מיקרוסופט פותחת את השמפניה - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיקרוסופט פותחת את השמפניה

huber

Recommended Posts

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פרי זה ישן ואם לא שמת לב לגרינפיס יש ביקורת על כל הקונסולות ועל בארך חצי עולם

ריפר תקרא מה כתוב באתר ששמת הנתונים שהם מביאים שם הם הארכה בלבד והם חישוב של נתונים שונים ולא באמת נתונים עדכניים ואמיתיים .

מה זה משנה עזבו אותי כבר מהמלחמת הזאת סתם שטויות שגל אחד ישחק באיזה קונסולה שבא לו וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנתונים של מדברים על ארצות הברית בלבד

בארצות הברית ה360 מכר יותר מהמספר שהוא מכר באירופה וארצות הברית ביחד

אבל זה מטומטם

ה360 כקונסולה אפילו לא מקום שני במכירות וזה למרות שנה אפרש מהPS3 והWII

וסבסוד גדול לרוב אורך החיים של ה360 בינתיים

כרגע הDS מקום ראשון במכירות חומרה הPSP שני הWII שלישי ה360 רק רביעי

ובכל מקרה בחודשים האחרונים מכירות הPS3 יותר גבוהות ממכירות ה360

רק בגלל השנה אפרש ה360 עדיין מוביל על הPS3

בחודש אפריל בכלל המכירות של ה360 היו ביזיוניות

כנראה במאי זה ישתפר משמעותית בגלל GTA4

אבל המשחק הזה לא ידחוף לנצח וברגע שהוא יוכרז למחשב

לא רק שמיקרוסופט לא תסיים ראשונה בדור הזה אלה כנראה זה יהיה תחילת הסוף של ה360 שרוב משחקיו הגדולים יוצאים

גם למחשב בתמחור זול יותר ואם אפשרויות גרפיות חזקות יותר וברוב המקרים מולטי בחינם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנתונים של מדברים על ארצות הברית בלבד

בארצות הברית ה360 מכר יותר מהמספר שהוא מכר באירופה וארצות הברית ביחד

וטף? חתימה! :lol:

כרגע הDS מקום ראשון במכירות חומרה הPSP שני הWII שלישי ה360 רק רביעי

ובכל מקרה בחודשים האחרונים מכירות הPS3 יותר גבוהות ממכירות ה360

רק בגלל השנה אפרש ה360 עדיין מוביל על הPS3

אני לא מאמין שאתה מכניס את הניידים והנייחים לאותה טבלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שהתכוונתי לאירופה ויפן

תפסיק להיות כזה ילדותי

בכל מקרה פה יש אתר אם נתונים לא רשמים -

http://vgchartz.com/

איך שזה נראה בקרוב מאוד הWII יעקוף את ה360 במכירות חומרה גם בארצות הברית

והמכירות משחקים שלו מתחילים לדחוק את מכירות המשחקים של הקונסולות האחרות

מיקרוסופט צריכים לפתוח את בקבוקי השתן ולא בקבוקי שמפניה כי החברה הכי קטנה כלכלית מכסחת להם את התחת

ואם חומרה חלשה בהרבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרגו אותי המחקרים של גרינפיס.

שורה תחתונה-

"אם תשרוף או תנסר את הווי שלך ותנשום את האדים יכול להיות שתיווצר אצלך מחלת ריאות!"

......וואלה. תודה שהזהרתם אותי, בדיוק סיימתי לשפוך דלק על הווי שלי |:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא רק הWII זה המון מוצרי חשמל

בפועל זה טמטום -אין סיבות נורמליות להתחיל לפרק מוצרי חשמל כאלו

הרבה מאוד מהקונסולות ימצאו את עצמם בארון עשרות שנים

ואלו שלא ילכו למזבלה ושם יש חומרים מסוכנים בהרבה

אורך חיים של קונסולה הוא בערך 5 שנים

שזה יותר מהרבה מחשבים ואם הרבה פחות חומר ממחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שהתכוונתי לאירופה ויפן

