סליחה. אבל אני חייב להגיב על הנושא של אינשטיין חייבבב - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סליחה. אבל אני חייב להגיב על הנושא של אינשטיין חייבבב

rroonnii

Recommended Posts

אני לא ממש קראתי את כול מה שכתוב פה, אבל לדעתי אי אפשר יהיה פשוט לדעת.

כול אדם שיש לו את הידע להגיד שאלוהים קיים או לא, פשוט לא היה בבריאת העולם (או בחלק שהוא נוצר ללא מאמינים שביניכם),

כול מה שנאמר פה הוא על סמך מידע שצברנו מהחיים האלה, לא מההתחלה, אלא ממה ששמענו / התנסנו כיום / נולדנו לתוכו / לימדו אותנו.

אני לא מאמין שיש איש אחד שחיי מההתחלה עד היום בשביל להסביר בדיוק מה קרה, ואת האמת הנכונה,

אני בן אדם שמאמין באלוהים, אבל ממה שלימדו אותי, התנ"ך נכתב מנקודת מבט של איש דתי זה או אחר,

לכן קשה לי להיתקרב לתנ"ך עצמו, למשל אומרים בתנ"ך (אני לא ממש זוכר איזה פרק או פסוק), שהגויים

יותר נמוכים מהבהמה , למה שאלוהים יצור בני אדם בשביל לשים אותם ברמה כזו נמוכה?

למה אנחנו גבוהים לעומתם? אני מאמין באלוהים, ואני לא מאמין שהוא לא יתן לאי-השיוויון להתקיים...

אבל לא יהיה אף פעם תשובה לזה ביינתים.

הדיון הזה יכול להגיע להמון דפים, אבל אף אחד מהם לא מבוסס על מה שבאמת קרה, אף אחד לא ראה

ולא היה שמה , זה רק נכתב, ועבר מאיש לאיש, אני מאמין באלוהים, בתנ"ך אני עדיין לא הכי סגור... אני לא יודע (בגלל העניין של שיוויון כמו שהסברתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חחח הבחור שהביא הסברים מדעיים פשוט יייבש את רוני... השפיל אותו חזקקקקקק

מעניין מה עכשיו תיהיה התגובה שלו ... בטח הוא יבחר לא להגיב להם

רוני תבין הדת זה המצאה של המנהיגים של פעם לשלוט באנשים שלהם באמצעות פחד.

אתה גם סנוב בכתיבה שלך ומבטל דתות אחרות בלי לחשוב..

תאמין לי שגם לדתות אחרות יש בדיוק סיפורים שמראים כמה הדת שלהם אמיתית וכמה היהדות סתם חרטא

כמו שאתה מביא סיפורים של רבנים שמראים כמה היהדות היא דת האמת.

אפילו קח אינדיאני שמאמין באל השמש זכווווווותו!!!!! אתה אבל מדבר עליו בזילזול כעובד אלילים

תסביר למה להתפלל לפסל זה מפגר ולהתפלל לשמים זה אמת וחכם... אבל האינדיאני שמתפלל לשמש הוא כזה טמבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. הוא לא ייבש אותי הוא יקבל תשובות. [תנו קצת זמן]

ב. הכי מצחיק שתמיד שמביאים דברים שכיף לכם לשמוע כי זה נותן לכם חופש אז אתם אומרים כן כן זה נכון .

ג. לגבי ההרצאה מרוץ הלפיד . זאת הוכחה מוצקת וחזקה שאין כמוה. לאמת התורה.

ואיך ל. רון האברד, שהיה סופר בידיוני, הצליח להפוך את השטויות שלו לדת?

לא בעיה לעשות דת. אבל צריך לבדוק איך היא התחילה. למשל יבוא משהו לקבוצת אנשים. ויאמר להם שמעו. היום במנהרה הזו והזו התגלה אלי אלוקים ואמר לי לומר לכם שרצונו ככה וככה. אותם בני אדם לקחו את דבריו [כי אותו אדם היה אדם שנראה חכם ומכובד] והתחילו עם הדת שלו. בוא נאמר שהדת הזאת נמצאת כבר איזה 1000 שנה.

