חדשות (לא כ"כ טובות) לגבי הגרסה החדשה של 2408wfp - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חדשות (לא כ"כ טובות) לגבי הגרסה החדשה של 2408wfp

zurkin1232

Recommended Posts

אם "לעזאזל" היית קורא את הפוסט עצמו ולא רק את הכותרת היית מבין שמה ש"לעזאזל" לא טוב זה שהגרסה היתה אמורה (לפי הרמיזות של נציגי דל) לצאת ממש השבוע.

אם אתה רוצה לחכות חודשיים לגרסה חדשה שאולי תצא ואולי תטפל בבעיות יופי לך. אני לא.

אני לא יודע איפה אתה חי, אבל אף אחד מעולם לא טען ולא רמז שום דבר לגבי שום תאריך יעד ליציאה של הגירסה החדשה.

זה שאתה משום מה חשבת/קיווית שזה יהיה השבוע.... זה כבר משהו אחר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לדעתי אלו חדשות לא כל כך טובות...

לפי הפורום ב- ישנם אנישם ששואלים לגבי עוד בעיות מבחינת בהירות בצד אחד של המסך וכו'.

אנשים עכשיו מאוד מאוכזבים מדל, ומחזירים את המסך לקבל החזר כספי ולקנות מסכים אחרים.

טוענים שהסמסונג 245T אם אוו פאנל אין לו את רוב הבעיות של הדל למעט וה-INPUT LAG הגבוה גם...

אנשים שילמו המון כסף כהבטחה מדל שזהו מסך מצויין חדש ומתקדם יותר מאחיו ה-2407 HC.

דל עשתה מהלך פזזני מידי ומזלזל מצד הצרכן.

אני גם מאוד סקפטית לגבי הגרסה החדשה A01

מי ששוקל לרכוש את המסך הנ"ל שימתין אחרי ההשקה של הגרסה החדשה ויבדוק תגובות משתמשים ברחבי העולם לגבי הגרסה החדשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שכבר דיי הרבה זמן אני מתלבטת לגבי המסך

האם לקחת את ה- 2408 00, להמתין ל- 01 או לנסות לחפש שת את ה- 2407-HC שהבנתי שעדיין ניתן להגיד בכמה מקומות (בעיקר ביבוא מקביל) ואפילו במחיר נמוך משמעותית.

האמת שלבד מכמה כניסות נוספות לא ממש הבנתי במה יש שיפור ב- 2408 לאומת ה- 2407- HC, עיתים נראה שהתווספו רק בעיות - שחלקן עולות בת'רד זה - תקנו אותי אם אני טועה.

האמת שגם שנאמר שיהיה עדכון ושחה (מה שעל פניו נשמע לי דווקא לא רע, בעיקר לאלו שתקועים עם כל הבעיות) מי יודע מה העדכון יפתור ואיך יהיה המסך אז..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-2407 יש כביכול את בעית ה-ghosting המפורסמת (גוגל ישלח אותך כנראה אפילו לסרטון ממש דרמטי ב-youtube שמראה את זה) שתוקנה ב-2408, אבל כן - זה באמת נראה כאילו ה-2408 הביא איתו בעיקר בעיות נוספות (ומי בכלל צריך במסך מחשב??) יותר מאשר שיפורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ממש יתרונות, חיבור DVI יראה לך בערך אותו דבר, חסרונות? אני מניח שזה מייקר את המסך.

עד עכשיו לא הייתי מודע לבעית הghosting ב2407, אבל עכשיו אני ממש מזועזע :o, ואני אולי אקבל אותו בסופ"ש הבא...

שינוי הצבעים באמת משפיע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההתרונות/חסרונות של במסך מחשב?

בשליפה מהירה

יתרונות

1. חיבור איכותי, טוב ויותר חדשני המשלב ואודיו, וחוסך חיבור קול.

דבר שלא ממש רלוונטי במסך זה היות ומגיע ללא רמקולים

2. במקרה של המסך הספציפי - חיבור"של העתיד" במיוחד בהתחשב בכך שמסך אמור להחזיק מעל 3 שנים (מישהו אמר מעל 5?)

לא רלוונטי לגבי איכות התצוגה, היות והכבלים מגיעים עם המסך, ולא עם המחשב גם לא ממש אמור לחסוך לצרכן בכבלים או במתאמים.

חסרונות -

1. עלול ליקר את המסך, אם כי אני בספק אם בגלל החיבור או בגלל הערך המוסף שנותן לצרכנים (והתחרות במסכים יקרים יותר) ולכן נותן עוד סיבה להעלות מחיר

2. עלול לגרום להעלת מכס, (מישהו פעם כתב משהו על סיוג מסך בעל חיבור כזה כטלוויזיה)

לא ידוע לי אם רלוונטי במקרה הזה, אבל בהתחשב במחירו, בהשוואה מלחיר הדגם היוצא, יש לי תחושה שזה לא מה שקרה.

מעבר לזה לא יכולה לחשוב על חיסרון בחיבור נוסף לשום מכשיר, במיוחד למכשירים בגדלים כאלה, בבחינת כל המוסיף ומרבה וברמה טובה (ולא גורע מאיכות הקיימים) הרי זה משובח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההתרונות/חסרונות של HDMI במסך מחשב?

