cities in India. Sources say that the console has been withdrawn from several cities due to poor sales and that MS has withdrawn the marketing budget for the current fiscal year. Microsogt India won't share its sales numbers and a spokesman said "The Entertainment Devices Division is very much on track with its targeted business plans."

http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=27814

כן אבל אני תמיד משקר וממציא עובדות ::)

לגבי ה LIVE , יש הבדל בין הכנסות לרווחים? באמת? איך לא חשבתי על זה! עכשיו ברצינות, $600,000,000 דולר הכנסות רק מדמי מנוי, ויש עוד הכנסות ממכירת הרחבות, מפות, תוכן וכו', אתה רוצה להגיד לי שאין להם פה מתח רווחים מטורף? אני חושב שהנקודה ברורה

רווחים ברור שיש אבל קודם כל חלק מהרווחים של הDLC הולכים למפתחות צד שלישי

זה לא שמיקרוסופט מקבלת על זה 100% ועולה כסף לפתח את התכנים

בנוסף חלק מהתכנים מוכרים גרוע בדומה למשחקים -ולאחרונה הכריזו שהתכנים שלא מוכרים טוב יורדו מהשרות

בעניין הLIVE תזכור שאתה צריך שרתים \אנשי תחזוקה\קווים יקרים וכו

ויש גם שדרוגים לLIVE שעולים כסף

גם מס על רווח

ככה שהנטו הוא מספר קטן בהרבה מהמספר שאתה מתאר

רק תבין משתמש רגיל מוציא פחות מי 5 $ בחודש על מנוי זהב

הורדת דמו היא בחינם ומשחקי מולטי רובם חוץ מהתשלום החודשי בחינם

רק לתוכן הנוסף שקונים יש תשלום וכמו שאמרתי זה לא קרוב לרווח של 100%

כמו שרווח על משחק זה לא קרוב ל100%

יפן- בדיוק מה שאמרתי, הם נכשלו ועדיין סוגרים על מכירות של 20,000,000 יחידות, מה אתה רוצה? אני אומר שהם ילמדו וישתפרו

הם היו לבד בשוק בשנה הראשונה

והם קרובים לשלוש שנים בשוק והמכירות נחלשות לפחות בחודשים האחרונים ולא מתחזקות

להגיע ל20 מיליון שהם עדיין לא הגיעו בתקופת זמן כל כך ארוכה יחסית לתחום זה כישלון

כרגע הם בקצב של פחות מי 10 מיליון בשנה ואין סימנים שזה ישתנה בקרוב -אלה לאפך

להזכיר לך הPS1\PS2 מכרו מעל 100 מיליון

הDS כבר עבר את ה70 מיליון

ה360 אני לא יודע אם יגיע ל40 מיליון ב5 שנים הקצב מכירות שלו בחודשים האחרונים מבחינה עולמית חלש

יותר מהDS\PSP\PS3\WII

סוני- כן, הם מותג יותר חזק בתחום, אבל עובדתית, האחראים ל PS3 התפוטרו מסוני, המניה מדשדשת, השוק כבר לא של והחברה הפסידה הון עתק, אז כן, לא משנה כמה חזק מעבד ה CELL שלו, ה PS3 הוא כישלון.

סוני כישלון כרגע אבל להם יש יותר סיכוי לשינוי גדול יחסית ל360

לסוני יש אפשרות תאורטית למכור חזק ביפן

ויש להם אפשרות תאורטית לפנות לקהל יעד רחב בהרבה

נכון לא בטוח שזה יקרה והם יהיו חייבים מחיר נמוך יותר וכנראה מזהור רציני בגודל הפיזי

וב2009 כנראה זאת תהייה השנה החשובה ביותר של הPS3

אולי הוא יצליח להגדיל את המכירות באופן מאוד משמעותי ואולי ישקע בבוץ

בניגוד ל360 הPS3 מספיק מבודל מהPC שזה יתרון שיכול להפוך לחיסרון ואת זה הזמן יגיד

XBOX360 נראה מיושן? הקונסולה כמעט שלוש שנים בשוק והמשחקים דווקא נראים מצוין

מחירי המחשבים יורדים כל הזמן

אז נכון בארצות הברית הסיפור אחר אבל באירופה המחיר של ה360 ומשחקים גם יקרים

בנוגע למשחקים COD4 ב360 אפילו לא מגיע ל720P

לאומת מחשב חזק -מחשב מנצח בקלות מאז שיצא סדרת 8800

ויחסית למחשב כזה ה360 נראה מיושן גרפית

המחשב הזה יריץ את COD4 ב 25 FPS ב 480 על 640 כשהכל מקונפג למינימום.