היום אחרי 1000 שנה בא לו בחור בשם The Phoenix [נאמר כינוי ] שרוצה לבדוק איך הדת הזאת התחילה. לפתע הוא רואה שהדת התחילה מאדם אחד שרק הוא בעצמו אמר וראה שאלוקים נגלה עליו. עכשיו אני רוצה לשאול אותך זה יספק אותך שמאדם אחד שאמר דבר כזה בלי עדים בלי שום דבר ללכת כדרכו?

יותר מזה . זה אותו דבר בדיוק כמו שאני אישית רוני [נגיד למשל שאני אדם מכובד וידוע לכן יש לי השפעה יותר ]ילך לקבוצת אנשים ויאמר להם שמעו היום נגלה אלי מלאך בחדר ואמר לי ככה וככה ולכן אתם חייב לעשות את זה. מי שעישה ילך לגן עידן ומי שלא יעשה ירש גהנום. תגיד לי אתה מי יקשיב לי בכלל? או שיאמין לי? ברור שהיו מאמינים אבל אלה יהיו אנשים פתים. [פתי יאמין לכל דבר]. ככה בדיוק היה עם מוחמד וכו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אני מכבד אנשים מאמינים ואני חושב שהאמונה בכוח עליון וכן החוקים שהדת (טוב, חלק מהדתות, דווקא לא היהדות) מכתיבה עוזרים להם לנהל חיים טובים יותר.

ב. אין אלוהים.

ג. הברית החדשה מגניבה מאוד (ארבעת פרשי האפוקליפסה זה הדבר).

ד. בתור מי שלמד ערבית בבית-הספר, אני יכול להגיד לך שבור בן 40 לא היה יכול לכתוב ספר שירה (הקוראן, חרוזים ומקצבים על פני כמה מאות עמודים).

ה. בבקשה אל תגיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אני מכבד אנשים מאמינים ואני חושב שהאמונה בכוח עליון וכן החוקים שהדת (טוב, חלק מהדתות, דווקא לא היהדות) מכתיבה עוזרים להם לנהל חיים טובים יותר.

ב. אין אלוהים.

ג. הברית החדשה מגניבה מאוד (ארבעת פרשי האפוקליפסה זה הדבר).

ד. בתור מי שלמד ערבית בבית-הספר, אני יכול להגיד לך שבור בן 40 לא היה יכול לכתוב ספר שירה (הקוראן, חרוזים ומקצבים על פני כמה מאות עמודים).

ה. בבקשה אל תגיב.

אין לי זמן [אני עובד הרבה] לכן אני יעשה השלמות כל פעם.

דבר קטן שאני יפיל אותך. לא בוחרים דת בגלל שהיא מגניבה וכיפית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגעתם לשפל הרמה, כלומר יש אלוהים או אין אלוהים.

אי אפשר להוכיח שיש ואי אפשר להוכיח שאין.

איש איש באמונתו יחייה, מישפט לחיים.

כול החבר'ה שאומרים אני לא מאמין או כן מאמין ואני ואני וכוליי, לא מעניינים אף אחד שהוא יוצא בהצהרות כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי זמן [אני עובד הרבה] לכן אני יעשה השלמות כל פעם.

דבר קטן שאני יפיל אותך. לא בוחרים דת בגלל שהיא מגניבה וכיפית .

דבר קטן שאני אפיל אותך: פועל עתידי בגוף ראשון מתחילים ב-א', לא ב-י'.

(אני אעשה, לא אני יעשה.)

בכל מקרה, לך עם זה שאין לך זמן עד הסוף, פשוט אל תחזור לפה.

ולמנהלים, זה מגוחך שהדיון הזה לא ננעל. ררוונניי פתח את הדיון עם כותרת על דבר מסויים, והחל לכתוב על דבר אחר - כבר נעלתם דיונים זהים, תחליטו אם אתם מפסיקים דיונים כאלו או לא. אבל מה קרה לכל הדרישות 'לשנות את הכותרת ליותר אינפורמטיבית/תואמת'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

בעצם שתנסה לילמוד פסיכולוגיה תבין שמי שאין לו מה להגיד הוא אומר גם דברים שיוצאים מהקשרם.