יתרונות - כלום :-\

חסרונות - יקר יותר, יש שמועות שהמכס מתייחס לזה בתור טלוויזיה (ולכן מייקר את העסק אפילו יותר כי הוא מוסיף מס קניה שלא קיים עבור מסכי מחשב)

בגדול, בלי להיכנס לפרטים, HDMI זה פשוט DVI עם אודיו.. אבל למה שמישהו ירצה בכלל להעביר את האודיו שלו דרך המסך?!

בקיצור, אני לא מצליח להבין שום היגיון להוסיף את השטות הזאת, חוץ מפוזה של כדי שהם יוכלו להגיד "יש לנו גדול"..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-2407 יש כביכול את בעית ה-ghosting המפורסמת (גוגל ישלח אותך כנראה אפילו לסרטון ממש דרמטי ב-youtube שמראה את זה) שתוקנה ב-2408, אבל כן - זה באמת נראה כאילו ה-2408 הביא איתו בעיקר בעיות נוספות (ומי בכלל צריך במסך מחשב??) יותר מאשר שיפורים.

אגב, הבנתי שבגלל "עודף דיוק" וחוסר במנגנון של התאמת תמונה ברמה יותר נמוכה, כאשר רואים על המסך שידורי טלוויזיה (בארץ) היות והם ברמה נמוכה והמסך ברמה של אבחנה גבוהה התמונה נראית דיי גרוע.

כך לפחות היה ב- 2407 (לא יודעת באיזו גרסה) האם מישהו שמע על הבעיה או יודע אם במקרה נפתרה ב- 2407 -HC או ב- 2408?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ למזלי אני לא אראה דרכו... ;D

אבל עדיין אני חושב שעדיף לקנות את ה2408.

משום שה2047 סובל מבעיה חומרתית - ghosting

וה2408 בינתיים נראה כי סובל מבעיות תוכנתיות בלבד.

והוא כבר נמכר בארץ במחיר סביר, ונראה כי אין עליו מס כטלוויזיה.

וגם משום שהפסיקו את הייצור של ה2407, לכן אם בעתיד מישהו ירצה לממש אחריות, תהיה לו בעיה

לגבי הבעיות של ה2407, הרצתי חיפוש קטן בפורום, וראיתי שהמומחים פה ממליצים על ה2407, ולא מדברים על חסרונות בולטים, אולי זה משום שהוא באמת מעולה, או אולי זה משום שלא היה מסך אחר בסביבה להשוואה :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ למזלי אני לא אראה דרכו... ;D

אבל עדיין אני חושב שעדיף לקנות את ה2408.

משום שה2047 סובל מבעיה חומרתית - ghosting

וה2408 בינתיים נראה כי סובל מבעיות תוכנתיות בלבד.

והוא כבר נמכר בארץ במחיר סביר, ונראה כי אין עליו מס כטלוויזיה.

וגם משום שהפסיקו את הייצור של ה2407, לכן אם בעתיד מישהו ירצה לממש אחריות, תהיה לו בעיה

לגבי הבעיות של ה2407, הרצתי חיפוש קטן בפורום, וראיתי שהמומחים פה ממליצים על ה2407, ולא מדברים על חסרונות בולטים, אולי זה משום שהוא באמת מעולה, או אולי זה משום שלא היה מסך אחר בסביבה להשוואה :|

דווקא הבנתי שהיו מעט בעיות ידועות אולם בהשוואת עלות תועלת מול מסכים קטנים יותר הוא ניצח

ומול מסכים באותו גודל הוא היה הרבה יותר זול ובעל בעיות מינוריות, כך שניצח את כל היקרים ממנו, את הטובים ובוודאי שאת הגרועים

דבר שניתן לראות בברור במבחן (24" של אושר) שפורסם באתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- נמצא במסכי LCD למחשב בעיקר בגלל שיש אנשים שמחברים אותם לקונסולות או למוצרי אלקטרוניקה אחרים שלא מכילים חיבור DVI והם מעדיפים את האיכות של החיבור הנ"ל על פני חיבור קומפוננט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, הבנתי שבגלל "עודף דיוק" וחוסר במנגנון של התאמת תמונה ברמה יותר נמוכה, כאשר רואים על המסך שידורי טלוויזיה (בארץ) היות והם ברמה נמוכה והמסך ברמה של אבחנה גבוהה התמונה נראית דיי גרוע.

כך לפחות היה ב- 2407 (לא יודעת באיזו גרסה) האם מישהו שמע על הבעיה או יודע אם במקרה נפתרה ב- 2407 -HC או ב- 2408?

אין פה ממש מה "לתקן", העובדה שהוא איכותי זו לא תקלה... :)

זה לא קשור רק לדגם הזה, זה רלוונטי עבור כל מסך מחשב FullHD.. הרזולוציה שלו היסטרית (לטובה כמובן) לעומת איכות השידור של הטלוויזיה בארץ, ומכיוון שהוא לא נועד לשידורי , ומעולם לא נועד לזה, הוא לא מכיל שום מנגנון לשיפור תמונה באיכות נמוכה - פשוט כי הוא לא מיועד לקבל אות באיכות כלכך גרועה.. זה בערך כמו לראות סרט DivX בדחיסה רעה..

אני לא יודע את זה בוודאות, אבל למיטב ידיעתי לא קיים שום מסך מחשב עם מנגנון כזה.. דבר כזה קיים בטלוויזיות בלבד, וגם שם הוא לא מושלם.. גם בטלוויזית FullHD זה לא כזה תענוג גדול לראות שידורי רגילים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...