חדשות (לא כ"כ טובות) לגבי הגרסה החדשה של 2408wfp - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חדשות (לא כ"כ טובות) לגבי הגרסה החדשה של 2408wfp

zurkin1232

Recommended Posts

ה- נמצא במסכי LCD למחשב בעיקר בגלל שיש אנשים שמחברים אותם לקונסולות או למוצרי אלקטרוניקה אחרים שלא מכילים חיבור DVI והם מעדיפים את האיכות של החיבור הנ"ל על פני חיבור קומפוננט.

היות ואני לא ממש בחורה של (ניסית את ה- PS2, אולי זה היה המשחק הספציפי אבל לא הבנתי על מה המהומה)

אילו עוד מוצרי אלקטרוניקה מכילים חיבורי HDMI?

האם PDA וסמארטפונים (איפה בדיוק יש שם מקום לקומפוננט)? ???

נגנים?

משהו אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ה- נמצא במסכי LCD למחשב בעיקר בגלל שיש אנשים שמחברים אותם לקונסולות או למוצרי אלקטרוניקה אחרים שלא מכילים חיבור DVI והם מעדיפים את האיכות של החיבור הנ"ל על פני חיבור קומפוננט.

לא.

כמעט כל מחשב נייד כיום מגיע עם חיבור בתור הTV/Monitor out שלו, ואף אחד לא רוצה להסחב עם מתאמים כשאין צורך בזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מי רואה על המסכים האלה? זה ממש לא מיועד לזה, השידורים בארץ ברזולוציה נמוכה מאוד ובכל מקום שיש משך LCD רואים את הזוועות.. זה לא אמור להיות שיקול בקניה

2. ברור שצריך חיבור HDMI/DP במסך ויהיה אותם בכל מסך חדש נורמלי.. מי רוצה לחבר את המסך שלו עם הDVI הבומבה הזה? עד היום אני לא מבין איך עברו מכבל VGA לכבל בגודל של DB25..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם מעריכה שאין חשש שעדכון הקושחה לא יאפשר תמיכה בשני מחשבים

בטח לא אם השני הוא ענתיקת סלרון שעליו רצה .

:(

מעניין אם דיסק הדרייברים בכלל יוכל להיות מותקן על הסלרון+לינוקס הזה, גם ללא קשר למחשב הראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, הבנתי שבגלל "עודף דיוק" וחוסר במנגנון של התאמת תמונה ברמה יותר נמוכה, כאשר רואים על המסך שידורי טלוויזיה (בארץ) היות והם ברמה נמוכה והמסך ברמה של אבחנה גבוהה התמונה נראית דיי גרוע.

כך לפחות היה ב- 2407 (לא יודעת באיזו גרסה) האם מישהו שמע על הבעיה או יודע אם במקרה נפתרה ב- 2407 -HC או ב- 2408?

אני רואה במסך הזה, יש לי בחדר 25" ורואים בה פחות ממה שרואים במסך הזה

בקשר לאיכות, זה נכון, לא כל כך טובה, אם זה כל כך חשוב אני בטוח שיש מכשיר שאפשר לחבר בדרך שפותר את זה, חוץ מזה לאט לאט השידורים בארץ יהיו hd

ובקשר לhdmi, אני חיפשתי מסך שיתאים גם למחשב וגם לps3 והינה מצאתי, איזה יופי

אין מסך מושלם צאו מזה (אולי יש ב10000 שקל)

אתם לא מושכים את הנושא הזה יותר מידי? לחפור על אותו דבר ב100 ת'רד שונים לא יעזור לאף אחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאט לאט השידורים בארץ יהיו hd

אני מבין שאתה אופטימי..

ssib (יש לך שם בעברית אגב? :))

למה הכוונה תמיכה בשני מסכים? אפשר לחבר לכל כניסה איזה מחשב שרוצים ולעבור ביניהם, נראה לי שלא הבנתי אותך.

הדרייברים של המסכים הם מאוד סטנדרטיים.. כולה מסך, סביר להניח שהוא כבר נתמך בהפצה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שאתה אופטימי..

ssib (יש לך שם בעברית אגב? :))

למה הכוונה תמיכה בשני מסכים? אפשר לחבר לכל כניסה איזה מחשב שרוצים ולעבור ביניהם, נראה לי שלא הבנתי אותך.