תפסיק להיות כזה ילדותי

בכל מקרה פה יש אתר אם נתונים לא רשמים -

http://vgchartz.com/

איך שזה נראה בקרוב מאוד הWII יעקוף את ה360 במכירות חומרה גם בארצות הברית

והמכירות משחקים שלו מתחילים לדחוק את מכירות המשחקים של הקונסולות האחרות

מיקרוסופט צריכים לפתוח את בקבוקי השתן ולא בקבוקי שמפניה כי החברה הכי קטנה כלכלית מכסחת להם את התחת

ואם חומרה חלשה בהרבה

קצת צחוקים איתך נו... איזה כבד

בכל מקרה לא הייתי מסתמך על vgchartz אלה על nextgenwars (שמתבסס על vg בין היתר)

ונינטנדו הכי קטנה כלכלית?

למי אכפת?

יש לה מספיק כסף כדי לעשות קונסולה והיא נמצאת הכי הרבה זמן בשוק

נינטנדו היא החברה הכי חזקה שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה מיקרוסופט וסוני שפכו טונות של כסף על ה360\PS3

נינטנדו שפכה הכי פחות כסף ובכל זאת הכי מצליחה

אני חושב שהפעם בניגוד לשתי הדורות הקודמים נינטנדו זיהתה מגמה בשוק והצליחה

ואני לא מתכוון רק לשליטה

אלה המחשבה שהגרפיקה בדור ה128 ביט הספיקה לרוב הצרכנים הפוטנצילים

ועדיף לעשות קונסולה זולה (יחסית) כולל משחקים זולים שיותר קל לפתח

וזה לא מצריך את הצרכן לקנות ציוד נוסף לקבל את רוב הכיף מהקונסולה (אני מדבר בעיקר על טלוויזיות HD שהיו יקרות מאוד שהWII יצא)

ובנוסף שינוי נחמד בשליטה אבל אם אפשרות לשליטה הישנה למשחקים מסוימים (אפשרות שלט גימקיוב ושלט "קלסי בחלק מהמשחקים)

נינטנדו גם הצליחה להוציא מהר הרבה מהכותרים הגדולים שלה כמו זלדה\מאריו\SSBB\מטרואיד \מאריו מרוצים

אבל גם הוציא משחקים גדולים ל"קהל הרחב"

WII FIT זה עוד רעיון מוצלח (מסחרית) מבחינת נינטנדו שגם מוכר מצוין וגם כנראה יכניס את הWII לעוד בתים

מה שמיקרוסופט עשתה היה טעות אחת גדולה - חזק יותר גרפית

אותו סגנון משחקים של הXBOX אותו קהל יעד ואפילו יותר קרבה לPC שרק הזיקה לXBOX הרגיל

בנוסף אין ארד דיסק לכל גרסה למרות שבקודם היה והRROD שדפק לה את המומנטום של ההתחלה

למיקרוסופט אין פיצרים שיכולים לעזור לה בעתיד ואין לה מספיק בלעדיים גדולים מול הPC והPS3

עכשיו גם ביושוק עובר לPS3 וכנראה ביושוק 2 יהיה מולטיפלטפורם מהתחלה

בעניין הPS3 לקחה הימורים שאולי יעזרו לה בעתיד ואולי לא

הCELL \הבלו רי \ארד דיסק בכל גרסה

כל זה גרם למחיר להיות אסטרונומי ביחס לקונסולה

אבל הצליחה להוריד את המחיר משמעותית והמכירות יתחזקו

אם תצליח להוריד את המחיר עוד יותר ותמשיך לקבל משחקים חזקים בסגנונות שונים

יש לה סיכוי טוב לעבור את ה360

אולי היא אפילו תצליח לעבור את הWII שלערכתי יוחלף במכשיר עתידי אחרי בערך 5 שנים בשוק

אם הPS3 יחזיק הרבה זמן מה שכרגע לא ידוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין, אתה שוב יוצא בנקודות הנחה שכולנו רוצים לריב עכשיו שוב פעם ולטחון את המים עוד לגבי ההארדיסקים של ה360 והבלו ריי של ה PS3.

אני אגע רק בדבר אחד שאמרת, שמתיחס בעצם לכול קונסולה [אני נזהר!] בעלת סגנון משחקים שדומה למשחקי [אני חושב שהצלחתי להגיד את זה בלי שתגיד שאני יורד על ה WII] .