תגיד לי הXBOX הראשון מריץ את COD4 ?-ברור שלא

אבל סתם לצורך הדיון COD5 יצא גם לWII ולPS2 אתה באמת חושב שהגרסאות האלו יהיו מוצלחות ?

אני פאן של ולא חושב ככה

אז בסדר אמרתי כבר שמחשב מיושן לא יריץ כל משחק כבד

וCOD4 נחשב כבד

אבל יש משחקים אחרים

אני הצלחתי להריץ את אובוויליון במפרט יחסית דומה

נכון הייתי חייב להוריד הגדרות באופן משמעותי והפסקתי לשחק

אבל מבחינת פרימים לשנייה אפשר היה להגיע למצב שחיק

ופה זה כבר עניין של משתמש

אתה קונה מחשב חזק והוא מתישן כל שנה -זה לא שונה בגדול מהקונסולות היום

אבל כמו הקונסולות המחשב כן תאורטית יכול להחזיק 5 שנים

זה שיש אפשרות לשדרג\לקנות חדש לא אומר שהמחשב לא מחזיק את הזמן הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלוהים ישמור!!! ראשית כל, בחיים שלי לא ניהלתי דיון כל כך עקר וחסר תועלת, אתה לא מנהל דיון מתוך כל רצון להקשיב לצד השני, אתה לא מתייחס ישירות לנקודות, השקפת העולם שלך עקומה, אתה בוחר להציג שמועות כעובדות, ומסלף את הדברים שכתבתי, בכנות, יש לי דברים יותר טובים לעשות עם הזמן שלי.

אני את חלקי בדיון הזה סיימתי עם הפוסט הזה.

1. בציטוט שהבאת כתוב בבירור שמיקרוסופט מכחישים את הידיעה וששיווק ה 360 בהודו יימשך, אתה נכנס איתי לוויכוח הזה על בסיס שמועות מאתר גיימינג שמוכחשות על ידי מיקרוסופט, ועושה את זה אחרי שהסברתי שאני מבקר שם לעיתים תכופות ורואה את הדברים במו עיניי.

2. סוני מודים בכשלון ה PS3 ומנסים לצמצם נזקים, פיטורי האחראים הם עובדה, נפילת המניה וההפסדים הכספיים הם עובדה, כל הנקודות שאתה העלית הן השערות, והשערות לא מבוססות.

3. לגבי רמת המשחקיות של מחשב בן חמש שנים, אתה מתעלם מההגיון רק כדי לזכות בעוד "נקודה", מחשב גיימינג מחליפים כל 3 שנים בערך, אתה מוזמן לערוך סקר באתר ולבדוק, את השוק לא בודקים על בסיס נקודות הקיצון אלא על בסיס רוב השוק, ומה לעשות רוב השוק לא מחכה חמש שנים בין מחשב למחשב.

4. ה 360 זול יותר מה WII באירופה, 199 יורו ל 360, 249 יורו ל WII, אז על בסיס מה אתה טוען שהוא יקר באירופה? מצורף לינק:

http://www.neoseeker.com/news/7738-europes-xbox-360-price-cut-confirmed/

5. לגבי ה LIVE, מדובר פה בעובדה ידועה ששירות ה LIVE הוא ביצת הזהב של מיקרוסופט, מנוי LIVE לא משלם 5$ לחודש ולא טענתי כך, החישוב שלי מתבסס על $50 לשנה, כדוגמא נוספת, הנה לינק שממחיש את הרווחיות רק משירות הוידאו:

http://www.cinemablend.com/games/Report-Microsoft-To-Make-Huge-Profit-With-Xbox-Live-2414.html

6. גם כשמסיכימים איתך על הכישלון ביפן אתה יוצא לקרב ומנסה להציג את זה כאילו אני לא מסכים.

7. "כרגע הם בקצב של פחות מ 10,000,000 בשנה" יופי, כל הכבוד, ברור שהם בקצב של פחות מ 10,000,000 בשנה, הקונסולה סוגרת 3 שנים בשוק, ומתחרה מול ה PS3 וה WII- גם ה PS3 לא מוכר יותר מ 10,000,000 יחידות בשנה.

