לכל הדתיים שאמרו שאינשטיין האמין בתורה ובבריאת העולם ע"י האל כנסו - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכל הדתיים שאמרו שאינשטיין האמין בתורה ובבריאת העולם ע"י האל כנסו

N82

Recommended Posts

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

אם אדם הוא גאון, זה אומר שאנחנו צריכים להאמין במה שהוא מאמין?

הטענה של הרבנים זה שגם אדם שעוסק בתחום המדע (פיזיקה) שכביכול מפריכה את האל "אז הנה לכם אפילו הפיזקאי הכי גדול האמין.. אתם לא תאמינו?"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיע הזמן שתבינו שאין בעולם היסטוריה אחת אלה שלל של היסטוריות או אם תרצו נרטיבים וזאת בהתאם למספר וכוונותיו.

גם במקרה זה לא ניתן להסיק ממכתב בודד (אם תרצו בכל זאת לקרוא את המקור http://www.einhod.blogspot.com/2008/05/einsteins-god.html)

מה דעתו האמיתי של אינשטיין על האל.

בכך מקרה כמו שטען iMMoRTaLiTY מעלי, אז מה.

איך זה עוזר או מפריע למאמינים/כופרים מה אינשטיין אמר ומה לא. הרי גם הגאוניות שלו גדולה ככל שתהיה שמורה לתחום הפיזיקה. לא הייתם מתיעצים איתו בהשקעות בבורסה נכון? וגם זה זמני עד שימצאו תיאוריה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב

תשנה את הכותרת.

"בבריאת העולם"

משמע שיש בורא... (זה לא כלכך משנה מי הוא)

ואני חשבתי שאתם "מאמינים" שהעולם נברא.ממך זה נשמע כאילו זו כבר עובדה..לא רק זה אתה אפילו רומז שאפילו אם זו לא הישות הספציפית שאתה מאמין, זו חייבת להיות ישות עליונה כלשהי.תן לי לנחש..אתה מתכוון לנצרות ולאיסלם נכון?שללת כל אפשרות אחרת מלבד דת?

בכל אופן, למה העובדה שאינשטיין לא האמין באלוהים אמורה להפריע לאדם מאמין?
אם אדם הוא גאון, זה אומר שאנחנו צריכים להאמין במה שהוא מאמין?

בכל הויכוחים שלי עם אנשים מאמינים תמיד, אבל תמיד...מזכירים שאפילו האנשים הכי מלומדים וחכמים מאמינים בבריאה ובה'.ומי יתנו לך דוגמא אם לא את אינשטיין?

אז עכשיו פשוט לא יוכלו להשתמש בשמו בשום ויכוח :o

פותח התראד רק שלל אפשרות זו בלבד אז אתה לא צריך להתגונן מדברים שאתה מאמין שהוא התכוון.

אני אף פעם לא שמעתי את הטענה שאיינשטיין היה מאמין...(לא שזה משנה משהו)

כולם שמעו..אפילו אחי הקטן הבור ועם הארץ.זו הייתה "עובדה" ידועה ושכיחה לכל העמך.

אז אתה לא שמעת?

מה זה אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטענה של הרבנים זה שגם אדם שעוסק בתחום המדע (פיזיקה) שכביכול מפריכה את האל "אז הנה לכם אפילו הפיזקאי הכי גדול האמין.. אתם לא תאמינו?"

לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...