חדשות (לא כ"כ טובות) לגבי הגרסה החדשה של 2408wfp - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חדשות (לא כ"כ טובות) לגבי הגרסה החדשה של 2408wfp

zurkin1232

Recommended Posts

חיכינו ל-Revision A01 של המסך Dell 2408wfp שהשמועות אמרו שצריך לצאת ממש עכשיו.

בפורום הרשמי של דל מסר היום נציג החברה את ההודעה הבאה:

While the currently shipping Dell 2408WFP monitor meets both Dell and industry standard specifications, we have been closely listening to your feedback on the Dell Community Forum. Based on your comments, Dell is working to incorporate a number of improvements into the 2408WFP as a firmware update for new monitors scheduled to ship in mid-July. This firmware update features greater control over sharpness settings, improved power save recovery, and less input lag. Current 2408WFP owners whose specific usage scenario may benefit from the firmware update should contact Dell Technical Support after Mid July to receive the firmware update. If you have any questions please feel free to post them here or contact Dell Technical Support.

קישור למקור

תרגום: יוציאו עידכון קושחה בעוד כחודשיים שיאפשר שליטה טובה יותר על חדות התמונה, יתקן בעיות ביציאה ממצב המתנה ויקטין את השהיית התמונה.

אישית לא ממש הבנתי מה זה "עדכון קושחה" - אני מניח שאי אפשר להוריד תוכנה מהאינטרנט או משהו בסגנון ומדובר על החלפת מסך פיזית.

לי אישית נמאס לחכות, והתאכזבתי מכמות התלונות על המסך הנ"ל. אני מעדיף לקנות 22" TN בחצי מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1.החדשות מצויינות ! כי זה אומר שלמי שיש את הגרסה הנוכחית העזרת עידכון firmware יזכה למסך משופר.

2.רוב הטענות שקראתי עלהם מדברות על דפקטים כאלה ואחרים ....מטופלות על ידי והלקוחות מקבלים מסכים חדשים .

תחשוב טוב כמה מסכים כאלה נימכרו כבר אתה שומע על בעיות של% 0.0001 מהלקוחות

3.בעיקבות הידיעה אני לא מחכה יותר ואני ארכוש את המסך כמה שיותר מהר ושיצה עידכון הקשוחה אני יעדכן אותה...

4. יש לא מעט אנשים פה בפורום שהביעו שבעות רצון גדולה מהמסך על עף "הבעיות" שלו .... רובם התלוננו רק על הבהירות (מה שיתוקן)

הLAG זה זניח לחלוטין ...אתה לא תרגיש בהבדל.

היה פו פוסט אחד "מדאיג" על בעיות עם העכבר וגם זה ניפתר עם עידכון דריברים

המסך מסך משובח.

אני עובד עדיין עם CRT 19" אבל הזמנים הבשילו וסוף סוף אפשר לקנות מסך במחיר סביר שיראה כמו CRT ולא להתפשר על TN ...

וגם כבר לקבל תמיכה ב FULL DH ....

היום אני מוכן כבר לעבור למסך חדש ולדעת שאני לא יורד באיכות ...

TN זאת ירודה ..ומעפנה שלרוב מספיקה, העיקר שיש לכם מסך דק ....וזה בסדר ....

אני לדוגמא לא מוכן לקנות מסך חדש ולקבל חצי ממה שהCRT שלי נותן לי עכשיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול התקשרתי לסניף של פנדה בצפון ושאלתי אם הגרסה החדשה של ה- 2408 תהיה עדכון קושחה של מסך קיים (כמו שעושים עדכון ביוס ללוח-אם או עדכון קושחה לנגני ),או שזה יהיה מסך שונה פיזית. התשובה שקיבלתי היא שהמסך החדש יהיה שונה פיזית ולא עדכון קושחה....בבטחון מוחלט עם שמץ לגלוג....אז אולי הוא טעה.....

