סליחה. אבל אני חייב להגיב על הנושא של אינשטיין חייבבב - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סליחה. אבל אני חייב להגיב על הנושא של אינשטיין חייבבב

rroonnii

Recommended Posts

^

בדיוק, וגם כמעט נכחדנו כמה פעמים על הדרך.

לגבי השטויות של "הכל מתוכנן ומדויק" ובלה בלה בלה, זה ממש לא נכון, בגוף האדם יש עוד טונות של פגמים בעיתיים, שאריות לא נחוצות, ואם הכל היה מתוכנן כ"כ טוב, לא היו אלפי אסטרואידים שהמסלול שלהם חוצה את זה של כוכב הלכת שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^^ נכון ובניו

והינה בניו : הכדור שלנו הוא דואלי - למשל בצד אחד אור בצד השני חושך .

וממש כך אדם אחד מאמין , אדם אחר יודע , מן כאלו הבדלים שמובנים לכל מי שהוא בן ארץ ברמה הטיבעית והבסיסית ביותר ( למשל שינה וערות ) אינם מובנים ואינם יכולים להתחבר בשכל של אדם שמצדד רק באמת אחת או בצד אחד , מסקנה האדם שמתווכח על אמונה ועל עובדות מתווכח ממקום יחידני ( מלשון יחיד ) כלומר ממקום של אגו ובאגו של בן אדם רק הוא מצוי בנקודה אחת יהיו מעליו ( חזקים ממנו ) ויהיו מתחתיו ( חלשים ממנו ) ויהיו מצדיו ( כאלו שחושבים כמוהו קצת יותר שמאלה וקצת יותר ימינה ) יהיו לפניו / קידמתו ( מוריו ) ויהיו מאחוריו ( תלמידיו ) אבל יחד איתו לא יהיה אף אחד .

ומי שיגיד שהכדור שלנו הוא פלוראלי גם יהיה צודק

האמת היא מורכבת ( ופשוטה ) הרבה יותר ממה שבן אדם אחד יכול להבין , נכון בן אדם אחד יכול לעשות הרבה , אפילו הרבה מאוד , אבל לא הכול , הכדור הזה לא יכול להתקיים רק עם דעה אחת או עם אמת אחת , יש שיר של דיוויד באירן ( ראשים מדברים ) שאומר שגן עדן זה מקום ששום דבר לא קורה בו , מה שמקיים את החיים על כדור הארץ זו האינטראקציה בין השונה ,.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטיעון שכדור הארץ מכיל תנאים מושלמים לקיום שלנו זה טיעון מטומטם...

בני האדם לא עברו בין כוכב לכוכב עד שהם מצאו אחד שמתאים להם בדיוק

אנחנו התפתחנו כמו שהתפתחנו בגלל אותם תנאים שקיימים בכוב

התאמנו את עצמנו לקיים

אתה משקר לעצמך...

אתה באמת חושב שהתאמנו את עצמנו?

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אתה התאמת את עצמך לשמוע את השם שלך דרך שני אוזניים?, משני צדי הגוף

אתה התאמת את הניחרים שלך שיתפתחו בצורה כזאת (כלפי מטה) כדי שגשם לא יחדור פנימה?

אתה התאמת את עצמך כדי שלא תיברח לך צואה במהלך היום יום, ממש תודה להסתגלות שהרכיבה לנו את פי הטבעת...

בנוסף לכל אלו ואלו.

ההסתגלות התאימה אותך להיות עיוור.

ה' ירחם.

פיקה 007 היקר.

תואיל בטובך להעיד על "אלפי" הפגמים בגוף אנושי תקין?

אתה טוען שרגש, אפשרות לפיתוח ועיצוב גוף, מיצי קיבה המעקלים את האוכל עצמו ולא את הקיבה ושאר דברים מדהימים הם פרי היצירה של הסתגלות ומקריות...

בחייך, תשמע את עצמך ותפסיק לשכנע את עצמך...

כאילו שאתה יודע מה היה לפני 600,000000 שנים, בקושי המין האנושי יודע מה היה לפני 60 שנה בשואה או לפני 1000 שנה בממלכת הכוזרים אבל מה היה לפני 600 מליון שנה הוא יודע טוב מאד!

בקיצור

LOL אחד גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה משקר לעצמך...

אתה התאמת את עצמך כדי שלא תיברח לך צואה במהלך היום יום, ממש תודה להסתגלות שהרכיבה לנו את פי הטבעת...

בנוסף לכל אלו ואלו.

ה' ירחם.

פיקה 007 היקר.

אתה טוען שרגש, אפשרות לפיתוח ועיצוב גוף, מיצי קיבה המעקלים את האוכל עצמו ולא את הקיבה ושאר דברים מדהימים הם פרי היצירה של הסתגלות ומקריות...

כאילו שאתה יודע מה היה לפני 600,000000 שנים, בקושי המין האנושי יודע מה היה לפני 60 שנה בשואה או לפני 1000 שנה בממלכת הכוזרים אבל מה היה לפני 600 מליון שנה הוא יודע טוב מאד!