כמו שאתה מנסה לחפש שגיאות כתיב בזמן שאין לזה קשר לתוכן של ההודעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

quote author=Trademark link=topic=336725.msg2907944#msg2907944 date=1211474282]

רוני, למה כמה אנשים ראו את ה"אלוהים" שלך? משה ואהרון עלו להר סיני, לבד לקבל את חוקי ה' ובלה בלה בלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעומת ההיגיון של רוני ושל שאר האנשים לגבי קיום או אי קיום האל אני מציע היגיון הרבה יותר פשוט

100% מנושאי "האם אלוהים קיים" ננעלים מסיבה כזאת או אחרת

לכן אם מישהו מתחיל דיון כזה בכוונת תחילה (ובעיקר אם הוא ממשיך את הוויכוח אחרי שהתחיל כבר) זכאי להערה ואז כמובן לאזהרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בעיה לעשות דת. אבל צריך לבדוק איך היא התחילה. למשל יבוא משהו לקבוצת אנשים. ויאמר להם שמעו. היום במנהרה הזו והזו התגלה אלי אלוקים ואמר לי לומר לכם שרצונו ככה וככה. אותם בני אדם לקחו את דבריו [כי אותו אדם היה אדם שנראה חכם ומכובד] והתחילו עם הדת שלו. בוא נאמר שהדת הזאת נמצאת כבר איזה 1000 שנה.

היום אחרי 1000 שנה בא לו בחור בשם The Phoenix [נאמר כינוי ] שרוצה לבדוק איך הדת הזאת התחילה. לפתע הוא רואה שהדת התחילה מאדם אחד שרק הוא בעצמו אמר וראה שאלוקים נגלה עליו. עכשיו אני רוצה לשאול אותך זה יספק אותך שמאדם אחד שאמר דבר כזה בלי עדים בלי שום דבר ללכת כדרכו?

יותר מזה . זה אותו דבר בדיוק כמו שאני אישית רוני [נגיד למשל שאני אדם מכובד וידוע לכן יש לי השפעה יותר ]ילך לקבוצת אנשים ויאמר להם שמעו היום נגלה אלי מלאך בחדר ואמר לי ככה וככה ולכן אתם חייב לעשות את זה. מי שעישה ילך לגן עידן ומי שלא יעשה ירש גהנום. תגיד לי אתה מי יקשיב לי בכלל? או שיאמין לי? ברור שהיו מאמינים אבל אלה יהיו אנשים פתים. [פתי יאמין לכל דבר]. ככה בדיוק היה עם מוחמד וכו..

כל מה שכתבת פה היה שוב למטרה אחת: להוכיח ששאר הדתות לא אמיתיות והיהדות היא הדת האמיתית

ותגיד לי, היהדות לא התחילה מבנאדם אחד שאלוהים נגלה אליו? כולנו הרי בניו של אברהם לא?

אז הוא שכנע את שרה וחינך כך את ילדיו והם חינכו כך את שלהם וכך הלאה.

אז במקור גם היהדות התחילה מבנאדם אחד... הממ... מעניין...

ועכשיו תגיד שהאל התגלה לעוד הרבה אנשים והתורה ניתנה בהר סיני בפני 45678 מליארד אנשים.

אנשים שגדלו וחונכו לפי אותה אמונה שבאה מבנאדם אחד, וכשאת הגדל על אמונה פנאטית ובטוח שהיא זאת שהוציאה אותך מעבדות אז אתה תאמין לכל דבר אחר שיגידו לך שקשור אליה. גם בזה שאלוהים הקריא למשה את התנך על הר סיני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני, למה כמה אנשים ראו את ה"אלוהים" שלך? משה ואהרון עלו להר סיני, לבד לקבל את חוקי ה' ובלה בלה בלה.

אהרון לא עלה להר סיני. ולפי הכתוב יש פסוק שמציין את העובדה שכל העם חזו בניסים במעמד הר סיני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...