ד"א,לשאלה נוספת שלי, הם לא מאפשרים בדיקת המסך במקום.אתה קונה אותו ואם יש לך יותר מ-6 פיקסלים שרופים אתה יכול לממש אחריות אצל היבואן,זה הכל.

לשם השוואה ,ראו איך זה ב LCDTV:

4.קניתי אותו ב LCDTV, רק בתור דוגמא הורידו לי מסך פתחו, חיברתי ללפ טופ שלי ו... הילה מעצבנת במרכז המסך!

ישר הכניסו חזרה לקופסא הורידו מסך אחר מהמחסן והפעם פרפקטו, אין שום בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Bilbo - יש עדכון בפורום של דל. נציג החברה ג'ימי אומר שאת הגרסה החדשה תצטרך לקבל פיזית, באמצעות החלפת המסך הנוכחי.

כשדיברתי על כמות תלונות התכוונתי בעיקר למס' הבעיות השונות שהתגלו (השהיית תמונה, הילה סביב הטקסט, צד אחד חשוך יותר מהשני, נטיה לצבע ורדרד בחלק מהמסכים ועוד).

אני מבין שהמסך הזה הוא לא הטופ של הטופ אבל חבל לי "לזרוק" 3400 ש"ח ולקבל מסך בעייתי.

אגב לגבי LCDTV או בשמם השני NotebookClub - אני יודע שהם קיבלו השבוע משלוח של המסך. שאלתי אותם לגבי מדיניות פיקסלים שרופים ואמרו שרק מ-3 פיקסלים מחליפים מסך. על 1 הם לא מוכנים להתפשר. מצד שני המחיר שלהם היה לא רע. לא זוכר מה הוא היה אבל יותר לכיוון ה-3300 (מקווה שאני לא טועה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

13.בעיקבות הידיעה אני לא מחכה יותר ואני ארכוש את המסך כמה שיותר מהר ושיצה עידכון הקשוחה אני יעדכן אותה...

4

איך בדיוק - בטלפטיה ?

בכל מקרה אם אתה רוצה לא לרדת ממה שהיה לך בCRT אתה הולך בצעד הנכון - אין ברירה להשקיע במסך כמה שיותר איכותי וכך גם אני עשיתי. אך קח בחשבון שבזמן הקרוב לא יהיה שום דבר שיתן את מה שהCRT נתן לך או יותר. לLCD יש את היתרונות על CRT אך גם יש את החסרונות שהם לא כלכך קרובים להיפתר בסוג הטכנולוגיה הזו (וזמן תגובה זה ממש לא החיסרון העיקרי). רק טכנולויות עתידיות יתנו את הצעד המלא קדימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אני אנסה לתרום קצת, קיבלתי את המסך הזה 2408wfp לפני 3 ימים ואני מרוצה ממנו עד הגג

אחרי כל מה שקראתי על המסך עדיין לא הייתה לי ממש ברירה אלא ללכת על המסך הזה בכל מיקרה וזה מה שעשיתי

בדקתי אותו ברבה דרכים, מול 19"TN מול CRT ואני אומר שהמסך הזה מצויין

אם לא אכפת לכם מ18ביט צבעים וoverdrive אז לכו על TN

יש לי 8800gtx אולי ddc-ci עוזר כאן, בכל מיקרה, אין שום בעיות עם המסך שאני קיבלתי

לא צבעים מסביב לטקסט, לא צד בהיר יותר, לא ורוד למטה, ולא כל דבר אחר בפינות ובקשר לצבעים

כן, יש Inputlag אבל אפשר להסתדר איתו

יש לו המון אפשרויות צפיה וחיבורים והוא שווה את ההשקעה מבחינה כזאת אם יש לכם 19"TN ואתם רוצים משהו טוב באמת

דבר אחרון, לא הייתה לי אפשרות לבדוק אותו מול 24" אחרים אבל אני בטוח שהוא מסך מצויין

אם משהו רוצה שאני אבדוק את המסך באיזו שהיא צורה, פשוט תבקשו, אני אוהב בדיקות כאילה

אני ממליץ על המסך הזה גם בגירסה a00

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם "לעזאזל" היית קורא את הפוסט עצמו ולא רק את הכותרת היית מבין שמה ש"לעזאזל" לא טוב זה שהגרסה היתה אמורה (לפי הרמיזות של נציגי דל) לצאת ממש השבוע.