בקיצור

LOL אחד גדול.

רגש, נו באמת... אחד הדברים הפשוטים ביותר בעולם

עיצוב הגוף זה תודות לאיך ששריר בנוי

הגוף,בתגובה לעיכול הקיבה על ידי מיצי הקיבה, גידל את השכבות הנוספות כדי שמיצי קיבה לא ינזלו החוצה ביום בהיר אחד...

אגב, עיכול של הקיבה מתבצע כל הזמן (פחות בזמן שיש אוכל שם... מסיבות ברורות)

-----------------------

וכל מה שרשמת שם בכלל לא קשור למה שאמרתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, הנה כמה מתוך אלפי הפגמים בגוף האנושי-

העיניים שלנו מאפשרות לנו שדה ראיה של רק קצת מעל 180 מעלות בשני הצירים, זה ממש קצת ביחס לרוב בעלי החיים האחרים בעולם.

האוזניים שלנו מוגבלות לטווח תדרים של 20 הרץ עד 22 קילוהרץ בערך, מה שלא מאפשר לנו לשמוע חלק מהצלילים שבעלי חיים אחרים משתמשים בהם כהנחיה

עור התוף שלנו מאוד רגיש

העור שלנו בכלליות מאוד רגיש

התוספתן מיותר והדבר היחיד שהוא עושה בינתיים זה לגרום לצרות אצל מי שמתפתחת אצלו דלקת (בדיחה של רופאים, אגב- "אלוהים המציא את התוספתן בשביל שלנו תהיה משכורת". אתה יודע כמה אנשים עוברים ניתוח להוצאת תוספתן?)

קיומו של צד דומיננטי בגוף מונע ביצוע יעיל יותר של מטלות הדורשות איזון, ואפילו יכול לגרום לך לאבד את הדרך במקרה הגרוע ביותר (הידעת? שאתה הולך ישר אתה בעצם לא הולך ישר. הרגל בצד הדומיננטי עושה צעד גדול יותר, ככה שבמקום מספיק גדול אתה בעצם תלך במעגלים גם אם תחשוב שאתה הולך "ישר")

יכולת רגרנטיבית לא משהו בכלל (זמן החלמה ארוך יחסית מפציעות, וגם ההחלמה משאירה סימנים.)

עמידות ממש נמוכה לשינוי טמפרטורת הגוף (אתה מרגיש לא טוב שטמפרטורת הגוף שלך עולה בחצי מעלה. יונקים אחרים כמו דולפינים, לדוגמה, מרגישים סבבה גם עם עליית מעלה שלמה)

אלו רק כמה, יש לי עוד טונות של דוגמאות.

לגבי העיניים, נושא שאני אוהב לציין-

אם היו לנו 4, המצב היה הרבה יותר טוב (אתה עכשיו חושב ש 4 עיניים זה מוזר ויראה מגעיל, אבל אם האנושות הייתה ככה מהתחלה זה היה המצב הטבעי בשבילך, אז אתה לא צריך להגיב בעניין הזה)

4 עיניים כאשר 2 במיקומן הנוכחי ו 2 יותר בצדי הראש היו נותנות לנו גם את יתרון הראיה התלת מימדית וגם שדה ראיה של מעל 300 מעלות

(סוס, לדוגמה הוא בעל שדה ראיה של 340 מעלות, אבל לא רואה בתלת מימד כי יש לו רק עין אחת בכל צד של הראש, ואין שדה ראיה משותף לשתיהן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה משקר לעצמך...

בנוסף לכל אלו ואלו.

ה' ירחם.

פיקה 007 היקר.

בקיצור

LOL אחד גדול.

כל מה שאתה אומר לא מוכיח שיש ה' שנתן/כפה עלינו דת

אתה בסה"כ בן אדם שטחי שמפרק פה את מה מה שהרב שלו אמר לו

בלי לחקור בלי לדעת

העיקר אתה חכם גדול

הרבה כמוך יש,תמשיך לחיות בסרט שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשים לב, באומרי את הדברים בכלל לא ניסיתי להוכיח לך אם כן או לא, התייחסתי לנושא אחר, תגובה לדבריו של the reaper

אני לא יכול לענות לו דברים לא קשורים עם כל הכבוד.

אמרתי לך בעבר ואני יגיד לך שוב, אדם שמקבל את האל היחיד כבורא וכ"בעל הבית" של היקום הזה אשר התערב מתערב ויתערב בו כמו נהג המנהיג רכב או נשיא מלך של ממלכה, מן הסתם יכנס אל עולם המונותאיזם, יבחן את 3 הדתות, יהדות, נצרות, אסלאם, ויעשה את החישובים שלו לבד.