כמה זמן קונסולה שורדת (עזוב RROD , YLOD וכו')? נגיד [מגזים] שלוש [/להגזים] שנים? ובשלוש שנים האלה היא מציגה גראפיקה [אוי לא, אוי לא- אל תתפל לזה בבקשה ואל תגיד שאני זונת גראפיקה] מעודכנת לתקופה בה המשחק יצא. גראפיקה שדי משתווה למחשב MID-HIGH-END (יותר לכיוון ה HIGH).

ומחשב כזה אתה תצתרך לעדכן כול חצי שנה שנה בסכום של נגיד אלף שקל (ובוא נוסיף סכום התחלתי גבוה של חמש אלף) וככה יוצא לך שיכולת לקנות מחשב LOW-MID-END + קונסולה במחיר נמוך יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין, לפני שאתה מדבר תבדוק עובדות, ה עבר את ה 360 במכירות רק בחודשים האחרונים, והסיבה היחידה שמיקרוסופט לא הגיעו ל 20 מיליון ראשונים היא בגלל ההשקה המאוד מאוחרת ביפן.

עם כל הכבוד ה PSP וה DS שייכים לקטגוריה אחרת ואין טעם להכניס אותם לדיון שעוסק בפתיחת השמפניה של מיקרוסופט שבכלל לא מתחרה בשוק הקונסולות הניידות(והאייפון הולך לגרום להם לPSP ול DS להראות כל כך מיושנים עוד 3 שבועות).

לגבי הטענה שלך שנינטנדו חברה קטנה, במדד הניקיי הם שווים יותר מסוני, הרבה בגלל ההצלחה של ה והקונסולות הניידות שלהם. (השווי של נינטנדו עלה ביותר מפי 4 בשנתיים האחרונות). הם פיתחו מוצר שעונה על הצרכים של נישה גדולה בשוק, חתכו קופון אדיר, ומגיע להם כל הכבוד על כך. אבל...

למייקרוסופט יש סיבות לפתוח בקבוקי שמפניה, חטיבת המשחקים שלהם רווחית ומצליחה, מחטיבה שסיימה את 2006 במינוס 1.28 מיליארד ואת 2007 במינוס 1.89 מיליארד (מעל מיליארד דולר בגלל הארכת האחריות לשלוש שנים) היא הפכה לחטיבה שהרוויחה 524 מיליון דולר בחצי הראשון של 2008 (מדובר כמובן בשנה פיסקלית).

נורא נחמד לשנוא את אבל ה 360 הוא הצלחה, עם מספרים אי אפשר להתווכח, אולי אתה מעדיף מוצר אחר, וזה לגיטימי, אבל להגיד שהם ישתו שתן?

בגלל שחברה שנמצאת בשוק הקונסולות כל כך הרבה שנים מוכרת יותר קונסולות מהם? ובזמן שסוני מלקקת את פצעי ה PS3 הציעה 35 מיליארד דולר עבור יאהו!, לשתות שתן? אולי לשתות כסף

אגב, DAVID32, קונסולה צריכה לשרוד לפחות 5 שנים כדי שהיא תיחשב השקעה כלכלית מוצלחת. לא בהכרח למכור בקצב מטורף במשך כל החמש שנים אבל מכירת משחקים במשך תקופה ארוכה היא הכרחית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[מגזים] שלוש [/להגזים] שנים?

הוא אמר שהוא מגזים אבל הוא גם צודק הקונסולה תציג את הגרפיקה הכי עדכנית אבל כאשר תשחק ביו שוק על המחשב עם הגרפיקה הכי עדכנית ובעתיד גם 4 במחשב עם הגרפיקה הכי עדכנית אתה תיהיה חייב לשדרג את המחשב כל פעם מחדש .

כל "מלחמת הקונסולות" מתבססת היום על שיווק ולא בהכרך רק על הקונסולה עצמה ואני חושב שמקרה הזה

למרות שמיקרוסופט ניצחו הווי יצרה לעצמה פירסום וזה משהו שעזר לה מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...