אם אתה רוצה לחכות חודשיים לגרסה חדשה שאולי תצא ואולי תטפל בבעיות יופי לך. אני לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקראיה יותר מעמיקה:

wakarimashta wrote:

Will the firmware upgrade be a software patch or a physical modification to our monitors?

--------------------------------------------------------------------------------

It will have to be done through an exchange.

כן .. אני כניראה יעלץ לחכות חודשיים . . . חיכיתי עד עכשיו .. אני אחכה עוד קצת...

דרך אגב חלק מהבעיות הם בעיות שדורשות החלפה וחלקן עידכון קשוחה (אם אני מבין נכון):

אז אולי אפשר לקבל מסך היום ואם יש לו רק בעיית LAG ו sharpness אפשר יהיה לעכן קשוחה .... אני עדיין מנסה להבין את מה שכתוב שם.

Decreasing brightness - S-PVA problem, cannot really be fixed, but if it is really bad, a replacement could do the trick

Oversaturated colors - Usually a color management problem. I have it too in but when i fire up photoshop which has good color management the colors are perfect

Rainbow effect around letters - A01 firmware should fix it as it has to do with "sharpness" and such, the A01 firmware should provide better sharpness options

Yellow tint - probably production error, only fixable by replacement

Input lag - should be fixed in A01 firmware

אם אתה באמת צריך מסך עכשיו ..אז אולי שווה ללכת על חלופה אחרת אבל למה להתפשר ?

מסך אמור לשרת אותך הרבה זמן ,הרבה יותר ממחשב .

המסך שברשותי הוא CRT מאוד איכותי שמשרת אותי כבר 8 שנים.(שעלה גם בסביבות ה 3.5K)

החסרונות היחידים שאני מוצא בו הוא הגודל ואי יכולת לראות HD ....

(שאלה..גם אם אני מוריד סרט HD עם המסך לא תומך בתקן אני לא רואה HD ?)

כשאנשים קפצו למסכים דקים בשנה הראשונה זה ניראה לי ממש מגוחח כי זה היה רק גימיק ,ברור שהטכנולוגיה ממש לא היתה בשלה.

כמו המצלמות הדיגיטליות הראשונות שהיה סיוט לצלם איתם כי זמני התגובה היו גבוהים מאוד ...

הטכנולוגיה הגיע לבגרות . . . שווה להחליף רק צריך לצערי בנקודת הזמן הנוכחית לחכות עוד קצת ,וכן זה מבאס :( .

גם אני התכוונתי להחליף את המסך לפני חודשיים בערך ואני ממתין לא מעט זמן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידכון firmware למסך? זה פטנט של פרופסור רייך מאוניברסיטת שקר כלשהו?

רציני עכשיו - מדובר במסך חדש, אי אפשר לעדכן firmware של מסך דרך יציאת הDVI/VGA, לפחות לא דרך הסיגנל האדום.. אולי מהירוק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OLED נראית מבטיחה ומדהימה.

הבעיה כרגע, מכיוון שמדובר בחומר אורגני, אחד הצבעים שם פשוט "מת" (תרתי משמע) מוקדם מדי ומקטין את אורך החיים של המסך, דבר שקצת מקשה על יצור המוני שמיועד לכלל ולא רק לחולים לדבר.

אבל עובדים על זה, שום דבר לא בטוח, אבל נקווה שיפתרו את כל הבעיות, כי כרגע יש התקדמות מאוד חיובית בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...