8. COD4 עובד ברזולוציה פחותה מ 720P, נכון, הוא עובד על בערך 600:1067, מצד שני, ברזולוציה הזו אתה מקבל 60 FPS מספר גבוה מאוד בסטנדרט של קונסולות, ומה לעשות, המשחק נראה נהדר, והדור הבא נראה אפילו יותר טוב, GOW2 הוא אחד המשחקים היפים שיצא לי לראות, הנה כתבה שעוסקת בנושא הרזולוציה ומגיעה לאותה מסקנה כמוני, למה להתעסק במספרים כשאפשר להסתכל על המסך, גם עם מדובר בפחות מ 720P הגרפיקה נהדרת:

http://www.ripten.com/2007/11/22/infinity-ward-asked-about-cod4-sub-hd-resolution/

9. גם אם תצעק תצרח ותקפוץ על הראש המציאות לא תשתנה, ה 360 הוא הצלחה, מיקרוסופט עמדה ביעדי הרווחיות שהציבה לעצמה, ופה נגמר הדיון, אני בטוח שביל גייטס וסטיב באלמר יושבים וחושבים עכשיו "איך נגרום לקרירין לחשוב שהצלחנו? בלי התמיכה שלו המוצר הוא כישלון!" לא אני ולא אתה קובעים הצלחה של מוצר, דוחות כספיים של חברה קובעים את זה, לכן ה 360 הוא הצלחה, ה WII הוא הצלחה אדירה, וה PS3 הוא כישלון.

בנימה אישית יותר,

אני מנהל פה דיונים כדי לחלוק ידע ולספוג ידע, וכשאתה נכנס לדיון זו פשוט הופכת למלחמת גוג ומגוג, ואתה יכול לראות את זה מהתגובות של אנשים.

במקום לצעוק שמיקרוסופט טיפשים אני מנסה ללמוד מההצלחות והכשלונות שלהם וליישם את הלקחים, אותם לקחים שרלוונטים לי, בעבודה היומיומית שלי, ביום שבו אני אגיע ל 1% בודד מההצלחה של גייטס, באלמר, פול אלן, לארי אליסון, סטיב ג'ובס, או כל אחד מחלוצי תעשיית ה אני ארשה לעצמי להוציא משפטים כמו "הם צריכים לשתות שתן", עד אז, אני מנסה ללמוד מהם מה שאני יכול.

אם אני, בגיל 24, עם עבודה טובה (מאוד) יכול להקשיב ולנסות ללמוד, אולי הגיע הזמן שאתה, שבגיל 28 לא יכול כלכלית לעבור מהבית, תנסה להבין מה אתה לא עושה בסדר, ותתחיל להקשיב לאנשים ולא רק לירות בצרורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1- הכחישו הרבה דברים -זה לא הופך כל הכחשה לעובדות בשטח

להזכיר לך לפי הדיון הזה הכריזו על סוג של ניצחון ואתה לבד יודע שזה רחוק מלהיות נכון

2-הPS3 רק שנה וחצי בשוק

וכרגע לא שונה בהרבה מהמצב שה360 היה בו שהוא היה שנה וחצי

אז איך ה360 הצלחה והPS3 כישלון ? הנתונים שלהם לאותו פרק זמן דומים

3-בעניין המחשב זה היה בגדר אפשרות

מסכים אתך שגימר משדרג לפני

אבל גם שקניתי את הWII שהחשיבות בגרפיקה שלו פחותה מהרבה בניתי על שנתיים של שימוש ויותר מזה זה בונוס

גם אם יום אחד אני יקנה PS3 אני לא יקנה אותו להרבה שנים

ואותו הדבר כל פלטפורמה בידורית אחרת -מעבר לשנים בודדות אם זה עדיין כיף זה בונוס

4-המחיר של ה360 ירד בגלל מכירות חלשות וכרגע רק הארקיד עולה פחות מהWII

תאורטית יכולה להוריד את המחיר משמעותית ועדין להרוויח אבל אין להם עודפים לעשות את זה

והם אפילו מקצצים משלוחים מאירופה ויפן לטובת ארצות הברית שיותר חשובה להם כרגע

5-לא אמרתי שLIVE לא רווחי אבל אתה לא יכול לתאר את השרות כאילו כל הרווחים הם נטו כי זה רחוק מאוד מהאמת

6-אין וויכוח

7-המכירות גם של הPS3 וגם של ה360 חלשות מבחינה עולמית

לאחרונה אפילו פחות מי 200 אלף בחודש בארצות הברית וגם אם GTA4 יעזור כרגע זה לא נראה שהוא מה שיגרום לקונסולות להצליח

תפנים מכירות ה360 בירידה ולא בעליה וכל עוד זה לא משתנה ה360 היא כישלון

8-אין לי בעיה אם הגרפיקה של COD4 ב360

רק דיברתי על גרפיקה יחסית למחשב חזק ובזה המחשב מנצח בגדול אתה לא מסכים ?

9-ה360 לא הגיע למקום של רווחים יחסית להוצאות

רבעון טוב זה דבר אחד אבל הם כנראה יורידו מחירים בקרוב עוד יותר ויחזרו לסבסד את ה360

או שיפסידו במירוץ

10-אין פה מקום לוויכוח אישי -זה לא דיון כלכלי

אם אתה לא רוצה להמשיך וויכוח על "מלחמת הקונסולות " זה עניין שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...