[br]פורסם בתאריך: 23.05.2008 בשעה 18:59:48

אתה בסה"כ בן אדם שטחי שמפרק פה את מה מה שהרב שלו אמר לו

בלי לחקור בלי לדעת

העיקר אתה חכם גדול

הרבה כמוך יש,תמשיך לחיות בסרט שלך

ראיתי שהוספת את הדברם הבאים קצת לאחר כתיבת ההודעה המוקרית.

דבר ראשון.

-לכל ההבנות האלו הגעתי בעזרת עצמי ואנכי בלבד, על ידי למידה ושקידה בתורת ובחוקיה.

דבר שני

-לא למדתי כלום מרב, ואני כמעט ולא הולך לשעורי תורה, אולי פעם בכמה חודשים וגם בקושי.

דבר שלישי.

-חכם גדול אני לא, אבל אני לא מתיימר לקרוא לעצמי "מדען" ולחרטש לך על מה היה כאן לפני 437734757647 שנים כי אני בקושי זוכר מה אני או אבות אבותיי עשינו אתמול.

או לפני 5000 שנה בשושלת השומרים או בסין העתיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, ממש מלא תוכן

רועי, אין ממש מקום להודעות כאלה בפורום ובקלות היא יכולה להיחשב כספאם טהור

אם אין לך משהו להביע (לא, "סבבה" זה לא דעה) אז אין סיבה שתפרסם הודעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא ענה לי למה שאמרתי לו

לא היה לי משהו להגיד לו כי אין טעם שאני יתווכח איתו או עם כול אחד פה על הנושא הזה

אז תשובה מינימלית של כבוד הייתי חייב להגיד לו

ואם אתה מדבר עם ספאם זאת הייתה ההערה שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחייך בוא אני אנסח את זה הכי בסיסי ופשוט למה אני מעדיף להאמין לאנשים מדענים שאתה צוחק עליהם...

ברמה של להסביר לילד בגן אני אומר ככה: הם הצליחו להמציא מכוניות מחשבים להגיע לחלל... בגלל זה אני מחשיב אותם לאנשים חכמים וסומך על מה שיש להם להגיד בקשר לאבולוציה ובריאת העולם. :bash:

מה הרבנים ואנשי הדת תרמו להתפתחות האנושית עם הגישה שלהם

בישביל שאני האמין למה שיש להם להגיד? לא זכור לי שרבי המציא משהו

נגיד סתם קח בן אדם שפיתח פצצת אטום.. אתה מסתכל עליו אומר וואלה בן אדם הזה חכם בוא נשמע מה יש לו להגיד כי הוא עושה משהו בחיים שלו... הוא אמר לי שהעולם בן 4 מילארד שנה.. סבבה נאמין לו כי יש לו מחקרים הוא הלך חפר באדמה צילם

יש לו אתר שם הוא שם את כל המחקרים שלו ועוד עוד....

בא אלי בחור בפורום אומר לי תשמע בפסוק א' כתוב ככה ככה שהעולם נברא ב 7 יום יאללה ביי

אה וגם אין אבולוציה כי הגוף שלי מסובך ומזל שיש לי פי הטבעת זה מתנת האל.

אז ברור אני האמין למדענים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחייך בוא אני אנסח את זה הכי בסיסי ופשוט למה אני מעדיף להאמין לאנשים מדענים שאתה צוחק עליהם...

ברמה של להסביר לילד בגן אני אומר ככה: הם הצליחו להמציא מכוניות מחשבים להגיע לחלל... בגלל זה אני מחשיב אותם לאנשים חכמים וסומך על מה שיש להם להגיד בקשר לאבולוציה ובריאת העולם. :bash:

מה הרבנים ואנשי הדת תרמו להתפתחות האנושית עם הגישה שלהם

בישביל שאני האמין למה שיש להם להגיד? לא זכור לי שרבי המציא משהו

נגיד סתם קח בן אדם שפיתח פצצת אטום.. אתה מסתכל עליו אומר וואלה בן אדם הזה חכם בוא נשמע מה יש לו להגיד כי הוא עושה משהו בחיים שלו... הוא אמר לי שהעולם בן 4 מילארד שנה.. סבבה נאמין לו כי יש לו מחקרים הוא הלך חפר באדמה צילם

יש לו אתר שם הוא שם את כל המחקרים שלו ועוד עוד....

בא אלי בחור בפורום אומר לי תשמע בפסוק א' כתוב ככה ככה שהעולם נברא ב 7 יום יאללה ביי

אני אישית לא הייתי מאמין למפתח של פצצת האטום אם הוא היה מסביר לי על אבולוציה

מדען כלשהו חכם בתחום שלו

זה שיש איזה גאון ביולוגי לא אומר שהוא עכשיו יכול לכתוב לך אולטימטיבית או משהו דומה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אל תאמין, היה ספקן, תחקור ותדרוש הסברים. רק כך המדע מתקדם, על ידי ערעור תאוריות מוקדמות יותר ומציאת תאוריות היודעות להסביר או לנבא ארועים באופן מדויק יותר. לעולם אל תקח דבר כמובן מאליו ותחדד את הכישורים הלוגיים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...