הדרייברים של המסכים הם מאוד סטנדרטיים.. כולה מסך, סביר להניח שהוא כבר נתמך בהפצה שלך.

בטח שיש שם בעברית, ביס (בכתב ראי) :)

תמיכה בשני מסכים הכוונה היא בו זמנית

כלומר שאוכל לחבר את שני המחשבים בו זמנית למסך כאשר כל פלט יופיע על לחלון אחר (הרי בעיה במקום אין פה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אאל"ט את האפשרות של PIP (ר"ת picture in picture) אפשר להפעיל רק על VGA/DVI עם S-Video ושות', כלומר "מחשב + משהו אחר"..

אי-אפשר למיטב ידיעתי לעשות PIP עם שני מחשבים.

אתה טועה!

יש לי 2007WP וחיברתי את YES בקומפוזיט ובצידו השני את המחשב בDVI וראיתי PIP במחשב לא שזה היה גדול מידי אבל עדיין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אאל"ט את האפשרות של PIP (ר"ת picture in picture) אפשר להפעיל רק על VGA/DVI עם S-Video ושות', כלומר "מחשב + משהו אחר"..

אי-אפשר למיטב ידיעתי לעשות PIP עם שני מחשבים.

קומפוזיט זה לא חיבור של מחשב, זה חיבור של "משהו אחר" לצורך העניין.

קרא שוב, ביתר תשומת לב, את מה שכתבתי.... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, מגניב, לא ידעתי :)

השאלה הקריטית היא כמובן אם ניתן לחבר אליו שני מחשבים (אחד ב-DVI והשני ב-VGA, למשל) או שגם פה ניתן לשלב את חיבור המחשב רק עם חיבור נוסף של S-Video / Composite / Component.

אני מניח שאין הבדל, הרי PIP ו-PBP הן שתי תצוגות שונות של בעצם אותו דבר..

ומה בעצם קורה עם הרזולוציה במצב כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרזולוציה לא משתנה, פשוט רואים את זה יותר קטן.

מה שמענין הוא, מה קורה אם רזולוציה של מסך אחד נקבע על רחב, והשני על רגיל...

לגבי היציאות, באמת מענין מה עשו, מצד אחד נראה לי שאי אפשר DVI + VGA, מצד שני זה ממש טיפשי מצד לעשות כזה דבר.

אבל מקסימום מחברים במקום VGA חיבור Svideo

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרזולוציה לא משתנה, פשוט רואים את זה יותר קטן.

מה שמענין הוא, מה קורה אם רזולוציה של מסך אחד נקבע על רחב, והשני על רגיל...

לגבי היציאות, באמת מענין מה עשו, מצד אחד נראה לי שאי אפשר DVI + VGA, מצד שני זה ממש טיפשי מצד לעשות כזה דבר.

אבל מקסימום מחברים במקום VGA חיבור Svideo

לפי הביקרות על ה- 2407 באתר, המסך לא תמך ב . VGA+ DVI

מה קורה כעת, ובוודאי מה יקרה לאחר עדכון הקושחה כמובן שאיני יודעת

אני תוהה

1. יש מתאמים בין VGA ל- Svideo ואם יש, האם לא עלולה להיות ירידה באיכות , אולי ברמה שלא ניתן לראות דיוקים המצופים ממסך מחשב (בניגוד לטלוויזיות, למשל)?

2. בהנחה שאכן יש, האם מבינת המסך אין הבדל בפלט של מחשב לאומת פלט של מכשיר אחר, כך שאם נרמה אותו לא עלולות להיות בעיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מתאם כזה, אבל בכל כרטיס מסך היום יש יציאת SVHS, אז אני לא מבין למה נחוץ מתאם.

וגם אם היה אחד, למסך זה לא מזיז מאיפה את משדרת.

אני מניח שהVGA וDVI עובדים במסך על אותם מנגנונים, לכן אי אפשר להפעיל אותם במקביל.

מענין אם המסכים (PBP) מספיק גדולים בשביל לקרוא מה כתוב ולעבוד בצורה שוטפת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...